Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hero honda karizma. 223 cc. 18 hp, 18 tork, enjeksiyonlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

hero honda karizma sym wolf ten az yakacak. Bu işi hemen bırak. Git tuvalete içindeki kötülükleri çıkar yanlız 250 cc değil, 223 cc, tek silindir, enjeksiyonlu. Gelecek, ben alacam ve sym wolf tan az yakacam. Bi itirazınmı var?
    adem abi beni bilirsin ve senin alacağım dediğim motor benim symden hiç bir zaman az yakmaz denemesi bedava
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    yarın sigortam bitiyor. Bugün sigortacıya gittim. Ak sigorta. Tam 152 tl istedi sigortaya. Siz kaça yaptırdınız en son? Benimki 07 plaka.
    Adem eğer Muğla / milas plaka olsaydı sigortan 50 lira civarı bir şey tutardı. Ben geçtiğimiz Mart ayında motorun sigortasına 44 liramı neydi bir şey vermiştim

Yalnız araştırmakta fayda var
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem uyan artık sabah oldu..
    hero mero hikaye bebişş
    sym kadar az yakan 250cc olamazzzz benden demesi..
    iki fatihede ispatlıyacam bunu. Seneye yeni sezona.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem eğer Muğla / milas plaka olsaydı sigortan 50 lira civarı bir şey tutardı. Ben geçtiğimiz Mart ayında motorun sigortasına 44 liramı neydi bir şey vermiştim

Yalnız araştırmakta fayda var
    geçen yıl motoru aldığımda 111 tl ye yaptırmıştım. Genede sağol. Milasa gel git 50 tl yakar zaten. Yarında son gün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

bajaj 200 ns pulsar ın 1 litreyle 40-45 km yol yaptığını okudum. Yanlız hero motor hindistanda yakıt ve sağlamlık konusunda 1 numaraymış. Tamam sym de az yakıyor ama bu kadar değil. Ayrıca hero motor hindistanda sattığı motorlara 5 yıl yada 60 bin km garantisi veriyor. F54 dün cbf 2 yıl garantili. Sym de aynı. Ne diyelim?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    yarın sigortam bitiyor. Bugün sigortacıya gittim. Ak sigorta. Tam 152 tl istedi sigortaya. Siz kaça yaptırdınız en son? Benimki 07 plaka.
    Mayıs ayında 65 TL ye yaptırmıştım ben Merice geçti 125 TL ye yaptırmış oda sanırım yaş faktörü Sigortayı (eğer sigortacı tanıdık yada güvenilirse kredi kartı bilgilerini verip) telefonlada yaptırabilirsin Adem poliçe kesildiği andan itibaren tramere düşüyor kaydı olası bir çevirmede polis tramerden plakanı girdiği an sigortası olup olmadığı gözüküyormuş zaten Sadece sana poliçeyi bir ara gidip teslim almak düşüyor.(Benim motorun sigortası bittiği gün biz Fatihle beraber Kaş kamping teydik ben sigortacıyı(MT den Özcan Aykul) telefonla arayıp yeniletmiştim sigortayı sonrada gezi dönüşü gidip aldım poliçemi)

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaybe sanki ben gelme dedim gibi kabak bana patladı iyi mi..
    neyse sağlık olsun hem gelecem deyip hem gelmemek kaypak lık değil benim arayıp sormamam kaypak lık senin dediğin olsun nede olsa abimizsin
    Ben sizin abinizim ben ne dersem o olur Fındıkları bekliyorum halen daha İkinci mahsul oluversin bizimki ziyanı yok
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    axa sigortadan 112 tl ye yaptırdım. Geçen sene ak sigortadan 111 tl ye yaptırmıştım. Bu yıl 152 tl istediler. Herkese teşekürler.

Motosikleti
    axa sigortadan 112 tl ye yaptırdım. Geçen sene ak sigortadan 111 tl ye yaptırmıştım. Bu yıl 152 tl istediler. Herkese teşekürler.
    adem abi bende senin gibi axa ya yaptırdım 112 tl ye bugün

Selamlar,bugün Tekirdağ M.T den Çorlu'dan Mehmet Kardeşim geldi Uçmakdere paraşüt alanında küçük bir piknik yaptık(ice tea ile )
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    salkano wolf
    selamın aleykum beyler benımbi sorum olcak benzın bıttıgı zaman gösterge yanıyomu sarı gösterge bu arada motorum wolf s modelı 2012 bide yedek tarafı neresi musluk ortada kapalı anladım onu aşşasımı yedek yukarsımı yedek ??? bılemedım

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Benzin bittiği zaman ışık yanmaz göstergede sadece ibre E nin üzerine doğru gelir azaldıkçada E nin arkasına doğru inmeye devam eder musluk aşağı konumda normal yukarı konumda yedek yan konumda kapalıdır

Şöyle karakızımın son vaziyetini bildirir bir resim yükleyek sayfayada ortalık az şenlensin bari

Murat 48/30 bunu beğendi.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    wolf kullanıcıları ben bu motoru alsammı almasammı karar veremedim şehir dşı yolculuklar için uygunmu uzun yol yaparmı ?

Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolf kullanıcıları ben bu motoru alsammı almasammı karar veremedim şehir dşı yolculuklar için uygunmu uzun yol yaparmı ?
    Salcano 5. motorum henüz çok uzun yol yapmadım en fazla yaptığım 287km. motorum 2400km de ve kullandığım süre içinde hiçbir sorun çıkarmadı,bakımlarını yaparak kullandıktan sonra istediğin yere götürür.Salcanoda en dikkat edilecek bana göre zincir ayarı gerginliği ara sıra kontrol edilmeli.(Benzini koyuyorum zicir ayar isterse ayarını yapıp yağlayıp gazlıyorum)

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    100 lük motor istiodum titreşim olur iye vazgeçtim 125 olsn dedim şimdi wolf alacak imkanım var şimdi aklım tvs apache 150 de

Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 lük motor istiodum titreşim olur iye vazgeçtim 125 olsn dedim şimdi wolf alacak imkanım var şimdi aklım tvs apache 150 de
    İmkanın varsa Apache'de iyi motor al,tek başına kullanacaksan wolf 'te iyidir yolda bırakmaz kolay kolay...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Ne amaçla kullanacağını bilmiyorum okul içinse 100lükte yeter yakıt gideri daha az olur,ama uzun yol diyorsan 100lük zorlar gitmeye yine gider...

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    wolf iyide benim patron aklımı çelio arka olsun diyor honda alalım diyor bende hondaya sıcak bakamıyorum almışkende iyi bişi almk istiyorum arada sırada uzun yola çıkabilirm işe gitmek için kullanacağım

Motosikleti
    salkano wolf
    Benzin bittiği zaman ışık yanmaz göstergede sadece ibre E nin üzerine doğru gelir azaldıkçada E nin arkasına doğru inmeye devam eder musluk aşağı konumda normal yukarı konumda yedek yan konumda kapalıdır VERDIGIM CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    ramazan 06 bence wolf al titreşimin T si yok makina süper tvs lerde titreşim var http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8 buna bi bak istersen

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin bittiği zaman ışık yanmaz göstergede sadece ibre E nin üzerine doğru gelir azaldıkçada E nin arkasına doğru inmeye devam eder musluk aşağı konumda normal yukarı konumda yedek yan konumda kapalıdır VERDIGIM CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    ramazan 06 bence wolf al titreşimin T si yok makina süper tvs lerde titreşim var http://www.youtube.com/watch?v=24Y48YY36d8 buna bi bak istersen
    bu tvs apachede ybr esd de deponun yanında kanatlar var ya onlardan wolfe taktırılırmı ? motor daha kalıplı hale getirilebilirmi?

S.A.Millet.Motorumun yakitini hesaplamistim 100km.de 2.976lt.Ölcumu sifirladigim gostergeden yapmistim fakat bu gostergenin 100km.de 30km eksik gosterdigini farkettim ana gosterge dogru calisiyor.Benim motor 100km.de 2.380lt yakiyor bende cok yakiyor diye ayar yapmistim :-) eger yeni olcum yptigimda daha az yakit sarfiyati cikarsa Yarabbi sükür diyecem:-) ... (ayar yapmadan onceki yakit sarfiyati cok iyi 100km/2.380 lt Adem'in yakalamak istedigi ölçüm)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    iki fatihede ispatlıyacam bunu. Seneye yeni sezona.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

geçen yıl motoru aldığımda 111 tl ye yaptırmıştım. Genede sağol. Milasa gel git 50 tl yakar zaten. Yarında son gün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

bajaj 200 ns pulsar ın 1 litreyle 40-45 km yol yaptığını okudum. Yanlız hero motor hindistanda yakıt ve sağlamlık konusunda 1 numaraymış. Tamam sym de az yakıyor ama bu kadar değil. Ayrıca hero motor hindistanda sattığı motorlara 5 yıl yada 60 bin km garantisi veriyor. F54 dün cbf 2 yıl garantili. Sym de aynı. Ne diyelim?
    çin malı arasında hintliler arasında en az 2 gömlek fark var.
    bunlara cbf ybr de dahil.
    kaliteyi anlıyorsunuz bindiğinizde.

yakıt olayına gelirsek, en az yakan motosikletler sıralamasında sanırım hint pazarında en az yakan 1 litreyle 83 km gitmiş olan tvs starcity 125 var
    bajaj ve hero cok güzel motosikletler
    hero için 5 yıl garanti ile gelecek deniyor
    bajaj zaten pulsardaki 3 buji ateşleme sistemi ile ne kadar modern ve arge alt yapısının saglam oldugunu göstermiş.
    2 yıldır pulsar serisi neden gelmez diye soruyordum sonuçta birileri getiriyor.
    hint pazarındaki verilere baktıgınızda honda yamaha kawasaki bu 3 firmanın baya arkasında kalıyor.
    fiyatları zaten bu büyük firmalarında hemen hemen aynı
    bu adamlar kendi mallarını tercih etme sebebini hiç düşündünüz mü.
    bajaj dediğiniz firma kawasaki nin motor blogunu yapıyor.
    bizde sacma sapan ön yargı oldugu sürece bu işler yüremez
    okuyorum yorumlar
    yok hint malları tıraş
    yok titriyor, yok cok sorun cıkartıyor.
    bajaj hero tvs türkiye pazarını ele geçirecek gibi geliyor.
    sonra bu sacmalayan arkadaşlarla tekrar görüşmek konuşmak istiyorum

vidyoya bir bakın türkiyede bu teknolojide çalışan, yada bu zor şartlara uyabilecek çalışabilecek kaç tane motosiklet var?
    hondalar bmwler filan bi bakın bakalım

http://www.youtube.com/watch?v=QLkLkorXV4g
    # motosikletle.blogspot

sa acaba bu ehliyetlimi lütfen cevaap .d

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak ben koyayım motorumun resimlerini
    http://img815.imageshack.us/img815/2232/salcano4.jpg
    http://img808.imageshack.us/img808/9499/salcano6.jpg
    http://img808.imageshack.us/img808/6779/salcano5.jpg
    http://img819.imageshack.us/img819/4625/salcano1.jpg

arkadaşlar burada salcano wolf125 i olan arkadaşların resimlerini ve motordan sıkıntıları olup olmadığını sıkıntılı olanların sıkıntısı gidermeye çalışmak için açılmıştır bütün salcanocular davetlidir :D
    acaba bu ehliyetlimi

Motosikleti
    Alıntı tofaşk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa acaba bu ehliyetlimi lütfen cevaap .d

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

acaba bu ehliyetlimi
    kardeş ehliyetli mi derken normal ehliyeti soruyorsan evet ehliyetim var 2006 dan beri hayırdır neden sordun ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)