Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    saolun arkadaşlar gerci gidince öğreniriz kaça cıktıgını ama sormadan yapamıyacam lastikler kaça cıkar bize bilginiz varsa tabi şimdiden yardımlarınız için tşkür

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

unutmadan lastik değiştirmek garantiyi bozarmı başka yerde degiştirdigim için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    usta arka çanta demirini nerden aldın veya yaptırdın izmirdeyim mc x var demir bulamıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

arka çanta demiri yaptırabileceğim yada hazır satılan yer hakkında bilgi verirseniz mutlu olurum :D bide 2 kapalı kask alacak büyüklükte çanta için önerisi olan varsa çok yardımcı olur. saygılar

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    arkadaşlar bende mc x'imi bu ay alacaktım ama motorumu satacağım abi biraz sıkışık olduğundan aralık başına kaldı benim mcx hayallerimde bu arada mcx'lere uygun koruma demiri varmıdır, takılırsa nasıl olur? hani şu motorun olduğu kısıma takılıyor tam adını bilmiyorum kusura bakmayın.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    motor koruma demirini cumartesi taktırdım kardeş 60 dediler 50 ye taktılar cin malı degilmiş burda kendileri yaptırıyorlarmış mışda mış işde

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

motor koruma demırı 50 tl

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    arkadaşlar ben bir tane buldum mc 150. henüz 4-5 aylık motor garantisi falan var dmi bu motorların ? pek tecrübem yok motorlar hakkında pekte bi bilgim yok. çin malı falan değil dimi motorlar? yani sağı solu dökülmez 3-5 ayda. motor henüz 4500 km de. motora bakmaya tecrübeli bir arkadaşımla gideceğim. sizde bu motor üzerinde tecrübeli olduğunuz için bir kaç sorum olacak. nelere dikkat etmeliyiz nelere göz atmalıyız almadan önce? kronik bir sorun varmı bu motorlarda. beni bezdirecek pişman edecek bir problemle karşılaşırmıyım ? eğer bu motor bana uygunsa yakında aranızdayım yardımcı olursanız sevinirim... keyifli sürüşler..

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri buldum ama arka çanta için demir yokmuş siz nerden aldınız ve fiyat ı nedir ustam. birde 2 kapalı kask alacak büyüklükte çanta taksam sıkıntı olurmu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

takipçiye vekalet le parasını peşin verdik hala plaka çıkacak... fotoğrafta yükleyemiyorum sayfaya :D ne kadar çok derdim var ya :D

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arka canta demiride 50 tl ama ist. da olmanız lazım ben burda bı servısten aldım .

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Çok şükür. Bugün bende mcx'imi satın almış bulunuyorum. Ama henüz plaka ve ruhsat işlemlerini yapacağım için dükkanda bıraktım yavrumu. Bu arada bu işlemleri benim yerime babam yapsa olur mu? Yoksa illa vekalet mi vermem gerek? Teşekkürler.

Motosikleti
    yokmu sorumu cevaplayacak arkadaş yaw. benim yazdığım topic kısırlaşıyo hayırdır inş.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı gorkem913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu sorumu cevaplayacak arkadaş yaw. benim yazdığım topic kısırlaşıyo hayırdır inş.
    akşam akşam yine güldüm yaa hocam neden kısırlaştırıyon en bu başlıkları yaa bu motor hakkında benimde pek bir bilgim yok burada bir abide var kendisiyle iletişime geçtim konuştum motorda herhangi bir sorun olmadığını gayet güzel olduğunu söyledi buradanda araştırdığım kadarıyla bence de harika bir motor.askon abim sayesinde motorla ilgili baya bişeyler öğrendim sağolsun

Motosikleti
    saolasın hocam yaw walla nereye yazsam millet geri çekiliyo inşallah yakında aranıza katılırım

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar ben bir tane buldum mc 150. henüz 4-5 aylık motor garantisi falan var dmi bu motorların ? pek tecrübem yok motorlar hakkında pekte bi bilgim yok. çin malı falan değil dimi motorlar? yani sağı solu dökülmez 3-5 ayda. motor henüz 4500 km de. motora bakmaya tecrübeli bir arkadaşımla gideceğim. sizde bu motor üzerinde tecrübeli olduğunuz için bir kaç sorum olacak. nelere dikkat etmeliyiz nelere göz atmalıyız almadan önce? kronik bir sorun varmı bu motorlarda. beni bezdirecek pişman edecek bir problemle karşılaşırmıyım ? eğer bu motor bana uygunsa yakında aranızdayım yardımcı olursanız sevinirim... keyifli sürüşler..
    alacağın motosıklet modeli mc olduğu için ve mc modellerı mcx e göre daha önce cıktığı için ve dolayısıyle senın bulduğun motosıkletın de adı mc olacağı için km re göstergesı ile oynanmış olabıleceği ihtımalı yüksek ama yenı alınmış dıyorsan ve bunu ıyı bılıyorsan mesele yok ve alacağın motorun sıfırı ilr arasında fıyatta fark olması lazım eğer ıyı bır fark yoksa rodajını kendın tamamlaman acıından sıfır alman daha ıyı gelelim diğer meseleye bu motosıkletler çin malı öyle sağı solu dökülecek bır durumda yok ama çin malı motosıkletı adam gıbı kullanırsan problem olmaz ben 80 bın bır başka modelı kullandım üstelık servısı de yoktu ama yınede problem olmadı yanı bu senınle ılgılı zaten yenı öğrenıyorsan messelede yok zaten hangı motoru alsan onu yazı tahtası gıbı kullanacaksın

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    inşallah kardeşim en kısa zamanda aramıza katılman dilğiyle

Motosikleti
    teşekkür ederim arkadaşlar. max verebileceğim 2000 liradır. 0 alacak bütçem malesef yok. :( parça bulamayıp aynı sorunu birden çok defa yaşayacağım bi sorun yaşarmıyım? motorla ilgili en ufak bilgim yok. vidaları falan gevşermi ? yaani kısacası ben bu motorla baş edebilirmiyim ?

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla hocam sen motora bakarsan motorda sana bakar. yağını suyunu eksik etme bakımlarını zamanında yaptır gözün arkada kalmasın.uzun yola gideceksen eğer yola çıkmadan önce bi uzun yol bakımını yaptırırsın.sıkıntı çıkarmaz sana. yedek parça olayında da sorun yaşamazsın parça bulursun.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    teşekkür ederim arkadaşlar. max verebileceğim 2000 liradır. 0 alacak bütçem malesef yok. :( parça bulamayıp aynı sorunu birden çok defa yaşayacağım bi sorun yaşarmıyım? motorla ilgili en ufak bilgim yok. vidaları falan gevşermi ? yaani kısacası ben bu motorla baş edebilirmiyim ?
    sana benden bı tavssıye mondıalın bı modelı var 125 mg deluxe sıfırı 1900 cıvarı hem yenı başlıyorsun hemde bu modeli kullanan arkadaşlarım var günde 60 ila 80 km re yol yapıyorlar yakıtı az problemı de yok haaa 2000 tl mc alabılıyorsan daha ıyı tabiii parca sorunu mondıalde olmaz vıdalar gevseyebılır sen kontrol ettıreceksın her servıse gıttiğinde sen bu motorlarla baş edebılırsın yalnız apaçilik yapma yeter

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana benden bı tavssıye mondıalın bı modelı var 125 mg deluxe sıfırı 1900 cıvarı hem yenı başlıyorsun hemde bu modeli kullanan arkadaşlarım var günde 60 ila 80 km re yol yapıyorlar yakıtı az problemı de yok haaa 2000 tl mc alabılıyorsan daha ıyı tabiii parca sorunu mondıalde olmaz vıdalar gevseyebılır sen kontrol ettıreceksın her servıse gıttiğinde sen bu motorlarla baş edebılırsın yalnız apaçilik yapma yeter

doğru söze ne denir

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Alıntı shooteronur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri buldum ama arka çanta için demir yokmuş siz nerden aldınız ve fiyat ı nedir ustam. birde 2 kapalı kask alacak büyüklükte çanta taksam sıkıntı olurmu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

takipçiye vekalet le parasını peşin verdik hala plaka çıkacak... fotoğrafta yükleyemiyorum sayfaya :D ne kadar çok derdim var ya :D
    iki kask koyacak kadar büyük çantanın 80-100 km gibi hızlardan sonra motorun gidişatını etkileyeceğini öğrendim. bende öyle bişey almak istiyordum ama motoru adam bunu söyledi. henüz motora kavuşmuş değilim, denemiş değilim. bakalım ilerki günlerde kesin yorumlar yazabileceğim inşallah.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kardeş yine bir topcase alabilirsin bir kaskını onun içine koyarsın diğer kaskınıda fileyle koltuğa bağlarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)