Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esat mf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çalıştığım yerin karşısında dün görüştüm 2.880 tl de anlaştık iş yeri sahibiyle hayırlısıyla almak kısmet olur inşallah )
    Eğer kullanılmış ise çok pahalı!
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    Alıntı esat mf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çalıştığım yerin karşısında dün görüştüm 2.880 tl de anlaştık iş yeri sahibiyle hayırlısıyla almak kısmet olur inşallah )
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4874508/detay/

neden buraya bakmıyorsun ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapiressami koruma demirini nerden kaça aldın ?
    önceki sayfalarda da yazdım ... ikitelli org. san. de dolapdere san. sit. de
    www.mondimotor.com ÖMER ARAS . koruma demiri ve çanta demiri ikisini 80 TL ye taktırdım..
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    BU fiyat ötv indirimli hali olsa gerek sonra yine zam yapmadılırmı bu motora
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyattan vermeye devam ediyorsa elinden bayiliğini alırlar adamın.
    www.motorumla.net

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    neden buraya bakmıyorsun ?[COLOR="Silver"]

2600 eski fiyatı.ben sordum 2840 dedi yeni fiyatı

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    [QUOTE=inzell;2333934]Bu fiyattan vermeye devam ediyorsa elinden bayiliğini alırlar adamın.[/QUOTE

o ilan 4 hafta önce 2500 dü .... sora ötv yükseldi ben 2 hafta önce aldım 2600 / 12 taksit...
    adam babamın oğlu değil ama ..ömer bey çok kibar ve iyi biri...
    normalde 2850 ve peşin istiyolar 12 taksit istersen 3000 i geçiyo ..biraz araştırmacı olmak lazım ... (son dakika gelişmesi olmadıysa)
    "oradaki ilan günceldir"...tabi isteyen... istediği fiyattan alır ve satar ...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

bighakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    [QUOTE=yapiressami;2334075]
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyattan vermeye devam ediyorsa elinden bayiliğini alırlar adamın.[/QUOTE
    o ilan 4 hafta önce 2500 dü .... sora ötv yükseldi ben 2 hafta önce aldım 2600 / 12 taksit...
    O ilanın hiç 2500 olduğunu görmedim.2 ay öncede,1.5 ay öncede 2600 tl. idi.
    Firmaların internet sitesinde yayınladığı fiyatlar bayilere tavsiye fiyatıdır.
    Mondial sadece motosiklet satılan bayilerde değil,
    beyazeşya,elektronik,mobilya satılan yerlerde de satılıyor.
    İsteyen istediği fiyata ve vadelerle satıyor ve tabiiki karı varsa satsın.
    MC yi almadan önce Kymco da baktım.Beyaz eşya satan bir yer peşin fiyatına 20 ay vade yaptı.Yani şartlar satıcıya göre değişiyor.
    2600 tl.yi sadece bu bayide değil başka yerde de aynı şartlarda gördüm.
    Bende aynı fiyata ve aynı şartla aldım.
    Alacak olanlar biraz araştırsın.
    eğitim>ehliyet>full koruma>motosiklet>eğitim

Motosikleti
    SİYAH 150 MC Roadracer
    merhaba arkadaşlar bende yaklaşık bir ay önce mondi motor ikitelleden motorumu teslim aldım 2600 + plaka masrafı olarak teslim aldım ömer bey gerçekten çok iyi niyetli bir kişidir yapıressamının dedigi gibi birz araştırmacı olmak gerekiyor.
    birde benim bir sorunum var arkadaşlar bemin mc kontagı kapattıktan sonra eksozun altından su gibi birşey damlatıyor neden ve ne oldugunu anlayamadım sizde de böyle bir durum oldumu tecrübeli arkadaşlardan cevap istiyorum herkese hayırlı akşamlar

Motosikleti
    mondial mc 150
    ben ömerbeye dün sordum.motor 2840 çıplak haliyle.ben gebzedeyim burdaki bayiideki arkadaşta çok iyi.peşin fiyatına 12 ay taksit yapıyor kredi kartlarına.1000 lira verenede gerisini senet yapıyor.FAZİLETMOTOR.COMDAN BAKABİLİRSİNİZ.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

yahu arkadaşlar sayfayada resim paylaşmayı bi türlü yapamadım nasıl oluyor

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ömerbeye dün sordum.motor 2840 çıplak haliyle.ben gebzedeyim burdaki bayiideki arkadaşta çok iyi.peşin fiyatına 12 ay taksit yapıyor kredi kartlarına.1000 lira verenede gerisini senet yapıyor.FAZİLETMOTOR.COMDAN BAKABİLİRSİNİZ.

o SAyfaya ulasamadım ulasabılecegım baska bir adres varmı dostum?

Motosikleti
    mondial mc 150
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o SAyfaya ulasamadım ulasabılecegım baska bir adres varmı dostum?
    http://www.faziletmotorsiklet.com/ topriğim burdan ulaşabilin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:53 ----------

HATIRLATMASI BİZDEN!
    (Eklenme tarihi:17.02.2010)

2918 nolu yasayı biliyor musunuz?.‏

2918 SAYILI TRAFİK KANUNUNU MUTLAKA OKUYUN.

TÜKETİCİLER BİRLİĞİ, KAZAZEDELERİN HAKLARIYLA İLGİLİ BİR RAPOR HAZIRLADI.

TRAFİK KAZASI SONUCU YARALANAN VE HASTANEYE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINAN KAZAZEDELERİN, KANUNA GÖRE TEDAVİ İÇİN ÜCRET ÖDEMEMESİ GEREKTİĞİ BELİRTİLDİ.

KAZA SONUCU YARALANAN VE HERHANGİ BİR HASTANEDE TEDAVİ GÖREN KAZAZEDELERDEN,

BU TEDAVİLERİNE KARŞILIK HASTANE TARAFINDAN ÜCRET TALEP EDİLEMEYECEĞİNİN BELİRTİLDİĞİ RAPORDA,

2918 SAYILI TRAFİK KANUNU'NA GÖRE :

" HERHANGİ BİR TRAFİK KAZASI SONUCU YARALANAN KİŞİ, EN KISA SÜREDE HASTANEYE YETİŞTİRİLMEK VE GEREKEN TEDAVİNİN YAPILMASI" HÜKÜMLERİNİ İÇERİYOR.

YÖNETMELİĞE GÖRE,

" HASTANE ACİL SERVİSİ, KENDİSİNE GELEN KAZAZEDENİN "

MADDİ DURUMU, SOSYAL GÜVENCESİNİN OLUP OLMADIĞINA VE HASTANIN ÖZELLİĞİNE BAKMADAN, GEREKEN TEDAVİYİ VE MÜDAHALEYİ HERHANGİ BİR ÜCRET
    TALEP ETMEDEN YAPMAK ZORUNDA.

BU TEDAVİ SONUCU OLUŞAN MASRAFIN İSE SAĞLIK BAKANLIĞI, KARAYOLLARI TRAFİK DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ TARAFINDAN KARŞILANACAGININ
    BELİRTİLDİĞİ RAPORA GÖRE;

VATANDAŞLARIN HAKLARINI BİLMEDİĞİ İÇİN SORUNLAR YAŞANDIĞINI VE HASTANELERİN BU KANUNDAN BİHABERMİŞ GİBİ GÖZÜKÜP, VATANDAŞTAN PARA
    TALEP ETMELERİNİN SUÇ OLDUĞU BELİRTİLDİ.
    KAZASIZ GÜNLER DİLEGİYLE...

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı resulyekeler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.faziletmotorsiklet.com/ topriğim burdan ulaşabilin.
    topragım o sitede 2975 yazıyo ne ayak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

bu arada kararımı verdım cbf alcaktım ama vazgectım bundan oncekı motorum mondıaldı 35 bın km de motor yaptırdım...

yanı motor hondada olsa yamaha da olsa senındır nasıl bakarsan ole hızmet eder

bu motorla sele harıcınde uzun yolda cbf ten daha rahat edecegımı dusunuyorum...

1 2 hafta ıcınde uygun bıyerden alacagım ıns ama sıvasta pahalı baska yerler tercıh edecegız bakalım ne olcak..

Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    dün serviste 70,000 yapmış bi mc gördüm kuryenin galiba motor yapıyordu ve motor hala diriydi bunu paylaşmak istedim ve bi kaç sorunum var onları sorucam değerli mc sevenler

1.marş basıp gidiyorum biraz uzun dolaşınca 2-3 saat gibi motoru açıyorum orta sehpayı gidiyorum gelince bide bakıyorum 5 kuruş büyüklüğünde yerde 3 adet yağ damlası var motordan akmış bu neden bilen var mı ? (motor daha rodajdan çıkmadı)
    2-- 5. vites -4-3 gidiyorum yavaşlıyorum vites 2 ye ve 1 e girmiyor çok nadir yapsada kötü bişey mi servise sordum ohooooo 1000 bakımını bekle dedi

Motosikleti
    mondial mc 150
    yanlış yazmışlardır topriğim.sen almak istersen ayarlattırırım.senkredi kartıylamı alıcan,yoksa nakitmi.eğer alcaksan direk fabrikadan memlekete gönderiyorlar.sen yarın fazilet motoru ara soner ustayla görüş sana ceb telinide veriyim.05422513276

Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün serviste 70,000 yapmış bi mc gördüm kuryenin galiba motor yapıyordu ve motor hala diriydi bunu paylaşmak istedim ve bi kaç sorunum var onları sorucam değerli mc sevenler

1.marş basıp gidiyorum biraz uzun dolaşınca 2-3 saat gibi motoru açıyorum orta sehpayı gidiyorum gelince bide bakıyorum 5 kuruş büyüklüğünde yerde 3 adet yağ damlası var motordan akmış bu neden bilen var mı ? (motor daha rodajdan çıkmadı)
    2-- 5. vites -4-3 gidiyorum yavaşlıyorum vites 2 ye ve 1 e girmiyor çok nadir yapsada kötü bişey mi servise sordum ohooooo 1000 bakımını bekle dedi
    o vites yayından olabiliyor.zamanla alışır.yağ damlatıyorsa contası değişmesi gerekir.

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kurye iyi gezmis valla 6-7ayda 70bin km dehset bi rakkam.

Yag damlatma olayi düzgün sikilmamis yag kapagi olabilir mesela. Gezdikten sonra damlatmasi yagin isinip incelmesinden kaynakli.Daha akiskan hale geliyor yani. Yag tipalarini kontrol ettir. Vites padinin oradaki conta kolaylikla yag kacirabiliyor orayada baktir.. Hiz düsürdügünde 2.vitese gecmemesi normal degil. 1.vitese gecmemesini anlayabilirim ama 2.vitese gecmesi gerekir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    [QUOTE=yapiressami;2334075]
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyattan vermeye devam ediyorsa elinden bayiliğini alırlar adamın.[/QUOTE

adam babamın oğlu değil ama ..ömer bey çok kibar ve iyi biri...
    normalde 2850 ve peşin istiyolar 12 taksit istersen 3000 i geçiyo ..biraz araştırmacı olmak lazım ... (son dakika gelişmesi olmadıysa)
    "oradaki ilan günceldir"...tabi isteyen... istediği fiyattan alır ve satar ...
    ÖTV mi yükseldi ? Onu da nereden çıkardınız ?

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Şöyle söyliyim yağ sorunum yok fakat vitesin arada bir geçmemesi bende de oluyor ama ben daha 870 km deyim yani bu zaman ilerdikçe kolaylaşıcaktır sonuçta belli bir aşınma olucak ve bir birine alışacak onu dert etme derim yine sor ustaya
    ayrıca bir sey sormak istiyorum sizin motor soğukken mesela üzerinden bir gece geçiyor ve sabah çalıştıracaksınız motor çalıştırrıyorsunuz ısndıryorsununz sonra 1 vitese attıktan sonra tak diye vurup stop ediyormu daha sonra yapmıyor tabi bu olay bunun sebebini öğrendim fakat sizlerde varmı bu olay merak ediyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isak a danis..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

@motorderili, kardesim tebrik ediyorum cok güzel olmus motorun. Allah kazasiz belasiz binmek nasip etsin. Güle güle kullanman dilegiim ile. Ya bu MC ler hertürlü parasini hak etmiyor mu ya? Dizayni yeter...
    valla Atilla abi ben aziz aslana söledim sizde varmı diye onlar eski tip parıtılılar var dişleğe gittim ond da senin taktığından var 10 tlye veriyim dedi hondaya şimdiki kübaya gittim ondada senn taktığından varmıs sen arka demiri nerden aldın?
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Nostalji full modifiye jawa ve Mondial 150 MC
    merhaba arkadaşlar,
    arkadaşlar bu 150 mc nin arka amortisörleri ayarlanabiliyormuş.kullanım klavuzunda öyle yazıyor ama nasıl uygulanacağı yazmıyor.nasıl ayarlandığını bilen varmı acaba.teşekkürler,saygılarımla

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    gazlı amortisör ayarını genelikle hava basarak yapıyorlar diye biliyorum unutmazsam yarın ögrenirim ama tavsiyem şimdilik ellemeyin
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    @ libyali, kardes ben arka canta demirini izmirden getirttim. Önceki sayfalarda Gülhan diye bi motosiklet bayiisinin telefonu vardi oradan ulasabilirsin.

Motor koruma demirini ise Honda servisi (kuba bayii) Murattan aldim. CBF demiri taktim.
    Kardes sen buralarda mi oturuyorsun? öyle ise sen bizim gezilere niye katilmiyorsun? Facebooktan ON ROAD RIDERS sayfasini begen ve etkinlikleri oradan takip edebilirsin. Cumartesi ve Pazar günü gidiyoruz biz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)