Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar bayadır görüşemiyoruz pek giremiyorum eskisi gibi ramazanda girdi pek giremiyorum kusura bakmayın herkesin ramazanını kutlarım allah bu güzel ayda dualarınızı kabul etsin kötülüklerden uzak tutsun inş.

mutlu abi hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin gezinde alanyayada bekleriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    a.S Fatih, amin cümlemizin.

Mutlu Abi şimdiden hayırlı osun bol resimleri bekleriz
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Hayırlı ramazanlar
    Abant gezi yazımı tamaladım buyrun
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3088520

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkadaşlar bayadır görüşemiyoruz pek giremiyorum eskisi gibi ramazanda girdi pek giremiyorum kusura bakmayın herkesin ramazanını kutlarım allah bu güzel ayda dualarınızı kabul etsin kötülüklerden uzak tutsun inş.

mutlu abi hayırlı olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin gezinde alanyayada bekleriz
    A.s Fatih nasılsın hiç sesi çıkmıyo diyordum bende Ramazanla aran nasıl sıcaklar bastırmıştır iyice zor oluyodur değilmi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar bizim motora portatif çıkarılabilecek herhangi bir yan çanta demiri yapmak mümkün mdür sizce?Sporcu çantaları oluyor 2 adet de ondan atarız.Veya çadır mat gibi şeyleri bağlayabilriiz.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    güzel fikir neden olmasın demek istiyorum. ama iyi bir usta lazım yapmak için

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fikir neden olmasın demek istiyorum. ama iyi bir usta lazım yapmak için
    Sizede şöyle birşey tavsiye ederim

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=129894888
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ademcıgım bodruma planlı gelıcem davetlıyım 3 gun.telefonun var zaman ayırabılırsem hem bı cay ıcerız hemde hasbıhal ederız.muratcıgım aynı durum senın ıcınde gecerlı kardesım.fatıh alanyayada gelıcem sanada ugrıcam kardesım.sıtedekı arkadasları elımden geldıgınce hepsını zıyaret etmeye calısıcam.zıyaretın kısası makbuldur malum.bı cay ıcımı gorustukmu ne ala.kımseye yuk olmak ıstemem.hepınızı saygıyla selamlarım ıyı ramazanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

ahmet abi ve metehandro yukarıda yazdıklarım sızı kapsamıyo 1 er gun ayıracaksınız ısımız var...
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ademcıgım bodruma planlı gelıcem davetlıyım 3 gun.telefonun var zaman ayırabılırsem hem bı cay ıcerız hemde hasbıhal ederız.muratcıgım aynı durum senın ıcınde gecerlı kardesım.fatıh alanyayada gelıcem sanada ugrıcam kardesım.sıtedekı arkadasları elımden geldıgınce hepsını zıyaret etmeye calısıcam.zıyaretın kısası makbuldur malum.bı cay ıcımı gorustukmu ne ala.kımseye yuk olmak ıstemem.hepınızı saygıyla selamlarım ıyı ramazanlar
    Abi, Ahmet Abi ve Fatih'i kaçırdığım için çok üzülmüştüm zaten, ne zaman geleceksiniz?nerede kalacaksın ne zamanlar müsayit oalcaksın?

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Bugün bizim Wolf'ü biraz zorlayayım dedim. Telefonla da küçük bir video çektim. Kesiciye girme aralığını denedim. Normalde yapmam böyle şeyler ama açlık başımıza vurdu acısını motordan çıkardım.
    1.Vites 40km/h
    2.Vites 65km/h
    3.vites 90km/h
    4.vites 110km/h
    5.vites 125km/h (Rüzgarı arkama alarak yapılmıştır.)

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi, Ahmet Abi ve Fatih'i kaçırdığım için çok üzülmüştüm zaten, ne zaman geleceksiniz?nerede kalacaksın ne zamanlar müsayit oalcaksın?
    bayramın 2. gunu orada olacagım .3gunluk plan var ama ben muhtemelen ertesı gun kendımı bosa cıkartırım.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Absolit, rakamlar iyi ön dişli orjinal mi?

Mutlu abi kesin bir olursa ona göre izne ayar çekeriz.

Fabrika çıkışı dişli ölçüleri. Hiç ellemedim:
    __To Be Or NoT tO be__

Motosikleti
    cbf 150
    ben gelıcem.ıznı fılan bosver gecesı var gunduzu var gorusuruz merak etme

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    arkadaslar 21 martta sevgılı salcanomu satmıstım bılındıgı gıbı
    ybr 250 fılan derken basımızdan degısık olaylar gecınce motor ısını askıya almak zorunda kaldık
    ve rabbım bu sıkıntılı gunlerın sonuna yaklastıgım bu gunlerde hıc te ummadıgım anda
    eskı bı arkadasımı cıkardı.2013 model fıstık yesılı 1400kmde yenı kasa APACHE yı cıkardı.
    47 gunluk motor.plakası gecen hafta cıkartılmıs.ardında shad marka cantası orıjınal lastıklerıde hedıyesı
    acıl paraya ıhtıyacı oldugunu 4500 tl ye verecegını soyleyınce vur asagı tut yukarı 4200 e anlastık 200 tl kaporasını verdım.
    kalan 4 bın ının onumuzdekı hafta cuma gunu verıp motoru teslım alıcam.
    allah nasıp kısmet ederse ramazan bayramına yakın yollara cıkacagım.ve sıtedekı arkadaslarımızın bırcoguna ugrayacagım.ılk gezım plan asamasında ama balıkesır uzerınden bodrum ıstıkametı bayramın 2.gunu hesaplarıma gore bodrumda olucam 3 gun cıvarı kaldıktan sonra antalya ısparta kötaya hattından ıstanbul tekırdag edırne canakkale oradan memleketım karacabey olarak bır planım var ekleme cıkarma olursa bıldırıcem.
    maalesef teknolojı ozurlu oldugumdan buraya foto yukleyemem belkı ama anlık olarak
    faceden yukleme yaparım.ılerleyen gunlerde dahada netlesecektır.basta manısada rapsy ve ızzet adem,murat fatıh ahmet abı,koftestar metehandro,adil abi.tahsınımı unuttum kıymetlı kardesım ozrumu kabul buyur.hepınızı zıyaret edıcem.rota hakkında sızlerınde onerılerıne acıgım.sadece bodrum ayagında 3 gun davetlıyım onun harıcınde heryer uyar.
    kalın saglıcakla arkadaslar.allah kazasız belasız surusler versın hepımıze tekerınız duz bassın. tsubasa bu motor hakkında bılı ve ılgılerını beklıyorum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

face hesabım mutlu tulu olarak aratırsanız ıstek gonderın
    abi hayırlı olsun. apache güzel motor. yeni kasası biraz fazla havalı birşey. çok dikkat çekiyor. nazar deymez inşallah..
    beklerim abi. izmit gölcük yolundayım. yuvacık sapağından girdinmi. 2km mesafedeyim. pazara denk getirip gelmeden önce ara abi. malum hafta içi full çalışıyorum. buluşuruz. baraja gideriz. bir yemek yeriz. gezeriz

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motora portatif çıkarılabilecek herhangi bir yan çanta demiri yapmak mümkün mdür sizce?Sporcu çantaları oluyor 2 adet de ondan atarız.Veya çadır mat gibi şeyleri bağlayabilriiz.
    ben demirleri birleştirip eğreti birşey yaptım. 30kg taşıyor. idare ediyor şimdilik. ama sağlam bi demir bulursak alabilirimde..

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bugün bizim Wolf'ü biraz zorlayayım dedim. Telefonla da küçük bir video çektim. Kesiciye girme aralığını denedim. Normalde yapmam böyle şeyler ama açlık başımıza vurdu acısını motordan çıkardım.
    1.Vites 40km/h
    2.Vites 65km/h
    3.vites 90km/h
    4.vites 110km/h
    5.vites 125km/h (Rüzgarı arkama alarak yapılmıştır.)
    ben halen 90km de kalıyorum. ya motoru açamadım. ya ayarlarında birşey var. yada kilomdan. yada rüzgarlıktan. yada en dandik yağı koyduğumdan. yada daha 1500km de motor yaptırdığımdan. yada yada yada
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

ahmet abi ve metehandro yukarıda yazdıklarım sızı kapsamıyo 1 er gun ayıracaksınız ısımız var...
    mesaj alınmıştır başkan
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hayırlı olsun. apache güzel motor. yeni kasası biraz fazla havalı birşey. çok dikkat çekiyor. nazar deymez inşallah..
    beklerim abi. izmit gölcük yolundayım. yuvacık sapağından girdinmi. 2km mesafedeyim. pazara denk getirip gelmeden önce ara abi. malum hafta içi full çalışıyorum. buluşuruz. baraja gideriz. bir yemek yeriz. gezeriz

ben demirleri birleştirip eğreti birşey yaptım. 30kg taşıyor. idare ediyor şimdilik. ama sağlam bi demir bulursak alabilirimde..

ben halen 90km de kalıyorum. ya motoru açamadım. ya ayarlarında birşey var. yada kilomdan. yada rüzgarlıktan. yada en dandik yağı koyduğumdan. yada daha 1500km de motor yaptırdığımdan. yada yada yada
    Tahsin tam nerdesin orda askeriye falan var orlarda mı yoksa yukarda yuvacığa doğru mu...? Kullar daki üniversitede okudum ben. Barajın olduğu yer güzel aşağısında saklı vadi diye bi piknik alanı orasıda güzel bayaa...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahsin tam nerdesin orda askeriye falan var orlarda mı yoksa yukarda yuvacığa doğru mu...? Kullar daki üniversitede okudum ben. Barajın olduğu yer güzel aşağısında saklı vadi diye bi piknik alanı orasıda güzel bayaa...
    askeriyenin üstünde. konutlardayım. yuvacık kalıcı konutları diye de geçer. baraj güzeldir bizim burlard a e koskoca mt toplaşıp buraya geldiğine göre..

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askeriyenin üstünde. konutlardayım. yuvacık kalıcı konutları diye de geçer. baraj güzeldir bizim burlard a e koskoca mt toplaşıp buraya geldiğine göre..
    Yahu bu iki oldu arkadaş, o günde adem abiye yaptım aynısını... Abi yazmasını unutmusum bi önceki mesajda..yaş olarak %90 hepinizden küçüğümdür yazım hataları olursa kusura bakmayın. Aynen çok güzel abi oralar. Üniversitedeyken de ben organizasyonu yapıp tüm sınıfı götürmüştüm oraya. Ama maşukiyede de piknik alanları varmış oraya gidemeden mezun oldum geldim. Geçen sene üye olsaymışım belki tanışırdık abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)