Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R1 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Ugur
    Umarim keyfin yerindedir,Abant gezisi resimleri burada mi yayinlasak acaba ?
    Ne dersin ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı yusufumnet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ugur abi bende 29 yasindayim bana zaman ayirip yazdigin icin tes. cok güzel özetlemisin abi bu nasil bisey biliyomusun hani kücük cocuga yapma dersinde tamam der sonra gene aynisini yaparya ben senin yazdiklarini okuyana kadar o cocuk gibiydim aynen..
    simdi her bu r1 almaya kalktigimda senin yazini okursam oda olmuyacak yazdigini 3-4 sefer okudum anladim bu motor bana göre degil ama ben genede gidip bunu alcam biliyom diger arkadaslarda yazmislar sagolsunlar simdi buralari okuyana kadar bana göre olmadigini biliyodum bu motorun ama simdi biraz korkarak bincem yoksa benim icin sadece bi motor olarak bincektim ayni kursda sürdügüm motorlar gibi burda egitimi aliyoz ama is pratige gelince sanirim yolda kalirim burasi kural memleketi onun icin tr sartlari gibi abarti bisey yok..
    Simdi benim istegim abi ben bunu alamaya alacam bundan sonrasinda ne yapabiliriz ben bunu kullanmak istiyorum bendede bi huy var biseyi kullancacaksam en iyisini kullanayim arabada öyle mesela wv polo kullanacaksam en iyisini o modelin , mercedes c-klasse kullanakcaksam o serinin en iyisi biri ucuz model ama en iyisini kullanacam digeri pahali model ama oda en iyisi bilmem anlatabildimmmi ilkay arkadasimda yazmis ama burda full kasko ile bunun sigortasi aylik 100€ buda normal ugur abi bende aksarayliyim belki bigun gecerken ugrarim yanina izin yolu oralar simdi pek bilmiyorum ne yapacagimi burdada kisin motorlar ucuz onun icin simdi satiliklara ciktilar sonra döküntüler kalir bundan sonrasi icin ne yapcam ugur abi tesekkürler...
    R1 I cok bekleme hemen al arkadasim hatta sabah kalkinca ilk is olarak al.cik ustune ac gazi sonuna daya asfalt agalasin...sen nasilsa alacaksin ya ! Kim ne derse desin R1 i ...ya yillardir motor uzerindeyim ama halen kendim icin belki fazla belki gereksiz deyip binlik bir makineye gecmeyi hic dusunmedim ama sen bu isi kafadan bitirme konusunda o kadar israrcisin ki bunu da anlamis degilim.aslinda forumda bu tarz yazilara sazanlik edip atlamam ama sana bunu 250 cc bir motordan binlik motora gecen ama CSS dahil bu alanda egitim almis bir arkadasimiz zaman ayirmis sana bi tonda kelime sarf etmis sana sen halen ben alicam abi bu R1 I diyorsun.bize de aslinda bi sey yemek duser ama sana burda vakit harciyoruz.
    al o motoru gel istanbul trafiginde ninja 250 ile senle makara yaparim ;).evire cevire seni bu trafikte madara ederim bu kadar da idda ediyorum.kapimin onundeki R6 ya kontak bile acmam senin gibi dusuncesinde sabit ve israrci olup bu konuda deneyimli olanlarin sozune saygi duymadigin icin !
    R1 alacaksan al arkadasim seytanin bol olsun

Ama sana su sayfalarda seni bir motorun bile olmadan sana ve gelecegini onemseyen ve sana vakit ayiran insanlara saygin olsun,ya ben 25 yildir bu essegin uzerinde gezdigim halde bi tarafim binlik motara kendimi hazir hissetmezken sen R1 diye tutturmussun daha da bir soz etmiycem usta !

Rahmetli dedemin lafidir #siz bizden akillisiniz amabiz sizden tecrubeliyiz # su da var insan kendisi tecrube etmeden ogrenemiyor o da baska konu.al arkadasim R1 i.motor isi yurek ister bi de ....ister.belli ki sende de biri var bunlarin !
    Yine de tekerin duz bassin saglam ol.

Saygilar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

Usta daraldim,nerde benim tekirdag rakim
    schmarık, ejlover ve EsEs026 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman hemen alinti yaptigin kisinin adini bulup Barkin Abi'ye yaziyosun
    Abi nereden hangi forumdan bulduğumu bile hatırlamıyorum ki Normalde isimsiz paylaşım yapmam abi az buz biliyorsun yani beni. Yanlışım olduysada kendisinden özür dilerim. Emeğe saygım vardır her zaman.

---------- Post added at 09:16 ---------- Previous post was at 09:09 ----------

Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Usta daraldim,nerde benim tekirdag rakim
    Abi kış geldi memlekete gitme imkanım yok. Yaza doğru Allah'ın izniyle kısmet olurda gidebilirsem Edirne'ye misafirim olun isterim. Rakı'sınıda bira'sınıda yaparız sahil boyunda

Ben içki kullanmıyorum ama Maksadım sizi ağırlamak, sizlerle tanışıp o güzel muhabbetinize kulak vermek.

Uğur abim sen uzaksın ama Oktay abi'yle zincirleri kırıp gelirsiniz nasipse.
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Valla buraya koyalim resimleri Oktay Abi guzel fikier ;) Yarin vakit bulursam yuklerim ben ;)
    schmarık ve ccman bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    bana göre dünyadaki en güzel motordur. kullanabileceğime inansam veya çok param olsa da garaja bir tane de bundan atsam isterim. müthiş güzel bir motor. kullanabilen arkadaşlar allahın sevgili kulu.. keyifle kazasız belasız kullanın hepiniz...
    ccman ve ejlover bunu beğendiler.
    motorda motor, ille de motor

Valla bende 7.4lt/100km civarinda genelde. Otobanda basinca 8 ustune cikiyor. Ama asiri sakin kullanirsan da 6 civarlarina hatta altina inebiliyor ;)
    ben son zamanda 8 lt/100 km nin altına düşemez oldum.ama bi tatli gidiyorki makine oy oyy oyyyy....6bin bakımında hava filtresi 2011 modelin ki vardı 2012 daha teşrif etmemiş sağ olsun yamaha getirmeye tenezzül bile etmemiş biz de serviste 2011 r6 nın hava filtresini takmak zorunda kaldık uydu da. 2012 nin hava filtresi nin ağzı daha dar dı şimdi ki KN gibi geniş bir ses cıkıyooooor dip gaz da motor üstünde orgazm oluyorum neredeyse )
    anlayan anlar.araba da acık KN filtre takınca cıkan ses gibi.zaten o ses e zaafim vardı bu filtre ile o ses tavan yaptı.

asfalt ağğğladı beaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Valla buraya koyalim resimleri Oktay Abi guzel fikier ;) Yarin vakit bulursam yuklerim ben ;)
    bende olan Murat ta Kurşat ta olan resimler bende var.senin arkadaşlarında da olan resimleri burada paylaşalım ;) daha da 250r a yazmama kararı aldım.
    Lazoğli seni de bekleriz hayabuşa şu ya bu ya vs vs
    ejlover bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Hemen geliyor resimler ;) Kürşattakiler bende yok yalnız onları da eklersen abi sevinirim ya da mail at ben ekliim ;)

Geçen Pazar'ki Abant gezimizden ;) 3 motor Ankara'dan 3 motor İstanbul'dan yola çıkıp Abant'ta buluştuk ;)

Gidiş yolundan kısa bir video:
    (telefon çok sarsıldığı için kalite rezalet idare edin 720p'de izleyin yoksa hepten mideniz bulanır )

schmarık, ccman, EsEs026 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Yamaha
    Hemen geliyor resimler ;) Kürşattakiler bende yok yalnız onları da eklersen abi sevinirim ya da mail at ben ekliim ;)

Geçen Pazar'ki Abant gezimizden ;) 3 motor Ankara'dan 3 motor İstanbul'dan yola çıkıp Abant'ta buluştuk ;)

(telefon çok sarsıldığı için kalite rezalet idare edin 720p'de izleyin yoksa hepten mideniz bulanır )

http://www.youtube.com/watch?v=QUtLpj4oWYo&hd=1

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh4t.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh5k.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh5t.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh6y.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh7q.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh81.jpg
    Abi size imreniyorum resmen. Allah hiç birinize kaza bela göstermesin...
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda cbr 250r gitti :(

http://www.youtube.com/watch?v=QUtLpj4oWYo&hd=1

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh4t.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh5k.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh5t.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh6y.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh7q.jpg

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dgh81.jpg
    Uğur abi söyledim söyledim sonunda bir video koymuşun çok teşekkürler :D allah nazardan kazadan beladan korusun canavar mübarek.Videoyu görünce gerek hızlanış gerek çekiş bakımından benim honda 250r ile baya bir fark var :D Benimki 110 120 km hızlardan sonra hantallaşıyor malum tek silindir...Herneyse allah herkeze kazasız belasız istediği motoru sürmeyi nasip etsin .Son olarak o süratle giderken 100 kmde ne kadar yaktı ?

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Bu oylesine bi video aparatini denemeydi. Motor cok daha felaket gidiyor full devir cevirmedim videoda dusuk viteslerden itibaren ;)

O gezi donusu 8lt/100km idi ortalama,
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Uğur her şeyden önemli olanı unutmuşsun ...ne için gittik oraya onunda resmi benden olsun.

GÖNÜL NE SUCUK İSTER NE DE SUCUKHANE ,GÖNÜL DOST İSTER SUCUK BAHANE...

.
    ejlover ve EsEs026 bunu beğendiler.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Uğur paylaşımlar için teşekkürler öncelikle. Vidyo çekimine o verileri ne ile ekledin çok merak ettim? Bayağı hoşuma gitti. Bir de kameranın aparatı problemli sanırım. Aşırı bir titreme var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Yahu benim gözümden kaçmış, kusura bakma. Telefonla çekmişsin . O zaman programın ismini rica edeceğim senden .
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Uğur her şeyden önemli olanı unutmuşsun ...ne için gittik oraya onunda resmi benden olsun.

http://imageshack.us/a/img687/8490/5...8681101585.jpg

GÖNÜL NE SUCUK İSTER NE DE SUCUKHANE ,GÖNÜL DOST İSTER SUCUK BAHANE...

.
    Abi 1 hafta bu goruntuyu esirgedin ya ne diim sana

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur paylaşımlar için teşekkürler öncelikle. Vidyo çekimine o verileri ne ile ekledin çok merak ettim? Bayağı hoşuma gitti. Bir de kameranın aparatı problemli sanırım. Aşırı bir titreme var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Yahu benim gözümden kaçmış, kusura bakma. Telefonla çekmişsin . O zaman programın ismini rica edeceğim senden .
    Titreme telfonu gidona bagladigim icin oldu 140/150den sonra oyle oluyor yavas hizlarda cam gibi goruntu aslinda =D

Program da telefon kabinin kendi programi Optrix VideoPro ;)
    ccman ve SonpoL bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

R6 & Dogo...

son resim hoşuma gitti "bir yanım karanlık " der gibi çıkmış...

Uğur resim çekmeyi severim ama o blackberry yüzünden inan soğumuştum resim işinden.BB telefonu kaldırdım attım , değiştirdim makineyi artık bol bol resim çekerim.
    ejlover, SonpoL ve EsEs026 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ellerine saglik Abi valla super resimler ;) Burada da kimse yok zaten kendi malimiz ilan edebiliriz burayi
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Aynen
    Depo olarak buraya atiyorum
    ejlover bunu beğendi.

Ellerine saglik Abi valla super resimler ;) Burada da kimse yok zaten kendi malimiz ilan edebiliriz burayi
    Motosikletimiz yok ama takipteyiz hocam
    [U][B][COLOR="#FF0000"]Aşk-ı[/COLOR] [COLOR="#000000"]Şehir[/COLOR][/B][/U]

[B][U][COLOR="#000000"]Es[/COLOR] [COLOR="#FF0000"]Es[/COLOR][/U][/B]

Alıntı EsEs026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletimiz yok ama takipteyiz hocam
    Allah gönlüne göre versin motorunu da ;)
    ejlover bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Allah gönlüne göre versin motorunu da ;)
    dagolar normalde daha da bi heybetli değilmi ? subay ordu evinde çalıştığım bi dönem ordada vardı bi erkek ama devasal bişeydi hele kafası :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

dişi diye belirtmeme gerek var mı ? resimlerde bellidir diye düşündüm.14 aylık ;) 32kg

Motosikleti
    Yamaha
    dişi diye belirtmeme gerek var mı ? resimlerde bellidir diye düşündüm.14 aylık ;) 32kg
    Abi bende de bir rotweiller var. Bana geliş hikayesi çok uzun ve insanın gözünü yaşartıcak cinsten kötü. Ama ben gözüm gibi bakıyorum 4,5 yaşında aslan parçası. Benim için çok değerli. Şuan memlekette Edirne'de, Babaannem'e arkadaş olsun diye bıraktım. Özel eğitimli. Ama gelde bana sor abi o kadar çok alışmışım ki ona zor geliyor ayrı kalması.
    Senin dogoda çok fena abi. Allah nazardan saklasın. Yavru durumu olursa bir tane isterim abi

-

-

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)