Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107507 ... SonuncuSonuncu

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı y4s3r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yamaha ybr esd 125 aldım. Almasaydım kesinlikle wolf alacaktım. Vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı size teşekkür ederim. Ybr forumda yazarım artık. Herkeze kazasız belasız sürüşler.
    hayırlı olsun kardeş güle güle bin allah kaza bela vermesin tekerin her daim düz bassın
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y4s3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Sağolasın fatih abi aynı duygu ve temenni içerisindeyim. Memnun oldum.

bodrumdan salcanocu arkadaşlarıma selam olsun herkeze motorunu allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin sonucta herkez para veriyo motoru almak için masraf ediyo vs. motora bişi olursa bizimde canımız yanıyo hem maddi hem manevi... bende atabilirsem motorumun resimlerini atıcam...

Motosikleti
    Alıntı MATra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bodrumdan salcanocu arkadaşlarıma selam olsun herkeze motorunu allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin sonucta herkez para veriyo motoru almak için masraf ediyo vs. motora bişi olursa bizimde canımız yanıyo hem maddi hem manevi... bende atabilirsem motorumun resimlerini atıcam...
    alanyadan da sana slm olsun kardeş hoş geldin allah gönlüne göre versin alırsan resimleri bekleriz tabi :D

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler sizin şu kontak ın resmini bi çekip atarmısınız benim kontak bozuldu ama orj yamaha kontakları olmadı 2 tane denedik malesef yani birde salcano nun kontak anahtarını denemek istiyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sizin şu kontak ın resmini bi çekip atarmısınız benim kontak bozuldu ama orj yamaha kontakları olmadı 2 tane denedik malesef yani birde salcano nun kontak anahtarını denemek istiyorum
    abi benim kontak 2004 kontağı ama bilgin olsun hem sola hemde sağa kilitleniyor çeker koyarım sana abi

Motosikleti
    bu sitede galiba 2-3 kişide salcano var hiç kimseden ses çıkmıyor varsada galiba hiç bir sıkıntıları yok

Motosikleti
    Salcano 125 Wolf
    BENDEDE WAR COK MEMNUNUM USTA JAPON MOTORUNA DEİŞMEM ÇİNİ DİENLERE DUYRULUR İSMİNE BAKIPTA 2 000TL FAZLA WERMEYIN !
    SALCANO WOLF 125 KULLANIYO...

Motosikleti
    Alıntı manyaq7727 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDEDE WAR COK MEMNUNUM USTA JAPON MOTORUNA DEİŞMEM ÇİNİ DİENLERE DUYRULUR İSMİNE BAKIPTA 2 000TL FAZLA WERMEYIN !
    kullanan bilir kardeş işte bunu honda yamahacılara kalsa çinli derler birşey demezler

Motosikleti
    salcanoculardan hiç ses çıkmıyor galiba hiç bir sıkıntıları yok

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Motorcu arkadaşlar; hepinize merhaba. Geçen yaz aldığım salcano wolf s125 ile aranıza katılmak isterim.
    motordan bir iki kare paylaşayımm.

Motorla ilgili tek sıkıntım şamandırası biraz benzin sızdırıyor, bi ara sanayiye götürücem.acaba ybr şamandırası olur mu?? daha şekil durur herhalde
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu arkadaşlar; hepinize merhaba. Geçen yaz aldığım salcano wolf s125 ile aranıza katılmak isterim.
    motordan bir iki kare paylaşayımm.
    http://img714.imageshack.us/img714/4...0324163218.jpg
    http://img696.imageshack.us/img696/2...0324163939.jpg
    http://img825.imageshack.us/img825/4...0324163245.jpg
    http://img585.imageshack.us/img585/3614/dscf8637.jpg
    Motorla ilgili tek sıkıntım şamandırası biraz benzin sızdırıyor, bi ara sanayiye götürücem.acaba ybr şamandırası olur mu?? daha şekil durur herhalde
    hoş geldin aramıza enes motorun baya güzel temiz bakıyorsun maşallah

sorununa gelirsek şamandıra dediğin depo içindeki mi yoksa benzin aç kapama ahtarından mı kaçırıyor

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin aramıza enes motorun baya güzel temiz bakıyorsun maşallah

sorununa gelirsek şamandıra dediğin depo içindeki mi yoksa benzin aç kapama ahtarından mı kaçırıyor
    Dışarıda açma kapama ve yedek depoya almak için bi yer çeviriyoz, orası yada oranın borusuna baglantı yeri olması lazımm

Motosikleti
    Dışarıda açma kapama ve yedek depoya almak için bi yer çeviriyoz, orası yada oranın borusuna baglantı yeri olması lazımm
    servise git hemen yeni aldığın için bir baksınlar gerekirse değiştirsinler garantiden sorun varsa

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim wolf'ün orjinal aynalarını yetersiz buluyorum. Arkamı iyi göremiyorum. Ayna bakıyorum şimdi şöyle geniş açılı. Önerebileceğiniz bir ayna varmı?
    __To Be Or NoT tO be__

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    benimde musluktan kaçırıyordu biraz evvel 7 tl ye mondial in metal musluğunu taktırttım 8 tl de işçilik maliyet 15 tl garanti vardı ama beklemek istemedim parçanın gelmesini malum benzin kaçağı tehlikeli iş

Motosikleti
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim wolf'ün orjinal aynalarını yetersiz buluyorum. Arkamı iyi göremiyorum. Ayna bakıyorum şimdi şöyle geniş açılı. Önerebileceğiniz bir ayna varmı?
    abi ybrnin kiler olur ama oda orjinalinden farkı olmaz bence aklımda önerebileceğim başka yok :(

Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde musluktan kaçırıyordu biraz evvel 7 tl ye mondial in metal musluğunu taktırttım 8 tl de işçilik maliyet 15 tl garanti vardı ama beklemek istemedim parçanın gelmesini malum benzin kaçağı tehlikeli iş
    hüseyin abi orjinalinde filtre vardı biliyorsun senin aldığın musluktada filtreli mi filtresiz mi birde ybrninkinide takabilirdin aslında abi orjinal gibi olurdu :D

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de ön frenle ilgili sorunum oluyor fatih. sıktığımda kütür kütür kütür yapıyor. Sallanıyor. Ama diski silince düzeliyor. Sürekli silmek gerekiyor. Ön takımda hiç bir sorun yok. Servise gösterdim bir bez verdi arada diski sil dedi. Sizde de oluyormu bu acaba? Kafama takıldı....
    __To Be Or NoT tO be__

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bir de ön frenle ilgili sorunum oluyor fatih. sıktığımda kütür kütür kütür yapıyor. Sallanıyor. Ama diski silince düzeliyor. Sürekli silmek gerekiyor. Ön takımda hiç bir sorun yok. Servise gösterdim bir bez verdi arada diski sil dedi. Sizde de oluyormu bu acaba? Kafama takıldı....
    disk temizleme sprey i kullanırsan sıkıntı kalmaz servis aslında fıs fıs yapması lazımdı ama heralde elinde disk temizleme sprey i yoktu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    abi bende öğle bir sorun yok ama silince diski geçmesi bir tuhaf o zaman balatada sorun olabilir balatayı bir sök bak gerekiyorsa değiştir abi 5-10 lira zaten birde öğle dene

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107507 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)