Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli bende dayanamadım yine bir wolf aldım ama bu sefer salcanonun abisi olan wolften aldım sym 250ni almış bulunmaktayım bugün itibari ile 2013 model 5700 km de idi ama şuan 5850 oldu

Fatih hayırlı olsun makinenin kralını almışsın hade gene iyisin darısı başımıza Allah bizede nasip etsin en başta bana inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Hayırlı olsun fatih abi...Kazasız belasız binersin inşallah...

Motosikleti
    salkano wolf
    selamın aleykum herkese iyi akşamlar benım bi sorunum var benım wolf sabah çalıştırmakta baya zorlanıyorum ilk başta çalışıyor sıkıntısız ama 3 saniye sonra tık diye gidiyor gene çalıştırmaya başladıgımdaysa çalışmıyor sankı motor boguluyor anca vurdurursam çalışıyor yada ilk çalıştırdıgımda gaza biraz basarsam çalışıyor yani 4000 rmp devir gösterirsem yaklaşık 30 sanıye kadar normale dönüyor acaba neden ? böle yapıyor bi ilgilenirsenız sevınırım bu sorun akşamlarıda yapıyor yani motor şöle diyim sogukken bunu yapıyor ısınınca canavar gibi motoruma benzini SHEL den alıyorum sürekli sizce sorun nedir ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi süreliğine, yani ısınana kadar jikle kullan.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    murat48/30
    tahsins
    egelim43
    bykemik
    abilerim arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin inş.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum herkese iyi akşamlar benım bi sorunum var benım wolf sabah çalıştırmakta baya zorlanıyorum ilk başta çalışıyor sıkıntısız ama 3 saniye sonra tık diye gidiyor gene çalıştırmaya başladıgımdaysa çalışmıyor sankı motor boguluyor anca vurdurursam çalışıyor yada ilk çalıştırdıgımda gaza biraz basarsam çalışıyor yani 4000 rmp devir gösterirsem yaklaşık 30 sanıye kadar normale dönüyor acaba neden ? böle yapıyor bi ilgilenirsenız sevınırım bu sorun akşamlarıda yapıyor yani motor şöle diyim sogukken bunu yapıyor ısınınca canavar gibi motoruma benzini SHEL den alıyorum sürekli sizce sorun nedir ?
    Rölanti ayarını biraz yükseltin

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fatihbhayirli olsun gule gule kullan baba wolfu

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    EGELİM ŞİŞKO AMET nerdesin hani eylül ün 18 in de gelecektin emanetleri hazırladım sen gelmeyince de başka birine ikram ettim
    şansını kaybettin haberin olsun

S.A Millet. Fatih hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız geziler...Murat ve Adem sizin karbüratör iğne ayarı,iğnedeki segman aşağıdan yukarı kaçıncı çentikte acil...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli bende dayanamadım yine bir wolf aldım ama bu sefer salcanonun abisi olan wolften aldım sym 250ni almış bulunmaktayım bugün itibari ile 2013 model 5700 km de idi ama şuan 5850 oldu
    Fatihcim hayırlı uğurlu olsun yeni makinan , kazasız belasız sürüşler dilerim Yalnız foto isteruk
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    A.s Adil Abi ben daha hiç açmadığımdan bilmiyorum, fakat soğukta rolanti yüksek olsa bile ilk başta gaz yemiyor, sanırım en kısıkta.Celal abi nerelerdesin nasılsın?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Fatih kardeş hayırlı uğurlu olsun... Motosikletinin fotoğraflarını, ve + , - lerini burada paylaşırsın umarım...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A Millet. Fatih hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız geziler...Murat ve Adem sizin karbüratör iğne ayarı,iğnedeki segman aşağıdan yukarı kaçıncı çentikte acil...
    adil abi benim karburatör orjinal wolf karburatörü değil. Ybr karburatörü var üstünde. Çakma mukuni.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihbhayirli olsun gule gule kullan baba wolfu
    sağol kardeş

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol adil abi teşekkürler

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihcim hayırlı uğurlu olsun yeni makinan , kazasız belasız sürüşler dilerim Yalnız foto isteruk
    celal abi sen buralara girermiydin teşekkür ederim abi fotoğrafları inş. hafta sonu gelecek şu aralşar işten dılayı pekde binemiyorum zaten

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kardeş hayırlı uğurlu olsun... Motosikletinin fotoğraflarını, ve + , - lerini burada paylaşırsın umarım...
    salih kardeş sağol ilk izlenimlerim motoru atik ama az kıbraşıyor yani titriyor ama sıkıntı yok daha yeniyiz motoruda dah asüremiyoruz ki bir uzun yol yapalım bakalım o zaman nasıl olduğu belli olur motorun
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Celal abi nerelerdesin nasılsın?
    Muratcım çalışıyoruz Ve izinlerimde hep hafta içine denk geliyor Geçen gün MT ' den Desvandi nickli arkadaşla 70 km ' lik güzel ,kısa bir Bafa gölü gezisi yaptık. Keşke sende Ademde olsaydınız .

İnş. en yakın zamanda beraber yol almak ümidiye , Kazasız belasız km' ler dilerim
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    kuba strike 150 hakkında bilgisi olan varmı salcano wolf ile kıyaslandığında artıları ve eksilerini bilen varmı *

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    celal arkadaşım inşallah tekrar gezeriz.
    Ramazan06 ocakta yeni modeller gelecek, ocağa kadar beklemeni öneririm. Bitane önereyim mesela. 150 cc istiyosan hero honda hunk modelini öneririm. 14 kusur hp
    cesur509 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Demedi demeyin Adem abi Salcoyu satar

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celal arkadaşım inşallah tekrar gezeriz.
    Ramazan06 ocakta yeni modeller gelecek, ocağa kadar beklemeni öneririm. Bitane önereyim mesela. 150 cc istiyosan hero honda hunk modelini öneririm. 14 kusur hp
    ocakta yeni model geleceği kesinmi ? kaynak ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    karburatörù değiştirip satacam. Yeni modelleri bekliyorum. Aklımda bajaj 200 ns, hero honda karizma, 2 ci el cbr 250 fikirleri dônüpduruyor. Para biriktiriyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)