Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Plakanın ledleri patlamış onları değiştirdim.Geri yerine takmak işkence abi ya bu nedir akşam akşam bıraktım ölece çıktım eve

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Mc-X
    Arkadaşlar yeni lastik alacağım ne önerirsiniz ve hangi lastikle kaç bin yaptınız?

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Selim28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni lastik alacağım ne önerirsiniz ve hangi lastikle kaç bin yaptınız?
    Michelin pilot street tak dostum. Çifti diğer lastiklerden 40-50 TL daha pahalıya geliyor ama inan bana sonuna kadar hak ediyor. Başka macera aramaya gerek yok adamlar yapmış. Kaymıyo abi lastik.

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    ben 1 hafta önce aldım ancak alırkende abi bu çin malı fln dedim adam yok kardeşim ne çini fln dedi 2012 daha 10binde 3 gün sonra motor kitledi geri iade ettim bulaşmayın kardeşim yamaha ybr 125 al çok daha iyi titreşimi yok diyen arkadaşlara nasıl titreşimi hissetmemişler o ayrı mesele hergün vidası gevşiyordu en güzel yanı ise gösterge saati başka birşeyi güzel değil insanların paralarını böyle abuk subuk şeyler için vermemeleri için yazdım

Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1 hafta önce aldım ancak alırkende abi bu çin malı fln dedim adam yok kardeşim ne çini fln dedi 2012 daha 10binde 3 gün sonra motor kitledi geri iade ettim bulaşmayın kardeşim yamaha ybr 125 al çok daha iyi titreşimi yok diyen arkadaşlara nasıl titreşimi hissetmemişler o ayrı mesele hergün vidası gevşiyordu en güzel yanı ise gösterge saati başka birşeyi güzel değil insanların paralarını böyle abuk subuk şeyler için vermemeleri için yazdım
    benim motoru 2000 e saydıralım. 3000 de sen ver hemen yarın gidip alalım.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ybr 125 mi. mcx ten sonra imkansız. Allah düşürmesin ybr ye

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam siz 5000 tl verip capon malı alın. Almayın bi daha çinli. Mondialin şu mh ve mc serisine hala laf atmaya çalışanlar var arkadaş

2 gün önce servisteydim, 2000 km de bi tane drifti modifiye etmeye çalışmışlar, motor kitlemiş ve krank kırmış. Bu motordan hayır gelmez diye motoru toplayıp hemen satmışlar. Gidip böyle apaçi motorlarını alırsanız tabiki elde kalır. ( Motor ustanın çırağının )

Hemen geldi benim motora da askıntı oldu, iridyum buji takıp, ön tekeri küçültüp bi de kesiciyi iptal ettirince 140 yapacakmış. Yok ebesinin ahırı diyorum ali samii

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam siz 5000 tl verip capon malı alın. Almayın bi daha çinli. Mondialin şu mh ve mc serisine hala laf atmaya çalışanlar var arkadaş

2 gün önce servisteydim, 2000 km de bi tane drifti modifiye etmeye çalışmışlar, motor kitlemiş ve krank kırmış. Bu motordan hayır gelmez diye motoru toplayıp hemen satmışlar. Gidip böyle apaçi motorlarını alırsanız tabiki elde kalır. ( Motor ustanın çırağının )

Hemen geldi benim motora da askıntı oldu, iridyum buji takıp, ön tekeri küçültüp bi de kesiciyi iptal ettirince 140 yapacakmış. Yok ebesinin ahırı diyorum ali samii
    Apaçilerin taktiği o zaten ön teker küçülünce tur sayısı artıyor 120yle giderlen orjinal teker atıyorum 100 dönüyorsa küçültünce 120 dönüyor gösterge 140 gösteriyor bunlar da hızlı gidiyorum sanıyor köfteler Aynı şekilde cgcilerde ön jantı 18 den 17 ye düşürür muhabbet hemen "Ön jantı küçülttüm birde ince lastik attım hızı 20km arttı" olur
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Mcx sahipleri yaşıyomusunuz abi ya Yeni fotoraflar falan atın renklensin biraz.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Bizim motorların hava ayar vidasını fotorafta gösterebilicek varmı.Bi ayar çekmek istiyorum.

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Bugün itibariyle bende sıfır mcx kırmızı ile aranıza katılmış bulunmaktayım

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    Live to Ride - Ride to Live

mcx-mc kardeşliği

siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Motosikleti
    Mondial 150 Mc-X
    Arkadaşlar aranızda prformans egzoz takalnlar varsa bi yakından çekip atabilir mi bağlantı ve görüntü için.?

Subap açıklıklarının değerlerini bilen var mı? Bir yerde okumuştum ama bulamıyorum.

Motosikleti
    3. ve 4. fotoğrafta egzostun arka ayak basma yerine bağlantısı gözüküyor soran arkadaş için, onun haricinde boğazdan motora bağlanıyor başka bi bağlama olayı yok.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dreamwalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    extra pofuduk sele .... :-)))

daha küçük ve spor görünümlü sinyaller.....eskisi boynuz gibi duruyormuş yeni farkettim .-)))

geçen kış iyidi bu kış bu sogukta bu karda kışta buz tutmuş yollarda resmen drift yapıyorum.soğuk ensemizde iliklerimize kadar soguğu hissediyoruz :-)))

Motosikleti
    herkes benim fotoğraf koymamı bekliyormuş meğersem =) seleyi kaplatman iyi olmuş çok faydasını göreceksin =) bende bugün aynaları değiştirdim sıkıntıdan artık motorun değiştirebileceğim bi tarafıda kalmadı herşeyi değiştirdim neredeyse.. değişik sticker tasarımları yaptırıcam heralde :D yuvarlak aynalardan aldım 15TL daha fotoğraf çekmedim ama hakikaten yuvarlak ayna daha iyi görüş sağlıyor bence yoksa yeni diyemi bana öyle geldi bilemiyorum

bu arada kışın soğuklarda benim gibi motosikletini kullanan arkadaşlara şiddetle benim fotoğraflarda görebileceğiniz gidona geçirilen el için rüzgar korumalıklarını tavsiye ediyorum.. içi yünlüdür, o kadar iyi koruyor ki soğuktan çıplak elle bile sürebilirsiniz. görüntüyü biraz bozsada işlevsellik her zaman önceliktir benim için tavsiye ederim ;)

Motosikleti
    yeni stickerım :D

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Selam bir sorum olucaktı.
    Ben buğün motoru bakım için sevise bıraktığımda motorun km 7200 yaklaştı.Tamirci dediki motor garantiden çıktı 6000 binde bakıma getirmediğin için doğrumu bu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)