Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır motor almak peşindeydim birtürlü nakiti denkleştiremiyordum. Şuan 2000 hazırladım ve hemen gidip 2.el bir motor almak istiyorum. Yada bekleyip sıfır mc 'mi almalıyım ? Ybr, cbf almak isterdim ama bütçem kısıtlı ve MC150 'yi çok beğeniyorum turuncu olanını, siyahıda güzel.
    merhaba
    mc olarak internette sıfırdan çok daha düşüğe, daha bikaç bin km yapmış motorlar var. onlara bir bak istersen. sıfıra gerek kalmayabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 mc
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2856283/detay/

arkadaslar koruma demırı alıcaklara lınk verıyorum daha pahalıya almasınlar ben bır kere kazıgı yedm sızde yemeyın..

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok bekleyemedim bu akşam Bahçelievler Ayvazoğlundan siyah mc mi aldım. Yarın araç teslim pazartesi ruhsat plaka. 2775/12 takside bağladık. Sağolsunlar yardımcı oldular. plaka ruhsat masrafı vekaletname hariç 320 tl.
    HAYIRLI OLSUN... GÜLE GÜLE KULLAN... çok iyi bir seçim yaptın... rodajını sabırla yap... yıllarca sorunsuz binersin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 ----------

Alıntı cumucuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2856283/detay/

arkadaslar koruma demırı alıcaklara lınk verıyorum daha pahalıya almasınlar ben bır kere kazıgı yedm sızde yemeyın..
    vaybe ben 60 a aldım aynısı... adam 35 e satıp para kazanabiliyorsa demekki % 100 den fazla fark koyup satmışlar bana ..napalım sağlık olsn..
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Herkese çok teşekkür ederim. Yapı ressamı kardeşim sana sordum lakin bahçelievlerdeki bayi beni gönderme oraya kadar dediğimde gel bakalım dedi. oturduk konuştum.
    2775 e verdi. trafik sigortası noter masrafı hariç 320 lira. evime yakın olduğundan işleme bizzaat kendim de katılacağım. ondan notere ihtiyaç duymadık.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

150 mc alan arkadaslar ne kadara aldınız yanı ruhsat plaka ne kadara mal oldu ve trafık ıslemlerını bızım adımıza bayı yapabılıyor mu? zamanım yokta ıslemler ıcın.
    motoru tavsıye eder mısınız
    tesekkurler

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı hasanhappy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 mc alan arkadaslar ne kadara aldınız yanı ruhsat plaka ne kadara mal oldu ve trafık ıslemlerını bızım adımıza bayı yapabılıyor mu? zamanım yokta ıslemler ıcın.
    motoru tavsıye eder mısınız
    tesekkurler

dostum motorsiklet,plaka,ruhsat koruma demiri ve çanta demiri toplam maliyeti 3100 tl oldu bunuda vade farksız 12 taksit yaptık.Sen firmaya vekaletname veriyorsun tüm işlemleri onlar hallediyor sen birşey yapmıyorsun.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    lifan kp 150
    slm arkadaşlar acil paraya ihtiyaçtan dolayı motorumu satıyorum son bakımlarını fındıkzade de ki hüner motorda yaptırdım garantisi devam ediyor çalışmasın da hiçbir sorun yoktur son yapmış oldugum lpg sistemi hariç 2.100 pazarlıksız fiyattır lpg sistemi satlık degildir kendimi riske atarım ama kimseye sebep olmak istemem.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3312582/detay/

Motosikleti
    MC 150
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok bekleyemedim bu akşam Bahçelievler Ayvazoğlundan siyah mc mi aldım. Yarın araç teslim pazartesi ruhsat plaka. 2775/12 takside bağladık. Sağolsunlar yardımcı oldular. plaka ruhsat masrafı vekaletname hariç 320 tl.
    Allah hayırlı ugurlu etsin. Bende oradan aldım motorumu biraz para göz adam ama iyi insan )
    Dört teker bedenimi iki teker ruhumu taşır :cat:

Motosikleti
    SİYAH 150 MC Roadracer
    merhaba arkadaşlar. geçen hafta sonu eşimle çatalda balaban köyüne gitmiştim. dönüşte sultan gazi araka yolunda bir araç resmen üntümüze sürdü ve sol arkadan bize vurdu ve kaza yaptım hafif sıyrıklar haricince ne bende nede eşime birşey olamdı allahtan. olayın oldugu yerde de polis çevirmesi vardı ve polisler aracı durduramadılar araç kaçtı. allahıma şükürler olsun birşeyimiz yok ama insan bir hayvana çarpsa vicdanen durur ve bakar. ne vicdansız insanlar var arkadaşlar hiç insana saygı duymuyorlar yolda bir dünya insan duruo bize yardım etti ama çarpıp kaçanlar orta da yok polis memuru geli
    p bana diyorki kardeş sana vurdugunu gördük plakasını almamadık dediler ama istersen karaokala gidip şikayetçi olabilirsiniz diyorlar. kimden şikayetçi olacaksak ortada araç yok plaka yok. neyse allah kimsenin başına böyle birşey vermesin. allah bütün motor sevenlerin yanın da olsun. herkese hayırlı günler

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR
    geeçmiş olsun kardeş malesef motorun üzerindekilerinde bir can taşıdığını öğrenemediler.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    araç bu gün itibari ile 11 km ye geldi. eskiye nazaran ço kdüşük bir performans. 150 zc olsun cbf 150 olsun ilk üç dört günde 1000 km ye yakın bir yol yapmıştım. Yol yapabilecek arkadaş aranıyor
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Arkadaslar, iki gün evvel Mondial 250MR Destro kullanma imkanim oldu. Destro 250 tip olarak cok yakisikli hele bir sesi var ki akillara sakat ben böyle güzel bi motosiklet sesi duymadim desem yeri (250cc lik makina icin konusuyorum). Bilindigi üzere 2 silindirli enjeksiyonlu ve su sogutmali bir makina. Oturus pozisyonu MC ile cok farkli. Önde egik oturuyorsunuz ve sanki bir racing makina kullaniyormussunuz izlenimi veriyor. Halbuki naked tarzi bir makina. Frenleri dehset güzel. Dozlamasi ve gerektiginde sert fren yapildiginda cok iyi. Frenlerini cok begendigimi söyleyebilirim. Nede olsa önde cift disk arkada tek disk var. Dengeside ona keza cok iyi. Ellerinizi biraktiginizda hic bir sikinti yaratmiyor. Buraya kadar hersey dörtdörtlük. Fakat söz konusu olan performans olunca cift silindirli 250cc enjeksiyonlu bir makinadan aradigimi bulamadim. Benim MC yi kullanan Edremit Mondial Servisi sorumlusu Ergün Bey'e Destro yetismek kisa mesafede bir hayli güc oldu. Ancak hiz 100ün üstüne yani 120lere cikildiginda yetismek mümkün oldu. Yoksa Destroda MC deki gibi atak bir makina yok. Yüksek vites düsük hizda hele gazi actiginizda makina oldugu yerde sekiyor. MC den alisik olmadigimiz bir durum. Destroda vitesle sik sik oynamaniz gerekiyor. 120km/h hiza bira zorlanarak ciktigini gördüm. Gerci makina daha 250km de idi yani rodaji bitmemis. Özetleyecek olursak. DESTRO 250 herseyiyile cok iyi ama 2slindirli 250cc lik bir makina gibi degil. Hondanin tek silindirli twister lari bile 140km/h nin üstüne rahat cikabiliyor. Ayni seyi en azindan Destrodan beklerdim cift silindir olmasina ragmen. Diyecegim su ki bana göre 5500tl lik fiyatiyla Destro sundugu performansa göre kötü bir secenek. Daha ucuza MC alip ayni hizda daha atak olarak motor kullanmak daha mantikli. Ama Destro nun sesine hayran olmamak mümkün degil. Diyeceklerim bu kadar.

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    paylaşımın için tşk. atilla mc almadan once o motoru da bi ara incelemiştim ama sora hem fiyatı hem de 250 cc "japon olmayan" bir motorda olabilecek eksik - aksaklıkları düşünerek vazgeçmiştim ... ilk gördüğümde bende hayran kalmıştım tipine ...kırmızı renk olmasın istiyodum seside çok tatıymış dediler ama önemli olan ...makineye ödenen fiyat ve beklentilerin karşılanması kıyas yaptığında ..mc mc mc mc mc mc ..dedim ya en az 2-3 yıl satmam ..satarsamda değişirsemde twister la değil (mc benim için twister gibi ) ...suzuki DL 650 yamaha f 600 vs. gibi olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar acil paraya ihtiyaçtan dolayı motorumu satıyorum son bakımlarını fındıkzade de ki hüner motorda yaptırdım garantisi devam ediyor çalışmasın da hiçbir sorun yoktur son yapmış oldugum lpg sistemi hariç 2.100 pazarlıksız fiyattır lpg sistemi satlık degildir kendimi riske atarım ama kimseye sebep olmak istemem.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3312582/detay/
    hayırlısı olsun isak... ne diyelim ... sana özelden msj atmıştım... site güncelleme yaptı göremedin sanırım ...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    çok geçmiş olsun o polisler orada ne işe yarıyorlarmış merak ettim plakayı alamadımda ne demek ya onun işi o sadece sizden değil polistende kaçmış. illa size kötü birşeymi olması lazım adamı kovalamaları için yazık diyorum sadece.

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 02:39 ----------

Alıntı ümtfdn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. geçen hafta sonu eşimle çatalda balaban köyüne gitmiştim. dönüşte sultan gazi araka yolunda bir araç resmen üntümüze sürdü ve sol arkadan bize vurdu ve kaza yaptım hafif sıyrıklar haricince ne bende nede eşime birşey olamdı allahtan. olayın oldugu yerde de polis çevirmesi vardı ve polisler aracı durduramadılar araç kaçtı. allahıma şükürler olsun birşeyimiz yok ama insan bir hayvana çarpsa vicdanen durur ve bakar. ne vicdansız insanlar var arkadaşlar hiç insana saygı duymuyorlar yolda bir dünya insan duruo bize yardım etti ama çarpıp kaçanlar orta da yok polis memuru geli
    p bana diyorki kardeş sana vurdugunu gördük plakasını almamadık dediler ama istersen karaokala gidip şikayetçi olabilirsiniz diyorlar. kimden şikayetçi olacaksak ortada araç yok plaka yok. neyse allah kimsenin başına böyle birşey vermesin. allah bütün motor sevenlerin yanın da olsun. herkese hayırlı günler
    çok geçmiş olsun o polisler orada ne işe yarıyorlarmış merak ettim plakayı alamadımda ne demek ya onun işi o sadece sizden değil polistende kaçmış. illa size kötü birşeymi olması lazım adamı kovalamaları için yazık diyorum sadece.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

bahadir5478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    ben yaklasık 2 aydır kullanıyorum bundan once CAP tarzı 100cc lık motorum vardı.Ben profosonel bır bınıcı degılım fakat teknık konuda ıyıyım dır.Benım acızane makıne hakkım da fıkrım makıne 15 numara ama newarkı tabıkı mondıel oldugun dan makınenın bır gecmısı yok bu yuzden ybr ve cbf ye bınen arkadaslarım terettut yasamada gayet haklılar herkes alacak belkı ama makınenın bıraz daha km yapıp arıza durumlarına bakmaya calısıyolar sanırım gayette haklılar sonucta makıneye baya para baglanacak makıne gerek torx gerekse tıp olarak gercekten harıka makıne ben tavsıye alan arkadaslarıma hayırlı kazasız bır surus dılıyorum sevgı ve saygılarımla

Motosikleti
    150 MC X RoadraceR

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

yaktı benı yaktı benı yaktı benı yaktı benı.....
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Aradaki farklar:

.................................................. ..150 MC .................................................. ..150 MC-X

Yağlama tipi :.........................Basınçlı Püskürtme......................................... ..Yağ Pompası
    Ateşleme tipi :................................CDI.............. ..........................................Elektoni k CDI
    Fren tipi ( Ön/Arka) :................Disk/kampana........................................... ......Disk/Disk
    Ön / Arka Lastik :...................3.00-18...90/90-18...........................................3.00-18 47P...110/80-17M
    Boyutlar :..............................2000*790*1100...... .........................................2020*810* 1130
    Fiyat :.........................................2846 TL................................................ .....2950 TL
    eğitim>ehliyet>full koruma>motosiklet>eğitim

Motosikleti
    Benim anladigim kadariyla karsilastirma tablosunda motor özellikleri ayni. Yani basincli püskürtmeyle Yag pompasi ayni yaglama sistemine sahip olmasi lazim. Elektronik CDI ile CDI da ayni sey olmali. Boyutlar nasil büyümüs öyle o kismini anlayamadim ama ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)