Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Mondial 125 MG Delux Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakında olacak
    sitemizde bu motoru kullanan yok galiba,
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar bnde alacam hatta almak üzereyim fakat kullananlara bir sorum olacak. yakıt olarak 100KM de kaç litre yakıyor bilen varsa yardım etsin arkadaşlar...

yav kusura bakmayın bu konuyla alakası yok ama aranıza yeni katıldım ve bende bi 125 uag var bunu sade bir sekilde ve butceye uygun nasıl modifiye edebilirim yardım pls

Motosikleti
    125 mg deluxe
    arkadaşlar ben daha yeni aldm bu motoru 3 gün kadar oldu motor çok güzel az da yakıor 20 tl attrdm hala biniorum 103 km de we hla benzn war içinde benim kafama takınlan sadece bi yanı war ibre 140 gösterior ama sitede max hız 90 yazıor bilen arkadaşlar warsa bi açıklayı wersn

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Sen hızını falan boşver, rodajını kitapçığa göre yap o zaten kaç yapacaksa yapar ama göstergedekini yapamaz. En fazla 110 km/h falan yapacaktır. Sen asıl rahatsız edici titreşim var mı onu söyle.

Motosikleti
    125 mg deluxe
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Sen hızını falan boşver, rodajını kitapçığa göre yap o zaten kaç yapacaksa yapar ama göstergedekini yapamaz. En fazla 110 km/h falan yapacaktır. Sen asıl rahatsız edici titreşim var mı onu söyle.
    saol ..titreme yok ama çok bagırıyor ..

Alıntı kizilay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben daha yeni aldm bu motoru 3 gün kadar oldu motor çok güzel az da yakıor 20 tl attrdm hala biniorum 103 km de we hla benzn war içinde benim kafama takınlan sadece bi yanı war ibre 140 gösterior ama sitede max hız 90 yazıor bilen arkadaşlar warsa bi açıklayı wersn
    kardeşim bn bile alalı 3 gün oldu 2. günü 100km hızı gördüm kimse inanmadı ama gördük arkadaşla 2 kişiydik üstünde birde. motor süper ilerde açılır 120 görür ama 140 ibre var onu göreceğini sanmıyorum. çok harika bir model

Motosikleti
    125 mg deluxe
    bilmiyorum 90 ileri gitmio bayır aşşagıya 110 vurdm

Motosikleti
    125 mg deluxe
    Alıntı eakin87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bn bile alalı 3 gün oldu 2. günü 100km hızı gördüm kimse inanmadı ama gördük arkadaşla 2 kişiydik üstünde birde. motor süper ilerde açılır 120 görür ama 140 ibre var onu göreceğini sanmıyorum. çok harika bir model
    bizim bir arkadaş war oda yeni aldı yalan soylemıorsa 140 vurdm ben dioo

Saygıdeğer motosiklet.net üyeleri Merhaba ;
    Aranıza yeni katıldım.İsmim Fatih Ankara da yaşıyorum.Babamın sürücü kursu var. ve Mondial 125 uag miz var.Motor Sürücü kursumuzun olduğu için Direksiyon öğretmenimizde duruyor.ve sürme imkanı arada sırada buluyorum.ve ben bu motoru cok sevdim.şimdi Mg 125 deluxe modelini almak için hazırlanıyorum 1 2 hafta içinde almayı planlıyorum.Direksiyon öğretmenimiz kilometrede 7 kuruş yaktıgını söyledi 125 uag nin.Motora baktıgımızda gerçekten o paranın hakkını şık görünüşüyle verdiğini düşünüyorum.ve çin motorlarına yapılan kötü eleştirilere sadece gülüyorum.1800 liraya bir motor alıyoruz, ve motordan bir honda bir Yamaha verimi istiyorlar.Onlara tek sorum 1800 liraya Honda model cıkartmadıda bizmi almadık ? 4 yıldır sürücü kursunun acemi şöförlerine direksiyon öğretti.Direksiyon hocamıza 3 maganda saldırdı ve motoru paramparça ettiler ve sadece 40 liralık bir masrafla eski haline döndü.ve aşık olduğum tabloyu sizinle paylaşmak istedim.. (: Kazasız belasız seyirler dilerim.

Alıntı kizilay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim bir arkadaş war oda yeni aldı yalan soylemıorsa 140 vurdm ben dioo
    kardeşim doğrudur motoru kullanan kişiye bağlı ama açılsın iği basayım derken motoruda üzmemek gerek valla şimdi en son 110 u gördüm 2 kişi dahada tam açılmadı. kardeş senden bişey isteyecem o arkadaşına sorarmısın motoru aldında avadanlık seti çıkmışmı yani takım seti ufak defek. bana bu iyiliği yaparsan sevinirim. bende yok çoğu motordan çıkıyormuş. acaba servistemi yürüttüler eğer öyleyse ona göre davranacam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:57 ----------

Alıntı M3eX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygıdeğer motosiklet.net üyeleri Merhaba ;
    Aranıza yeni katıldım.İsmim Fatih Ankara da yaşıyorum.Babamın sürücü kursu var. ve Mondial 125 uag miz var.Motor Sürücü kursumuzun olduğu için Direksiyon öğretmenimizde duruyor.ve sürme imkanı arada sırada buluyorum.ve ben bu motoru cok sevdim.şimdi Mg 125 deluxe modelini almak için hazırlanıyorum 1 2 hafta içinde almayı planlıyorum.Direksiyon öğretmenimiz kilometrede 7 kuruş yaktıgını söyledi 125 uag nin.Motora baktıgımızda gerçekten o paranın hakkını şık görünüşüyle verdiğini düşünüyorum.ve çin motorlarına yapılan kötü eleştirilere sadece gülüyorum.1800 liraya bir motor alıyoruz, ve motordan bir honda bir Yamaha verimi istiyorlar.Onlara tek sorum 1800 liraya Honda model cıkartmadıda bizmi almadık ? 4 yıldır sürücü kursunun acemi şöförlerine direksiyon öğretti.Direksiyon hocamıza 3 maganda saldırdı ve motoru paramparça ettiler ve sadece 40 liralık bir masrafla eski haline döndü.ve aşık olduğum tabloyu sizinle paylaşmak istedim.. (: Kazasız belasız seyirler dilerim.

bence halt yemişler çin ama yakında mondialde yamaha , honda v.s.. gibi tanınacak. dikkat ederseniz karbüratör orjinal japon kullanmışlar. şimdilik gördüğüm bu daha da vardır. adamlar gittikçe büyüyolar. bence en güzelini düşünmüşsün al ben ilk zaman pek içime sinmedi parasızlıktan ama şimdi satmak istemiyorum çok memnunum.

arkadaşlar iyi günler ben aranıza yeni katıldım eakin87 kardeş bende 15 gün önce mg 125 deluxe aldım bendede avadanlık seti çıkmadı ve benim aldığımda yetkili servis daha yeni montajlıyor du bu modelden bayii nin elinde hazır kalmamış yani servis karton kutusunu açarken gördüm içinden çıkmadı

merhaba arkadaşlar herkese selamlar
    bende aldım bu makinadan şu anda daha 530 km de ve şu ana kadar çok memnunum yakıtı dikkatli kullanıyor yol tutuşu iyi hızı şimdilik tatminkar seri şekilde kalkışı var fiyatına göre bence uygun tavsiye ederim

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    alan arkadaslara motorları hayırlı olsun
    bende almayı dusunuorum bu deluxa dan cok uygun geldı fıatı
    arkadasın tekı cok bağrıyo yazmıs rahtsız edıcek kadar kotumu sesı yoksa ıyı nıyetlemı yazdın onu anlayamadım
    motor hakkında kullanıcılar tarafından bırazdaha bılgı verırsenız cok ıyı olur

iyi forumlar

abiler motorumu 3 gün önce aldım ama ben zamlanınca aldım ve şuan 106 km de motor sanki acık qibi gazı verdikce gidio daha 60 km deyken 80 dedi ve cok süper mi motor ama saati kontağı kapatınca hafızayı yitirio ve benzinde cok cimrii süper bi şeyy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 ----------

exelans ben ce bi servise git bende 3 gün önce 125 mg deluxe aldım ve hiç hata yok motorumda snn ki teknikdir en yakın mondial servisine git bence ztn öyle şeylere para almıorlar motor 3-4 günlük getirdin mi takii 500 km ya değişmine kadar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:13 ----------

ekrem kardeş motorun egsoz sesi çevreyi rahatsız etmio cok güzel bi sesi var ve yemin ediorum mg deluxem de titreme yok aldımdan beri hiç titremedi

Motosikleti
    mondial mg 125 sport
    Alıntı kasksız kral adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]exelans ben ce bi servise git bende 3 gün önce 125 mg deluxe aldım ve hiç hata yok motorumda snn ki teknikdir en yakın mondial servisine git bence ztn öyle şeylere para almıorlar motor 3-4 günlük getirdin mi takii 500 km ya değişmine kadar[COLOR="Silver"]
    bugün gittim servise tüm ayarları yaptılar korna içinde talep yaptılar haftaya gel takalım dediler amasörden değilmiş ses mafsaldanmış yağladılar sesde kesildi şimdi süper

arkadaşlar meraba bende mondial türüne benzer çelik sk-100-3 modelini aldım ve kullanıyorum daha 100 km olmadan arka tekerde hafiften bi yalpalma hissettim servise söyledim hepsinde olur dediler. 60km hız ile çok az titriyor acaba sizin motorlarda bu var mı merak ediyorum

Motosikleti
    mondial mg 125
    slm arkadaşlar bende mg delux alcaktım mg sport aldım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

Bende bir mondial hastasıyım

Motosikleti
    SYM GTS 250i Evo
    Selam arkadaşlar,

dün gidip bitane 125 MG Deluxe aldım ruhsat ve plaka işlemleri bir kaç gün sürer dediler, inşallah haftaya pazartesi veya salı motoru teslim alacağım..

arkadaşlar ben de 5 gün oldu alalı..daha 80 km de...ve motor çok hoş herkes hayran oluyor...bu zamana kadar ben motor binmemişim ben bunu anladım...çok mükemmel titreme yok,çok hoş egzoz sesi var...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)