Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih inan nasıl verdiysen aynen öyle duruyor motorun. Birtek çizik bile çizilmedi aldıktan sonra. Motorunada gözüm gibi bakıyorum hiç bi masraftan kaçınmadan. Yok hor kullanıyomuş falan. Bunlar bitakım safsata. hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en yakışıklı wolf benimkisi. İnanmayan 1 ci sayfaya gitsin ahmet abinin motoru hem gitmiyo, hemde çok yakıyo

Tabi tabi hem gitmiyo hem çok yakıyo ama memnunum ben
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Başka başlıklarda kimse ilgilenmez diye buraya yazıyorum. Bu Zealsun markası sanırım sadece bize özgü bir marka haline geldi. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam Çin sitesi de vardı ama sanırım kapandılar. Şimdi Sahibinden ilanlarında yeniden boy gösterdiklerini görüyorum. İşin güzel tarafı gelen bazı motorlar Jianshe üretimi olmalı ki üzerinde YBR 125 motoru var. Camgöz motor da bunları satıyor ama distribütörler mi yoksa sırf kendilerine mi getiriyorlar bilmiyorum. Bir ilan linki vereyim görün :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-zealsun-motonaz-dan-zealsun-125-2013-model-0-km-2-yil-garanti-128089721/detay

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ybr 125 esd ye benzetmişler aynısını yapmala çalışmışlar zealsun 2006 larda bayarı meşhurdu dediğin gibi şu an yeniden girmişler işe desene zonhsen ler filan vardı o yıllarda ,,, ama piyasaya isimleri bile unutuldu pazarları daraldı,
    şu an çinlilerin içinde mondial , kuba , arora gibi markalar kaldı

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu da benim Salçano

drtayfun ve tahsins bunu beğendiler.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka başlıklarda kimse ilgilenmez diye buraya yazıyorum. Bu Zealsun markası sanırım sadece bize özgü bir marka haline geldi. Eskiden yanlış hatırlamıyorsam Çin sitesi de vardı ama sanırım kapandılar. Şimdi Sahibinden ilanlarında yeniden boy gösterdiklerini görüyorum. İşin güzel tarafı gelen bazı motorlar Jianshe üretimi olmalı ki üzerinde YBR 125 motoru var. Camgöz motor da bunları satıyor ama distribütörler mi yoksa sırf kendilerine mi getiriyorlar bilmiyorum. Bir ilan linki vereyim görün :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-zealsun-motonaz-dan-zealsun-125-2013-model-0-km-2-yil-garanti-128089721/detay
    bu daha bir değişik çakma olmuş görünüş eski ybr far ve egzoz esd olmuş

motorun çok güzel abi kazasız belasız kullan abi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Tam bir eski kasa yeni kasa melezi olmuş zealsunun YBR si motor görünüşte jıansheye benzesede aynımıdır bilinmez ama

Absolit sıfır gibi olmuş motorun kazasız belasız kullan inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @egelim43 eyvallah abi sagolasın. 16000km oldu şaka maka.
    @fat280 fatih motoru aldğımda sitede tek kullancı sendin hatırlarsan. 2011'de ama sen satmışsın motoru. Ben hala kullanıyorum. 250cc ye geçeceğim ama kısa bir zaman sonra
    __To Be Or NoT tO be__

Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar... Wolf alalı bir hafta 10 gün kadar bir süreç oldu. 200 km'yi devirdim. İlk izlenimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki uzun yolda sürücüsünü yormayacak bir motosiklet. Titreşim olayı neredeyse 0 diyebiliriz. Yüksek devirlerde bile. 200km'de yaklaşık 30-35 tllik benzin tüketimim oldu. Bunun rodaj süresinden sonra düşeceğini tahmin ediyorum. Mlotosiklet 7000-8000 devirleri arasında asıl keyfi veriyor. 5.vites 8000 devirde hızı 100km/h olarak gösteriyor. Daha fazla basmadım. Manevraları oldukça başarılı. Belkide benim sonradan taktırdığım lastiklerin etkisi de vardır. Çünkü aldığımda lastikleri tubless değildi... Virajlarda sürücüsüne çok güven vermese de diğer kullandığım 125-150 cc motorlara göre gayet başarılı. Herhangi bir arıza çıkarmadı. Sadece zinciri gerdim bir sefer o kadar... Değinmek istediğim diğer konu ise gece aydınlatması gerçekten mükemmel. Otomobil gibi bir aydınlatması far. Farı değiştirip xenon takmayı düşünüyordum ama vazgeçtim.. motosikleti gece de kullanacaklar için şiddetle tavsiye ederim. ilk izlenimlerim bunlar.Bir kaçtane resim çektim. Onları da yükleyelim... Kalın sağlıcakla... kazasız belasız sürüşler herkese...

http://yukleresim.com/images/13070165387656548952.jpg Yukleresim.com

http://yukleresim.com/images/85337981084465422409.jpg Yukleresim.com

http://yukleresim.com/images/58020940355541958445.jpg Yukleresim.com

http://yukleresim.com/images/69218127151644211638.jpg Yukleresim.com
    Forumun en başında tarihi 22 Nisan 2011 almışsın bravo çok iyi bakmışsın 0 gibi
    Hiç muayeneye girmemiş galiba plakada damga yok3 sene dolmadı herhalde...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Bende çekmiş olduğum güzel bir pozu koyayım
    [IMG][/IMG]

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

hacı o para verilmez 3.5a geçiyorsa gidip sıfır ybr al.
    ben tvs alırken peşin para 13 model 4200 e sıfır ybr satıyordu almadım.
    1000 lira fazla bi para değil.
    # motosikletle.blogspot

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @egelim43 eyvallah abi sagolasın. 16000km oldu şaka maka.
    @fat280 fatih motoru aldğımda sitede tek kullancı sendin hatırlarsan. 2011'de ama sen satmışsın motoru. Ben hala kullanıyorum. 250cc ye geçeceğim ama kısa bir zaman sonra
    aynen abi ilk bendim sende sonradan katılmıştın bana ben satmak istemedim aslında bazı sebeplerden sattık pişmanmıyım dersen evet çok hemde ama motor yabancıya gitmedi ama adem abide motor belkide yakında geri alabilirim eski motorumu
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eyvallah fatihim. Demin söktürgitle (tazikli yıkama makinesi) güzelce bi yıkadım. Pırıl pırıl oldu maşallah. Zincire 1 cm mesafeden tazikli suyu tutup her iki yöndende güzelce yıkadım ki üstündeki tozlu çamurlu yağı söktürüp attı. Zincir pırıl pırıl oldu ve yeniden sprey yağla yağladım.motorum satılıktır ama sadece fat280 fatih kardeşime. Kışa kadar almasada durur bende. Ahmet abi ye 2600 verdilerde satmadıya, banada 2600 verseler satmıyorum ama fatih bana yarı fiyatı 1300 verse satıyorum. Niye böyle yapıyorum? Ben aptalmıyım? Hayır. Dostluk meselesi. Fatihin hala eski motorunda gözü var. Daha yeni 540 lira masraflada kaliteli parçalarla yeniledim. Sadece silindir üst kapak kaldı yenilenmeyen. 150 tl ye onlarıda yenilersen motoru tekrar sıfır ayarında oluyor. Velhasılkelam ben bana yapılan iyiliği unutmam. Yani bu iş bana göre para meselesi değil, dostluk meselesidir. Motorum hala kız gibi, hala canavar. Ve hiç bi kusuru yok. Sadece fatihten aldığım kadar. Depoda sinyal eziği ufak bi vuruk, arka sol sinyal dibinde bi çatlak. Arka çamurlukta. Motordanda memnunum 10 numara. Saygılar.
    gezginmotor bunu beğendi.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Hayırlısı olsun abi ben de tvs ye merak sardım bu sıra hafif ayran gönüllülük var bende
    uzun yol işini de cumaya ya da haftaya erteledim mali sıkıntılardan ötürü

@absolit
    maşallahı var motorun temiz görünüyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

bide bu leopard hakkında ne düşünüyorsunuz gt170 fos çıktı bu iş yapar mı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Leopard iyidir de Kanuni bu kafayla 100 tane satamaz. Takmışlar kafayı 170 cc modellere, yavaş yavaş imajlarını sıfıra indiriyorlar. Benimkinin taksitleri bitsin sonbaharda ben de belki Salcano alırım. Ya da YBR 125. Bu motoru kullanan bir model almayı çok istiyorum.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah fatihim. Demin söktürgitle (tazikli yıkama makinesi) güzelce bi yıkadım. Pırıl pırıl oldu maşallah. Zincire 1 cm mesafeden tazikli suyu tutup her iki yöndende güzelce yıkadım ki üstündeki tozlu çamurlu yağı söktürüp attı. Zincir pırıl pırıl oldu ve yeniden sprey yağla yağladım.motorum satılıktır ama sadece fat280 fatih kardeşime. Kışa kadar almasada durur bende. Ahmet abi ye 2600 verdilerde satmadıya, banada 2600 verseler satmıyorum ama fatih bana yarı fiyatı 1300 verse satıyorum. Niye böyle yapıyorum? Ben aptalmıyım? Hayır. Dostluk meselesi. Fatihin hala eski motorunda gözü var. Daha yeni 540 lira masraflada kaliteli parçalarla yeniledim. Sadece silindir üst kapak kaldı yenilenmeyen. 150 tl ye onlarıda yenilersen motoru tekrar sıfır ayarında oluyor. Velhasılkelam ben bana yapılan iyiliği unutmam. Yani bu iş bana göre para meselesi değil, dostluk meselesidir. Motorum hala kız gibi, hala canavar. Ve hiç bi kusuru yok. Sadece fatihten aldığım kadar. Depoda sinyal eziği ufak bi vuruk, arka sol sinyal dibinde bi çatlak. Arka çamurlukta. Motordanda memnunum 10 numara. Saygılar.
    abi 500tl masraf etmek yerine sıfır motor takılmazmı bizim motorlara acaba ?
    hani arabalarda kutu motorlar oluyor. büyük arıza yapınca komple motor değişiyorlar
    yani bizim motorun motoru komple satılmıyormu acaba ??
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet satılır. Ama o motor yan sanayi parçalardanmı toplanmıştır, orjinalmidir bilemem.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun en başında tarihi 22 Nisan 2011 almışsın bravo çok iyi bakmışsın 0 gibi
    Hiç muayeneye girmemiş galiba plakada damga yok3 sene dolmadı herhalde...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

Bende çekmiş olduğum güzel bir pozu koyayım
    http://<a href="http://imageshack.us...2/4kxo.jpg</a>

abi acayip sanatsal olmuş resim
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu Değirmendere'de ki yuvarlak farlı,siyah wolfun sahibi burda mı

Yakından bakınca benım ybr,bmx bisikletler gibi incecik geldi gözüme

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    @seko
    satış politikalrı biraz yanlış doğru diyorsun. 170cc diye göz boyamaya uğraşıyolar herhalde

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi acayip sanatsal olmuş resim
    Güzel pozları hiç kaçırmam Tahsin Çanakkale gezisine çıkarken sabah ışıklarında çektim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)