Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karburatörù değiştirip satacam. Yeni modelleri bekliyorum. Aklımda bajaj 200 ns, hero honda karizma, 2 ci el cbr 250 fikirleri dônüpduruyor. Para biriktiriyorum.

salcano wolf neyime yetmiycekse adam akıllı mekaniğini huyunu suyunu öğrenirim , daha sonra büyük motora geçerim neyin kafasını yaşıyosam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ramazan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ocakta yeni model geleceği kesinmi ? kaynak ?
    kaynak moto sohbet bölümü bajaj kesin. Kuralkan, kanuni getirip satacak. Ondada güzel modeller var. Hero hondayı asya motor getirecek. Sen acele etme. Bikac ay daha bekleyip öyle karar vermeni tavsiye ederim. Ben bile ocak ayını bekliyorum. Veya varsın mart ayında gelsin. Bikaç ay daha para biriktiririm.

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    kaynak moto sohbet bölümü bajaj kesin. Kuralkan, kanuni getirip satacak. Ondada güzel modeller var. Hero hondayı asya motor getirecek. Sen acele etme. Bikac ay daha bekleyip öyle karar vermeni tavsiye ederim. Ben bile ocak ayını bekliyorum. Veya varsın mart ayında gelsin. Bikaç ay daha para biriktiririm.
    senin motorun varda ecele etmiyom benim motorum yok saten geç bile kaldım sınava 5 ekimde grdim kurbandan sona ehliyet çıkıo ben ilk iş gidip alacağım 2- aydır ben almayı bekliom

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano wolf neyime yetmiycekse adam akıllı mekaniğini huyunu suyunu öğrenirim , daha sonra büyük motora geçerim neyin kafasını yaşıyosam
    hero hondayı gözüm kapalı alırım. Hatta 93 model evimin önünde var bitane sleek 100 sl modeli. Babamın. Bilmediğim motor değil yani. Şu an satılan çinden gelen cbf,cb, cb acelere kalitede 10 basar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

senin motorun varda ecele etmiyom benim motorum yok saten geç bile kaldım sınava 5 ekimde grdim kurbandan sona ehliyet çıkıo ben ilk iş gidip alacağım 2- aydır ben almayı bekliom
    ama ocakta yeni gelen modelleri görünce ağzının suyu akar. Ah keşke bikaç ay daha bekleyip şu modeli alsaydım dediğin bi sürü model gelecek. Benden söylemesi. Karar senin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    amma heroy muş be baksana kaç senedir dökülmemiş ayakta

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amma heroy muş be baksana kaç senedir dökülmemiş ayakta
    ne sandın? Cbf mi?

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    hero hondayı gözüm kapalı alırım. Hatta 93 model evimin önünde var bitane sleek 100 sl modeli. Babamın. Bilmediğim motor değil yani. Şu an satılan çinden gelen cbf,cb, cb acelere kalitede 10 basar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

ama ocakta yeni gelen modelleri görünce ağzının suyu akar. Ah keşke bikaç ay daha bekleyip şu modeli alsaydım dediğin bi sürü model gelecek. Benden söylemesi. Karar senin.
    amma yeni motor gelmesse çok pis küfür ederim :D saten hep 125 lik 150 lilik motorda sürmem o zmanda 250 lilik bakarım o zamana kadar wolfte ileri düzey sürüş tekniklerini fialn öğrenirim motorun mekaniğini filan tecrübe kazanırım anlıycan

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ramazan kanuni bajaj la, asya motor hero honda yla anlaştı diye biliyorum. Ama yeni modelleri fuardan sonra satarlarsa mart ayını bulur diye tahmin ediyorum. Genede bir iki ay beklemeni öneririm.

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    salcano alcamda gri renk vardı gri üretilmiyormuş beyaz ile kırmızı arasında kaldım

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ya bende ayni durumdayim ehliyeti almama az kaldi bajaji bekliyodum da ocakta gelicekse beklerimde marta kadar sabredemem keske kesin bi bilgi olsada ona gore hareket etsek

Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı hsyncls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende ayni durumdayim ehliyeti almama az kaldi bajaji bekliyodum da ocakta gelicekse beklerimde marta kadar sabredemem keske kesin bi bilgi olsada ona gore hareket etsek
    Türkiyeye gelene kadar ohoo bide yani o motorlar gelimnce diğer firmalarda kendine çeki düzen verecek fiyatları belli değil , kaliteleri belli değil parça sıkıntısı olalcakbüyük ihtimal
    bir yıl bekleyip o motorların durumuna göre almak daha mantıklı ilk gelecek parça sıkıntısı olacak sazan gibi atlamak olmaz önce başkları bizim için test etsin değilmi arkdaşlar forum denen bişi var başkaları alsın biz onlara soralım forumlardan koalisyon her türlü olur

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    karburatörù değiştirip satacam. Yeni modelleri bekliyorum. Aklımda bajaj 200 ns, hero honda karizma, 2 ci el cbr 250 fikirleri dônüpduruyor. Para biriktiriyorum.
    adem abi motoru satacaksan ne diye karburatör alıyorsun abi belki alan kişi üstündekini beğenecek çalışmasını flan birde yeni aldığın karburatörü taktığında az yakacağının garantisi mi var ben o karburatörü taktığımda ilk deli gibi içiyordu benzini 3-3,5 litre yakıyordu ama ayar sonrası düştü ve 2,1 litreye kadar düşürdüm uzun yolda yani kullanımda ve ayarda önemli bence değiştirme derim boşa vakit kaybı motoruda değiştireceksin nasılsa
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EGELİM ŞİŞKO AMET nerdesin hani eylül ün 18 in de gelecektin emanetleri hazırladım sen gelmeyince de başka birine ikram ettim
    şansını kaybettin haberin olsun

Len kaypak Sakaryalı gelemediysek insan bi arar sorar noldu başına bi halmi geldi neden gelemedin diye sonrada başkasına ikram edene kadar Kargo denen bi oluşum var verirdin oraya alırdık burdan (merak etme karşı ödemeli yapardın biz öderdik) Eylül 18 diye kesin tarihde vermedik bunuda hatırlatayım ama

Neyse gelelim neden gelmediğime aga öyle mübarek bi tarihte izne ayrılmışız ki şöyle bi aradım taradım milleti herkes işinde gücündeydi ulen dedim kendi kendime senin yokmu işin gücün var (derlenip toplanıp satılması gerek koskoca bi reno vardı) bende sarıldım işime gücüme arabayı derledim topladım sattım

Bir daha sezon sonu izne çıkarsam 2 olsun ben boşta oluyorum herkesler çalışıyor oluyor yahu

Adem her zaman söledim gene söylüyorum senin karbüratörde sıkıntı yok aga SIKINTI SENİN SAĞ ELİNDE
    Murat 48/30 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben karburatöre gıcık kaptım. Değiştirecem

Adem kafaya koymuş bi kere,gerisi boş değişcek karbüratörü Bende farkında değildim bi ölçüm yaptım 100km/3ltyakıt sarfiyatı bi ayar yaptım bakalım ne gösterecek

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    son zamanlarda bende 3 litre falan yaktım.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adem her zaman söledim gene söylüyorum senin karbüratörde sıkıntı yok aga SIKINTI SENİN SAĞ ELİNDE
    Adem Abi alıyor eline kırbacı vuruyor wolfe vuruyor Wolfe Ne yapsın garibim
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet. Geçen yaptığım karburatör ayarından sonra rölanti sorunu yaşamaya başlamıştım. Ya çok devirli çalışıyodu yada stop ediyodu. Gaz kestikten sonra rolantiye geç düşüyodu. Canımı sıktı. Akşam gene karburatörü söktüm, ayar değiştirip tekrar ayar yaptım. Karburatörü taktım. Biraz düzeldi ama kulağıma karburatöre eğilince fıtı fıtı ses geldi. Karburatör biyerlerden hava alıyodu. Karburatörün silindir tarafındaki bağlantıdaki contada yırtık vardı. Onu tamir edip kaçağı giderdim. Şimdi tın tın çalışıyor çok düzgün. Bide ne kadar yakacak bakam bi ölçem.
    Murat sen benden beter kırbaçlıyon motoru
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi ben de biraz baktım, bu videoda adam Pulsar için daha ucuz, daha seri, daha hızlı dior.

http://www.youtube.com/watch?v=Vnuv4g8_d-o

Birde pulsar resimlerdekinden az daha kalıplı duruyormuş
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ama daha konforlu ve daha titreşimsiz ve daha az yakıyo diyomukine?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)