Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    internet alışverişi gibi bi alışkanlığım yoktur ama belki internetten alırım. O fotosunu koyduğun zincir normal değilmi? Banada 30 tl dediler ama markasını görmedim, sormadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Valla ilanda "428H-O" yazmış, arayıp sormadım ama "O" dediği "O-ring" dir heralde Haklısın bi sormak lazım yinede, açık açık yazmamış
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yani o fotosunu koyduğun zincir o ringlimi belli değil? zaten kutunun arkasında channa yazıyor

Motosikleti
    Honda NC S
    Belli aslında "428H-O" yazınca o-ring zincir oluyor zaten, normal SFR için bu fiyat fazla 70-80 liralara kore malı 100 yıldan fazla tecrubesi olan Dong Bo Chain var, üretimide kore

Artık cümle alem channa abi önünü alamıyoruz Geçen Japon D.I.D zincir nerde üretiliyor diye araştırdım bulamadım fabrikayı
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    nasıl yazılır bilmem ama en kaliteli zincirler cekoslavakya veya çekostavakyada üretiliyormuş. Ülkenin adını tam bilemedim?

Arkadaşlar Salcano forumu inceledim Ramazan arkadaş koruma demirinin alt tarafını motor kısmına montajlamış benimkinide öyle yapsam sorun çıkarmı yani aliminyuma montajlanmış motor düştüğü zaman koruma demiri o aliminyum parçayı kırmazmı?(sayfa 157deki resim)

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yazılır bilmem ama en kaliteli zincirler cekoslavakya veya çekostavakyada üretiliyormuş. Ülkenin adını tam bilemedim?
    Çekler iyide fiyatlar gittikçe kabarıyo

Benim aklımda 60-70 lira civarı vardı mesela, dişlileride yenilerim 100 liraya unuturum zincir-dişli mevzusunu diyodum ama en sonunda ne alıp takcam valla bende kestiremiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Salcano forumu inceledim Ramazan arkadaş koruma demirinin alt tarafını motor kısmına montajlamış benimkinide öyle yapsam sorun çıkarmı yani aliminyuma montajlanmış motor düştüğü zaman koruma demiri o aliminyum parçayı kırmazmı?(sayfa 157deki resim)
    Abi o fotoğraftan tam anlayamadım ben açıkçası nereye bağladığını. Dediğin gibi düştüğünde ilk darbede bence de kırar, döküm alaşım hafifletilmiş aluminyum sonuçta.

Motoru korusun diye takılan bi demiri, motorun en değerli yerine takıp bütün darbeyi motora direk taşıtmak, nebiliyim bence yanlış, benim aklıma yatmadı o iş.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    işte en kaliteli çekoslavak yapımı oring li zincir. Ustalar en kalitelisi çekoslavak zinciri diyor.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    somonları sen gelince sana pişirecem ahmet abi
    Tamam notunu alıyorum bunun bi kenara

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    330tl tuttu toplam.
    krank ve piston değişti. yağ değişti.
    motor şu an ilk günkü gibi.
    motorun yağsız kalmasının bana faturası..
    Geeçmiş olsun Allah tekrarını göstermesin

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an ıtıbarıyle benım motorun km si 10450 oldu.8500km lerdeyken benım ustaya o-rınglı zıncır ve dıslı takımını degıstırelım demıstım sen kullan bı 10 bını gor degıstırrırız ıstersen ama ıdare eder demıstı.10450km yı gordum artık.0-rıng lı zıncıre ozaman 55 tl para demıstı.dıslı takımı ve zıncırı degıstıren varsa bılgı aktarabılırmı.yada nereden temın ederım.gercı usta halledıyo yedek parca ısını ama sımdıye kadar sadece zıncırını gerdı bı kac kez.masraf yapmadım yanı motora.artık zıncır dıslı ve zıncırını degıstıreyım ıstıyorum.orjınal dıslı sayısı kac on arka.ahmet abı senın bılgın ve tavsıyelerınıde beklıyorum.
    Ön dişli 14-arka dişli 45 tir orjinali memnunsan orjinal ebatlara sadık kal derim değiştirirken
    Bu arada arkadaşlar Fat280 Fatihi bu gün (yani dün) akşam üzeri saat 17:15 te ellerimle eti sizin kemiği bizim diyerekten teslim ettim Eskişehirdeki birliğine hepinize çok çok selamı var
    sabah saat 5 te geldi Fatih kahvaltı yapıp biraz uyuduktan sonra öğleden sonra çıktık çarşıya alınacak malzemelerini aldık askeri malzemeciden sonra dooooğğruu berbere

berberden sonra serçedese atladığımız gibi Eskişehire birliğini bulduk (Eskişehir il jandarma komutanlığı Eskişehirin göbeğinde Odunpazarında) yeyip içtikten sonra da teslim oldu "o şimdi asker" yani

maxi97 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    iyi yapmışsın ahmet abi. Sen ordaki tek yakınısın. Allah yardımcısı olsun. İyi haberlerini senden bekleriz.

S.A arkadaşlar ön koruma demiri montelenmiş olarak montaj yerleri gözükecek şekilde foto koyabilecek arkadaş yokmu kurtarın beni şu sıkıntıdan aldığım yanlışsa yenisini alayım bari saygılarımla rica ediyorum biriniz koysun foto...

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    abi acele çıktım sabah. resim çekemedim.
    öğlen eve gidebilirsem yollarım resim çekip
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi acele çıktım sabah. resim çekemedim.
    öğlen eve gidebilirsem yollarım resim çekip
    Yok be Tahsin sabah sabah fotoğraf çekecek halin yok sağolasın bişi sordummu hemen cevap verion allah razı olsun ama gıcık oldum bu i....satıcı bana yanlış demir verdi galba yeni demir alcam öyle gözüküyo...(350tl lik alışveriş yaptım i...den mont kask demir))

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A arkadaşlar ön koruma demiri montelenmiş olarak montaj yerleri gözükecek şekilde foto koyabilecek arkadaş yokmu kurtarın beni şu sıkıntıdan aldığım yanlışsa yenisini alayım bari saygılarımla rica ediyorum biriniz koysun foto...
    sayfa 5 te benim motorun resimleri var ordan bakabilirsin işine yarar ise

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012

salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfa 5 te benim motorun resimleri var ordan bakabilirsin işine yarar ise
    Sağolasın Hüseyin arkadaşım baktım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Eyvallah Tahsin salcano forumdaki benim gördüğüm 2 motor biri Ramazan biride senin motorun koruma demiri en alt bağlantısı motor kısmına yapılmış bence sakat düşme durumunda aliminyum parça kırılabilir yalnız benim demirde seninkiyle aynı ama seninkinde orta kısma ekleme yapılmış ben üst kısım tersti kestim yarın kaynak yapıcam resim atarım sağlıcakla.

Motosikleti
    dayun
    abi bende dayun space 125 var 2005 mod 8.binde satıp salcano almayı düşünüyorum nasıl olur hanğisi iyidir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    büyükçelik arkadaşım dayun markasını bilmem ama salcano wolf soruyosan iyidir. Yani, konforlu, az yakar, titreşim yok, sağlam dır.

İstanbulda kardeşimin yanına gitmiştim kardeşimin motorcu arkadaşı varmış muhabet arasında sordu ne motor kaça aldın diye bende salcano aldım üçerler diye bi firmanın kampanyalı fiatı 2600tl den diye bana çok vermişin dedi dedim mağazalarda 3075 tl den veriolar sonradan öğrendimki adam beleşçinin biri altındaki motoru bir akrabasından almış toplatmış motorunu toplattığı tamirciden adamın biri çanta almış eski çantayı atmış bu almış kaskı bir diğerinden montuda öyle ama dar gelmiş yanlardan genişlettirmiş terziye dedim bu garanti kendi gazını yakıt olarak kullanıyordur

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    iyi akşamlar uzun bir süredir online olamıyorum işler güçler okul filan =)
    nasılsınız görüşmeyeli?
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)