Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Herkese merhabalar.
    Mahmut Yakın zamanda sattım ve çok geçmeden bir üst cc diyelim 800 lük bir makineye geçtim hiçbir sıkıntı dönüş kısa yol vs sorunu çekmedim. Aldığın makine fiyatı cc si belli olan bir motor chopper istediğine ve bu motoru görünüş olarak beğendiğine göre custom ve şekil arıyosun keza hyusong a bakardın diye düşünüyorum, rahatlık derdinde olsaydın. hele de başlangıç motoru yada başlangıç chopperin olacaksa hiç tereddüt etme bence ömrülük motor elbette değildir. ama bir an bile aldığına pişman olacağını sanmıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Herkese merhabalar.
    Mahmut Yakın zamanda sattım ve çok geçmeden bir üst cc diyelim 800 lük bir makineye geçtim hiçbir sıkıntı dönüş kısa yol vs sorunu çekmedim. Aldığın makine fiyatı cc si belli olan bir motor chopper istediğine ve bu motoru görünüş olarak beğendiğine göre custom ve şekil arıyosun keza hyusong a bakardın diye düşünüyorum, rahatlık derdinde olsaydın. hele de başlangıç motoru yada başlangıç chopperin olacaksa hiç tereddüt etme bence ömrülük motor elbette değildir. ama bir an bile aldığına pişman olacağını sanmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    Alıntı Muzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadalar. bende bir motor alicam ins. yakinda. 1.76boy 75 kiloyum. ve hatatimda 3 kere motor kullandim. birincisi sinavdan 3 gun once, ikincisi sinavdan 1 gun once ve ucuncusu sinav zamani bu model benimde cok ilgimi cekiyor. ancak on kismin uzun olmasi ve manevra kabiliyetinin iyi olmamasi ve o on ince teker biraz beni korkutuyor. hele benim benim gibi yeni baslayan biri icin. birde dikkatimi ceken bu motoru satan kisiler genelde km leri cok dusukken satiyorlar acaba alisamadiklarindanmi yoksa motorun kronik bir sorunumu var.
    km'si bugün itibariyle 800 km oldu , tabi ehliyeti 1 hafta önce aldım ve o günden beri de her gün kullanıyorum , çok memnunum ve almak isteyenlere tavsiye ediyorum , dün itibariyle yakıt tüketimim 45 TL benzin ile şehir içi dışı karışık 240 km net. ön çatalın uzun olması benim içinde ilk başta belki handikap tı ama şimdi alıştım , bindiğin zaman sendeki havanın 1500 olduğunu da söylememe gerek kalmaz sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

[/COLOR]birinci fites aşşaya diyer 2-3-4-5 yukarıya arkadaşım 1. fitesi yukarıya kaldırdığında motor boş a gecer umarım anlatabilmişimdir. bu arada debriyajı kullanmayı unutma ! hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan !![/QUOTE]

teşekkürler , artık rahatlıkla kullanabiliyorum tabi full koruma , hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim...

army77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spyder
    selamlar arkadaşlar ben yalovadan armağan spyderıma elcik ayna ve plakalık arıyorum yardımcı olacak arkadaşlar var mı saygılarla

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    DD 250E-10 SPYDER'ım satılık. Daha 2000 km de. Enduro ile takas olur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0692130/detay/
    I'M BACK !!!

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Mondial 250 mr destro modelinde regal motoru kullandı. Peki bu spyder'ların 350 liğinin üst kapağı silindir pistonu bizim destroya olurmu olmaz mı ?
    [B][COLOR="#008000"]Dikkat et evlat; eline bir kez iki zamanlının yağını bulaştırırsan, bir daha asla çıkartamazsın.[/COLOR]
    2012 Mondial 125 MH Drift./Beyaz. | Hayati Atakan Türkmen - Amasya[/B]

tolgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    google da aratınca en başta çıkan sayfalardan burası. biraz canlandırmak lazım

onurbahattin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bencede bende yeni regal bobber 350 aldım ama benim motordan kimsede yok sanırım regal 350 bobber başlığı göremedim hiçbiryerde ,aksesuar larla alakalı yardıma ihtiyacım var tecrübeli birilerine danışmam lazım ama biraz pasif kalmış bu bölüm...

Spyder 350 için heybe demiri bulmaya çalışıyorum. Farklı markaların demirleri uyuyor gibi fakat 150 tl vermek istemiyorum demire nasıl olur.
    Daha önce bu işle uğraşan birileri oldu mu?

250 spyder ı olan arkadaşlar iyi ya da kotu şimdiki yorumlarınızı aktarabilirmisiniz?

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    herkese selamlar.

mct250 mi sattıktan sonra ne alacağım konusunda baya kararsız kalmıştım.Sonunda spider a yöneldim.

Bir problem çıkmazsa 126752253 no lu ilanı önümüzdeki hafta içinde almayı planlıyorum.

hepinize iyi günler dilerim

Motosikleti
    HD sporster
    Alıntı Yesiam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar.

mct250 mi sattıktan sonra ne alacağım konusunda baya kararsız kalmıştım.Sonunda spider a yöneldim.

Bir problem çıkmazsa 126752253 no lu ilanı önümüzdeki hafta içinde almayı planlıyorum.

hepinize iyi günler dilerim
    Motoru bugun itibari ile satın aldım bursadan edirneyede alır almaz kısa çaplı bir yolculuk yaptım.Denemek amaçlı biraz zorladım motoru ve rahat 140m hızı gördü.
    Şekil itibariyle trafikte özellikle ışıklarda tacize uğruyorum
    Okuduğum yerde servisi olmaması sebebiyle gerekli bakımlarını ben yapmak istiyorum hicç anlamama rağmen.Artık bir yerlerden başlamanın zamanı geldi sanırım yarın bir takım çantası alarak işe başlayacağım

Hepinize iyi forumlar

Motosikleti
    HD sporster
    spyder kullanan bi tek ben mi kaldım

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    sen oyle san dostum biz 2100 kısıyız

Motosikleti
    HD sporster
    rr spyder ımla 8 bin km yapmış bulunmaktayım 4 5 defa 500km+ yolculuklarda bulundum.bir kaç resim yükleyeceğim başarabilirsem
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

bu arada nikelajlarında baya bir paslanma oldu motorun.vd40 ve benzeri ürnler kullandım gideremiyorum.aynı sorunu yaşayıp çözebilen birileri var mı ? yeniden nikelaj yaptırmaya kalkarsam bir motor parası edicek çünkü.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Kardeşim motosikleti kar yağmur demeden böyle koruyorsan, nikelajların başına gelen müstahak oluyor o zaman

Motosikleti
    HD sporster
    malesef universite okuduğum için garaj da muhafaza edemedim.branda aldım birkaç kez herseferinde çalındı kışın bir süresini bu şekilde geçirdi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Şuan hyo gt250r kullanıcısıyım satıp rr350 cc almayı düşünüyorum ancak aklımda bazı sorular var her hafta sonu toplamda 750 km yol yapıyorum hyoyla bu yol çok yorucu olduığundan rr350 almayı düşünüyorum hemde cc büyütmüş olurum ama pek bilgi bulamadım forumlarda da eski koularda pek bilgi yok 2012 model üstü düşünüyorum acaba hafta sonu 750 km gibi yolda ne kadar yakıt yakarım ve çekişi nasıl acaba ben 100 kiloyum artçı olarakta 70-80 kilo taşır mı?Çekişi nasıl sollamalarda problem olur mu ve hiç durmadan 300 km yol yapabilir miyim?

Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum ben de raptor riders ailesine katılmaktan mutluluk duyacağım...

Motosikleti
    HD sporster
    dostum uzun yol 120km stabil hızla 100km de 4 litre yakıyor benım motorum
    çok fazla bir serilik beklememenı onerırım
    artcı konforu kotu surucu konforu ıyı
    uzun yol t gıdon efsane zevkli
    çekişi kotu dıyemem ben memnunum
    300km durmadan yol yapmak ne motora ne sana yarar dıye dusunuyorum 3kere 10dklık molalarla sıkıntı yasamadan yol yapabılırsın
    ben 5 6 sefer gunluk 500+km lık yol yaptım herhangı bır problem yasamadım

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    merhabalar ben zonguldakta ikamet ediyorum chopper almak istiyorum ama bulunduğum yer itibari ile tereddütlerim var.bayır ve virajlı buralar bayırda kalınca kalkarmı tekrardan virajlarda sorun yaşarmıyım.birde en az 2011 spyder için ne kadar ödemek gerekir ortalama fiyatlar çok uçuk.kışın fiyatlar iner mi?şimdiden teşekkürler

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    spider ile bol virajlı yollar zor olmaz mı? zaten rake açısı enteresan bir motor... boy da uzun olması lazım, acemilik olmamalı, spider bu custom motor, cruiser değil ...
    isfa67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler