Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağa fazla yatırmışım galiba motoru. İbre 100 e gelince bide titreşim ve rüzgar vurunca avadanlığın kapağı fırladı. Ama ben görmedim. O sıra kaç yapıyo acep diye basmakla meşguldüm muratla 1 saat güldük. Sen gelince ayıp olmasın diye fazla gülmedik. Neyse uçanların çoğu bulundu. Zarar yok yani.
    Ademcim zarar olsa ne olacak , senden değerli mi Anladım zaten geldiğimde , gülmekten yüzünüzde çizgiler oluşmuştu
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok murat, celal açamamış motoru, ben açmak için uğraşıyodum
    cesur509 bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Açıldı açıldı sağı solu açıldı.Az daha uğraşsan daha neler açılacaktı kim bilir
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vallaha bidaha o windy le o kadar basmam. Gazla beraber her yeri açıldı. celal arkadaşıma kıpraşımsız bi wolf yakışır
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Sen motoru satıcan galiba Adem Abi Ben zaten bir daha o Wolfu Celal Hocamın kimseye vereceğini sanmıyoruz.Özellikle bizim gibi acımasızlara.Ne yalan söylim bende çok asıldım o gaza iyi gidiyor motor
    cesur509 bunu beğendi.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Çok yakında...
    vallaha bidaha o windy le o kadar basmam. Gazla beraber her yeri açıldı. celal arkadaşıma kıpraşımsız bi wolf yakışır
    Ademcim memnunum motorumdan Evet biraz kıpraşım var
    Ona iyi bakıyorum , internetten en kaliteli yağları getirtiyorum . Boya korumalar , plastik aksam koruyucular vs. vs.

Ben ona bakıyorum oda bana , her şey karşılıklı yani Ama şunuda söyleyim , kanuniyi almasaydım kesinlikle wolf alırdım
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şu an iyi kaçıyor. Ne zaman f54 fatih gelip beni tokatlarsa o zaman satacam wolfu mükemmel motor. Konfor 10 numara. Hız desen 11 hp ye göre çok çok iyi. Yakıt en çok yakan benimki ama en çok kaçan wolf te benimkisı. Şu an satmayı düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ademcim memnunum motorumdan Evet biraz kıpraşım var
    Ona iyi bakıyorum , internetten en kaliteli yağları getirtiyorum . Boya korumalar , plastik aksam koruyucular vs. vs.

Ben ona bakıyorum oda bana , her şey karşılıklı yani Ama şunuda söyleyim , kanuniyi almasaydım kesinlikle wolf alırdım
    satmayacaksan bari ön sperlik, tur camı taktır. Bizimkiler gibi olsun. Ama o titresim adamı çok yorar. Motoruna gayet temiz bakıyosun bravo
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Tabi haftada bir tokatlıyon bizi , keyfin yerine geliyor Fatih(f54) duy sesimizi , şu ademi tekrar tokatlayı ver

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

şu an iyi kaçıyor. Ne zaman f54 fatih gelip beni tokatlarsa o zaman satacam wolfu mükemmel motor. Konfor 10 numara. Hız desen 11 hp ye göre çok çok iyi. Yakıt en çok yakan benimki ama en çok kaçan wolf te benimkisı. Şu an satmayı düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

satmayacaksan bari ön sperlik, tur camı taktır. Bizimkiler gibi olsun. Ama o titresim adamı çok yorar. Motoruna gayet temiz bakıyosun bravo
    Ön siperlik siparişi vereceğim yarın , birde rüzgar alma durumuna göre ilerleyen günlerde tur camıda taktırabilirim Sonra ...
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    celal arkadaşım o kadar da bindirdim seni motoruma. Benim motor bağımlılık yapar. Ahmet abi ve muratın wolf almasına vesile olmustur benım motor. Sende niye bağımlılık yapmadı anlamadım
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Motoru ilerde satarsam 250 lik alırım Adem İnazuma mesela çok hoşuma gidiyor Yalnız zaman lazım ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yakışır arkadaşıma ama sen onlada basmazsın
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    yakışır arkadaşıma ama sen onlada basmazsın
    Onlada 90 yaparız canım , basmamazlık olurmu hiç
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bari 110 yapta beraber gezelim
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Çok yakında...
    bari 110 yapta beraber gezelim
    Senimi kıracağım Adem

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam oldu bu İş. Muratıda alırız yanımıza
    cesur509 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

cok iyi olmuş
    best of the best olmuş..
    en iyi wolf sende abi..
    çanta 10 numara olmuş digerleri dandik mandik olacaktı, en azında kalite oldu uyguna aldın..
    ne küçük ne büyük olmuş adil abi.. tam oturmuş
    bir de tekerlekleri taktın mı , harbiden ömürlük olur abi..
    allah kaza bela vermesin güle güle kullan adil abim..
    cesur509 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Lastik markası yahu ama bu markanın da çeşitleri varmış yani kalite kalite.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    swallow nedir ?
    Lastik markası
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img199/9769/resim046x.jpg
    cok iyi olmuş
    best of the best olmuş..
    en iyi wolf sende abi..
    çanta 10 numara olmuş digerleri dandik mandik olacaktı, en azında kalite oldu uyguna aldın..
    ne küçük ne büyük olmuş adil abi.. tam oturmuş
    bir de tekerlekleri taktın mı , harbiden ömürlük olur abi..
    allah kaza bela vermesin güle güle kullan adil abim..
    Sağolasın kardeşim gerçekten cam ve çanta tipini %100 değiştirdi ikiside çok iyi oldu,yan çanta alacaktım fikrimi değiştirdin çanta kızağı başta oturtamadım birkaç tane vurunca oturdu şimdi rahat takıp çıkarabiliyorum sayende bayağı hesaplı aldım.Amin cümlemize kazasız belasız sorunsuz yolculuklar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Alıntı CraiQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik markası yahu ama bu markanın da çeşitleri varmış yani kalite kalite.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Lastik markası
    CraiQ arkadaşım cevaplarıda özeldenmi istiyorsun hemen yazayım...

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın kardeşim gerçekten cam ve çanta tipini %100 değiştirdi ikiside çok iyi oldu,yan çanta alacaktım fikrimi değiştirdin çanta kızağı başta oturtamadım birkaç tane vurunca oturdu şimdi rahat takıp çıkarabiliyorum sayende bayağı hesaplı aldım.Amin cümlemize kazasız belasız sorunsuz yolculuklar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

CraiQ arkadaşım cevaplarıda özeldenmi istiyorsun hemen yazayım...
    yok fark etmez buradan da yazabilirsin, bu arada güle güle kullan kazasız belasız demeyi unuttum, Allah gönlüne göre versin dostum;)
    Herkese kazasız belasız hayırlı yolculuklar ve hoşça vakitler geçirmenizi, güzel dostluklar edinmenizi temenni ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)