Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantaları iki tarafada taktım hiç görüntüyü bozmadı çok değil ama herşeyi sığdı ayrıca boş da biri sosisi sakala koymuştum ona da farklı bir çanta ayarladım..

Drejo O kadar çok harcıyo ki yeni alan sıfır almak daha mı avantajlı sen düşün.
    Zekast işyerinden yazıyorum ama 82 cm sanırım diye hatırlıyorum.
    sisse Zincir den gelen ses evet sıkıntılı bir ses plastik aksamlar var ebay da bir zaman uğraşıcam ama alışıyosun sese :D

Han naaptın sonuç ne bizim mehmeti geçtin sende hadi projeler nerde,tamam yaz gelmedi bizede sizin ora iyiydi..
    sorma hocam projeler değişti birden 73 model ford taunus coupe restorasyonuyla uğraşıyorum şuan ondan yalan oldu bu sene bizim motordaki değişklikler başka bahara inşallah :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Çantaları iki tarafada taktım hiç görüntüyü bozmadı çok değil ama herşeyi sığdı ayrıca boş da biri sosisi sakala koymuştum ona da farklı bir çanta ayarladım..
    :D
    Bırak bana takılmayı da çantalı foto istiyoruz haberin olsun...

Ayrıca sıfır spyder alma konusunda ciddi ciddi düşünmeye başladım MCT'den sonra... Ama senin motoru alıcı gözle incelemek, test etmek istiyorum, müsade varsa... Çaylar benden... İyice özlettiniz zaten... Bu arada Samsun ile irtibat kopmamıştır umarım...

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc

slm arkadaşlar

zincir konusunda bilgilendirdiğin için teşekür ederim arkadaşım ben motoru aldığımda cok şanslı olduğumu söylediler nedenini sorduğumda son cıkan spyder larda titreşimi sıfıra indirdiklerini söylediler evet gercektende motorda titreşim var ama cok az birde satın aldığım yerde bana 1000km sonra egsozları tamamen değiştirmem söylendi ? sorum şu ki egsozları ve siz degerli arkadaşların resimlerinde gördüğüm tek kişilik seleleri nerden bulabilirim

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800

Bakıyoruz olmuş mu?

İki tarafında da var önde de üçgen bir çanta yaz için bagaj niteliğinde değil ama cüzdan gibi herşey sığıyo mct cim ne diyosun

Proje bittikten sonra anladım ki çantalar biraz daha kalın olabilir miş bu arada birisi sormuştu hareret ışığım devamlı yanıyo diye direksiyon altında ince bir boru var ince orda lastik bir parça takılmış o aşağı inip karşı tarafla temas ederse oluyo 10 sn allah herkese böyle bir
    motor nasip etsin maşallahhh, yakıtı görüntüsü hele de fiyatı kullanışı bla bla . valla pek satmaya hevesli değilim ama insanın özünde var biraz daha güçlü mü olsaymış diyosunuz yani 600---700--800 bir japon bundan sonra idealdir volusia niyetim takas düşünen olursa hbr iletsin .

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Kardeşim, motorun 10 numara, 5 yıldız maaşallah... Çantalara yorum yok, yakından görmem lazım... Takasa çok ısrar ettin Mct'nin üstüne ne kadar veriypsun söyle de orta yolu bulalım bari...

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, motorun 10 numara, 5 yıldız maaşallah... Çantalara yorum yok, yakından görmem lazım... Takasa çok ısrar ettin Mct'nin üstüne ne kadar veriypsun söyle de orta yolu bulalım bari...
    Kardeşim benim

mct de güzel motor allah kaza bela vermesin kimseye ... Umarım sende birgün şu makineye binersin emin ol bundan sonra direk 800 lük bi makine isteyeceksin hatta uzun süre istemeyeceksin bile

Ha bu arada ikinci el Spyder almak sıfır almaktan çok farklı değil : Çünkü gönül bağıyla alıp bütün eksiklerini tamamlamış oluyo alan , artı üzerine ekledikleri pahası şahsen 5000 den aşağı düşünmem ki üzerine 1000 lira rahat harcamışımdır,rodajını nasıl tamamladım sen ,

biliyosun..Titreşim diyenlere güzel rodaj diyorum..hele ki üzerine almak ruhsat cıkarmak onu da biliyosun ölümdü. umarım bizim gibi böyle temiz bakmış ama az harcamış bir arkadaşa denk gelirsin de iki spyder ankaranın altını üstüne geçiririz .

Yahu bu arada ehliyetim olmadığı zamanlarda bile motor üstündekinden çok ilgi çekiyo ki trafikçiler bile beni değil motoru sorarlardı , kaç cc vaaay su soğutmalı şekil çok iyi vs vs..Çantaları tekrar ediyorum onlar cüzdan 6 tane gözlük vd40 4-5 tane buff akşamdan kalma

bardak kahve takım çantası eski kalmış kartal demirleri yani baya şey alıyo ama kaskını sığdıramazsın biraz daha kalın olmalıydı yine de bozmaşmış şeklini kalıplar bende isteyen olursa çekerim resmini

rüzgarınız bol olsun sevgili forumdaşlarım şuan ilk mesajımı atıo olmaktan mutluluk duyuorum, kısmetse aranıza katılmak istiyorum . . . yönlendirmelerinize , tecrübelerinize ihtiyacım var. . . bu spider ne'dir ne diilidr az cok bılıorum artık. . . fakat bu beyaz motor sıyah motor farklı dıolar yenıler sorunlu dıolar falan fılan. . . birde balansor muhabbetı gectı gecenlerde titreşim için bi icad sanırım :D bilgisi olan var mıdır ? he bide en önemlisi bildiğiniz rodajı cok düzgün yapılmıs az km de bı spider var mıdır ? yoksa sıfır mı alalım ? saygılar sevgiler . . .

Motosikleti
    aslında bende var o istediğin şey daha yeni aldım 2 ay oldu olmadı 650 km de 2011 model iş yerimden ayrılamadığım için fazla binme fırsatım olmuyo acıkcası motoru satasımda yok seviyorum yani ama mademki binemicem birde garaj sorunum var anlaşırsak satarım sana neden olmasın ! he bu arada motor 250 lik onu yazmamışım

Alıntı sisse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bende var o istediğin şey daha yeni aldım 2 ay oldu olmadı 650 km de 2011 model iş yerimden ayrılamadığım için fazla binme fırsatım olmuyo acıkcası motoru satasımda yok seviyorum yani ama mademki binemicem birde garaj sorunum var anlaşırsak satarım sana neden olmasın ! he bu arada motor 250 lik onu yazmamışım
    teklifinizi göz önünde bulundurucam fakat suan için bikaç araştırma yapıyorum. . .
    istediğim modifikasyonları motora uydurabılecekmıyım dıye . . .
    inş. uyar da bende bı spyder cı ollurm . . .
    [B][COLOR="#FF0000"]SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY... tamam dikkatinizi çektim, lütfen sokak hayvanlarına bir kap su verin, belki birazda yemek artığı ? SUSuyorlar söyleyemiyorlar . . . lütfen. . .[/COLOR][/B]

topic'e ilgi yok sanırım. . . neyse iyi gazlamalar o zaman. . .
    [B][COLOR="#FF0000"]SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY... tamam dikkatinizi çektim, lütfen sokak hayvanlarına bir kap su verin, belki birazda yemek artığı ? SUSuyorlar söyleyemiyorlar . . . lütfen. . .[/COLOR][/B]

Motosikleti
    araştırdınmı yapmak istediklerini yapabiliyormusun gerci bu motorda yapmak isteyeceğimiz coğu şeyi adamlar yapmış ama

''0'' almaya karar verdim parçaları buldum usa'de fakat fiyatı 5.700 yapmıslar noluo bu fiyatlara ben anlamadım ki. . .
    750cc ye kadar olan motorlarda ötv indirimi geliyomuş onu beklicem artık 6.000 tl 250cc almaktansa ötv den sonraki fiyatlara göre yeni bi marka veya model bulabilirim bence. . .
    mübarek ramazanda bu bayii'lere küfür etmekte istemiyorum ama onlar çok istiyorlar etmemi ! ! ! 5.700 ne ya ?

Motosikleti
    evet ben 5.500 e aldım 2 ay önce ama söyliyeyim bu benim aldığım şuan için en son modeli bu modellerde titreşim sıfıra indiriliş durumda bu arada sokakta yaşayan hayvanları düşündüğün için teşekür ederim sana umarım senin gibi insanlar coktur görüşürüz

inan napıcagımı şaşırdım. . .o kadar hevesliydim başta ama . . .
    bu devlet bile beni bu motordan soğutamadıysa ben bu motoru alırım arkadaş! !
    başımızdaki örümcek kafalılara şeytan işi gelsede özgürlük iki tekerde. . .
    usta senin motor sahibinden de var mı bu arada ?
    balansor takmıslar dıolardı gercekten tıtresımı o kadar dusurebılmsler mi ?
    ayrıca ben teşekkür ederim. . . ne yazıkki hayvanları umursayanlar gittikçe azalmakta. . . özellikle o hayvanların güzel göründüğünü sanarak orasını burasını kesen kestiren mahlukatlar olduğu sürece, kendilerine dost değil gösteriş ürünü arayan zihniyet değişmediği sürece, neyse ya sinirlendim yine. . . memleketimde insana saygı yokki bu hayvancıklara olsun. . . saygılar. . .

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı n_y_c_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topic'e ilgi yok sanırım. . . neyse iyi gazlamalar o zaman. . .
    Malesef Arkadaş Hepimiz işte güçte bu sene böyle oldu zaten SPYDER farkı deyim iki elin parmağını geçmiyo sayımızzz O da farkımızzz

Normal adam spyder a zaten binmiyo,şekline bak anlarsın dikkat çekmenin başka bir yolu..

Herkese Merhaba

Sanırım biraz gec oldu ama nycb arkadaşım umarım istediğin motora sahip olursun ve sisse nin motorunu da bilmem ama titreşim vs bla bla çok konuşulsu sonuç : o fiyat bu makinenin hakkıdır arkadaş , makine 10 numara vectram var yer uçağı derler şununla gezeceğim her

bir sn yi 10 vectra ya değişmem ha altımda dragstarım shadowum vn m volusiam olsaydı onu bilmem ama bu fiyata 600 lük 800 lük bir japon alamayacağın ortada ki senin şurasını burası yapacam dediğin çoğu şeyi alan da bir kısmını yapmış oluyo merak etme!!! İkinci el

almak rodaj vs mantıklı mıdır? diyene makine en yaşlı 2010 sa mantıklı arkadaşım düşünme bile avantajlı hatta o yaşta krank mı keser conta mı yakar 180 bile yapmayan motor!!!.... Düşünme naz da yapma 4500 e satan adam var sahibinden de 10000 verip 15 yaşında japon

düşünmüyosan aradığın makinme ortada. ))) Makinem beni daha uzun seneler rahat rahat götürür yakıtı vs 600 lük makinelere bakamıyorum bile 15000 i tamamlayım (yada keyfim için harcamayı göze alayım deyim ) shadow düşünürüm ötesi berisi yok..

Hörmetler herkese

Motosikleti
    hayır hiç bir yerde ilanı yok motorun dedimya sen motor alcam deyince yazayım dedim iki ayı yeni gecti alalı evet titreşim son modellerde cok aza indirilmiş 655km de sanırım işten sonraları geziyorum sadece dediğim gibi fırsatım olmuyo motorun satış fiyatı 5bin tl ve kesinlikle aşşaya olmaz cünkü iki aylık motor! hayvan dostlarımız konusuna gelince 1 hayvanı bin insana değişmem cünkü insanlardan her türlü kötülük gelir ama hayvanlardan ona zarar vermediğin sürece hiç bir kötülük gelmez !

Malesef Arkadaş Hepimiz işte güçte bu sene böyle oldu zaten SPYDER farkı deyim iki elin parmağını geçmiyo sayımızzz O da farkımızzz

Normal adam spyder a zaten binmiyo,şekline bak anlarsın dikkat çekmenin başka bir yolu..

Herkese Merhaba

Sanırım biraz gec oldu ama nycb arkadaşım umarım istediğin motora sahip olursun ve sisse nin motorunu da bilmem ama titreşim vs bla bla çok konuşulsu sonuç : o fiyat bu makinenin hakkıdır arkadaş , makine 10 numara vectram var yer uçağı derler şununla gezeceğim her

bir sn yi 10 vectra ya değişmem ha altımda dragstarım shadowum vn m volusiam olsaydı onu bilmem ama bu fiyata 600 lük 800 lük bir japon alamayacağın ortada ki senin şurasını burası yapacam dediğin çoğu şeyi alan da bir kısmını yapmış oluyo merak etme!!! İkinci el

almak rodaj vs mantıklı mıdır? diyene makine en yaşlı 2010 sa mantıklı arkadaşım düşünme bile avantajlı hatta o yaşta krank mı keser conta mı yakar 180 bile yapmayan motor!!!.... Düşünme naz da yapma 4500 e satan adam var sahibinden de 10000 verip 15 yaşında japon

düşünmüyosan aradığın makinme ortada. ))) Makinem beni daha uzun seneler rahat rahat götürür yakıtı vs 600 lük makinelere bakamıyorum bile 15000 i tamamlayım (yada keyfim için harcamayı göze alayım deyim ) shadow düşünürüm ötesi berisi yok..

Hörmetler herkese
    haklısın bide kardeşime sevirebilsem şu motoru onada alıcaz bıtane ama ille keeway die tutturdu . . . o motor nasıldır nedie ne diildir ? benım içime sinmiyo ama forumda herkes iyi demiş. . . iyiyse bitanede keeway alalım. . .

Alıntı sisse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hiç bir yerde ilanı yok motorun dedimya sen motor alcam deyince yazayım dedim iki ayı yeni gecti alalı evet titreşim son modellerde cok aza indirilmiş 655km de sanırım işten sonraları geziyorum sadece dediğim gibi fırsatım olmuyo motorun satış fiyatı 5bin tl ve kesinlikle aşşaya olmaz cünkü iki aylık motor! hayvan dostlarımız konusuna gelince 1 hayvanı bin insana değişmem cünkü insanlardan her türlü kötülük gelir ama hayvanlardan ona zarar vermediğin sürece hiç bir kötülük gelmez !
    kardeşime söz verdim birlikte alıcaz diye bakalım bi karar versin benide keeway'ci yapmaya calısıo ama :D ben yermiyim
    senin motor tam benlık aslında ama du bakalım. . . hayırlısıysa alıcaz inşallah. . .

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    E bikaç kişi dvm ettirelim forumu
    Kardeşim , arkadaşım isim yazsan daha güzel olur da .. Öncelikle keeway landcrusier250 düşünüyor kardeşin büyük ihtimal bilirim makineyi gittim gördüm.
    Şimdi Spyder la landcrusier arasında çok fark var. Sanmaki bizde almadan bu tahlilleri yapmadık. Son günümdü iyi hatırlarım İstanbulda hyosung samsunda SPYDER im yatıyo nerdeyse aynı fiyat kendime baktım tarzımı düşündüm makineye baktım samsuna kızımın yanınaaa..
    Bir gün sonra ankaraya gelip yolda hyosung u gördüm sanki pişman olmuştum ama sokaklara çıkmamla aslında ne akıllı bi iş yaptığımı aylar geçtikten ve canavar maşallah aynı iktidarda dvm ettikten sonra doğru su en doğrusu dediğimi iyi hatırlıyorum. !! Genel de hyusonggv250 yle bunun arasında kalınır ama siz keeway i tercih kılmışssınız ilginç fiyat etkili oldu sanırım. Ha bu arada regal çin de arge si olan tek fabrikadır ki beyaz eşyada bile imza yapmıştır. en sağlam çinli denir.
    Aslında bu konuda üzerinde sana destan yazabilirim ama kısaca anlatayım hyosung 250 macar malıdır genel çinlerden kendini ayıran en kaliteli japon yada american olmayan mal dır. zaten işçiliğine malzemesine bakarsan üzerine oturduğunda anlarsın hiç bilmesen bile. keeway sanırımn has çinli ama 9b kullanan bir arkadaşım vardı iki gün kullandı makineyi ve bizimkilerden sonra hayatta binilmez buna diyodu,-sanki hertarafından plastik hissi kırılacak hissi veriyomuş dediğine göre !!!! tabi şöyle de bişey var macit kullanan bir kardeşimiz var o da bizimkileri begenmiyo :D (Kısa anektod her motorcu motoruna aşıktı değilse zaten çok uzun süre kalmaz onunla)
    Bknz: not 1: Tarzımız nedir kardeşinin düşündüğü makine crusier dediğimiz çanta ve camla polis motorları cinsinden kullanılan makineler daha oturaklıdır manevra kabiliyeti kullandıkça çok kıvraklaşan ve yatmadan direksiyonla harikalar yaratan modeldir. İzleyin link yok youtube da harley cop polislerin gösterisi.. http://www.youtube.com/watch?v=q3DtCiqp9d8 .
    daha enine geniş ama 250 lik bi motorda çantasız vs çok da geniş olmayacağını düşündüğüm ama 650 yada750 - 800 lerde harika görünüme sahip olan makineler dragggy shadow vn 800 ideallerim. önerim bir yaş büytük olsun gv250 den şaşma ...
    http://www.flykittymotorsports.com/i...gv250_dani.jpg üstündeki değil altındaki gv250 bu rada
    Not2 : Old skool style de dediğimiz eski kulağı kesik diye bilinen ön rake açısı en uzun olan genelde uzun yol için tasarlanmış arka tekeri kalın ön teker ince büyük harley bigdog lar honda furry ler yada bizimki gibi onların en çakmalarından SPYDER lar yani bunların çakması kısaca youtube sözlük olabilir.. Biyerden geçip de farkedilememe yada dikkat çekmeme ışıklarda abi bu harley dimi süper makine allah kaza bela vermesin diye konularada sohbet olan makineler dir ))) tarz dır genel de tek kişilik tir ego dur tutkudur...
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Custo...item2566d05bc0
    türkiye farklı biyer olsaydı ve ebay dan bişey getirtmek bu kadar zahmetli olmasa bu kasa üzerine şöyle güzel bir 400--600 lük vtwin (bakınız v star değil) yerleştirip arka tekeri de biraz kalınlaştırdıktan sonra (Evreeennn nerelerdesinnn!!!) ömürlük bir makine olacaktır
    bknz : google arattırın ''chopper ebay'' ve sonucu siz görün. sitemizde harika işler çıkaran bomba herifler var . Yakında bende sokaklarda gezen tırı tırı möotorlardan bi tane alıp evde ebay imkanlarıyla bir bobber projem var.
    Proje demişken çantalara bayıldım biraz daha kalın bidahakine , şimdi harika bir nazi kaskı planı içeri,sindeyim Tam SPYDER lık Bitince ilk işim paylaşmak olacak..
    Unutmadan trafik de kendinden küçük hiçbişeye yaya dahil geçtim kendine saygısı olmayan adamlardan hayvan sevgisi bir de sokak hayvanlarını koruma isteği !!! umarım tek tek uyarmak la düzelir bu millet (empati diyorum koy bunları onların yerine) amann..
    Herkese Hörmetler ..

kardeşime ne halin varsa gör dedim artık
    ben kafaya taktım abi o motora binmem şart ! :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7241971/detay/
    şu motoru bilen sahibini tanıyan falan var mıdır ? forumdan mıdır ?
    sizce alınır mı ?6 lira sıfırı bana en mantıklı bu geldi. . .

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    İyi bayramlar herkeşeeeee

Alıntı n_y_c_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşime ne halin varsa gör dedim artık
    ben kafaya taktım abi o motora binmem şart ! :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7241971/detay/
    şu motoru bilen sahibini tanıyan falan var mıdır ? forumdan mıdır ?
    sizce alınır mı ?6 lira sıfırı bana en mantıklı bu geldi. . .
    Yahu arkadaşım napacaksın sahibini 200 km yazıyo :D VAlla biz de sana diecez yakında ne halin varsa gör diye Şaka bi yana motor ha sıfır ha 1 farketmez 5000 liraya çok iyi sıfırı 6000 lirayken . Madem bu kadar tanıdık birini arıyosun benim SPYDER i verelim sana aynı fiyata 3500km de benimki hemde full donanım...Ama bana da ucuz shadow bulmak kaydıyla
    Burda anlamadığım bişey var bir kasada alev deseni yok resimdekinin iki motoru siyah 250 liklerde motor metalik oluyo boyattırmış mı? yazmamış. Madem boyattıracakmış mat siyah yapsaymış keşke!
    Bu arada sıfır alınca neler yaptıracaksın anlatayım sana ben kutusunda samsun dan getirttim Ankara da ki bulunduğum yerde regalin söz de bayii vardı monte ettirdik 1 gün sürdü bin naz la yaptığı gibi bide 50 lira verdik pazarlıkla!! sözde bayi olunca!!
    Faturası elinde olacak fatura irsaliyeli vs bla bla trafik sicil sigorta cart curt belgeleriyle gidip iki yeni ruhsat belgesi çıkartıtracaksın sonra sigortası (2000 motor bir arabam var onların vergileriyle kıyaslayınca sudan ucuz ) Amaaaa oralarda geçen zamanına yanarsın..
    Kutusunda akü şarz cihazından tornavida alet edavat takımına kadar herşeyi içinde teslim alırsın REGAL düşünmüş sağolsun diğer serilerdeki hata bunlarda yok.
    Titreşim miş yerim titreşimi dediğim gibi arabamda ki titreşim bundan fazla sağlam rodaj arkadaşım boğmayacaksın yormayacaksın kimse senden ünsanüstü özen beklemiyo zorada girecek deverindede gidecek ee sıfır makine civatalar oynayacak yerine oturacak götünün altında afedersin herşeyi görüyorsun duyuyorsun biyerden sonra onları sıkacaksın gerekirse lastikli civatalar var çıkanları değiştir ki bu söylediklerim en fazla iki üç civata.gözün korkmasın her motorda olacak şeyler ilk bakımda bütün motorların standartıdır zaten sık yağ değiştir su zincir vs. Ya benim makineyi harleylerle yada japonlarla karıştırdılar yada titreşim diyenler crysler bmw ye biniyolar anlamadım bu titreşim olayını
    ha bu arada ilk işin lastik sinyallerden kurtulmak olacak 4 klasik japon sinyal nikelajlı 20 tl arka artçı koruması iptal radyatör altı sosis aman direksiyon altına koyup rezil etme motoru. Benim gibi ilerde iki çanta da sen yaparsın yanlara süper..Hem bu arada sigarayı corabında taşıoyon diyenlşerede )))) !!!! gösteri olur iki çanta iki ayna ister ebay ister sahibinden com 50 tl oldu bitti. ilerde tekli sele gerekirse vırt zırt sonra yakıtında mı gösterişinden mi dersin birdaha bırakmak istemezsin bu makinayı.
    Bu arada düşündüğün motor tekrar hatırlatayım custom chopper old skool style. türkiyede çok fazla bulunur cinsten değil inmek istememenin başka bir nedeni bunun ikamesi türkiye crusier lar.
    dediğim gibi sıfır aırsan yada 200 bunları sen yaparsın illa senin makina güzelmiş diyosan kullanmayı da biliyosan gel al git ama banada iki ilan göster uygun 750 lik bir shadow ...

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler