Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı alfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar iyide hoşta herkes övüyoda gitti gidiyorda sahibinden de diğer sitelerde daha 10 günlük 1 aylık mr mc mc x ler var.yani ne oluyorda bütün millet satıyor kaçıyorlarmış gibi. bende almayı düşünüyordum bu kadar çok 2. eli görünce vazgeçtim bunun yerine 2000 model mz aldım temiz mz i de bilen bilir daha çok çin malı öldürür düşünün derim
    Tahmını olarak şunu dıyebılırım sana arkadaşım bu mıllet cıddı ekonomık sıkıntıda gercekten yanlış adım atmışsa bı şekılde bunun düzelmesı yılını alıyor o sebeple kredı kartına taksıt altın alıp diğer tarafta bozduran var aynı şekılde modıalde peşin fıyatına 12 taksıt yapıyor hatta 36 ay vadeler yapıyor sanırrım bunu peşin paraya cevırıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmını olarak şunu dıyebılırım sana arkadaşım bu mıllet cıddı ekonomık sıkıntıda gercekten yanlış adım atmışsa bı şekılde bunun düzelmesı yılını alıyor o sebeple kredı kartına taksıt altın alıp diğer tarafta bozduran var aynı şekılde modıalde peşin fıyatına 12 taksıt yapıyor hatta 36 ay vadeler yapıyor sanırrım bunu peşin paraya cevırıyorlar

sana katılıyorum arkadaşım ben şahidim arkadaş kredi kartına 12 ay aldı motoru peşin paraya sattı o paranın ustune yıne mı taksıt yaptı peşinmı verdı bılmıyorum gıttı hesaplısından bır araba aldı parayı peşine cevirdi....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

msl10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC-X
    Alıntı alfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar iyide hoşta herkes övüyoda gitti gidiyorda sahibinden de diğer sitelerde daha 10 günlük 1 aylık mr mc mc x ler var.yani ne oluyorda bütün millet satıyor kaçıyorlarmış gibi. bende almayı düşünüyordum bu kadar çok 2. eli görünce vazgeçtim bunun yerine 2000 model mz aldım temiz mz i de bilen bilir daha çok çin malı öldürür düşünün derim
    Araştırırken,sahibinden.com'da birde Cbf 150 ile Ybr ESD 125'lere de bi bakıver,o marka modellerde de aynı durum söz konusu.Bence tespitiniz objektif değil.Ayrıca MZ'niz hayırlı olsun kazasız kullanımlar dilerim.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o motoru sat kardeşte hepimiz rahat edelim sana honda boklu motor satmış kazık atmış
    Bu motoru bu şekliyle birisine satmak benim yapacağım bir iş değil. Kendime böyle birşeyi yakıştırmam. Birine motoru okutup paramı kurtarmaktansa. Gerekirse cebimden de para harcayıp hukuk yoluyla hakkımı almayı tercih ederim. Memleketimizde sorunlu araçları birine kakalayıp kar etmek mubah sayılıyor ne yazık ki.

2. el bulamadım duzgun bır sekılde 0 almayı dusunuyorum sızce hangı renk olsun? fıkırlerınızı beklıyorm

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı BirParçaSen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el bulamadım duzgun bır sekılde 0 almayı dusunuyorum sızce hangı renk olsun? fıkırlerınızı beklıyorm
    6000 bakımını yeni yaptırdım arka fren balatası,yağı ve bujisini değiştirdim 46 lt çantası var iki kask rahat sığabiliyor zaten mesajımı okumuşsundur.Tek sıkıntı motoru 1 eylülde teslim edebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6233188/detay/

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    mc ve mcx kulanıcıları avrupa yakasında ikamet edeneler ve anadolu yakasından gelebılecekler fındıklı parkında boğaza karşı cay içmeye ne dersınız hep beraber toplaşalım mı ulen toplaşalımmı derken 3 kişi olabılırmıyız acaba

Motosikleti
    cbf 150
    mc ve mcx kulanıcıları avrupa yakasında ikamet edeneler ve anadolu yakasından gelebılecekler fındıklı parkında boğaza karşı cay içmeye ne dersınız hep beraber toplaşalım mı ulen toplaşalımmı derken 3 kişi olabılırmıyız acaba
    Dün akşam yolumu değiştirip dükkanının önünden geçtim ama kapalıydı saat 18.10 civarı

Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 bakımını yeni yaptırdım arka fren balatası,yağı ve bujisini değiştirdim 46 lt çantası var iki kask rahat sığabiliyor zaten mesajımı okumuşsundur.Tek sıkıntı motoru 1 eylülde teslim edebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6233188/detay/
    anlasabılırsek bı kac sorum daha olacak a2 yok bende ve edırneye goturmem gerekıyor kargo vs gotururlermı ?

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam yolumu değiştirip dükkanının önünden geçtim ama kapalıydı saat 18.10 civarı
    dükkanın önünde motosıkletını park et sorun olmaz sonra in vitrıne doğru yaklaş ve kapının üstünde bulunan zile bas alt tarafta atelyem var ben muhakkak ordayımdır .zil sesını duyar yukarı cıkarım ok

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

Alıntı BirParçaSen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlasabılırsek bı kac sorum daha olacak a2 yok bende ve edırneye goturmem gerekıyor kargo vs gotururlermı ?
    ARKADAŞIM İŞİNİZE KARIŞMAK GIBI olmasın ama arkadaşın masrafını karşıla sende artçı ol kendısı kabul ederse basın gaza gıdın edırneye motosıkletı sana teslım etsın sonra sen onu bındır otobüse uğurla istanbula ok.

dükkanın önünde motosıkletını park et sorun olmaz sonra in vitrıne doğru yaklaş ve kapının üstünde bulunan zile bas alt tarafta atelyem var ben muhakkak ordayımdır .zil sesını duyar yukarı cıkarım ok

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:03 ----------

ARKADAŞIM İŞİNİZE KARIŞMAK GIBI olmasın ama arkadaşın masrafını karşıla sende artçı ol kendısı kabul ederse basın gaza gıdın edırneye motosıkletı sana teslım etsın sonra sen onu bındır otobüse uğurla istanbula ok.
    haklısın ama elmde bulunan para kısıtlı kargo fılan gbı bırsey yokmu getırebılecek

Motosikleti
    cbf 150
    [QUOTE=BirParçaSen;2432461]haklısın ama elmde bulunan para kısıtlı kargo fılan gbı bırsey yokmu getırebılecek[/Q

Kavala kurabiyesi ısmarlarsan ben motoru götürürüm

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

[QUOTE=askon;2432351]dükkanın önünde motosıkletını park et sorun olmaz sonra in vitrıne doğru yaklaş ve kapının üstünde bulunan zile bas alt tarafta atelyem var ben muhakkak ordayımdır .zil sesını duyar yukarı cıkarım ok[COLOR="Silver"]

Ok ramazandan sonra uğrayıp mcx i görmek isterim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar bu motorun yakıtı hakkında biraz bilgi verirmisiniz ? bazı arkadaşlar 15krş yaktığını söylüyorlar biraz çok gibi geldi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun yakıtı hakkında biraz bilgi verirmisiniz ? bazı arkadaşlar 15krş yaktığını söylüyorlar biraz çok gibi geldi
    Motor 162 cc olduğu için 15 kuruşu buluyo ama süratin 80 km altında olursa 13 kuruşa düşüyor.

[QUOTE=sarıdev;2433042][QUOTE=BirParçaSen;2432461]haklısın ama elmde bulunan para kısıtlı kargo fılan gbı bırsey yokmu getırebılecek[/Q

Kavala kurabiyesi ısmarlarsan ben motoru götürürüm [COLOR="Silver"]

---------- Post added at 21:17 ---------- Previous post was at 21:15 ----------

canın sagolsun abı (:

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    istanbul avrupa yakasında en iyi mondial servisi hangisi arkadaşlar "bu işin doktoru" diyebileceğimiz bir "usta" nın ismini verebilecek bir arkadaş varmı arkadaşlar...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

Motosikleti
    MONDİAL UKT125
    HÜNER MOTOR Arpa Emini Mahallesi Pazartekkesi Sok No:35/e
    Şehremini-Fatih / İSTANBUL
    Tel : 0212 523 05 72 Fax : 0212 523 05 71
    BEN oraya gidiyorum temiz iş yapıyorlar

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul avrupa yakasında en iyi mondial servisi hangisi arkadaşlar "bu işin doktoru" diyebileceğimiz bir "usta" nın ismini verebilecek bir arkadaş varmı arkadaşlar...
    Bağcılar ikiler motor metin usta ilk zamanlar sevmiyodum ama sonra anlaştık.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    bahçelievler eskort motor. 2007 den beri oraya gidiyorum ben söylemeden çok sorun bulup çözdüğü oldu.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    mcx yüksek olduğu için rüzgara cok mağruz kalıyor sürücü
    lastıklerı hemen değiştırmek lazım bu lastıklerle cok zor
    şu an tıtreşim hiç yok ama 5000 km reden sonra ne olur merak edıyorum .ve 5000 km reye kadar montajdan kaynaklanan ne gıbı sorunlar benı beklıyor olacak en ıyısı ben bı beşbın km re yapıp geleyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)