Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Spyder

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Kafama takılan bi nokta da şu ki ; Özkan ve Soner'in çamurluklar uzun süredir eğri ama dikkati başka tarafa toplayarak bu işten yırtacaklarını sanıyorlarsa da çok yanılıyorlar çünkü Neo unutmaz... Bu işler öyle 1000 oldu diye hava atmaya benzemez, Neo affetmez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan h.geldin aramıza evren pek çıkamıyodu senin aldığın iyi oldu ))
    Bu arada maşallah ondaki emek !!!!! Seninde İyi bakacağına eminim.
    Söylediklerin sorun değil sadece zamanla alışıyosun...Bu arada zemin ıslak değilse suratlı olmaktan ve motoru yatırmaktan korkma o motor onun için yapılmış gidonu çevirmene gerek yok o zaman sağa dönüş sıkıntın kalmaz ama tabi düşük hızda değil..

Evrenim arkadaşlara katılmamak içten değil Özkanım valla bi eğrilik var ne o yaa..Ozan be bu arada seninkinde de sanki bi eğrilik var gibi Yaw Kardeşim bi Mehmete alamadık ama sanırım bu sefer olacak gibi artık...Sonra yanınıza uğrarsam...
    Hoşbulduk

Evren'in çamurluk yamuk derken biz mi çıktık ortaya Ben 2nci el aldım zamanında düzeltilecekti eğer düzeltilmediyse ki bunun yine sorumlusu evren o vakit evren ayın 5 inde maaşını alınca sen yarısını ayır

Görüşmek üzere..
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Alıntı SaintOzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk

Evren'in çamurluk yamuk derken biz mi çıktık ortaya Ben 2nci el aldım zamanında düzeltilecekti eğer düzeltilmediyse ki bunun yine sorumlusu evren o vakit evren ayın 5 inde maaşını alınca sen yarısını ayır

Görüşmek üzere..
    hahhahha :D süper oldu bu yaaa çok eğlendim... Düzeltiriz arkadaşlar ayıp ediyonuz... Ozan bak güzel bir noktaya değinmiş Soner senin de hafif bir eğrilik var gibi sanki :D

Soner öle akşamları Tunalı yapmalar falan hayırdır :D gördüm dün akşam saat 20:30 civarı seni özkanla geçtiniz önümden... çok güzel bir görüntüydü.. egzozlar açılınca Görüntü + Ses süper olacak...

motor regalin diğer motorlarından farksız sadece customlu. hem bunun cc side düşük bir de bu motoru 6.000 tlye satıyorlar gidersin süper bir racer alırsın daha iyi ama motorun görünüşü süper ona bir şey demiyorum.

Motosikleti
    Alıntı yalovalıdrag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor regalin diğer motorlarından farksız sadece customlu. hem bunun cc side düşük bir de bu motoru 6.000 tlye satıyorlar gidersin süper bir racer alırsın daha iyi ama motorun görünüşü süper ona bir şey demiyorum.
    6000 tlye alacağın 91-96 arası model süper racerla verceği arızalardan ve yakıcağı benzinden dolayı bi 6000 tl daha harcayarak kendine de yazık edebilirsin... ayrıca chooper la race motoru karşılaştırmak da pek anlamlı değildir bence..

dediğin gibi motorun görünüşü gerçekten çok güzel + motoru da kanaatimce hyosung dan sonra (kore malı biliyorum) en kaliteli çin motorudur, su soğutmalıdır hararet yapmaz şişmez yolda bırakmaz.

tabi herkesin kendi düşüncesine saygı duymak lazım

Motosikleti
    Motocenterda uzun bir gün sonunda dolaşmaya çıkan Soner ve Özkan...

http://www.youtube.com/watch?v=fwPk1tTkewc

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı universe88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motocenterda uzun bir gün sonunda dolaşmaya çıkan Soner ve Özkan...

http://www.youtube.com/watch?v=fwPk1tTkewc
    soner ve özkan ok de şapkalı sakallı arkadaş kim
    "bari güzel bi motora bineydikde öyle çekeydin" diyen

eline sağlık kardeşim

seninde sahibinden.com a koyduğun videoyu koysan güzel olur.oda güzel

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Yakışmış bizim gençlere de spyder hani...Tek başına spyder'ın bi esprisi yok üzerinde bizim yiğitler olmayınca...Maaşallah diyelim de nazar değmesin...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Uzun süreden sonra tekrar merhabalar . Mehmetim sağol eksiklolma youtube yine sorunlu ama eminim sana bizden daha çok yakışacak hava senden yana ama bir haftan kaldı sonra kış mış dinlemem valla....
    Bu arada Bunun adı SPYDER : Evrenim Dayanamadım Son odayı kestik ve sonuç harika gürlemeye başladı minik kedi..İlk senin youtube a koyduğun video da dinlemiştim acık sesini hala aşık olmaya sebep. Özz üme de hep söylerim bu kaplan leopar yada gürlemesi bile öyle bir başka ki şimdi tek oda tek kanal sonra iki kanal daha o zaman düşünemiyorum bile ...
    Bu arada racing mi?
    :::: Artizin ne işi ola ki bazar da )))
    (Kimsenin bişey yapacağı yok ben haftasonu izinlerime döneyim de tek tek evden toplacam sizi)

Motosikleti
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner ve özkan ok de şapkalı sakallı arkadaş kim
    "bari güzel bi motora bineydikde öyle çekeydin" diyen

eline sağlık kardeşim

seninde sahibinden.com a koyduğun videoyu koysan güzel olur.oda güzel
    valla o arkadaş kim bilmiyorum orda çalışıyor heralde, özkan :D

video ekleyeceğim daha da boyutları çok yüksek biraz ufaltayım eklerim.

bu hafta sonu havalar düzeliyor pazar bi tur atarız artık heralde....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:16 ----------

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son odayı kestik ve sonuç harika gürlemeye başladı minik kedi..İlk senin youtube a koyduğun video da dinlemiştim acık sesini hala aşık olmaya sebep. Özz üme de hep söylerim bu kaplan leopar yada gürlemesi bile öyle bir başka ki şimdi tek oda tek kanal sonra iki kanal daha o zaman düşünemiyorum bile ...
    Bu arada racing mi?
    :::: Artizin ne işi ola ki bazar da )))
    (Kimsenin bişey yapacağı yok ben haftasonu izinlerime döneyim de tek tek evden toplacam sizi)
    hayırlı olsun soner :D pıtı pıtı dolaşmayı bıraktınız demek :D ben geliyorum diyordur motor RR ların sesini seviyorum ben yaa...

Pazar bi aksilik çıkmazza dolaşalım, havada ii gibi görünüyor...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    pazar eğitileceğiz ama 5 den sonra varım her türlü..Hem hava güzelleşmiş olur birazz...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Evren,

Pazar günü gezerken bana da ugrayın.. sınırlar içinde size eşlik ederim kabule derseniz..
    Hem şu yağlama ve uzun far işinide halleder miyiz vaktin olursa ?
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

Motosikleti
    Evren,

Pazar günü gezerken bana da ugrayın.. sınırlar içinde size eşlik ederim kabule derseniz..
    Hem şu yağlama ve uzun far işinide halleder miyiz vaktin olursa ?
    abi yağmur olmassa hallederiz... kız arkadaşım da bıdı bıdı edşyor bu pazar işine ama hadi hayırlısı...

Motosikleti
    Bir video daha... taa motoru ilk aldığım günlerden, ne günlerdi bee :D

http://www.youtube.com/watch?v=HEFZL8YpNJs

Buda taa 2006 da aldığım canavar :D arkadaşım hala biniyor 30000km+ oldu hala saat gibi, hatta titreşim diye birşey yok binince afalladım geçen hafta..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

10000.km

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    abi yağmur olmassa hallederiz... kız arkadaşım da bıdı bıdı edşyor bu pazar işine ama hadi hayırlısı...
    Ok. Pazar güneşli olacak. 30 derece..
    Birde o gün 3 e kadar müsait olacağım. Neyseki senin sadece kız arkadaşın dır dır ediyor

Evren 3 den sonra evde olmayacağım benim ufaklığın konseri var.. Klasik müzik seviyorsan sen de gel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

Birde o gün 3 e kadar müsait olacağım. Neyseki senin sadece kız arkadaşın dır dır ediyor

Evren 3 den sonra evde olmayacağım benim ufaklığın konseri var.. Klasik müzik seviyorsan sen de gel
    Arkadaşlar
    Moto sohbet altında Beni Farket Eylemi adlı konuya bir el atarmısınız. Ankara'dan destek istemekteler.
    Saint Rider

Motosikleti
    KAWASAKİ

Hayallerimin Motoru...

Motosikleti
    KARA KIZ
    hakikaten ne günlerdi beee

bikaç enstantanede benden olsum...

şimdiye kadar gelmiş-geçmiş en sevdiğim makinamdı

sıfır vibrasyon + fişek gibi motor

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Off yaa gece gece canım sıkıldı, nasıl kaçar bu motor yine yaa...! Valla bankalara bile başvuru yaptım kredi filan çekip alacaktım haber bekliyordum, yavaş davranmam yüzünden kaçırdım yine sinir oldum...

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off yaa gece gece canım sıkıldı, nasıl kaçar bu motor yine yaa...! Valla bankalara bile başvuru yaptım kredi filan çekip alacaktım haber bekliyordum, yavaş davranmam yüzünden kaçırdım yine sinir oldum...
    her işte bir hayır vardır, yavaş olsun garanti olsun galyana gelip de acele iş yapınca genelde uzun vadede sıkıntı olur :D bakarsın böle daha güzel bişeylere denk gelebilirsin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:28 ----------

Evren 3 den sonra evde olmayacağım benim ufaklığın konseri var.. Klasik müzik seviyorsan sen de gel [COLOR="Silver"]
    abi umarım bi sıkıntı çıkmaz da gelirim şu an gelebilirim diyemiyorum, büyük ihtimalle gelirim ama genede garanti vermeyim... gelirsem far'ı da getiririm ama onu biz takamayız, bir oto elektirikçisi 10 dk da takar....

buarada meteorolojide haftaya çarşambaya kadar Gökgürültülü Sağnak Yağışlı görünüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:32 ----------

Johnny Pag' in bütün modelleri aynı videoda... :D

Daytona tek geçerim!

http://www.youtube.com/watch?v=yzP5G...eature=related

Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işler kısmet be kardeşim,
    en hayırlısı ne ise o olsun...
    evrenin dediği gibi belkide daha iyisini bulacagız

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler