Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 250cc Chopper Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250
    Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb,motorumu aldım kullanıyorum,canavar gibi yanlnız bugun bişeyle karsilastım kullanım kılavuzunda da göremedim bir bilgi..kilometre götergesinin hemen altında Cep Telefonuna benzeyen kucuk bi işaret var, o işaret kırmızı yanıp sönmeye basladı,anlamadım bişey..hararet göstergesi falan mı oluyo,motorun fazla ısındıgını mı gösteriyo acaba? 80le gidiyodum,60-70 arasına inice sönüyomus gibi geldi..acilen bilgi verebilecek varsa sevinirim..

hayırlı sürüşler...
    yok dostum merak etme o cep telefonu göstergesi.yanii sinyal alıcı telefonun çaldığını haber versin diye konmuş ama tabiki çok işlevsel değil etraf sinyal enflasyonu yaşadığı için sürekli yanar kendi kendine. bu arada hayırlı olsun güle güle kullan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Alıntı umtbytmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan evet %90 benzinin sorunlu olması. Yapabileceğin olay basit motoru ayağa al sonra motorun sol tarafında yani benzin musluğunun olduğu tarafa geç. Karbüratörün yanında altta bi vida var düz uçlu olan vida onu gevşet. Gevşettiğinde motorun altından tahliye hortumundan benzin akmaya başlayacak eline bi kola şişesi al şişenin ağzını kes ve akan benzini ona doldur bu arada karbüratöründeki su ve pislikler oraya inecktir penzin çok pisse yarım litre benzin akana kadar bekle iyice pisikler çıksın zaten su ve pislikler benzinin altına çökecektir sonra vidanı tekrar sıkıla ve üstteki temiz benzini istersen tekrar depona boşaltabilirsin fakat dikkat et pisliği tekrar depoya dökme Bu sayede karbüratörünü temizlemiş olursun sonra bin motoruna çık yola yolda giderken baya bi düzelmiş olacak motorunun sesi ve gidişi biraz hızlan ve cikleyi bir kaç kere açıp kapa geriye kalan pisliği motor bu sayede yakıp atacaktır ve geriye bir sorununun kalacağını sanmıyorum. umarım işe yarar kolay gelsin. Herkese kazasız belasız cezasız sürüşler.
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler dostum.hemen yarın yapacam dediklerini.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emokaan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı orhanyldz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum merak etme o cep telefonu göstergesi.yanii sinyal alıcı telefonun çaldığını haber versin diye konmuş ama tabiki çok işlevsel değil etraf sinyal enflasyonu yaşadığı için sürekli yanar kendi kendine. bu arada hayırlı olsun güle güle kullan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Yaw motor ısındı da ondan mı yanıyo diyorum,korktum biraz da oyleyse iyi.. teşekkur ederim..

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    merhaba arkadaslar sızınde bılgılerınızı almak ısterım yeni 0 qm 250 ramey aldım eger kullanan arkadaslar varsa bana bıraz bilgi verebilirmi bu motor nasıl uzun yola cıkmak ıstesem ben istanbulda oturuyorum ve antalyaya gitmek ıstıyorum sızce sorun cıkarmadan gıdermıı ben cesaret edemıyorum yola cıkmaya sızlerınde dusuncelerını almak ıstıyorum

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı sato87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar sızınde bılgılerınızı almak ısterım yeni 0 qm 250 ramey aldım eger kullanan arkadaslar varsa bana bıraz bilgi verebilirmi bu motor nasıl uzun yola cıkmak ıstesem ben istanbulda oturuyorum ve antalyaya gitmek ıstıyorum sızce sorun cıkarmadan gıdermıı ben cesaret edemıyorum yola cıkmaya sızlerınde dusuncelerını almak ıstıyorum
    motorun yeniymiş,oyüzden rodaj süresi içinde motorun parçalırının birbirene alısmasına kadar uzun yol yapmanı tavsiye etmeyecektir herhalde kimse,çünkü bu süre içinde motoru belli bi devrin üstünde sürmemek gekeiyor,ayrıca 80 km hızı da pek geçmemek ve uzun süre aynı hızda gitmemek gerekiyor..bende yeni 0 ramzey sahibi olarak edindiğim bilgiler bunlar

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    çok tesekkurler

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı sato87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeşim motorunu, Allah kaza bela vermesin.. Motorunla 100 km. hız ile kendini yormadan 100-150 km.de bir sigara molası vererek türkiyeyi dolaşabilirsin.. Ama senin bünyen bu kadar yolu konaklamadan gitmeye elverişlimidir buna ancak sen karar verebilirsin..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER

Motor açma ve Hararet göstergesi

İki sorum daha olacak. rodaj süresi falan diyorz tamam da arabalarda olduğu gibi ilk kullanımlarda motoru açmak gerekmez mi yani? gerçi bunlar fazla hız yapmıyo zaten ama merak ediyorm yinede. ayrıca su soğutmalı olmadığı için radyatorde yok ama motor yine de fazla ısınabilir. uzun yolda belli sürelerde yada km lerde durdurup dinledirin deniyor,peki motorun fazla ısındığını ve dinlendirilmesi gerektiğini anlaşabileceğimiz bi hararet göstergesi gibi bisey yok mu?

ha bide 3.soru olacak en soldaki gösterge elektrik göstergesi sanırım hatırlamıyorm ismini simdi,voltaj işaretleri var üstünde, akü nün seviyesini mi gösteriyo bu acaba? motor çalısırken ibre maksimum gösteriyo,böyle maksimum da mı kalması gerekir yoksa belli durması gerekn optimum bi sevyie var mıdır? sürekli yukarda kalırsa aşırı güç mü kullanılıyordur?

bukadar sorularım

Motosikleti
    Hero Thriller
    İki sorum daha olacak. rodaj süresi falan diyorz tamam da arabalarda olduğu gibi ilk kullanımlarda motoru açmak gerekmez mi yani? gerçi bunlar fazla hız yapmıyo zaten ama merak ediyorm yinede. ayrıca su soğutmalı olmadığı için radyatorde yok ama motor yine de fazla ısınabilir. uzun yolda belli sürelerde yada km lerde durdurup dinledirin deniyor,peki motorun fazla ısındığını ve dinlendirilmesi gerektiğini anlaşabileceğimiz bi hararet göstergesi gibi bisey yok mu?

ha bide 3.soru olacak en soldaki gösterge elektrik göstergesi sanırım hatırlamıyorm ismini simdi,voltaj işaretleri var üstünde, akü nün seviyesini mi gösteriyo bu acaba? motor çalısırken ibre maksimum gösteriyo,böyle maksimum da mı kalması gerekir yoksa belli durması gerekn optimum bi sevyie var mıdır? sürekli yukarda kalırsa aşırı güç mü kullanılıyordur?

bukadar sorularım
    Abicim motoru açmak yada rodaj yapmak konusunda şunu söyleyebilirim.. Bayinin dediği gibi ilk 1000 km. 50 kmh'yi geçme yada 5000 dv. geçme, yada 50.dakikanın sonunda 22 dakika dinlendir.. bence bunların hepsi yalan
    benim mantığıma göre , motoru üzmeden yormadan istediğin devir ve süratte kullanman.. ben böyle yaptım her zaman, mesela tatlı bi rampa buldummu 1/4 gaz çevirerek 120-130 la gittim.. Ama yokuş yukarı yada ağır binip motoru bağırta bağırta hiç gitmedim yani.. üzmeden, yormadan, fazla ısıtmadan motoru limitlerde kullanabilirsin yani.. motorunun dinlendirme zamanı, kullanımdan kullanıma değişecektir.. bazen hiç gerek bile kalmayacaktır, sen daha çabuk yorulabilirsin çünki..Motorun çekişten düşmeye, bayılmaya başlarsa eğer, ve motorunu iyi tanırsan sesindende anlayacaksın bunu, sağa çeker ufak bi mola verirsin dostum , sonra aynen devam hayırlı yolculuklar ;)

o anlatmaya çalıştığın ibre akü şarj göstergesidir kardeşim, gazladıkca yükselir normal olarak yüksek devirde yüksek şarj yapar, bırak o oynasın oyana bu yana, oynamazsa problem vardır

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim motoru açmak yada rodaj yapmak konusunda şunu söyleyebilirim.. Bayinin dediği gibi ilk 1000 km. 50 kmh'yi geçme yada 5000 dv. geçme, yada 50.dakikanın sonunda 22 dakika dinlendir.. bence bunların hepsi yalan
    benim mantığıma göre , motoru üzmeden yormadan istediğin devir ve süratte kullanman.. ben böyle yaptım her zaman, mesela tatlı bi rampa buldummu 1/4 gaz çevirerek 120-130 la gittim.. Ama yokuş yukarı yada ağır binip motoru bağırta bağırta hiç gitmedim yani.. üzmeden, yormadan, fazla ısıtmadan motoru limitlerde kullanabilirsin yani.. motorunun dinlendirme zamanı, kullanımdan kullanıma değişecektir.. bazen hiç gerek bile kalmayacaktır, sen daha çabuk yorulabilirsin çünki..Motorun çekişten düşmeye, bayılmaya başlarsa eğer, ve motorunu iyi tanırsan sesindende anlayacaksın bunu, sağa çeker ufak bi mola verirsin dostum , sonra aynen devam hayırlı yolculuklar ;)

o anlatmaya çalıştığın ibre akü şarj göstergesidir kardeşim, gazladıkca yükselir normal olarak yüksek devirde yüksek şarj yapar, bırak o oynasın oyana bu yana, oynamazsa problem vardır
    eyw gözlerim sürekli bi hararet göstergesi aradığı için o şarj göstergesini de oyle bişey mi acaba diye hayal ettim sanırım ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:53 ----------

Temizlik için tavsiye var mı? nikelaj kısımlar için özellikle..evdeki temizleyicilerden evdeki beze döküp cam sille mesela silmek hos olmaz herhalde çizik falan yapmaması yada iz kalmaması için ne yapmak gerekir? zincir temizligi için de tavsiye almak isterim,marka özellikle..

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    eyw Temizlik için tavsiye var mı? nikelaj kısımlar için özellikle..evdeki temizleyicilerden evdeki beze döküp cam sille mesela silmek hos olmaz herhalde çizik falan yapmaması yada iz kalmaması için ne yapmak gerekir? zincir temizligi için de tavsiye almak isterim,marka özellikle..
    Temizlik için fırça, su ve araç yıkama deterjanı. Bilhassa nikelaj ve boyalı yerler için. İstenirse peluş. Tazyikli su sıkmak yakından olmamak şartıyla olabilir. Fırça veya bez temiz olsun. Suyuda israf etmeyiniz. Zincir temizliği için mazot ve küçük fırça. Eurodizel de olabilir. İlla sükseli olsun derseniz, 1-1.5 litre mazot parasına satılan sprey şeklindeki balata-zincir temizleyici.

Abartmadan, fazla masrafa ve israfa girmeden bakım yapın arkadaşlar. Asıl olan motoru nasıl kullandığınız, yağın özelliği ve değişim aralığı, aşırı zorlayıp hararet yaptırıp yaptırmadığınız ve düzenli olarak vida-somun sıkma beceriniz.
    Selamlar.

Not: Mehmetay son durum nedir? Sorun neredeymiş?
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    bilgisi olan arkadaşlara sormak isterdiğim birşey var ramzey chooper motorum gece çalındı 8 gün sonra bulduğumda motorun üzerindeki karbüratörün alınmış olduğunu gördüm servise gittim 580 tl gibi fiyat verince bir arkadaşım keihin marka kodunu hatırlamadığım bri karbüratrör takıp çalıştırdı ancak diğer chooperi olan arkadaşların motor sesi hızlanması gaz yemesi bende yok bu karbrüatörün kodunu ve kendisini arıyorum bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok memnun olurum.bir de bu motora kendi icadım olan elektronik aygıt projem var ilgineneler mesaj atsınlar 4 beygir güçte 30 km hızda farkediyor test ettim.şimdiden tşklerrr

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not: Mehmetay son durum nedir? Sorun neredeymiş?
    Hoşgeldin naci abicim, son durum olarak arkadaşıma teslim etmiştim motorumu, oda buji kablosunun biri atlatma yapıyor kaçak var dedi ve onu değiştirmiş sağolsun, tekleme kalmadı aslında, fakat yine sorunumun çözüldüğünü sanmıyorum.. motorda çok fazla vibrasyon var, eskisi gibi değil bunu farkedebiliyorum..ve çalışması çok düzenli değil..Bilmiyorum ne olacak..acaba benim hava filtresinde benim dışarıdan göremedigim bir çatlak olabilirmi naci abicim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisi olan arkadaşlara sormak isterdiğim birşey var ramzey chooper motorum gece çalındı 8 gün sonra bulduğumda motorun üzerindeki karbüratörün alınmış olduğunu gördüm servise gittim 580 tl gibi fiyat verince bir arkadaşım keihin marka kodunu hatırlamadığım bri karbüratrör takıp çalıştırdı ancak diğer chooperi olan arkadaşların motor sesi hızlanması gaz yemesi bende yok bu karbrüatörün kodunu ve kendisini arıyorum bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok memnun olurum.bir de bu motora kendi icadım olan elektronik aygıt projem var ilgineneler mesaj atsınlar 4 beygir güçte 30 km hızda farkediyor test ettim.şimdiden tşklerrr
    Bizimkilerle aynımı bilmiyorum ama mct250 nin karbüratörü 277 lira yazıyor internet sitesinde.. Motorları biribirinin aynı olduğu için aklıma o geldi. Ama sanırım o çift boğazlı değil galiba..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 ----------

Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temizlik için fırça, su ve araç yıkama deterjanı. Bilhassa nikelaj ve boyalı yerler için. İstenirse peluş. Tazyikli su sıkmak yakından olmamak şartıyla olabilir. Fırça veya bez temiz olsun. Suyuda israf etmeyiniz. Zincir temizliği için mazot ve küçük fırça. Eurodizel de olabilir. İlla sükseli olsun derseniz, 1-1.5 litre mazot parasına satılan sprey şeklindeki balata-zincir temizleyici.

Abartmadan, fazla masrafa ve israfa girmeden bakım yapın arkadaşlar. Asıl olan motoru nasıl kullandığınız, yağın özelliği ve değişim aralığı, aşırı zorlayıp hararet yaptırıp yaptırmadığınız ve düzenli olarak vida-somun sıkma beceriniz.
    Selamlar.
    Naci abi sen ne güzel bi insansın böyle, hayranım abi senin tarzına..

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    şimdi mct 250 kanuni 250 jinlun 250 sanırım aynı benim motorun hava ve manifold boğazı iki girişli ramzeyde bu karbürator 520 tl falan hepsinde aynı tip karbüratör var sonuçta menşei aynı nasıl oluyorda birisi yarı yarıya ucuz diğeri 2 misli fiyat veriyor bu milleti amma sömürüyorlar servise gidiyorsun orjinal tak şunu tak bunu tak habire zorluyorlar oysa araştırmak lazım bütün 250 cc ler için yazıyorum elektronik beyinde ateşlemedeki kendi icadımı merak edenler mesaj atsın farkı sizde görün ama önc ebnim bu karbüratör işin i çözmem lazım

Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi mct 250 kanuni 250 jinlun 250 sanırım aynı benim motorun hava ve manifold boğazı iki girişli ramzeyde bu karbürator 520 tl falan hepsinde aynı tip karbüratör var sonuçta menşei aynı nasıl oluyorda birisi yarı yarıya ucuz diğeri 2 misli fiyat veriyor bu milleti amma sömürüyorlar servise gidiyorsun orjinal tak şunu tak bunu tak habire zorluyorlar oysa araştırmak lazım bütün 250 cc ler için yazıyorum elektronik beyinde ateşlemedeki kendi icadımı merak edenler mesaj atsın farkı sizde görün ama önc ebnim bu karbüratör işin i çözmem lazım
    http://www.ugurmondialyp.com sitesinden baktım. aynen öyle , resmen yarı yarıya fiyat farkı var, eğer ikiside aynı ise bu kadarıda gerçekten ayıp..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:06 ----------

şimdi mct ile ramzeyin egzostunu karşılaştırdım arkadaşlar, sonuç çok vahim :(
    bu ramzey bize accayip iteliyor..
    Ramzey : 278,78 TL.
    Mct : 138,84 TL.

Şiddetle kınıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

Kafama takıldı bakmaya devam ettim ve harbi harbi nerdeyse herşey tam yarı fiyatına..
    Yağ pompası Mct : 24,50 Ramzey : 48,60
    Silindir Mct : 158,16 Ramzey : 301,69
    Arka Amortsör Mct: 41,46 Ramzey : 90,06
    Ön far komple Mct: 51,85 Ramzey : 104,12
    Ama bütün önyargılarım ve son yargılarım bunu gördükten sonra değişiverdi
    ön sinyal sağ.. MCT : 14,71 Ramzey : 20,81 herşey tam yarı yarıya değilmiş yani

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    işte aldıktan sonra yapılan araştırma sonucunda ortaya cıkan vahım parca fıyat tablosu yamotosıkletın görünüşüne aldanıp almayın arkadaşlar

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte aldıktan sonra yapılan araştırma sonucunda ortaya cıkan vahım parca fıyat tablosu yamotosıkletın görünüşüne aldanıp almayın arkadaşlar
    Birebir alternatifi olduğu sürece orjinal parçanın pahalı olmasının önemi yok. Zaten bir süre sonra kendi parçasını satamayacak olan firma, fiyat düşürmek zorunda kalacak. Ancak sırf parçası ucuz diye kaliteden de taviz vermemek lazım. Çünkü bu durumda o ucuz olduğunu düşündüğünüz parçalara o kadar çok ihtiyaç duyarsınız ki, keşke motorum iyi olsaydı dersiniz.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    ramzey QM250
    Mrb,motorumu aldım kullanıyorum,canavar gibi yanlnız bugun bişeyle karsilastım kullanım kılavuzunda da göremedim bir bilgi..kilometre götergesinin hemen altında Cep Telefonuna benzeyen kucuk bi işaret var, o işaret kırmızı yanıp sönmeye basladı,anlamadım bişey..hararet göstergesi falan mı oluyo,motorun fazla ısındıgını mı gösteriyo acaba? 80le gidiyodum,60-70 arasına inice sönüyomus gibi geldi..acilen bilgi verebilecek varsa sevinirim..

hayırlı sürüşler...
    Bendede var, o ilk açtığında bi yanıp söner, bidahada telefonun çalacağı zaman yanar, yani telefon sensörü diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:57 ----------

Alıntı orhanyldz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Benim başım yine dertte.Aslında ramyede sorun yok diye düşünmekteyim.Sorun şu 2 gün önce İzmirin pislik bir semtindeki bir petrol ofisi benzinliğinden ne yazık ki zorunlu kaldığım için 10 ytl lik benzin aldım.ve benzini aldığımdan beridir Motor her devir yükseltmek (yanii vites büyütmek)isetidğimde beni öyle bir sarsıyorki.ha durdu ha duracak gibi oluyor motor.bilmiyom anlatabiliyormuyum derdimi ama hanii motor bir türlü devir almaz ya,kesik kesik devir alıyor sonra kendine geliyor motor.şimdi eğer sorunu anlatmayı becerebildiysem eğer sorun benzindenmi(su katılmış olabilirmi diye düşündüm)yoksa başka bir sorundanmı kaynaklanıyor sizce.Özellikle benzinin üstünde durmamın sebebi petrol ofisinden benzin almadan önce asla böyle bir sıkıntı yaşamadım.evet yardımlarınızı bekliyorum.
    Shell den başkası yalan Diğerleri pis çıkıyor, katkı maddeleri farklı oluyor motorda olumsuz etkiler yaratabiliyor

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    slm arkadaşlar sizin motorlar ne yakıyo bendeki 10 liralık yakıtla tam 50 km gidiyo yani 200krş yakıyo normalde 150krş yakması gerekiyo diye tahmin ediyorum hava ayarım tamam hava filtresi tmm devirsizde kullanmıyorum sibop ayarı yaptırsam düzelirmi dersiniz ne yapmalıyım.? herkeze kazasız belasız cezasız sürüşler...

maxemrah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250
    arkadaşlar yeni üyeyim bu konuyuda 1. sayfadan itibaren okudum.. ramzey qm250'i almayı düşünüyorum sıfır alcağım için yetkili bayii den tanıdığı falan olan varsa yardım ederseniz sevinirim.. (naci abi özelden msj attım cevap verirsen sevinirim)

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı maxemrah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni üyeyim bu konuyuda 1. sayfadan itibaren okudum.. ramzey qm250'i almayı düşünüyorum sıfır alcağım için yetkili bayii den tanıdığı falan olan varsa yardım ederseniz sevinirim.. (naci abi özelden msj attım cevap verirsen sevinirim)
    vay adaş gelmiş ;) bende yeni aldım kardeşim, oturduğun yere göre tavsiye edebilirm ama merkezde YIBA çarşısında aslen yamaha satan bi ramzey bayi var,oraya gidebilirsin,fiyatlar değişmez zaten,ben sincan tarafında oturduğum için ordaki bayiden aldım. Raptor alamıyosan doğru karar derim çinliler içinde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler