Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250cc Chopper Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    İstanbulda araştırabilecek arkadaşlar vardır şimdi Bandırmada olduğum için genelde bende netten falan bakıyordum. Arka frenlemede ses gelen diyen kardeşime tavsiyem lastiği yerinden bir alması. Kaprin lastikleri dağılmış olabilir veyahut fren kampanasının bir temizlenmesi gerekebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    arkadaşlar bu arada kimse girmemiş foruma ama motoru temiz ve bakımlı olup kurcalanmamış olma şartıyla qm 250 arıyorum aklınızda olsun.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    10 marttan beri tık yok. Çok güzel.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Kullanan arkadaşlar motor nasıl memnunmusunuz ?

Motosikleti
    Ramzay QM 250
    Herkese merhaba,

Motorumda şuanda olmayan depo üstü grenajı yerine 2.el bir grenaj bulup aldım. Üzerinde yakıt göstergesi de mevcuttu. Şamandırayı da değiştirmek istedim yeni şamandıra aldım. Fakat hem grenaj üzerindeki uyarı lambalarının hem de gösterge ve şamandıranın kablo bağlantıları hakkında bilgim yok.

Bu konu hakkında bilgisi ya da fikri olan var mı acaba?

Teşekkürler şimdiden.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -bu mesaj silinmiştir-

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    selamınaleyküm bir hafta önce qm 250 ramzey aldım gebze darıcadan kemal abiden motora çok temiZ ve iyi bakmış ALLAH Razı olsun ondan ne kadar teşekkür etsem azdır.motorda uzaktan çalıştırmadan tut çakrları sırt dayama ayak pedleri koruma demiri alarm gibi baya bir şeyler var.bu motoru merak eden kardeşlere temizini almak kaydıyla ısrarla tavsiye ederim.gerçekten motor çok temiz çıktı şimdiye kadar kullandığım en sağlam bir çinli.mct 250 de kullandım ama titreşimi vibrasyon beni mahfediyordu bu motor onun gibi titremiyor.100 geçtiği zaman biraz titriyor.dün yağını değiştirdi usta motul koydu 1,6 litre aldı zaten gebzede sayılı ustalardan hayrettin ustamın tavsiyesiyle aldım bu motoru kaçırma al dedi 6500 tleye aldım bedava dedi bu motor seni yıllarca götürür dedi buradan hayrettin ustamada sonsuz selamlar.beycivan kardeşimin tavsiyesiyle aldım temizini bulursan al dedi iyikide almışım lastikleri yeni taktırmış anlas yere iyi basıyor.buradan beycivan kardeşimede sonsuz selamlar tekerine taş değmesin. şimdlik 130 kilometreyi gördüm hava çok rüzgarlıydı bu hız bir çapır için benim için yeterli zaten bu makinalar hız için değil gezi motorları keyif için yol için tasarlanmış motorlar.uzun yol yapmaya fırsatım olmadı işler yüzünden birde koronadan 70 80 kilometre mesafeleri geçemedik körfez gebze izmit gibi yol yaptık il dışına çıkamıyoruz polis engeli korona var.ALLAH Nasib ederse en yakın zamanda korona virüsü ülkemizden def ederse en yakın zamandauzun yol yapmayı düşünüyorum İNŞALLAH.sizlere sorum olacaktı bizim makinalar kaç litre benzin alıyor yedek depayla bereber,10 litre diye yazıyor ama yedek depo ne alıyor onu bilmiyorum.motorla gezmek çok güzel ve keyifli uzun zamanda satmayı düşünmüyorum.merek eden kardeşlerede temizi bulmak kaydıyla ısrarla tavsiye ediyorum.bütün iki tekere gönül veren ve rüzgarı severek hisseden dostlara kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum şimdilik bu kadar tekerinize taş değmesin.

Motosikleti
    bu formun selası verilmi anlaşıldı.bayağı bir zamandır uğrayan yok sağlık olsun herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim kocaeliden ilker

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu formun selası verilmi anlaşıldı.bayağı bir zamandır uğrayan yok sağlık olsun herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim kocaeliden ilker
    motorun bütün kronikleri çözüldü, kullanıldı, modası geçti ve bitti.

üzgünüm :(
    ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    evet kardeşim bizler modaya göre değil iki tekere gönül verdiğimiz için bineriz.her insan aynı olmuyor.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Herkese selamlar. harıl harıl qm 250 arıyorum eğer bulursam eski günlerdeki gibi burayı ayağa kaldırırız. Bir zamanlar bizim sayfamız forumun en hareketli sayfasıydı günlük 10 15 paylaşımı tek başıma yapıyordum eski kral üyelerden ümit , uğur yine eskisi gibi başlarız Allahın izniyle. Motoru zaten yedik yaladık yuttuk biliyorsunuz a dan z ye kitabını yazdık. şimdiden herkese hayırlı pazarlar dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler