Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar 1-2 sayfa önce bahsettiğim debriyaj problemi, telin yeterince gergin olmamasından kaynaklanıyormuş sanırım. tele alttan ve üstten ayar çekince tekrarlamadı çok şükür. bakalım, inşallah böyle devam eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar kısmetse yarın bi gezi yapıcam, ama bugün burası parçalı bulutluydu, bakalım yarın nası olcak daha önce apar topar acele yaptığım geziyi daha ayrınlılı bilgi verici resimlerde motorumunda bulunduğu(motorun resimleri olmazsa nasıl ispat edicez motor gezisi olduğunu) bir gezi inş.hava yağmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahsin hayırlı uğurlu olsun. Üstünde eskisin. Nasıl gidiyo arkadaşlar?
    Sağolasın Adem iyi gidiyo şimdilik ya senin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar 1-2 sayfa önce bahsettiğim debriyaj problemi, telin yeterince gergin olmamasından kaynaklanıyormuş sanırım. tele alttan ve üstten ayar çekince tekrarlamadı çok şükür. bakalım, inşallah böyle devam eder.
    Sorunu hallettiğine sevindim Murat...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan aman dikkat et kardeş eksozdaki folyo hiç olmamış bence nikelaj kalsa daha iyi jant şeridide çimenli yollarda drift yapmışın gibi gösteriyo motoru kırmızı daha hoş olur (ama bence tabi ) yinede emeğe saygı eline sağlık
    Bu arada kastetiğin Ahmet abi bensem mesajını görmedim facede düzeltiyorum şimdi gördüm

Rica ederim Tahsin güle güle kullan 3XL çok iyi olmuş keşke bende 3xl alsaydım değiştirsemmi napsam

Aynıııı beee yaaa Adem ağa sen nabıyon
    abi imkan varsa değiş abi. çok rahat 3xl. cuk oturdu üstüme.
    motordayken güzel. ama dışarıda hemen terletiyor. su geçirmeyen üründe normal elbet.
    bide long olanı belide kapatıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

düzelir murat. biraz debriyaj balatalarınında alışması gerek. bende debriyaj balatalarını ilk değiştiğimde vitesler kemikliydi. şu an düzeldi.
    kavramanıda çok yukarıda tutma, balatan erken biter.
    ha bide wolfun orjinal debriyaj teli zayıftır. sık ayar istemeye başlarsa hemen değiştir. yoksa koparırsın debriyaj telini. pis yolda kalırsın.
    ben 3000km de, meriçde 1000km de debriyaj teli koparttık.
    aklında bulunsun ybr ile aynı debriyaj teli wolfun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kısmetse yarın bi gezi yapıcam, ama bugün burası parçalı bulutluydu, bakalım yarın nası olcak daha önce apar topar acele yaptığım geziyi daha ayrınlılı bilgi verici resimlerde motorumunda bulunduğu(motorun resimleri olmazsa nasıl ispat edicez motor gezisi olduğunu) bir gezi inş.hava yağmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Sağolasın Adem iyi gidiyo şimdilik ya senin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Sorunu hallettiğine sevindim Murat...
    abi accuweather a bakmadan yola çıkma. gavur bizim hava durumunu bizden daha iyi tahmin ediyor maalesef. ben her sabah bakarım. %90 doğru çıkıyor.

bu linkten bakabilirsin

http://www.accuweather.com/tr/tr/tek...orecast/321238
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eyi deyek, eyi ossun be ahmet emmi.
    sağol adil abi. Hava 5 gün serin ve ara ara yağmurlu. Yola çıkmadan hava durumunu incelemende yarar var. Şimdiden hayırlı yolculuklar. Kazasız belasız inş.

Demekki uzun yola çıkarsak debriyaj teli şart aklıma gelenleri yazayım eksikleri aklıma gelmeyenleri tamamlayın arkadaşlar yazmıya konu

1-Debriyaj teli
    2-Far,sinyal ampülü
    3-Çadır
    4-Mat
    5-Lastik tamir spreyi
    6-El feneri
    7-Kibrit (Mangal için)
    8-Yedek buji
    9-Gerekli anahtar takımı,buji anahtarı v.s
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Sağolasın Adem

Motosikleti
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demekki uzun yola çıkarsak debriyaj teli şart aklıma gelenleri yazayım eksikleri aklıma gelmeyenleri tamamlayın arkadaşlar yazmıya konu

1-Debriyaj teli
    2-Far,sinyal ampülü
    3-Çadır
    4-Mat
    5-Lastik tamir spreyi
    6-El feneri
    7-Kibrit (Mangal için)
    8-Yedek buji
    9-Gerekli anahtar takımı,buji anahtarı v.s
    şimdilik aklıma gelenler bunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Sağolasın Adem

abi ben bi kez debriyaj teli
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...koparttim.html

2 kezde tubeless lastiklerin sibop iğnesi yüzünden yolda kaldım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...un-ignesi.html

çakmaklık kompresörü şart abi. tabi bide çakmaklık

bagdinli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi orj 14 dişliyle motor full orj lastikler falan 130 km görüyor 15 ön dişli atsam 140 dicek glba yakıtda süper :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:11 ----------

abi nikelaj olduğu için jantta yeşil tam kendini gösterememiş daha parlak bi renk öneririm .
    130 nasıl görüyo yaw orjinal haliyle ? ben 115 yaptım üstelik te yokuşaşağı, egzoz çıktı yerinden : ) az kalsın tepe takla gidiyodum. şimdi korkumdan 80 km olduğunda titriyorum hemen gazı kesiyorum. senin 130 yapman biraz ilginç geldi, bu kadar yapar mı orjinal haliyle bu motor ?
    Mevlana Değilim, Adam Olmayan Gelmesin !!!

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    foto yda video atarım bakalm :D

bagdinli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı Ghostboz11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foto yda video atarım bakalm :D
    yok kardeşim o hızda foto felan çekmeye uğraşma, ben inanıyorum artık sana : )
    Mevlana Değilim, Adam Olmayan Gelmesin !!!

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tahsin, dedigini direk yapip ilk bakimda degistircem orjinal ybr debriyaj teliyle..

bu arada lastiklerin havasini kontrol ediyorum sık sık.. masallah, hic bir sıkıntı yok.. ön 33, arka 36..

tahsin, dedigini direk yapip ilk bakimda degistircem orjinal ybr debriyaj teliyle..

bu arada lastiklerin havasini kontrol ediyorum sık sık.. masallah, hic bir sıkıntı yok.. ön 33, arka 36..
    Ön 33 arka 36 zıplamıyormu motor 2 kişi için bastıysan yine fazla Wolf'ün orjinal lastik havası tek kişi için ön:25 arka 28 iki kişi için ön 28 arka 35 ama değişik ebatta lastik taktıysan yani orjinal lastiklerden daha büyük ebatta bilemem...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Tek kişi ön 28-arka 30 iki kişi ön 30 arka 32 psı basıyorum deneye deneye en uygun değer olarak bunları buldum ben
    Bu arada Adil abi şimdiden hayırlı yolculuklar sana bol keyifler eğer çadıra ihtiyaç varsa bizim buralardaki B.İ.M lere bu cuma gelecekmiş otomatik çadır belki oralaradada durum aynıdır bi araştır istersen

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bende bimden almıştım tavsıye ederım kurulması ıkı dakıka toplaması beş dakıka... otomatık cadır harıcı 2 kışılık çadır tavsıye etmem gezgın abi. kullanışı çok guzel

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

şimdiki sorum kullanıcıları olan ahmet abi ve tahsin beye:

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4Riders-Basic-Tekstil-Ceket-pmu2221.html

kısa olan

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4Riders-Long-Basic-Tekstil-Ceket-pmu2222.html

uzun olan.

sizce hangisini almalıyım..

uzunmu kısayımı beden olarakta ahmet aga xl mi almıştım ufakmı ne gelmıştı...

tahsin sende 3xl aldın ıyı geldı

bende 2xl mı alsam

boy 1,70
    kılo 95

gögüs çevresi 115 cm.
    göbek kası cevresi 120 cm.

şu ankı ceketım xl kalıbında kışlık olan eşşek arsı desenlı yıne motomaxın sattıgı bır tanede
    bundan alayım dıyorum ..
    cevaplarınız vede tavsiyelerınızı beklıyorum bılesınız

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Çok muhabbet dönmüş kime ne yazayım, öğlen bende Tahsin hocamdaki ceketten almaya gidiyorum Bana lazımdı ama pahalı geliyodu, daha ne akdar ucuz olabilirki
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı bagdinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 nasıl görüyo yaw orjinal haliyle ? ben 115 yaptım üstelik te yokuşaşağı, egzoz çıktı yerinden : ) az kalsın tepe takla gidiyodum. şimdi korkumdan 80 km olduğunda titriyorum hemen gazı kesiyorum. senin 130 yapman biraz ilginç geldi, bu kadar yapar mı orjinal haliyle bu motor ?
    her zaman söylüyorum. Hızınızdan emin olmak istiyorsanız. gps li bir telefon bulun adroid felan yükleyin speed klometer vb. programları oldu bitti basın gidin ve hızınızın gerçekte ne kadar olduğunu görün. Motosiklet km leri genel de baya bir sapaktadır.

Motosikleti
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bimden almıştım tavsıye ederım kurulması ıkı dakıka toplaması beş dakıka... otomatık cadır harıcı 2 kışılık çadır tavsıye etmem gezgın abi. kullanışı çok guzel

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

şimdiki sorum kullanıcıları olan ahmet abi ve tahsin beye:

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4Riders-Basic-Tekstil-Ceket-pmu2221.html

kısa olan

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4Riders-Long-Basic-Tekstil-Ceket-pmu2222.html

uzun olan.

sizce hangisini almalıyım..

uzunmu kısayımı beden olarakta ahmet aga xl mi almıştım ufakmı ne gelmıştı...

tahsin sende 3xl aldın ıyı geldı

bende 2xl mı alsam

boy 1,70
    kılo 95

gögüs çevresi 115 cm.
    göbek kası cevresi 120 cm.

şu ankı ceketım xl kalıbında kışlık olan eşşek arsı desenlı yıne motomaxın sattıgı bır tanede
    bundan alayım dıyorum ..
    cevaplarınız vede tavsiyelerınızı beklıyorum bılesınız
    ramazan ben normalde xxl giyiyorum.
    ama bu motosiklet montu kalıpları küçük tutuluyor. xxxl tam geldi o yüzden.
    longu benim totoyu anca anca örttü.
    bide şunu söyliyeyim, ben bu montu korumalı yağmurluk niyetine aldım.
    tamda beklediğim gibi çıktı.
    %100 su geçirmez bir mont. ama havada geçirmiyor. yani dururken terletir , söyliyeyim.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abicim şimdi ben az sonra bu montu almaya gidicem yazın burası yanıyor, ama baharda ve kış aylarında giyebilir miyim?

Normalde deri ceket giyiyorum.Kışın içine polarda katıyorum güzelo luyor

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim şimdi ben az sonra bu montu almaya gidicem yazın burası yanıyor, ama baharda ve kış aylarında giyebilir miyim?

Normalde deri ceket giyiyorum.Kışın içine polarda katıyorum güzelo luyor
    valla bende dün aldım daha. ama giyersin gibi geliyor murat. olmazsada yağmurluk niyetine giyersin.
    bodrumdada mağazaları varmış motomax ın.
    bir bak içine sinerse fazla beklentiye girmeden al.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Açıkçası korumalar o para ediyor.Dirsekliğim var ama takması çok rahatsız bu şekilde daha güzel korunacağıma inanıyorum.Su geçirmesi problem değil.Üzerine 20 tl balıkçı yağmurluğu en büyük beden çok rahat olur suda almaz.Termal oluşu ve rüzgarı geçirmeme olayı doğruysa o beni cezbeden 2 . özellik. 5 dk ya çıkıp bakıcam hadi hakkımızda hayırlısı Adem abi uyuyodur yoksa arar isteği var mı sorardım.07:45 de girdiğine göre uykusuzdu gece yine

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tşkler tahsins bilgiler için bende alsam dıyorum uzun modelmı kısa modelmı karar veremedım. ama yazlık kullanım için kısa modelini düşündüm tek sıkıntı yazın kullanabılırmıyız acaba ruzgar almaması su almaması demek terletmek demek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)