Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150MR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Motor bugun satıldı. sudan çıkmış balık gibiyim
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Allah size daha iyilerini versin, alanada hayırlı olsun.
    Asya 150 T1 - 650 Km / Suzuki Burgman AN 400 K6 - 21.000 Km / Suzuki Burgman AN 400 K8 - 38.000 Km
    Suzuki Burgman AN 650 K11 - 4.000 Km

bu benzin hırsızıyla başım iyice dertte arkadaşlar. bu gece yine gelmiş, 4-5 lt daha gitti. napabilirim bu şrfsze bi fikri olan var mı?

Motosikleti
    Alıntı karabatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah size daha iyilerini versin, alanada hayırlı olsun.
    teşekkür ederim...

park ettiğinde benzin hortumunu çıkar musluğun ağızına tıpa tak, hortumu geri yerleştir. her halukarda benzin gelmeyecektir

not: en iyi fikir fikirsizlikten iyidir...
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

peki bu alarm olayını bilen var mı? bu motora takılabiliyor mu, fiyatı nedir, kesin çözüm olur mu benim için gibilerinden..

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift

Arkadaşlar herkese merhaba yeni motorumla aranıza katılmak istiyorum

bu canavar gerçekten çok etkileyici performans ve görüntüsü çok güzel aynı zamanda tam benim boyutlarıma göre boy 1.71cm
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Merhaba Arkadaşlar.. Mondial 150 Mr Vulture Motorumu Sizlerle Paylaşmak İstedim..

Karbon Folyo Kaplama Kendim Uğraştım baya bi zor. Diğer aksesuarları ise gidip aldım tek tek. Montaj kolay zaten :D. Daha devam edecem. Ekleyeceğim çok şey var.. Mrk Ettiğiniz konular varsa zevkle yardımcı olurum tşkler..
    cakturkc bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    162 cc.

İki ayna da çok gereklidir. Özellikle çıkardıysan tekrar tak derim.
    MR.eko bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    162 cc.

+10 Kesinlikle

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    162 cc.

Haklısın Kardeşim.. Sağ Aynada biraz sorun var. Ses yapıyor camı gevşek heralde. İki Aynayıda komple değiştirecem. Güzel birşey arıyorum :D

Arkadaşlar öncelikle merhaba ...Bende motoruma biraz değişiklikler yaptım ve paylaşmak istedik..Hepiniz için fikir olması açısından...Artı olarak Motorum satılıktır.Araba almak istediğimden dolayı satmayı düşünmekteyim..İlgilenen olursa yardımcı olabilirim...1700km de.Üzerinde xenon far var(kısa-uzun0)..Rodajı dikkatli bir şekilde yapıldı..Sormak istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim..Birazdan paylaşmak amaçlı fotoları yüklüyeceğim siteye..Saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

arkadaşlar hepinize merhaba
    bu motorla ilgileniyorum ancak mondial oluşu beni ürkütüyor kullanan arkadaşlar ricam şindiye kadar motorlarına ne kadar masraf etmişler garanti olayı işliyormu
    keyfe keder masrafları değil tabiiki yani kronik sorun varmıdır varsa uyğun ve hesaplı çözüm bulabildinizmi
    teşekkür ederim.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşlar Ne olmuş böyle size topik ölmüş galiba hiç bilgi paylaşımı yapan yok 1. 2 yıldır kullanıyorsunuz memnun musunuz değilmisiniz çok yakıyomu hala gibisinden yazın bişeyler işte
    Sado

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar motor almak istiyorum ilk motorum olacak öğrenciyim keseye uygun az yakan problemsiz bir motor istiyorum 1.74 boyundayım ama 80-82 kilo varımdır bu motor da dikkatimi çekti motorunuz hakkındaki görüşleriniz neler???

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    bekle bekle aceleye getirme bak yeni modeller çıkıyor piyasaya...
    ne imzası beaaa

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    1500-2000 tl bütçem var zaten ilk motorum olacam o yüzden yeni bi motor çıksa bile 4000 tl den aşağı alamam ki

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr

aranıza yeni katılıyorum

dün 150 mr teslim aldım .bu benim üçüncü motosikletim mondilal olarak.toplamda elimden 30 adet motosiklet geçti.yaş 58.motosiklet tutkunuyum.bu mr da eski modellere göre kalite daha iyi olmuş.ben bütçem gereği pahalı motorlara karşıyım.bu motoru ayaklarım yere tam basması.seri oluşu.ve şartlarıma uygunluğu sebebiyle tercih yaptım.daha önceki motosiklerim mondi 150 zc idi.biz arkadaşlarla fırsat buldukça uzun yol yapıyoruz.kazasız iyi sürüşler.hoşcakalın

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    iyi gnlr .arkadaşlar 150 mr da benim hoşuma gitmeyen taraf ön tekerlekten ve arka tekerlekten çok çamur atması .bolu da yol çalışmaları yüzünden her yol kazılmış durumda . tabi ki bu durumda tekerlerden çok çamur atıyor acaba çamurluklara tozluk takan oldu mu .

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Merhaba arkadaşlar dün ümraniyedeki mondial servisine gittim bakmak içim olumlu olumsuz yonerini söylim bana göre tabiki. (Baktığım modeller MC-X150, MR 150 ve MH 125 Drift)
    1) MC-X1500cc için boyu 1,70 altındakiler oturarak baksınlar vede alsınlar. benim boyum (1,65)
    2) MR 150cc modeli güzel fakat benzin deposu hiç hoş değil (kurbağa yanakları gibi şişik duruyor.
    3) MH 125 Drift modeli güzel fakat 125cc motor, bu motora MC veya MR motoru olan 162cc yi taksalarmış daha güzel olacağı kesin kanaatindeyim.
    4) MH 125 drift modelini motor cc si düşük olduğu için tercih etmem.
    5) MR 150cc Benzin deposu hoşuma gitmediği için tercih etmem.
    6) MC-150cc modeli bana yüksek geldiği için tercih etmem.
    Mondialin sitesindede bu görüşlerimi ilettim belki kısa boylu olanları da dikkate alırlarsa yaza kadar belki bir model daha çıkartırlar bende alırım yoksa boyuma göre bu cc lerde başka marka ve model motor almak zorundayım. Bu görüşler benim izlenimlerim bakıcaz artık. Daha önce MCT 250cc motor kullanmış biriyim. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Kendimce uzun araştırmalar sonucu 150MR kadrosuna katılma kararı aldım. Fuara mondial katılıyormuş. Fuarda umarım indirime gidilir Şartları zorlayacağız artık...
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)