Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tuketimi nasıl bu motorun?
    Kullanıcıya göre değişir,benimki 100km de 2,250cl yakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

[QUOTE=egelim 43;3070600]Gezgin Motor ve Blt 59 vaktiniz müsaitse bu değilde önümüzdeki hafta sonu yani 28-29-30 haziranda Sındırgıya gelin 10 Ridersın festivaline katılalım oradanda festival dönüşü Çanakkale tarafını dolaşalım hep birlikte ne dersiniz ?

Müsait olursam bir aksilik çıkmazsa günübirlikde olsa gelmiye çalışırım en azından tanışmış oluruz.
    plectrum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    100 km.de 2,5lt yakıyor benimkisi
    plectrum bunu beğendi.

[QUOTE=gezginmotor;3070675]Kullanıcıya göre değişir,benimki 100km de 2,250cl yakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezgin Motor ve Blt 59 vaktiniz müsaitse bu değilde önümüzdeki hafta sonu yani 28-29-30 haziranda Sındırgıya gelin 10 Ridersın festivaline katılalım oradanda festival dönüşü Çanakkale tarafını dolaşalım hep birlikte ne dersiniz ?

Müsait olursam bir aksilik çıkmazsa günübirlikde olsa gelmiye çalışırım en azından tanışmış oluruz.
    Haritadan baktımda,günübirlik gelinmez

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

Yarın sabah Allahın izniyle çıkıyorum yola

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bundan önceki 513 sayfa arasında da sıkça dile getirildiği gibi; iyi..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    normal kullanımda 100km/2.75lt-2.85lt yakıyorum ben. tam gaz gidince 100km/3.25lt ye kadar çıkabiliyor.

ama sabahları değil jikle gaz bile vermeden tek marşta motoru çalıştırmak paha biçilemez bir duygu (maaşallah tosunuma)
    plectrum bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2.9 max, 2.5 minimum benim kullanmama göre.
    plectrum bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Cümleten selamlar

Adem abi hayırlı olsun,motor çıkmış

Size birsey sormak istiyorum. Ben eski kasa ybr kullanıyorum,yuvarlak far. Bugün 150 km'lik bi yol yaptım,şehirler arası yolda.

Rüzgar vardı biraz bezdirdi,motordan sogudum. Motor 95'e kadar cıkıyor ama o hızlarda üzerinde durulmayacak gibiydi.

60'la gideyim dedim bu sefer trafiğe uyum saglayamıyorum. En yavas tır 70'le gidiyor.

150 km'de resmen tursum cıktı. Rüzgarda max 25 km hızla esiyor,öyle ahım sahım bi rüzgar yoktu yani.

Bunun bi cozumu yok mudur? Cam ne kadar işe yarar ?

Satıp scootera donus yapacagım o denli soguttu bu kadar rüzgar yemesi motorun.

Salcanoda kafa grenajı büyük oldugu icin daha azdır yedigi ruzgar ama motor yapısı benzer oldugu icin sizinde fikirlerinizi almak istedim.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onun çözümü basit uğur ama biraz tuzlu.cbf 250 gt250 vb motorlar için satılan tur camlarından alıp takarsın

Bknz ;

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onun çözümü basit uğur ama biraz tuzlu.cbf 250 gt250 vb motorlar için satılan tur camlarından alıp takarsın

Bknz ;

http://img856.imageshack.us/img856/8162/1000811q.jpg
    Eyvallah Meriç cok tesekkür ederim. Fiyatı onemsiz oldu artık. Rüzgarı kessin,gerisi mühim değil.

songoku25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S Kırmızı
    Uğur aynı dertteyim aşırı rüzgar alıyor bendeki salcano da yuvarlak farlı olandan :D buna şöyle makul bi tur camı bulunamaz mı ?Rapsy o tuzlu dediğin fiyat ne kadardır ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı songoku25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur aynı dertteyim aşırı rüzgar alıyor bendeki salcano da yuvarlak farlı olandan :D buna şöyle makul bi tur camı bulunamaz mı ?Rapsy o tuzlu dediğin fiyat ne kadardır ?
    Benim nette baktıklarım 100 tlden baslıyor. Givi markalar ise 170 küsürdü sanırım.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    rüzgar, tur camı şart. Ama dede motorlarındaki gibi dik değil, yatık. Yani önde dik cam paraşüt etkisi yapar. Yakıtı ve hızı etkiler.meriç in attığı fotodaki gibi güzel bak. Bendede fatihin uydurmasyon camı var ama çok memnunum ve çok işe yarıyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgar, tur camı şart. Ama dede motorlarındaki gibi dik değil, yatık. Yani önde dik cam paraşüt etkisi yapar. Yakıtı ve hızı etkiler.meriç in attığı fotodaki gibi güzel bak. Bendede fatihin uydurmasyon camı var ama çok memnunum ve çok işe yarıyor.
    Abi dede motoru gibi olsun varsın,90'ı da gecmesin. Yeter ki rüzgar manyagı olmayayım

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi dede motoru gibi olsun varsın,90'ı da gecmesin. Yeter ki rüzgar manyagı olmayayım
    uğur alacan o zaman uzun bir tur camı ucuz hem onlar takacan motora senin işini fazlasıyla görür
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fat280 nin gönderdiği far tasını bugün monte ettim.Öyle kuru kuru far tası montajı olmaz dedim ıslattım öyle taktım bu sefer şase yaptı komple elektrik tesisatını yaktım desem inanmayın Far tasını takarken yere düşürdüm far camı kırıldı.Cam almaya parçacıya gidince birde baktımki xenonu da araya sıkıştırmışım.Onuda monte ettim gayet güzel oldu fatihe burdan teşekkür ediyorum. Yakın zamanda xenonlu foto çeker atarım

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fat280 nin gönderdiği far tasını bugün monte ettim.Öyle kuru kuru far tası montajı olmaz dedim ıslattım öyle taktım bu sefer şase yaptı komple elektrik tesisatını yaktım desem inanmayın Far tasını takarken yere düşürdüm far camı kırıldı.Cam almaya parçacıya gidince birde baktımki xenonu da araya sıkıştırmışım.Onuda monte ettim gayet güzel oldu fatihe burdan teşekkür ediyorum. Yakın zamanda xenonlu foto çeker atarım
    Meriç gitgide güzelleştiriyon motoru gene hayırlı olsun zenonlar falan tam bi Rapsy 09 klasiği

@Gezgin motor Adil abi hayırlı yolculuklar sana

@plectrum: Yakıt tüketimi 2,2 ila 2.8 lt /100 km tüketimim benimde
    plectrum bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Canım sıkıldı yemedim içmedim tişhört tasarladım arkadaşlar bu gece Biz wolfçülere özel şunun gibi tişörtlerimiz olsa keşke

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım sıkıldı yemedim içmedim tişhört tasarladım arkadaşlar bu gece Biz wolfçülere özel şunun gibi tişörtlerimiz olsa keşke

http://imageshack.us/a/img18/7171/o8a2.png

http://imageshack.us/a/img812/8030/ij6.png
    Ahmet abi arkadaki resmi büyütüp salcano yazısının da yazı stilini biraz oynadık mı güzel olur gibime geldi..

Motosikleti
    Her türlü ayarlanırda çok pahalı tutuyor Hüseyin (60TL) isteniyor bu tişörte 1 adet için gerçi toptan üretimde indirim söz konusu ama ne kadar inecekki

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    ovvv çokmuş be abi 60 lira... 100 tane bastırcan ne olcak ki en olsa 45-50 olur dediğin gibi... 100 tane salcacu bulmak lazım tabi birde... Ama bu çizim t-shirt olmasa bile ortak kullanılacak birşeyler tasaralanılabilir fikrini koydu kafama... ( Tabi hala daha motorum yok ve bu camia ya katılamadım orası ayrı bir konu :( )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)