Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kanuniden 200 cc racing hemde 2999 ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Fotoğrafdaki motorların aynası yok sanırım , Herhalde resim için çıkarmışlardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    bence para werilecek son motor diyebilirim. goruntu bes para etmez motor ozellikleride yaramaz bana kalırsa benim cross bile 13 beygir .... yani gitmez bu alet
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Bu motor oturuş pozisyonuna göre touring tarzı gibi duruyor. Bu makineyi alanlar çok zorlayacaklar. Sonuçta serviste görecez bakalım nelr olacak. Ayrıca bu motoru alacakların bu şekilde kullanacaklarını hiç sanmıyorum en azından bizim memlekette karbüratör büyütürler, eksantrik işlerler ayrıca egzozla falan oynalar, üzerinden hafifletmek için parça sökerler 1bg daha kazandırırlar. Sonrada otobanda Allah ne verdiyse basarlar. Neticede servis tamir bekleyen motorla dolacak. En doğru bilgiyi kulllanandan alıcaz elbette.

Şahsi görüşüm bu motor racing değil grenajlı bir touring klonu veya city bikedır.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    bu kanuni resmen saçmalıyor bukadar purofösyoneli hesaba katmamış anlaşılan ucuza rezing yapacam diye kendilerini alay ettiriyorlar bence muhendislerini veya tasarımcılarını değiştirsinler bizim istediğimiz bu deyil.

Hayatta binmem bu motora görünüm berbat Çok ilkel duruyor .

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Arkadaslar size nasıl tesekkür etsem ne desem bilmiyorum.
    iyi ki varsınız.tavsiyeleriniz doğrultusunda ybr almaya karar verdim ve salı günü parayı bastırıp aldım.
    plaka yarın çıkacak iki gundur heyecandan uykusuzum.Siyah yoktu mavi aldım ayrıca ocakta kampanya varmıs hersey dahil 2700
    dusunen arkadaslara tavsiyem acele etmeleridir.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bu motoru kötüleyenlerin kaçı gördü merak ediyorum. Başka bir konuda ben de önyargılı davranmıştım, ama bayiiye gidip lacivert renklisinin zerine oturunca cbr125'ten farkını gördüm.

CBR'dan kesinlikle daha büyük. 183'üm, Kanuni'nin üzerinde CBR'dakinden çok daha rahattım. Kanuni 2hp daha güçlü ama 25kg daha ağır, dolayısıyla güç/ağırlık oranları yakın. Arka alstik 130'luk, CBR'ın 100'lük lastiğinden çok daha güzel duruyor. CBR'dan daha kalıplı. Göstergeleri cbr'dan daha kötü. 5 vites (cbr-6) olması da dezavantaj.

Ama unutmayın cbr kanuni'den %50 daha pahalı. Üniversite öğrencisiyim, bütçem ayda max. 200 milyon ödemeye uygun ve şu an hiç birikimim yok. Okula gidip gelmek için ybr de alabilirim, ama İstanbul'daki kuryelerin %60'ının kullandığı bir motordan almaktansa (kesinlikle kötüleme amaçlı değil, ybr muhteşem bir motor ama bana commuterler baa hitap etmiyor), racing (aslında sport touringe daha yakın) görüntülü bu aleti almak daha iyi. Üzerinde birkaç ufak değişiklikle CBR kadar güzel bir görüntü elde etmek çokı zor olmaz bence.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    hani eskiden jawalara kafa takarlardı ya aynı öle olmuş zuhahaha
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    bence tip olarak iğreç bir motor buna dedem bile binmez
    ayrıca hava soğutmalı bir motordan fazla bişide beklemem ben motor ısındıktan sonra tamam bide yazın havvada sıcak oluyo ne kadar güç üretse bile güç kaybına uğrayacağı kesin...

Motosikleti
    ZS200 de hava soğutmalı.

bozkurt26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu pancar motoru gibi bişi yaw cbr 125 ona oranla deli makina hem saglam hemde marka ve zealsunun racingi bile bundan güzel mavi r1 in dedigi gibi 3 milyar daha ekle ikinci el al japon malı number one başka tanımam yaw bunun direksiyonu da turning gibi yüksek yatık degilde kazık gibi oturmak var dimi ama .......

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    buyrun bi fotoğrafta benden
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Motosikleti
    Ön jant rengi, ön çamurluk ve aynaları değiştirilirse gayet güzel olur. Çin malı Zealsun almaktansa veya CBR125 üzerinde dev gibi durmaktansa bu motoru düşünüyorum.

Sürekli aşağılayan arkadaşlara da Hayabusa'larıyla mutluluklar diliyorum. Kimseye zorla satmıyorlar bu motoru. Hiçbir sebep göstermeden sadece 2-3 resme bakarak karar verenleri de motorcu ruhlarından dolayı tebrik ediyorum En güzel motor insanın kullanabileceği motordur.

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Bence de fena durmuyor... Herşeyin artıları ve eksileri olur. Önemli olan fiyat/performans oranı. Yedek parça ve servis açısından cbr'dan daha avantajlı olacağı kesin. Kanuni de ikinci bir Seyhan vakası yaşatmazsa bence bu motora binilebilir. Tiger kullananlar da genel olarak memnunlar.
    Biraz sport touring makyajı ile daha şık hale getirilebilir.

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    motorun hayırlı olsun kazasız ,dikkatli kullanmanı temenni ederim
    günümüzde o.... bile o.... denilmiyor o yüzden motoru denemeden bilemeyiz umarım memlun kalırsın. Zaten önemli olan senin motordan aldığın fayda dır.
    Burada önemli olan en iyi fiyata en iyi motoru almaktır tecrübelerini paylaşmak
    başka resimlerini de görmek isteriz.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bende bugün alıyorum bi tane racer 200 bvakalım nasıl alınca yazarım herkese görüşlerimi

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alanlara hayırlı olsun satacam motorumu yakında bir de kanuni ye binelim bakalım ne olacak ( kullanan arkadaşlar dan motosiklet hakkındaki yorumlarını bekliyoruz)

arkadaşlar bunuda cevabım aynı wuxi 19Hp ve görüntüsü bundan daha güzel

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    N_Volkan arkadaşım dediğin motor 17,5 hp kendi verdiğin sitede yazıyor sen nerden çıkardın 19 hp diye.

http://www.tokerticaret.com/racing.html

Teknik Özellikleri:

Motor Kapasitesi : 200 cc
    Araç Boyu :1920 mm
    Araç Genişliği : 915 mm
    Araç Yüksekliği : 1500 mm
    Araç Net Ağırlığı : 140kg
    Max. Güç : 17,5 Hp
    Motor Tipi : Tek Silindir, Hava Soğutmalı, 4 Zamanlı
    Çalıştırma : Elektrik ve Ayaktan Marşlı
    Ateşleme : Elektronik C.D.I.
    Yakıt Deposu : 18Litre
    Akü :12V-7AH
    Fren : Ön: Disk Arka: Kampana
    Ön Lastik : 350-18
    Arka Lastik : 275-18

ayrıca lastik ebatlarından bişey anlamadım
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

pervane3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bana sorarsan biraz daha bekle ne cbf ne kanuni al 2. el kawasaki er5 ki 6 milyara cok temiz bulursun.hem ömür boyun binilcek.yada belli bir süre sonra 600 lüge terfi edersin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler