Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada gri renkte olan motosiklette mondial mi?

Evet, o da mondial. 125cc ama kagit üzerinde 135cc.. Dizaynina ve rengine bayildim. Ama altimda ufak kaldi motor. Sizlerin tavsiyeleri dogrultusunda ve MC nin iriliginden ötürü MC ye karar verdim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, o da mondial. 125cc ama kagit üzerinde 135cc.. Dizaynina ve rengine bayildim. Ama altimda ufak kaldi motor. Sizlerin tavsiyeleri dogrultusunda ve MC nin iriliginden ötürü MC ye karar verdim...
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
    Gerçekten iyi bir seçim.Benim çok hoşuma giden bir motosiklet.Kullanmaya bayılıyorum.Kurşun gibi bir motosiklet.Birkaç gündür Foça-İzmir arası gidip geliyorum.İnan zevkine doyamıyorum.
    Sanki beni biraz gençleştirdi motor yahuuu
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerede yasiyorsun?
    İstanbul/Pendik'teyim ben, motor hem Pendik'te hem de Tuzla'da belirttiğim fiyattan tüm masraflar dahil olarak satılıyor. Ama Pendik'teki kargo yapar mı bilemem.

İstersen sana Sahibinden ilanlarının linklerini atayım özelden.

Motosikleti
    150 mc
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul/Pendik'teyim ben, motor hem Pendik'te hem de Tuzla'da belirttiğim fiyattan tüm masraflar dahil olarak satılıyor. Ama Pendik'teki kargo yapar mı bilemem.

her bayide fiyatlar aynı olmuyor.
    istanbul bahçelievlerdede bu fiyata adamla anlasmıstım fakat gebze de calıstıgım için giğdip almak bana biraz zor geldi.her bayi ile konusmadım istanbul da bulunan.
    ama tuzlada bulunan bayi büyük bir bayi.bazı motor firmalarından alım adetlerini duydum.öyle bi kaç atan almıyo.sanırım sürümden kazanıyor.ondan dolayı bu fiyata verdi.2800 tl hersey dahil.motor koruma demiri ve 1 adet kask hediye.fakat peşin para ile. plaka ruhsat ve sigorta bu fiyatın içinde ancak vergi dahil değil.

bir de arkadaslar benim motorumda zincirim çabuk bollaşıyor sebebi sert kullanımmıdır sizce?
    bir de bol zincirin zararları ve faydaları nelerdir?

Motosikleti

Sahibindendeki tüm ilanlari ezberledim neredeyse. MR modelini ikinci el olarak da buldum. Bi arkadas 2400TL ye birakti. Motor daha 1000km de. Araba almis.

Motosikleti
    Sizleri son durum hakkinda bilgilendirmek istiyorum. Biraz önce dün görüstügüm bayii ile telefonlastim. Zaten yarin lastiklerimi teslim almak icin oraya mecburen gidecegim. Motoruda almak istedigimi söyledim ama arkadaslardan 2800TL ye hediyeleriyle birlikte hersey dahil alanlar var dedim. Benim o fiyatlari yapma imkanim kesinlikle yok dedi. Sana son fiyatim 2750TL+plaka masrafi dedi. Söyle bi ödeme sekli yapacagiz muhtemelen. 950TL pesin verecegim 200TL 10 taksit seklinde alacagim herhalde motoru + 200TL ruhsat masrafim olacak.
    Sizce nasil ? Motor bana 2950TL ye gelecek anlayacaginiz.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
    Gerçekten iyi bir seçim.Benim çok hoşuma giden bir motosiklet.Kullanmaya bayılıyorum.Kurşun gibi bir motosiklet.Birkaç gündür Foça-İzmir arası gidip geliyorum.İnan zevkine doyamıyorum.
    Sanki beni biraz gençleştirdi motor yahuuu

Yani Bir BMW sahibi olarak sizin bile bu motoru bu kadar övmeniz BMW'nin gözümdeki değerini tekrar sorgulamama neden oluyor
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    135 cc'nin vergisi ile 162 cc'nin vergisi arasında ne kadar fark var?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Bu arada ben vergi mergi ödemedim, bilgilendirir misiniz beni?

Motosikleti
    Bu arada ben vergi mergi ödemedim, bilgilendirir misiniz beni?

Motorlu taşıtlar vergisini ocak sonuna kadar ödemen gerekiyor. Daha gelecek yani acele etmene gerek yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani Bir BMW sahibi olarak sizin bile bu motoru bu kadar övmeniz BMW'nin gözümdeki değerini tekrar sorgulamama neden oluyor
    BMW kaç para kardeş?

Biz bu paraya alınabilecek en iyi ihtimal üzerinde konuşuyoruz şuan. Fark bu. BMW elbette daha iyidir. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Motosikleti
    Arkadaslar, nasipse bugün MC'mi alip geliyorum. Bankalar bugün kapali mi yaw?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    135 cc'nin vergisi ile 162 cc'nin vergisi arasında ne kadar fark var?
    abi hiç bir fark yok çünkü 100-250 cc arası motor hacmi olanlar aynı parayı ödüyor :D

Arkadaslar, nasipse bugün MC'mi alip geliyorum. Bankalar bugün kapali mi yaw?
    evet arkadaşım kapalı bankayla işin varsa pazartesiye kaldı artık pazartesi alırsın motorunu
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım kapalı bankayla işin varsa pazartesiye kaldı artık pazartesi alırsın motorunu
    Allah nasip ederse ve Arabamin lastikleri ambardan gelirse bugün hem lastikleri hem motoru aliyorum. Bankayla isim yok. Su acidan sormustum, motorun ötv sini ödeyip fatura kesmesi gerekiyordu bana. o islem pazartesiye kalir. eger lastikler geldiyse ki haber bekliyorum suan. Allah bi mani vermezse motoru aliyorum. evrak isleri pazartesiye kalir. Artik dayanamiyorum temmuz ayindan beri motorsiklet arastiriyordum... Yetti gari..

Cumadan sonra git hemen al derim.

Motosikleti
    Cumadan sonra git hemen al derim.
    Valla bana kalsa hemen gidecegim de.. Dedigim gibi Motoru aldigim bayii ayni zamanda oto lastigi satiyor. Arabama da lastik ismarlamistim, onlari bekliyorum. 55km ötedeki ilceye gidiyorum tüm bu isler icin. cift söför gidecegiz. Yani ben arabayla dönecegim yine arkadas ise motoru getirecek. Benim ehliyet yok hala malesef.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    BMW mi
    Dışı seni yakar,içi beni yakar
    Bir saç parçası,iki diyot ve bir kablodan oluşan(yolda görsen tekme atarsın)bir parça 550TL. olursasende sorgularsın bende sorgularım
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    of yaa.. bi seyin ne zaman üstüne gitsem hep aksilik cikiyor. Benim is pazartesiye kaldi. Ambar telefonlara cevap vermiyormus bayram oldugu icin. Lastikler henüz ulasmadigi icin sirf motoru almak icinde 55km yol gitmek istemiyorum. Artik Pazartesiye her ikisinide halledecegim. :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:57 ----------

Hayırlısı olsun, kaç aydır beklemişsin azıcık daha beklenir.

Motosikleti
    Arkadaslar, dayanamadim pazartesi gününe kadar beklemeyi. Arkadaslarinda gaziyla ögleden sonra motoru gidip aldik. 55km ötedeki ilceden aldik geldik motoru. Ehliyeti olan arkadas kullandi motoru. Acilisi ben yapamadim yani Neyse evin önüne geldikten sonra motoru deneme firsatim oldu. Vitesli ilk motorum biraz gezdim turladim. Motora tek kelimeyle BAYILDIM !!! Buyrun ilk resimleri..

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    hayırlı olsun güle güle bin.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)