Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 mc
    bu gün depo üstü çanta aldım. çokta güzel oldu
    atiturhan ın aldıgı magazadan gittim aldım.70 tl ye aldım. mıknatıslı
    bu motor çantasever bir motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    iyi gunlerde kullan birader
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi gunlerde kullan birader
    teşekkür ederim
    senin yerinde olsam MH a arka çanta yerine depo üstü çanta alırım. koruma ekipmanları ve kilit içine sıgabiliyor.hem rüzgarıda gögsünde engellemiş olmakla birlikte arka çantanında seni rüzgar engellemesini iptal etmiş olursun

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim
    senin yerinde olsam MH a arka çanta yerine depo üstü çanta alırım. koruma ekipmanları ve kilit içine sıgabiliyor.hem rüzgarıda gögsünde engellemiş olmakla birlikte arka çantanında seni rüzgar engellemesini iptal etmiş olursun
    Depo ustu çanta benlik degil demir yaptırdım topcase ona baglı market alışverişine bile gidiyorum yumurta sut falan dolduryorum lastik tamir spreyi ve kuçuk bir takımlık bile var içinde
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    150 mc
    Depo ustu çanta benlik degil demir yaptırdım topcase ona baglı market alışverişine bile gidiyorum yumurta sut falan dolduryorum lastik tamir spreyi ve kuçuk bir takımlık bile var içinde
    cok fonksiyonl kullanıyorsun demekki

bu arada arkadaslar motorlarınız cok kaliteli onlara iyi bakın.test edip onayladım kalitelerni
    ama nasıl test ettiğimi açıklamayacagım.
    bu arada mc lerde devir kesici bile var.9800 gibi devreye giriyor

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    nasıl test ettin valla merak ettim
    Bu gun kurye arkadaş alalı bir ay oldu 4800 km geçmiş abi yolda cbf lerle dalga geçiyorum diyor mc tek teker yapmaz diyenide arkadaşla tanıştırıım adam tek teker yapıyor
    İzmirde herkes tanır deli kadir diye
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    şöyle 15 20 000 km devirince umarım kimseyi üzmez arkadaşlar yüzde elli alıyorum bu motoru sanırım mondialin aklı başına geldi artık kaliteli ürünler üretiyor şu kışı bir atlatalım yada benim zc yi satayım aranızdayım
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    bu gun ybr le kıyasladım dedim kalsın bu daha iyi ybr zayıf geldi gozume bu daha iyi gprunuyor ben mh den memnunum
    elverengin@gmail.com

emrah1230 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    insanlar düz mantık oyüzden motorun 2. eli piyasası ölü alınca geri satmak istersen biraz zor olcak gibi : )

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Her şey nasip hayırlısı bu memlekette ne zaman ne olacagı belli degil
    elverengin@gmail.com

150 mc süper

Ben motoru beğenip aldım. gerçekten çok süper gücü hızı titreşim sıfır ve yaşadığım yerde bir tek bende var yamaha ve cbf olan arkadaşlarım motorun çok farklı olduklarını söylüyorlar.açılmadan 120 gördü açıldığında ibreyi patlatır heralde

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta ve elcik takınca bayağı kaslı duruyor birde kalın lastik tadın yenmez bmw yavrusu
    Zaten bol cantali BMW'lere özeniyorum. Kalin lastik ve motor koruma demirleri bir sonraki düsündüklerim arasinda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:54 ----------

Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün depo üstü çanta aldım. çokta güzel oldu
    atiturhan ın aldıgı magazadan gittim aldım.70 tl ye aldım. mıknatıslı
    bu motor çantasever bir motor
    Hayirli olsun kardesim. Cok fonksiyonel bi canta. Ben harita koyma gözüne motorun servis kitabini,ruhsati falan koyuyorum icine. Diger gözlerdede 0,50lt su, cüzdanim,anahtar,cep telefonu..vs. Orta kisim genelde bos kaliyor bende ancak motoru park ettigimde fosforlu yelegi ve eldivenlerimi koyuyorum icine. Ben internetten aldigim icin 74TL ye almistim (kargo masrafi herhalde).
    Diger arkadaslarada tavsiye ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

Arkadaslar, arada sirada resim yükleyinde bizde biseyler görelim yaw...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:01 ----------

nasıl test ettin valla merak ettim
    Bu gun kurye arkadaş alalı bir ay oldu 4800 km geçmiş abi yolda cbf lerle dalga geçiyorum diyor mc tek teker yapmaz diyenide arkadaşla tanıştırıım adam tek teker yapıyor
    İzmirde herkes tanır deli kadir diye
    Tek teker yapacagina zerre kadar süphem yok. Gecen günki gezimde bi kavsaktan karsiya gecmem gerekiyordu. Ileriden de arac geldigini gördügümden gaz bol verip debriyaji seri biraktim. Motor ufak capli sahlandi. Oha dedim ne oluyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:05 ----------

Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle 15 20 000 km devirince umarım kimseyi üzmez arkadaşlar yüzde elli alıyorum bu motoru sanırım mondialin aklı başına geldi artık kaliteli ürünler üretiyor şu kışı bir atlatalım yada benim zc yi satayım aranızdayım

Sizler suan uzaktan baktiginiz icin hala terredüt ediyorsunuz ama ben kendi adima bu konulari okumaktan ve yazmaktan biktim. Yeni mondialler eskilerinden farkli. Japonlar kadar olmasada kaliteleri artik yüksek. Fiyat/performans olayi cok iyi.
    Düsünenler fazla vakit kaybetmeden alsin derim.
    Forumda Necati abi var. 1100GS kullaniyor ve yillarin motorcusu. O bile bu yeni mondiyi günlük hayatinda kullaniyor ve cokta memnun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 ----------

Alıntı emrah1230 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar düz mantık oyüzden motorun 2. eli piyasası ölü alınca geri satmak istersen biraz zor olcak gibi : )
    Bence bu motorlar tutulacagi icin ikinci el piyasasida hareketli olacaktir. Ben o konuda bi sikinti olacagini sanmiyorum. Ama sifiri 2900TL iken 2600TL istersen satamazsin elbet.
    CBF150 lerde benim gördügüm sacmalik oydü.sifiri 4150TL. adam 2007 CBF150'ye 3000lira istiyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:14 ----------

Alıntı feratce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru beğenip aldım. gerçekten çok süper gücü hızı titreşim sıfır ve yaşadığım yerde bir tek bende var yamaha ve cbf olan arkadaşlarım motorun çok farklı olduklarını söylüyorlar.açılmadan 120 gördü açıldığında ibreyi patlatır heralde
    Hayirli olsun kardes, kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin. Dogru karar vermissin.
    Benim yasadigim yerde de benimki tek idi.. Ama dün Edremit bayiisinde MC ve Beyaz MH drift gördüm ve mutlu oldum.

Motosikleti
    150 mc
    bu motorlar hatayı tolere edebiliyor.ancak eski mondialler çok nazlı hemen hatana karşılık veriyor..
    bir sene sonra bu sitede 100lerce kullanıcı görmek mümkün.
    zaten şuda var ki, bu motoru alan baya bir var.fakat sitelerde değiller.geçen gün bir bayiiye gittim, 150 mr satmış ve üstünede satılmıştır ibaresi yazmış

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    sırf karşıyakada şu anda 10 dan fazla mc bi o kadar da mr 5 tane kadarda mh var adamlar izmir dışından gelip mr aldılar gozumun onunde
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Ilcelerderdeki bayiilere modeller daha yeni gelmeye basladi. Bir cok insanin böyle bir motorun oldugundan haberdar degil bile. Koskoca Edremit körfezinde tek MC kullanicisi bendim. Neyse ki simdi hem bayiiye gelmis hemde cevre ilcedeki Halil arkadasimizda bi MC edindi. Ama kendisini pek forumda göremiyoruz.. Motorsikletiyle ask yasiyor galiba

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    km yapıyordur şimdi artçıda varsa olayı patlatmıştır o
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ilcelerderdeki bayiilere modeller daha yeni gelmeye basladi. Bir cok insanin böyle bir motorun oldugundan haberdar degil bile. Koskoca Edremit körfezinde tek MC kullanicisi bendim. Neyse ki simdi hem bayiiye gelmis hemde cevre ilcedeki Halil arkadasimizda bi MC edindi. Ama kendisini pek forumda göremiyoruz.. Motorsikletiyle ask yasiyor galiba
    atilla kardeş işler yoğun foruma giremiyorum motorada binemiyorum
    bugün mondialin havran bayisinide gelmiş mc150 ve mr250 modeli,mr250 yi inceledim sesi falanda güzel mondial gerçekten kaliteyi yakalamış gibi gözüküyor.

Motosikleti
    Alıntı halil2580 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla kardeş işler yoğun foruma giremiyorum motorada binemiyorum
    bugün mondialin havran bayisinide gelmiş mc150 ve mr250 modeli,mr250 yi inceledim sesi falanda güzel mondial gerçekten kaliteyi yakalamış gibi gözüküyor.
    insallah bundan sonraki motorumuz MR250 olur.

Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Adamlar bir şekilde kendi motorunu yapıyorlar ve en sonunda dogrusunu yapmayıda ogrenmişler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:53 ----------

Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah bundan sonraki motorumuz MR250 olur.
    Hayırlısı nasip olur inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:55 ----------

Bu arada unuttuk yine foto çekmeyi
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    Lastigi ne aldın usta ben pirellşi mt65 le degiştirecegim

http://www.motosikletim.com.tr/urun/...ype=Details#pt

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

DUNLOP 90 90 18

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...otor-dan/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)