Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    tek kasklık canta bıle etki yapıyor arkada malesef cünki motosıkletlerımız hafıf gücü az hele hele ben 250 cc chopper kullananlara hasta oluyoyorum 1000 lık motor kullanıyormuş gıbı arkaya yanlara bı dunya ceyiz cantaları bağlıyorlar sonra yanyana gelıyoruz bende 100cc motor arkadaşta regal ceyiz sandıklı yahu dıyo aynı hızlarda gıdıyoruz yaniii o motorlar o cantalar rüzgar vs. yakıtıda engeller dengeyıde hızıda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    demek ki birde yanlarından geçip gitseniz 100lükle adamlar kahrolur
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    evet rüzgar baya etkiliyor bugun plaka ruhsatımı aldım takipçiden. rodajı doldurmak için boş boş 120km izmir çevre yolundan konak tarafına gittim 4bin devir le yavaş yavaş. dönüşte acayip rüzgar vardı bir sola bir sağa savrula savrula geldim arkada çanta falan olmamasına rağmen:D ama yinede motordan memnunum. daha önce köylü motorum vardı o uçuyordu bu şiddette rüzgarlarda :D:D

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    nasıl yani şimdi bu mcx'te savruluyor mu rüzgarda? ben motorumu boşuna sattım o zaman desenize buda rüzgarda savruluyorsa işimiz var demektir :(

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani şimdi bu mcx'te savruluyor mu rüzgarda? ben motorumu boşuna sattım o zaman desenize buda rüzgarda savruluyorsa işimiz var demektir :(
    Ben 105 kiloyum rüzgarlı havada boğaz köprüsünden 40 derecelik açıyla geçiyom nerdeyse 150 mc yüksek olduğu için rüzgarı bir hayli fazla alıyor
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    yani savuruyor doğru mu anlamışım sayın hocam?

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana benden bı tavssıye mondıalın bı modelı var 125 mg deluxe sıfırı 1900 cıvarı hem yenı başlıyorsun hemde bu modeli kullanan arkadaşlarım var günde 60 ila 80 km re yol yapıyorlar yakıtı az problemı de yok haaa 2000 tl mc alabılıyorsan daha ıyı tabiii parca sorunu mondıalde olmaz vıdalar gevseyebılır sen kontrol ettıreceksın her servıse gıttiğinde sen bu motorlarla baş edebılırsın yalnız apaçilik yapma yeter
    Teşekkürler hocam ama ben o motor tiplerini hiç sevmiyorum mc estetik açıdan çok hoşuma gidiyo. bu yüzden onu istiyorum. fikirlerin için tekrar çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

arkadaşlar birde benim merak ettiğim birşey var. biraz saçma bi soru olabilir ama merak ettim sadece bu motorun 0-100 ü kaç hiç ölçen varmı ?

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani savuruyor doğru mu anlamışım sayın hocam?
    evet savuruyor gidonu rüzgarlı havada sağlam tutmak gerekiyor.

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:48 ----------

Alıntı gorkem913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler hocam ama ben o motor tiplerini hiç sevmiyorum mc estetik açıdan çok hoşuma gidiyo. bu yüzden onu istiyorum. fikirlerin için tekrar çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

arkadaşlar birde benim merak ettiğim birşey var. biraz saçma bi soru olabilir ama merak ettim sadece bu motorun 0-100 ü kaç hiç ölçen varmı ?
    0-90 arası söyliyim :D tahminen 11-12 sn.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    saolasın hocam deneyenlerinde tecrübelerini dinlemek isterim.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    rüzgarda savrulmayan bır motosıklet markası bana söylermısınız hele hele fıyatı 3bın tl olacak

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla hocam ben bu yukiyi bu yüzden değiştiriyorum yoksa çok memnunum yani mcx daha kalıplı olduğundan savrulmaz diye düşünmüştüm. aslında tip olarakta hoşuma gitti güzel motor

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

bu arada savrulmasından kastım rüzgalı havada yandan vurduğu zaman yuki resmen yana doğru kayıyor bende artık mecburen tabiri caizse rüzgara dayanıp öyle gidiyorum o anda.yani motoru rüzgarın estiği tarafa doğru yatırıp öyle gidiyorum hiç başedemezsem tehlikeye riske gerek yok 2. vitese kadar iniyorum zaten

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    s a askon kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

s a askon kardeş
    bu akşam fevzi oğluna gitim ama montlar pek hoşuma gitme gidenlerde zaten pahalı hiç bişey almadan cıktım

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    cup motosıkletler vırajlarada ve rüzgarlı havalarda ıyı değillerdır nispeten önünde deposu olan motosıkletler daha güvenlidır.
    size başıma gelen bır seyı anlatayım .Oğlumla beraber günübirlik gezi planlamıştık hava gayet güzeldi rotamız rumelı kavağı idi cıktık yola tam rumrlı kavağında kapanan hava bırden yağmura cevırdi şiddetli rüzgar vardı .Yapacak bir sey yoktuyola devam ettik hafıf rampa yukarı cıkıyordum deniz arkamda sağım solum acık arazıydi bırden farkına vardım yağmur tepede sola doğru yağıyordu.Anladım ve yavaşladım ve oraya yaklaştım benı rüzgar sola attı karşı serıte gectim ve motoru sol ayağımın üzerıne yatırdım .şimdi burasını dıkkatle okuyun 2 dakıka sonra araba gecti ve gecer gecmez frene sıldı dörtlülerını yaktı anlaşılan odan rüzgardan savrulluyordu.Arac takrıben 1 ton
    Ayrıca vıyadüklerde balonlar olur imı varsa bılmem kımılerıde şapka der rüzgar ne yana eserse onun sıvrı olan tarafı o yöne döner arac sürücülerı ona göre bakarlar yanı ben uzun yola cok gıttım arabalar bıle rüzgarda savrulurlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı eywallah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s a askon kardeş

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

s a askon kardeş
    bu akşam fevzi oğluna gitim ama montlar pek hoşuma gitme gidenlerde zaten pahalı hiç bişey almadan cıktım
    Ben montumu karşıdan aldım ındırım vardı .130 tl verdım ama alışverışlerde dıkkatli olmaklazım ağustos ayında gıdıp kışlık mont alırsanız uygun olur tıpkı şimdi gıdıp yazlık mont almak gıbı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    [QUOTE=askon;2494279]cup motosıkletler vırajlarada ve rüzgarlı havalarda ıyı değillerdır nispeten önünde deposu olan motosıkletler daha güvenlidır.
    size başıma gelen bır seyı anlatayım .Oğlumla beraber günübirlik gezi planlamıştık hava gayet güzeldi rotamız rumelı kavağı idi cıktık yola tam rumrlı kavağında kapanan hava bırden yağmura cevırdi şiddetli rüzgar vardı .Yapacak bir sey yoktuyola devam ettik hafıf rampa yukarı cıkıyordum deniz arkamda sağım solum acık arazıydi bırden farkına vardım yağmur tepede sola doğru yağıyordu.Anladım ve yavaşladım ve oraya yaklaştım benı rüzgar sola attı karşı serıte gectim ve motoru sol ayağımın üzerıne yatırdım .şimdi burasını dıkkatle okuyun 2 dakıka sonra araba gecti ve gecer gecmez frene sıldı dörtlülerını yaktı anlaşılan odan rüzgardan savrulluyordu.Arac takrıben 1 ton
    Ayrıca vıyadüklerde balonlar olur imı varsa bılmem kımılerıde şapka der rüzgar ne yana eserse onun sıvrı olan tarafı o yöne döner arac sürücülerı ona göre bakarlar yanı ben uzun yola cok gıttım arabalar bıle rüzgarda savrulurlar[COLOR="Silver"]

üstad Allah razı olsun eline emeğine sağlık bizleri bilgilendirdiğin için. çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Rica ederım kardeşim ne demek anlattığımız pek bır sey yok

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    sadece montumu aldın yoksa pantolonda icindemi askon ben fevzi oğluna gitim almadan döndüm ama kendi bildiğim biyer vardı z. burnunda daha önce o montu ğörmüştüm onu aldım kaba degil montun dışında korumalar yok içinde var tam üstüme ğöre oldu takımdı ama saolsunlar sadece montu istedim ve aldım 140 milyona

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    usta mont ve pantolonun güzelmiş bi link verebilirmisin? ne marka hangi model vs
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar atabıleceğim bır lınk yok pantalon 2 senelık mont yenı montu kadıköyden aldım .bır arkadaşımla gıtmiştık yazın markası venom ama mağazanın ismı MOTOTEL

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tşk........
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    ya arkadaşlar merakımdan soruyom kusura bakmayın bu mc x lerde ufakda olsa bağaş gibim bişey yokmu yaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)