Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan kp 150
    çantanın altında 2 mm sac var istersen delik yerlerini arakaya alıp tekradan delersen de olor 2 cm uzum yaparım fark etmez ben denedim 2 kişi çok rahat oturabiliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hero Thriller
    Tamamdır o zaman. Aynı olsun seninkiyle. Çok da geri çıkıntı olursa dengeyi olumsuz etkiler.
    İlim, ilim bilmektir. İlim, kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır?

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img197.imageshack.us/i/grnt0989.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

By isak_1981 at 2011-03-17

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

By isak_1981 at 2011-03-17
    isak akrdeşim emeğine sağlık aynısından bende istiyorum sana özelden mesaj atıyorum
    atalarımız at, avrat, silah demişler... ben at yerine motora biniyorum o da demirden attır...:):cat:

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı akgunusta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla çok güzel olmuş atölyen. Yazın sizin oralardan geçip Assos'ta bir gece kaldıktan sonra Çanakkale, Gelibolu üzerinden İstanbul'a geçme niyetim var. Oralarda ve müsait olursan tanışırız üstad. Senin motordaki modifikasyonları yakından görmüş olurum böylece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

Gel buyur kardesim, her zaman beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

seytan bu arka canta demirinden sende al diyor bana..

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ırc marka lastiklerin ucuz olduguna aldanıp almayın viraj giris ve cıkıslarında sızı guvenlı karsılamayacak kadar kalıtesız bır yapıya sahıptır arkdaslar...lastıgın vırajlarda yola tutunmasını saglayan cıkıntıları pek ıyı degıl hemen erıyebılıyor bu yuzden kaza yapanlar var sıkayetcı olan cok lutfen kendınıze dıkkat edın pirelli marka lastık kullanmanızı tavsıye edıyorum...
    Vallahi dostum üzerindeki çin malı lastikten çok daha iyi olduğuna eminim, burada başka bir arkadaş daha vardı aynı lastikten kullanan. Ayrıca kuryeler de aynı lastiği kullanıyor. Burada Fenerbahçe stadının yanındaki viraja eski çin malı lastikle 60 km hızla girdiğimde kaydırma yapıyordu, suzuki ile 70 km ile giriyorum geçen gün 60 km biraz geçmişti hiç frensiz o viraja girdim ve girdiğim gibi rahat rahat çıktım. IRC arka lastik beni korkutmadı ama ön lastik halen orijinal çin malı lastik ondan biraz tırstım lakin arka lastik kaydırırsa toplayabilirim belki ama ön lastik kaydırırsa toplayabilmek zor.
    Neticede Suzukiyi daha çıkarmadım bu sene ama suzuki ile 70 le girdiğim viraja ön lastikte irc olsa kormadan aynı hızla girerim sanırım.

Saygılar

Motosikleti
    Hero Thriller
    IRC tabii ki bir premium marka yarış lastiği değildir. Ama gayet yeterli kalitede bir yerli üretimdir. Millet uyanıp yerli malına sahip çıkmazsa elimizde avucumuzda hiçbirşeyimiz kalmayacak bu gidişle
    İlim, ilim bilmektir. İlim, kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır?

Motosikleti
    lifan kp 150
    emre750291 dostum bu özel mesajlarımı nerden okuyabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:10 ----------

emre750291 dostum bu özel mesajlarımı nerden okuya bilirim

Motosikleti
    isak bu senin arka canta demirinden bende alabilirim. Ama biraz uzatman lazim.

Motosikleti
    lifan kp 150
    mesela ne kadar ülçü söyel ben ona güre resim üzerin de oynar yayınlarım

Motosikleti
    mesela ne kadar ülçü söyel ben ona güre resim üzerin de oynar yayınlarım
    cantanin seleden kurtulmasi lazim. Aksi taktirde sele daraliyor...

Motosikleti
    lifan kp 150

By isak_1981 at 2011-03-19

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 ----------

atiturhan dostum bunun gibimi

Motosikleti
    Evet, bide senin su motor koruma demirinin resimlerini cekermisin?

Motosikleti
    150 mc
    emre750291 dostum bu özel mesajlarımı nerden okuyabilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:10 ----------

emre750291 dostum bu özel mesajlarımı nerden okuya bilirim
    valla bende daha tam çözemedim ben sana tel numaramı vereyim sen bana cağrı yap ben seni ararım yada e mail yolla

05335409617
    emre75029@hotmail.com
    hangisi sana uygunsa haberleselim
    atalarımız at, avrat, silah demişler... ben at yerine motora biniyorum o da demirden attır...:):cat:

arkadaşlar bi tane ikinci el buldum denerken nelere dikkat etmem lazım üstelik sıfır alırken yanında neler veriyorlar kontak anahtarının yedegi varmı, devir kacı görmem lazım yag cubugunu cıkardıgımızda üfleme varmı.acil lazım teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı reno9man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi tane ikinci el buldum denerken nelere dikkat etmem lazım üstelik sıfır alırken yanında neler veriyorlar kontak anahtarının yedegi varmı, devir kacı görmem lazım yag cubugunu cıkardıgımızda üfleme varmı.acil lazım teşekkürler.
    Hoca bulacagin ikinci el 2011 model motor üfleme falan olmaz. Kaportada bisey yoksa alabilirsin. Sen nerede oturuyorsun burada benim cevremden bildigim bi MC var. O arkadasta forumdan ama pek girmiyor.

ben uşaktayım ati sıfırda olsa fabrkasyon üflemesi vardır onasıl acaba motor 1300 te kullanıcı kullancı olmazsa o klometreye kadar her şey olabilir.katalizör denen (alakası yok) gaz kesicinin hortumu patladıgı icin iptal etmişler buda motoru korumasız bırakıyor oyüzden soruyorum gereksiz bir genelleme yapmışsın üfleme olmaz diye.anahtar hakkında bişey dememişsin.enson 5. viteste kac devri görüyorsun

Motosikleti
    Alıntı reno9man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben uşaktayım ati sıfırda olsa fabrkasyon üflemesi vardır onasıl acaba motor 1300 te kullanıcı kullancı olmazsa o klometreye kadar her şey olabilir.katalizör denen (alakası yok) gaz kesicinin hortumu patladıgı icin iptal etmişler buda motoru korumasız bırakıyor oyüzden soruyorum gereksiz bir genelleme yapmışsın üfleme olmaz diye.anahtar hakkında bişey dememişsin.enson 5. viteste kac devri görüyorsun
    Sifirda olsa üflemesi varsa o zaman bayiideki motoruda önce bi sanayii ye sok ustalar baksinlar

Noktalamalari kullanirsan sevinirim yazdiklarini cözmekte zorlaniyorum.
    Bahsettigim motoru sahibi ilk motorcu degil. O yüzden motora düzgün bakan birisi. Kendisi yeni CBR250R almak icin satiyor zaten.
    Ben 5.viteste kac bin devir gördügümü hatirlamiyorum. Normalde 8500dev/dak. kadar basiyorum ben.
    Yedek anahtar var. Iki tane olarak geliyor anahtar.

Bu arada bilgi amacli söyliim, sanirim yakit yavas yavas düsmeye basladi. 2,93lt yakmisim 100km.'de. Karma kullanim. Benim motor bide hep yüklü biliyorsunuz o vaziyetteki ölcümlerdir.

Motosikleti
    @ isak, su arka canta demiri konusunda üc önemli husus var.. 1.si Daha öncede dedigim gibi cantanin seleden uzaklasmasi lazim. 2. Sanirim demiri sprey boya ile boyamissin boyasi cabuk cikacak gibi.. 3.sü eger bana demir yapacaksan asagida isaretledigim bölgede bana sinyalleri takabilmek icin sinyallere yuva lazim.

Motosikleti
    lifan kp 150
    evet ati bu gün 2 adet yaptım ama mazemem eksikti bitmedi yeni yaptıklarımın buyu 2.5 cm uzatıım çantanın altına gelen yeri 2 mm saç koyuyorum montaj deliklerini istersen arkaya doğru 2.5 cm de kaydırırsan senin için yeterli olur heralde bu günki çalişmamda bendekinden 7 cm ye yakın uzun yaptım çok çirkin duruyordu ben de geri kısalttım boya kunusuna gelirsek evet akçalı sipreyle boyadım sert bir cisim sürmezsen çıkmıyor mevcut sinyaleri orayamı takacaksın eger öyle ise o kolay ben bir çizim yapayım bak

Motosikleti
    evet ati bu gün 2 adet yaptım ama mazemem eksikti bitmedi yeni yaptıklarımın buyu 2.5 cm uzatıım çantanın altına gelen yeri 2 mm saç koyuyorum montaj deliklerini istersen arkaya doğru 2.5 cm de kaydırırsan senin için yeterli olur heralde bu günki çalişmamda bendekinden 7 cm ye yakın uzun yaptım çok çirkin duruyordu ben de geri kısalttım boya kunusuna gelirsek evet akçalı sipreyle boyadım sert bir cisim sürmezsen çıkmıyor mevcut sinyaleri orayamı takacaksın eger öyle ise o kolay ben bir çizim yapayım bak
    @isak, benim isi agirdan al. Aklima baska biseyler geliyor benim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)