Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynaları doşuna değiştirme.Aynayı sıkabildiğin kadar sık sonra kontrasını sıkıştır.Kontrayı iyi sıkıştırmazsan senin dediğin gibi sürekli gevşer.Daha iyi görüntü alabilmek için önce ayarla sonra sık tekrar tekrar uğraşma
    ersin90 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salcano aynasından şikayetçi olanmı var yoksa nedir ayna mevzusu?
    Evet bi ara yazmıştım arkamı göremediğim aynayı needim,uygun bi çift arkamı görebileceğim ayna lazım...
    Birde servisteki hıyarlar bi sıkmışki aynaları sökeyim diyom elimde kalacak diye korkuyom,ama yenisini alacağım için farketmicek.

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bi ara yazmıştım arkamı göremediğim aynayı needim,uygun bi çift arkamı görebileceğim ayna lazım...
    Biraz önce yazmıştım adil abi.

Aynaları doşuna değiştirme.Aynayı sıkabildiğin kadar sık sonra kontrasını sıkıştır.Kontrayı iyi sıkıştırmazsan senin dediğin gibi sürekli gevşer.Daha iyi görüntü alabilmek için önce ayarla sonra sık tekrar tekrar uğraşma
    Değiştirmene gerek yok orjinal aynaları gayet güzel

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ybrnin kaliteli olan orijinaline benzeyen yan aynaları var, tanesi 10 tl. yanında 2 tlye aldığım küçük yuvarlak kör noktası aynalarını da taktıktan sonra 360 derece etrafıma hakimim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ybr-125-michelin-lastikli-ekstrasi-bol-103571648/detay/

şurada bi resimde var. sağ ayna dediğim yan sanayi, sol ayna orijinal ybr.

bu arada benim moturu kaçtan koyarsam gider? acil satılık değil, keyfekeder satılık . temmuz sonuna kadar satılırsa satılır, satılmazsa bana kardeş olur.
    ersin90 bunu beğendi.

Üstündekilerle zor satarsın dostum.Söküp aksesuarları ayrı satacaksın motoru ayrı satacaksın anca o zaman istediğin fiyatı bulur.Diğer türlü ölü parasına vermiş olursun.
    maxi97 bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde servisteki hıyarlar bi sıkmışki aynaları sökeyim diyom elimde kalacak diye korkuyom,ama yenisini alacağım için farketmicek.
    abi biliyosundur, sağ ayna bağlantı ve somunu ters diş. sol normal
    maxi97 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Arkadaşlar ne alemdesiniz kimse yazmıyor

Motosikleti
    ben yazayım bari; lpg takmayı düşünüyorum 400 tl fiyat verirse, darbe aldığında gaz kesenbuton koyarsa ve lpgyi egzozsa bakır boru sarmak yerine su sistemi ile ısıtırsa yaparım.

Buton işi kolayda su sistemi ile nasıl ısıtmayı düşünüyorsun ki? Ayrıca bende araştırıyorum bu işi 400 lira çok gibi geldi tank beyin ve bağlantılardan oluşuyor bildiğim kadarı ile sistem.Birde hava filtresinin oraya bağlanan bir parça var.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse yazmıyor yahu? Neyse öğleden sonra bodruma gittim. Saat 15 te bodrumdaydım. İşim 1 saat sonraydı. Bu forumdan cb 125 sayfasından murat arkadaşımı aradım. İşin yoksa gel 1 saat takılalım, tanışalım diye. Çalışıyorum şu an, işteyim dedi. Ama söz verdi. Çayımı içmeye gelecek.
    Şımdi o kadar yol giderimde yolda gördüğüm motorlarla kapışmammı? ilk talihli şahıs cbf 250 idi tamam adam beni geçiyo ama diğer ışıklarda yakalıyorum. Ben artçılı, o tek. Neyse bi yerlerden sapıp kayboldu. Kipa kavşağınin ordan yalıkavağa girdim. Acıbadem kavsağı ışıklarda durdum. Yanımdan mavi eski kasa bi titan kırmızıda basdı geçti. Ben kerizimya, kırmızıda bekliyorum. İçimden dedim sen gidekoy, hele şu yeşil bi yansın yesil yanana kadar kayboldu önümde. Yesil yanınca drag yarışlarındaki gibi bi kalkışla yola çıktım. 2 km sonra rampada arkasından gördüm. 1.5 km sonra rampada yakaladım ve rampada titanı tokatladım. Ben artçılı, titan tek. tepeye vardığımda beni yakalamak için arkamda yırtınıyodu. Önüme araç geldi, beni yakaladı, ama aracada çaktım tokadı, ben yalıkavağa girdiğimde arkamda gözükmüyodu bile kimse beni kırmızı ışıkta hile ile tokatlayamaz. Özellikke 125 cb de. Ne yapar yapar pişman ederim. bu arada wolf a hakikaten bravo diyorum. Hiç bu kadar performans beklemiyodum. Özellikle rampada ybr den iyi. Bunu farkettim. Herkese sevgiler, saygılar.
    Tokatçı Adem ağa sen çok yaşa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Buton işi kolayda su sistemi ile nasıl ısıtmayı düşünüyorsun ki? Ayrıca bende araştırıyorum bu işi 400 lira çok gibi geldi tank beyin ve bağlantılardan oluşuyor bildiğim kadarı ile sistem.Birde hava filtresinin oraya bağlanan bir parça var.
    abi egzoza bi demir boru kaynatırım, ısıya dayanıklı plastik hortum, bi plastik kap, çift taraflı metal pervane. egzozdan gelen gaz suyu yukarı basar :D. hatta sele ısıtması düşünüyorum :D

O iş sıkıntılı.Ben baya araştırmıştım bu konuyuda hava soğutmalı motor için gerekli olmadığını söylediler.Egzoza sarılan bakır boru iş görüyormuş.Motor soğukken tam randuman alınamıyormuş ama ısınınca problem olmuyormuş.
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    abi soru değil. 5 dakika benzinde giderim, sonra lpgye alırım o zaman. ama gaz kesen buton şart. kaza anında devrilmede gaz kessin. tank zaten güvenilir.

Şey yaparsın elektronik vanalar var tankın çıkışına kordurursun.Motoru düşürünce yere ilk koruma demiri deyer.koruma demirinin yere deyen kısmının oraya düğme koyup oradan bağlantı alırsın vanaya bağlatırsın .Tamam işte düğmeye dokundunmu keser gazı.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tokatçı Adem ağa sen çok yaşa
    sağol ahmet abi. En son seni tokatlıcam. Ondan sonra bırakıcam.
    ben tüp müp taktırmam. Bi sürü ıvır zıvır. Taktıranada karışmam

Motosikleti
    kimse yazmıyor yahu? Neyse öğleden sonra bodruma gittim. Saat 15 te bodrumdaydım. İşim 1 saat sonraydı. Bu forumdan cb 125 sayfasından murat arkadaşımı aradım. İşin yoksa gel 1 saat takılalım, tanışalım diye. Çalışıyorum şu an, işteyim dedi. Ama söz verdi. Çayımı içmeye gelecek.
    Şımdi o kadar yol giderimde yolda gördüğüm motorlarla kapışmammı? ilk talihli şahıs cbf 250 idi tamam adam beni geçiyo ama diğer ışıklarda yakalıyorum. Ben artçılı, o tek. Neyse bi yerlerden sapıp kayboldu. Kipa kavşağınin ordan yalıkavağa girdim. Acıbadem kavsağı ışıklarda durdum. Yanımdan mavi eski kasa bi titan kırmızıda basdı geçti. Ben kerizimya, kırmızıda bekliyorum. İçimden dedim sen gidekoy, hele şu yeşil bi yansın yesil yanana kadar kayboldu önümde. Yesil yanınca drag yarışlarındaki gibi bi kalkışla yola çıktım. 2 km sonra rampada arkasından gördüm. 1.5 km sonra rampada yakaladım ve rampada titanı tokatladım. Ben artçılı, titan tek. tepeye vardığımda beni yakalamak için arkamda yırtınıyodu. Önüme araç geldi, beni yakaladı, ama aracada çaktım tokadı, ben yalıkavağa girdiğimde arkamda gözükmüyodu bile kimse beni kırmızı ışıkta hile ile tokatlayamaz. Özellikke 125 cb de. Ne yapar yapar pişman ederim. bu arada wolf a hakikaten bravo diyorum. Hiç bu kadar performans beklemiyodum. Özellikle rampada ybr den iyi. Bunu farkettim. Herkese sevgiler, saygılar.
    sağol ahmet abi. En son seni tokatlıcam. Ondan sonra bırakıcam.
    ben tüp müp taktırmam. Bi sürü ıvır zıvır. Taktıranada karışmam
    Sende bu apaçi ruh varken beni değil tüm moturcuları tokatlasan bırakaman sen bu tokat işlerini Adem ağaaa Benzinli ve öfkeli yazam senin moturun ardına
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ahmet abi müsaitsen bir msne baksana

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende bu apaçi ruh varken beni değil tüm moturcuları tokatlasan bırakaman sen bu tokat işlerini Adem ağaaa Benzinli ve öfkeli yazam senin moturun ardına
    benzinli ve öfkeli ahmet abi sen tüp taktır emi?

Motosikleti
    Yok aga daktırmam ben öne şeyleri moturuma benimkide benzinli emme öfkeli değil Adem ağa iyisimi "benzinli ve mülayim" yazdıram benim moturunda ardına

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende taktırmam ahmet abi. Ama nitro, turbo vs taktırabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)