Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

kle 500 kullanıcıları/bilgi paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka bir yana ben çok merak ediyorum bu motoru ama şu rüzgar alıyor yorumları meselesine çok takılıyorum :(

zaten motosiklet çeliğin rüzgarla dansıdır. rüzgar istemiyosan arabaya bin kardeş şaka bi yana gülü seven dikenine katlanır [COLOR="Silver"]
    Bu konu tamamen zevk ve beklenti ile alakalı. Eski motorum CBF 250 ye ön cam taktıktan sonra sürüş keyfim artmıştı ve kesinlikle bir daha tur camsız motora binmeyeceğim demiştim.

KLE üzerindeki tur camını çıkarttım nasıl olacağını merak ettiğim için ve bu hali çok hoşuma gitti. Tur camı takılıyken sanki yol ile arama giriyor gibi hissediyordum. Camı çıkarttığımda birazcık öne eğildiğimde boyum da uzun olduğu için artık ön tekerleği bile görebiliyorum.

Tur camı varken gövdeme hiç rüzgar almıyorum ve özellikle otoyolda daha az yoruluyordum. Bu cumartesi sadece 200 km yol yapmış olmama rağmen rüzgara karşı koyduğum için boynum hala ağrıyor...

Sonuç olarak keyfine düşkün birisi rüzgarı pek sevmeyebilir, ama aksiyon peşindekiler için, evet rüzgar pek te önemli değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Şaka bir yana ben çok merak ediyorum bu motoru ama şu rüzgar alıyor yorumları meselesine çok takılıyorum :(

zaten motosiklet çeliğin rüzgarla dansıdır. rüzgar istemiyosan arabaya bin kardeş şaka bi yana gülü seven dikenine katlanır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:57 ----------

valla benim bi motorcu bi tanıdık arkadasım var o vaolantı bi şekilde tamir etti gayette saglam oldu. birkac gün sonra söküp kontrol ettım henuz bısey yoktu. ebay kullanamıyorum yabancı dil sorunundan dolayı. fiyatları ne kadar ebay da???

Parçanın hakkı 250 liradır..daha ucuza veya pahlıya bulabilirsin.sence orjinal parça ile tamir edilmiş parça bir olur mu? yakıt ateşleme şarj konusunda sorun yaşama ihtimalini göz önüne aldığın zaman.değmez tamir etmek. ayrıca dediğim şey olursa inan çok pişman olursun.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    [/COLOR][QUOTE=srknbdm;2241510]baya bi kle alan olmuş bu arada ihtiyacınız oldugunda kullanabileceğiniz bir bilgi vermek istiyorum. km halatını çeviren ön tekerlekteki km redüktörü yani km teline hareket veren çark kanuni 250 kros tan temin edilebilir.[COLOR="Silver"]

daha önce verdiğim bilginin yanlışlığından dolayı özürdilerim kanuni 250 kros değil enduro 200 'ün redüktörünü kullanmış usta
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    [QUOTE=srknbdm;2242859][/COLOR]
    baya bi kle alan olmuş bu arada ihtiyacınız oldugunda kullanabileceğiniz bir bilgi vermek istiyorum. km halatını çeviren ön tekerlekteki km redüktörü yani km teline hareket veren çark kanuni 250 kros tan temin edilebilir.[COLOR="Silver"]

daha önce verdiğim bilginin yanlışlığından dolayı özürdilerim kanuni 250 kros değil enduro 200 'ün redüktörünü kullanmış usta
    Ok Ok tahmin ettiğim gibi şimdi yakınımdaki bir servisle konustum ellerinde bir tane varmış akşama dogru gidip alacagım Tekrar teşekkurler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    [QUOTE=harbiturk;2242944]
    [/COLOR]
    Ok Ok tahmin ettiğim gibi şimdi yakınımdaki bir servisle konustum ellerinde bir tane varmış akşama dogru gidip alacagım Tekrar teşekkurler.
    km halatıyla beraber al. usta oyle dedi.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    arkadaşlar facebook ta kle 500 türkiye grubu kurdum katılımlarınızı ve tanıdıklarını davet etmenizi bekliyorum [COLOR="Silver"]

http://www.facebook.com/home.php#!/h...60683283979620

Motosikleti
    KLE 500
    arkadaşlar facebook ta kle 500 türkiye grubu kurdum katılımlarınızı ve tanıdıklarını davet etmenizi bekliyorum [COLOR="Silver"]

http://www.facebook.com/home.php#!/h...60683283979620
    Pek facebook kullanmam ama bu gruba kayıt oldum

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    facede iletişim daha kolay olduğu için daha kullanışlı olacağına inanıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:22 ----------

[QUOTE=harbiturk;2242944]
    [/COLOR]
    kardeş halledebildinmi km halatı olayını???

Motosikleti
    KLE 500
    Haklısın, facebook ta paylaşım özellikle fotograflar için daha pratik.

Bir de bazı arkadaşlar gezilerde öyle fotograflar çekiyorlar ki belgesel kıvamında oluyor. Anlamıyorum nasıl başarıyorlar, ben motoru kenara çekip eldivenleri çıkartıp fotograf makinasıyla uğraşmaya çok üşeniyorum.

Son üç haftadır bir ömerli bir şile bir belgrad gezisi yaptım toplasan 10 tane fotograf çemememişim. Bu işin bir kolay yolu var mıdır acaba?

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    söylemesi ayıp benim çok güzel karelerim var malesef simdi faceye giremiyorum. işyeri bilgisayarları kısıtlı

Motosikleti
    KLE 500
    söylemesi ayıp benim çok güzel karelerim var malesef simdi faceye giremiyorum. işyeri bilgisayarları kısıtlı
    Afedersin de ben de İzmirde otursam benim de güzel karelerim olurdu ama istanbulda güzel kare yakalayacak yerler hem az hem de uzak kalıyor

Neyse, baharda bir ege turu daha planlıyorum bu sefer fotograf makinasını boynuma asacam...

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı cityrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Afedersin de ben de İzmirde otursam benim de güzel karelerim olurdu ama istanbulda güzel kare yakalayacak yerler hem az hem de uzak kalıyor

Neyse, baharda bir ege turu daha planlıyorum bu sefer fotograf makinasını boynuma asacam...
    ya ben bir yıl oldu mersine taşındım daha değiştirmemişim bi ara değiştirieyim bari

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 ----------

bu arada facedeki gruba üye olanlar kendi fotograflarını eklerseler sevinirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 ----------

bir yıl gecikmelide olsa izmiri mersin olarak değiştirdim. sen egeyi boşver akdeniz turu yap

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Elimde 2004 model kle 500 için givi touring cam var.
    Standart ön cam ile takas etmek isteyenler bana özelden ulaşabilirler
    belki bu ilan işine yarar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9647905/detay?

Motosikleti
    KLE 500
    Çok sağol ama bu benim işimi görmüyor maalesef.
    İlandaki KLE eski model bir KLE, benim 2004 ten bir önceki kasası.
    Benimkinde enstruman panelinin üzerinde rüzgar camı var, bu ilandaki nx4 falcon da olduğu gibi cam değil, gövdenin uzantısı gibi.

Aslında ben elimdeki ön camı plexi glass cıda ihtiyacım olduğu kadar kestirmeyi düşünmüştüm ama tur camına ihtiyacı olan birisi varsa camları değişelim, forumdan arkadalara bir kıyağım olsun diye buraya mesaj yazmıştım...

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Çok sağol ama bu benim işimi görmüyor maalesef.
    İlandaki KLE eski model bir KLE, benim 2004 ten bir önceki kasası.
    Benimkinde enstruman panelinin üzerinde rüzgar camı var, bu ilandaki nx4 falcon da olduğu gibi cam değil, gövdenin uzantısı gibi.

Aslında ben elimdeki ön camı plexi glass cıda ihtiyacım olduğu kadar kestirmeyi düşünmüştüm ama tur camına ihtiyacı olan birisi varsa camları değişelim, forumdan arkadalara bir kıyağım olsun diye buraya mesaj yazmıştım...
    tur camli nasıl duruyor motor ?? rüzgara karşı ne kadar etkili ?? varsa resmi faceye koyarmısın ??

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ben kendı tur camımı kendım yaptım ıkı dakka sonra resmını koyarım durun cekeyım hemen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 ----------

Motosikleti
    KLE 500
    Facebook grubuna birkaç fotograf ekledim, cidden buraya eklemekten daha kolay oluyormuş

Tur camını özellikle kışın kullanmak lazım aslında çünkü gövdeye gelen bütün rüzgarı kesiyor ve soğuktan koruyor.

Harbiturk, senin cam da güzel olmuş, benimkinden daha uzun. Senin cam muhtemelen bütün rüzgarı kaskının üzerinden atabiliyordur. Benim boyum da 1.80 olsaydı hiç rüzgar almayacaktım ama şimdi dik durduğumda vizörün üst hizasından itibaren kaskım rüzgar alıyor. Biraz eğilirsem rüzgarı hiç hissetmiyorum.

Bir de gördüğüm kadarıyla karter koruman yok, sen mi çıkarttın?

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Kardeş bunu hangi camcıda yaptırdın yahu

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Facebook grubuna birkaç fotograf ekledim, cidden buraya eklemekten daha kolay oluyormuş

Tur camını özellikle kışın kullanmak lazım aslında çünkü gövdeye gelen bütün rüzgarı kesiyor ve soğuktan koruyor.

Harbiturk, senin cam da güzel olmuş, benimkinden daha uzun. Senin cam muhtemelen bütün rüzgarı kaskının üzerinden atabiliyordur. Benim boyum da 1.80 olsaydı hiç rüzgar almayacaktım ama şimdi dik durduğumda vizörün üst hizasından itibaren kaskım rüzgar alıyor. Biraz eğilirsem rüzgarı hiç hissetmiyorum.

Bir de gördüğüm kadarıyla karter koruman yok, sen mi çıkarttın?

O camı takmadan once kelimenin tam anlamıyla mahvoluyordum bu cam harika oldu nereyse yuzume hıc ruzgar gelmıyor boy 1.80 en onemlısıde usumuyorum. Bugun hava 3 derece idi sabah bı baktım motorun ustu buzlanmış bındım işime gittim en ufak bir uşume olmadı. Alt kısımda da tbiki korumalı pantolon var.

Karter korumayı ben soktum takmaya usenıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:45 ----------

Kardeş bunu hangi camcıda yaptırdın yahu
    Serkan camcılar bunu yapmıyor El emeği göz nuru 12 TL maliyeti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:47 ----------

Dün kilometre redüktorunu almaya gittim baktım KLE 500 ün ki ile alakası yok benzemıyor bıle nasıl uydurdu acaba merak ettım. Acaba içindekilerimi söküp değiştirdi.

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Dün kilometre redüktorunu almaya gittim baktım KLE 500 ün ki ile alakası yok benzemıyor bıle nasıl uydurdu acaba merak ettım. Acaba içindekilerimi söküp değiştirdi.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1BT4kbR8Z

içinde oynamalar yapmış zaten. benim motorum dün geldi. valla çokta iyi çalışıyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 ----------

kle yan römork taktırsak nasıl olur acep gezerken üç kişi olur maliyeti üçe böleriz e malum benzin çok pahalı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler