Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

banada mcx daha yakın göründü hani aradaki fark ödenebilecek bir bedel ve vitesli olması sorun yaratırmı acaba otomatikleri hiç sevmem ama sonradanda pişman olma riskim varmıdır herkes otomatik al rahat rahat gazına bas git tarzı şeyler söylüyolar ama siz kullananlar ne dersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kardeş bende nasipse bu ay içinde mcx alacağım. mc ve mcx arasında fark yok çamurluk ve arka fren haricinde. mcx'in arka frenide disk mc'nin kampana, mc'nin ön çamurluğu ile mcx'in ön çamurlukları farklı görünüş olarak hepsi bu ama mcx daha yakışıklı duruyor sanki mc'ye nazaran. hayırlı uğurlu olsun şimdiden kardeşim alırsan eğer takipçiyiz burada resimleri görmek isteriz. herkese iyi bayramlar daha nice bayramlara hepbirlikte ailelerimizle.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı asnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada mcx daha yakın göründü hani aradaki fark ödenebilecek bir bedel ve vitesli olması sorun yaratırmı acaba otomatikleri hiç sevmem ama sonradanda pişman olma riskim varmıdır herkes otomatik al rahat rahat gazına bas git tarzı şeyler söylüyolar ama siz kullananlar ne dersiniz
    vitesli motosıkletın tadı başkadır aynı zamanda scoter motosıkletlere nazaran daha az masraflı olurlar ve uzun yola daha dayanıklıdırlar ama gel görki motosıkletlere karşı zaafı olan bizler bazen yaa bırde scoterımız olsa dıyoruz kullanımı daha rahat durum böyle olunca bı araştırma ypıyoruz scooter motosıklet alınca kesınlıkle italyan yada japon alınmalı onlarda maşallah fıyatları uçuk yanı 100 cc motosıklet yaklaşık 4 bın tl çin malları ise uygun ama scoter modellerı malesef cabuk dahılıyor .
    Ben 6 yıldan fazla çin malı vıteslı kullanan bırı olarak cok memnunum en son mcx aldım ve bundan da pişman olmadığımı söyleyebılırım .

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    oooooooo uyumayalım arkadaşlar lütfen lütfen kapıları pencerelerı acın burası bıraz havalansın yaaa
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2488787

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Nee noluyo yaaa,bırakın biraz daha uyuyalım yaaaa.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Şu mc x de de turuncu renk olsaydı keşke. Turuncusu için mc almayı düşünüyorum. Yoksa sırf renk için sıfır motoru da boyatmak pek mantıklı gelmiyor. Birde ruhsata işletmesi falan...

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı ErcanC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mc x de de turuncu renk olsaydı keşke. Turuncusu için mc almayı düşünüyorum. Yoksa sırf renk için sıfır motoru da boyatmak pek mantıklı gelmiyor. Birde ruhsata işletmesi falan...
    hanı derler ya renkler ve zevkler tartışılmaz dıye fakat turuncu olanı ıyıce bır ıncele derım bırde kırmızıda olsa mcx i incele derım

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanı derler ya renkler ve zevkler tartışılmaz dıye fakat turuncu olanı ıyıce bır ıncele derım bırde kırmızıda olsa mcx i incele derım
    dün yolda yürürken mc x i de gördüm. kırmızısı da çok hoşmuş, motorda. Hiç cartlak bi kırmızı değil. sonuçta x x'dir. artıları var. eyvallah.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    hocam normalde bende kırmızı araçları sevmem ama mc x'te ayrı bir hoş duruyor renk tonu filan çok güzel motora da gitmiş bu renk. herkesein geçmiş bayramını kutlarım

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    s a arkadaşlar bende yeni aldım mc x 150 lastikleri değiştirmek gerekiyormu gerekiyorsada nekadar tutuyo yazarsanız sevinirim

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    alacağın lastiğe göre değişir kardeş mesela michellin'in sadec arka lastiği 247 TL. imiş. yalnış hatırlamıyorsan askon abimiz öyle yazmıştı.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar mcx e depo üstü kılıf diktım on numara oldu resımlerı yarın cekerım

grejuva6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meraba arkadaşlar ben sym xs125 ile mc150 arasında kaldım
    mc150 kullanan arkadaşlara birkaç sorum olucak
    titreşimi nasıl (xs125 de 6binden sonra aynalar titremeye başlıyor diyorlar beni soğutan o oldu )
    sabit 100km ile gidebiliyormu
    hiç olur olmadık arızalar verdimi
    lastikler şamyellimi ?
    cevaplarsanız çok makbule geçer arkadaşlar şimdiden sağolun

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007

depo üstü kılıf bulamadım kendım diktım

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    meraba arkadaşlar. uzun bir araştırmadan sonra imkanıma en uygun motorun bu olduğunu anladım. 2. el almayı düşünüyorum imkanım buna elverişli. ama öncelikle bir kaç sorum olacak. bu motorla uzun yol yapılabilirmi ? max kaç hızı görüyor ? zamanı gelince satması kolaymıdır ? yakıt tüketimi nasıldır ? öğrenmek istediğim bunlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. keyifli sürüşler..

Motosikleti
    mc x 150 mondial
    s a askon kardeş bende z.burnundan motordan hiç anlamam kardeş ehliyet desen oda yok alacam ama vermiyorlar ilkokul mezunuyun diye ama acılacakmış dediler artık ne zaman acılırsavede benim daha önceden hiç motorum olmadı z.burnundaki mondial servisi pek hoşuma gitmedi lastikleri degiştirecegim tafsiye edebilecegin bi yer varsa oraya gidem

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı eywallah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s a askon kardeş bende z.burnundan motordan hiç anlamam kardeş ehliyet desen oda yok alacam ama vermiyorlar ilkokul mezunuyun diye ama acılacakmış dediler artık ne zaman acılırsavede benim daha önceden hiç motorum olmadı z.burnundaki mondial servisi pek hoşuma gitmedi lastikleri degiştirecegim tafsiye edebilecegin bi yer varsa oraya gidem
    dolmabahçe set üstünde buz motor var lastiklerini oradan değiştirebilirsin sadece lastik parasını ödersin sökme takmaya para almıyorlar tavsiye ederim.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    Alım Aşamasında :)
    birazcık forumu okudum ve yakıt sarfiyatı hakkında biraz bilgi edindim. ama pek rastlayamadım motorun hızıyla ilgili yoruma. hız yapan arkadaşlar yazarlarsa max kaç yaptıklarını sevinirim. pek hız seven biri değilimdir ama arada bir ibreyi zorlamak hoşuma gider

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı gorkem913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaşlar. uzun bir araştırmadan sonra imkanıma en uygun motorun bu olduğunu anladım. 2. el almayı düşünüyorum imkanım buna elverişli. ama öncelikle bir kaç sorum olacak. bu motorla uzun yol yapılabilirmi ? max kaç hızı görüyor ? zamanı gelince satması kolaymıdır ? yakıt tüketimi nasıldır ? öğrenmek istediğim bunlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. keyifli sürüşler..
    Uzun yol yapabilirsin,maximum 120 km hız yapabilirsin,km de en fazla 15 krş yakar,2.el mc 2000-2200 tl ye alabilirsin ama mcx leri bu fiyata alamazsın zaten alan arkadaşlarda satmıyorlar çünkü gerçekten mondialin getirdiği en iyi motosiklet.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı eywallah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s kardeşim bana selamın olduğu için cevaplamak istedım ama en doğru cevabı arkadaşımız sarıdev vermiş onun dediği gıbı buz motorda bu işi en uygun yolla halledersın cünki başka yerlerde söküp takma parası ayriyetten vermen gerekır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)