Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki daha uygunda olabilir emin değilim ama raptorun parçaları uygundur genelde.
    Ben Ankara dayım bide arkadaşım düşün bizi böyle bi yerde yok hiçbişey ama kutuplar bölgesi normal gelişmemesi...
    Bu arada spyder sahipleri bu gönderdiğim linke kesin baksın çok hoşlarına gidecek ben bir tane yaptıracam daha uyguna gelecek ve ..
    Mehmetttt Sonra gülecem sana çorabımlaaaaa....Sigarasını çorabında taşıyomuşşş...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/04-10...Q5fAccessories

)))))
    ben daha önce bu yan çantalardan gormuştum cruiser larda oldukça hoş dürüyor ayrıca camurluk banada dah ucuzdur gibi geliyo motor 5000 lira sonuçta motorun 10da 1i camurluk olmadığına göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Bu arada spyder sahipleri bu gönderdiğim linke kesin baksın çok hoşlarına gidecek ben bir tane yaptıracam daha uyguna gelecek ve ..
    Mehmetttt Sonra gülecem sana çorabımlaaaaa....Sigarasını çorabında taşıyomuşşş...)))))
    Valla senin gülmene gerek kalmadı, ben zaten gülünç duruma düştüm... Sen git koskoca Raptor'u sat, Mondial MCT'ye kal... Bundan gülünç bi durum olabilir mi ?!...

O çanta güzelmiş ama oradaki harleyde durduğu gibi senin motorda durur mu bilemem... Sen en iyisi bi tane top case al, canavar gibi kullan... Pizzacı seni...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı han_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha önce bu yan çantalardan gormuştum cruiser larda oldukça hoş dürüyor ayrıca camurluk banada dah ucuzdur gibi geliyo motor 5000 lira sonuçta motorun 10da 1i camurluk olmadığına göre
    Dostum bir de yan demiri farklı dikkatli bakarsan diğerinde biraz daha oval ama 500 de çok değil be ne biliyim sormak lazım emre ltd ye tlf u var mı ki kimse de ?
    Çanta küçültülürse bence olur süper olur ön sakalda da sosis var zaten kendi cebi de var krom dan baya oluyo yani kaskını koyamasanda bi yağmurluk takım taklavat sigara cay corba hepsi sıgar ve şekilden tevazu etmez.
    Aslında sakal kısmına sosis yerine öne doğru sivri bir heybe düşünüyodum ama zaman..

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla senin gülmene gerek kalmadı, ben zaten gülünç duruma düştüm... Sen git koskoca Raptor'u sat, Mondial MCT'ye kal... Bundan gülünç bi durum olabilir mi ?!...

O çanta güzelmiş ama oradaki harleyde durduğu gibi senin motorda durur mu bilemem... Sen en iyisi bi tane top case al, canavar gibi kullan... Pizzacı seni...
    İki teker iki teker dir kardeşim ötesi yalan hayırlı olsun macit de güzel bir kardeşimiz tamam SPYDER değil tamam raptor da değil ama Motor işte macitciler beğnemz genelde SPYDER ı ama sende değişme sonra ))
    Pizzacı haaaaa hey yavrumm konuşmayım diyorum illa konuşturuyon mehmetim laa raptordan önce scoter vardı şimdi macit var bana mı pizzacı diyon )))
    Peeehhhh daha çanta sözü vvar bir arkadaşın kimdi acaba.

Han kardeş bu arada topraközz bakarsa konyada bi bayi var raptorcu biliyodu no vs fiyatları çok uygun...bana da lazım bulursan

tabi hocam aslında arkada sinyallar dışında herşey değişiyoda lafın gelişi dedim ben ztn parça fiyatlarıda malum aynı motoru servisten parça parça toplamaya kalksan 10.000 olur ama parça 500 olmasın çok para yaa onu değiştirdim mi başka bişey değiştirmeye bi kuruş para kalmaz:D

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Han sana söylerken benim de iyice kafama yatmaya başladı

Dostum senin gönderdiğin site de de adamlar bu f1 çıkmadan önce değiştirmişler. eminim jhony pag de ona göre tasarımı şekillendirmiştir. ki böyle daha güzel haklısın ama herşeyde hazıra konmak yok tanıdık bir demirci kaynakçı biraz eline tornavida alacan o kadar kullanacan motor custom :''dökmek kırmak parçalamak '' demektir. biraz elini yağa pasa sokmadan olmuyo bu işler. hele o plakayı da yana alıca ki burada yapmış adamlar süper bişey çıkıyo diğer tarafa da şu çanta süper olacak aslında hava kötüyken bunla uğraşmak lazım . yahu yarın yoksa bunlamı ....

http://johnnypag.ca/features/CustomChoppers.asp?pg=2

bence : zamanım var para diyosun, çok güzel bir makine çıkartırsın ondan. bende ah keşke biraz zamanım olsa havalar da biraz güzel olsa diyorum aydın dasın havalar süperdir eminim.

elim yatkındır bu işlere ama kesip biçme hiç denemedim kötü bişey çıkar düşüncesiylede kafaya göre hareket edemiyorum ama bi airbrush tabancası alacam resimden grafitiden anlarım az çok o yüzden kendim yapacam yazın ilk iş motoru boyamak bide ayna , sinyal , far , arka çamurluk , tekli sele var değiştirmeyi düşündüğüm bazen bu kdr el değmişken bide tel jant yakışır diorum ama kararsızım bu konuda aslında biri fotoshopla bi tel jant koysa görsem iyi olur

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    İlk aldığımda bende kıyamıyodum ama baktım ki ben yapmazsam daha beter işçiliğe bide kaz gibi yolunarak para veriyorum artık aldım elime tornavide giriştim ne varsa bişey değiştirmedim ama acımam ilk fırsatta. hem zaten sen çamurluğun yenisini alacam diyosun diğerinin bir anlamı kalmıyo sanırım . herkes de böyle güzel dediğine göre bence
    Bu arada tel jant photoshop uğraşmak lazım dedim ya zaman yeni geldim ve sandalyeme zor attım kendimi. ama bu modellerde hiç görmedim tel jant bobber larda daha cok kullanılıyo ki arka teker kalın uymaz. bunlarda daha çok alev deseni kullanılıyo herşeyinde ama yinede sen bilirsin.
    Ebay da chopper yazıp arattıp çok proje üretirsin daha bunlardan..

bobberlarda ztn tel jant allahın emride bazı customize chopperlarda da görüyorum çokda hoşoma gidiyo ben hazır almak istiyorum çamurluğu ama çok para derlerse orjinalide feda ederim belki belli olmaz:D

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Çantamın kalıbı hazır , deri de tamam şimdi sadece dişkişler kaldı o da yakındır sonra mehmettttttt koyacam buraya resimleri

heycanla beklyorum resimleri benim gibi sosis yada top case sevmeyen biri için cebinden başka bi seçenek olması güzel

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    spydercılar nazlı adamlar anlaşıldı yaz gelmeden biz de iş yapmayacağız anlaşılan kardeşim çantaları taktım hoş da durdu şekilden de ödün vermedik en azından çok bişey konmaz ama yani yağmurluğunu da kadar alacak durumda şuanda hatta alışverişimi yapar hale geldim.
    Ama yağmurdan dışarı çıkamıyoruz umarım yaz uzun sürer de keyfini alırıs.
    Resimleri en kısa zamanda yüklecem piyasa ya çıkabilirsem.
    bu arada Harika karburatör kapakları var o boş yere yerleştirilirse harika durur diye düşünüyorum.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harle...item45f53d1b3f

Sorumu buradan soruyorum

Alıntı ZekAkst adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza yeni katıldım ancak uzun zamandır takip ediyorum forumu. Üye olmak bu güne kısmetmiş.

Bundan birkaç ay öncesine kadar motosiklet almak gibi bir hayalim yoktu ancak şans eseri bu forumla tanıştım ve uzun yol hikayeleriniz beni çok etkiledi. Bu yüzden chopper tarzı bir motosiklet almaya karar verdim. Uzun bir süre araştırdım ve 2. el Keeway ss 250 almaya karar verdim, daha sonra Regal Raptor Spyder 250'yi gördüm ve dış görünüşünden çok etkilendim. Şu an 2. el bir Regal Raptor Spyder almayı düşünüyorum. Bu motosikletle Türkiye'yi gezmeyi hayal ediyorum hatta. Bu motosikleti önerirmisiniz? Ortalama kaç KM hıza çıkabiliyor? Ne gibi artıları ve eksileri var? Boyum 1.82, bu motosiklet üzerinde nasıl dururum? Kullanımda zorluk çekermiyim? Ayrıca bu motosiklet benim ilk motosikletim olacak. Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

spydercılar nazlı adamlar anlaşıldı yaz gelmeden biz de iş yapmayacağız anlaşılan kardeşim çantaları taktım hoş da durdu şekilden de ödün vermedik en azından çok bişey konmaz ama yani yağmurluğunu da kadar alacak durumda şuanda hatta alışverişimi yapar hale geldim.
    Ama yağmurdan dışarı çıkamıyoruz umarım yaz uzun sürer de keyfini alırıs.
    Resimleri en kısa zamanda yüklecem piyasa ya çıkabilirsem.
    bu arada Harika karburatör kapakları var o boş yere yerleştirilirse harika durur diye düşünüyorum.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harle...item45f53d1b3f
    beklemedeyim HD kdr güzel durmuştur umarım ztn bir kendi çadırı bide disk kilidi sığsa yeter. fazlasını istersen yan çanya fln kullanıcaksın motor sonuçta bu bagajı yok yani

Motosikleti
    dragstar 650 2008
    arkadaslare herkese selam bu motorla son zamanlarda cıddı bısekılde ılgılenmeye basladım 2010 modellerı ıcın fıyat verebılecek arkadasım varmı herkese selamlar

Alıntı drejo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslare herkese selam bu motorla son zamanlarda cıddı bısekılde ılgılenmeye basladım 2010 modellerı ıcın fıyat verebılecek arkadasım varmı herkese selamlar

250cc sıfırı 5100 TL

Motosikleti
    dragstar 650 2008
    ewet baktım fakat ıkıncı el arıyorum satıs verecek arkadaslara duyrulur sahıbındende ıkıncı el fıyatıyla sıfırı nredyse aynı fıyat

fiyatlaın böyle olması normal çünkü orda satan arkadaşlar motorlarının vergi indiriminden önce alan kişiler o yüzden fiyatları yukarıda kalıyor. birde bu motoru kullananlar memnun olduğu için satmak isteyende pek yok. pazar durgun olunca fiyatlarda yüksek oluyo. :(

Regal Raptor Spyder 350 alacağım ama motosikleti muhafaza edebileceğim tek bir yer var, evimizin arka bahçesi. Arka bahçeye girmesi için gidonun uzunluğunun 80 cm'yi geçmemesi gerekiyor. Spyder 350'de gidonun uzunluğu nedir acaba?

Motosikleti
    regal raptor spyder 250 cc

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım yaklaşık 8 günlük raptor kullanıcısıyım ve motordan çok memnunum fakat motorun bir yerlerinden ses geliyo galiba zincir aksamından tam olarak cözemedim bu sorunu sizde yaşıyonuzmu ve yaşıyan arkadaşlar varsa nasıl cözüm ürettiler bilgilendirirseniz sevinirim teşekürler şimdiden

Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Çantaları iki tarafada taktım hiç görüntüyü bozmadı çok değil ama herşeyi sığdı ayrıca boş da biri sosisi sakala koymuştum ona da farklı bir çanta ayarladım..

Drejo O kadar çok harcıyo ki yeni alan sıfır almak daha mı avantajlı sen düşün.
    Zekast işyerinden yazıyorum ama 82 cm sanırım diye hatırlıyorum.
    sisse Zincir den gelen ses evet sıkıntılı bir ses plastik aksamlar var ebay da bir zaman uğraşıcam ama alışıyosun sese :D

Han naaptın sonuç ne bizim mehmeti geçtin sende hadi projeler nerde,tamam yaz gelmedi bizede sizin ora iyiydi..

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler