Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cb500f
    Dryke bende inazuma yoktu.aslinda motor da yoktu bayagi bir suredir.senin motora baktim bi sure beygiri kisip kullanirim dedim ama yokmus beygir dusurme.72 beygir halide beni korkutgundan aralik basinda cb500f aldim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sparrow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-6f + Kral Grande 6
    Er6f uzun kısa çift yaptık sonunda
    https://www.facebook.com/SmotoAntaly...59052297563580" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    ayrıntılı olarak youtube atsanız daha faydalı olur. ben videonu grupta izledim bu attığın link bozuk sanırım, buradan kimseye ulaşmaz.

Merhaba arkadaşlar 2015 model er6f abs ile aranıza katıldım. Epey araştırmama rağmen arka çanta demiri ve koruma takozuyla ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım. Satın almak için önerebileceğiniz yerler ve fiyatlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar Merhaba,
    Yakın zamanda Er6f almayı planlıyorum.. Sıfır fiyatları malum ortada olduğu için 2015 yada 2016 model temiz birşeyler denk getirebilirsem aranıza katılmayı düşünüyorum inş. 2015 ve 2016 model arasındaki farklar nelerdir? ve Alırken dikkat etmem gereken noktaları varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Alıntı Mimarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,
    Yakın zamanda Er6f almayı planlıyorum.. Sıfır fiyatları malum ortada olduğu için 2015 yada 2016 model temiz birşeyler denk getirebilirsem aranıza katılmayı düşünüyorum inş. 2015 ve 2016 model arasındaki farklar nelerdir? ve Alırken dikkat etmem gereken noktaları varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    2013 model komple siyah karenaj, kırmızı amortisör abs li olan f kullanıyorum.

Ben de geçen yıl ararken senin gibi düşünüyordum ama inan ki gerek yok 2012 2016 kasa arasında fark yok diye bılıyorum.

Gönül rahatlığıyla 2012 sonrasına bakılabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:44 ----------

Alıntı Mimarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,
    Alıntı tnj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2015 model er6f abs ile aranıza katıldım. Epey araştırmama rağmen arka çanta demiri ve koruma takozuyla ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım. Satın almak için önerebileceğiniz yerler ve fiyatlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Çanta demiri direk maalesef yok fakat biraz uğraşırsanız sanayi de kendiniz imal edebilirsiniz. (75lira )

Ben kendi makinem de olanı eyüp biçen bey'e sattım facebooktan bulup ulaşın, belki sizinle resimlerini paylaşır, ona göre yaparsınız.

Uyumlusu 400 lira olması lazım.

ewrico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs jupiter kawasaki er6n
    2008 model eski kasa er6n ön siperlik lazım ön cam. varmı satan bilen birisi bulamıyorum

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    2012 den 2016 ya kadar ufak tefek makyaj farklari var,tek sele/parcali sele renk farklari var,abs/absiz farki var. Teknik veriler tasarim olarak %90 aynilar.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 den 2016 ya kadar ufak tefek makyaj farklari var,tek sele/parcali sele renk farklari var,abs/absiz farki var. Teknik veriler tasarim olarak %90 aynilar.
    Sele farkı yok abs li abssız farkı var tabi. Ama yanılıyor olabilirim büyük bir fark yok kasada genel olarak.

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele farkı yok abs li abssız farkı var tabi. Ama yanılıyor olabilirim büyük bir fark yok kasada genel olarak.
    2011 e kadar tek sele,sonrasi parcali sele. 2012 den sonrasi ayni zaten.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazilan yorumlarin hepsini okumadim. Ki buraya oneri vermek icin de gelmedim aslinda.

Bu tarz basliklarda neden olmadigini merak ettigim motor Er6 N/F serisi. (14-15 kasa)

Sahsen Xj6 agirligi, Mt7 tasarimi itibariyle begenmiyorum.

Sv 650 de fiyat olarak zaten yukarida cikmisti, simdi daha da zamlanmis.

4 silindirle, veya sesli egsozla hic isim olmadi. Cift silindir, 600 cc acinca giden, 4-5 litre ortalama yakan kalitesi tartisilmaz makineler Sv ve Er6 serisi.

Su an malum sitede Kawa 22-23 bine cok temizleri var. 15 model N yesil kasa da efsane, F kasa da oyle.Ama ne yazik ki fazla kalmayacaklar. Zira yeni Ninja 650 36.800 TL bugunku kur ile.

Kredi cekecek imkanim olsa hic kacirmazdim da, sartlar malesef.

Bu yazi burda kalsin ileride donup ne kadar da hakliymisim la o zaman derim
    Fukaraligimin gozu kor olsun, hakli olmak degil motor sahibi olmak istiyorum lan

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fukaraligimin gozu kor olsun, hakli olmak degil motor sahibi olmak istiyorum lan
    Maalesef artık istemekle de olmuyor. Er6f alma arefesindeyim. Birtane beyaz birtane de yeşil ekledim favoriye. Gel gör ki birinin telefonu kapalı. Beyaz olanın sahibi detay telefonda verilecek demiş. Aradım. Plaka ve şase no istedim;

- sen nöbacağın plakayı şase nömarasını. Motoru beğn sıfır aldım birşeycüğü yok dedi

Kapattım ��
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    150mr --> ns200
    arkadaşlar merhaba, linkteki motora heveslendim. Forumdan birinin midir ? bildik tanıdık bir motor mu ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...13232127/detay

okuyabildiğim kadarı ile kronik sorun yağ eksiltme/yakma var forumda bahsedilen.
    Onun dışında nc700x/750x düşünürken bu motora denk geldim.
    25k 150mr, 20k da 200ns kullandım. 70hp makina umarım beni zorlamaz.

Son olarak istanbulda kime expertiz yaptırabilirim ?

Çok teşekkürler

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki hafta önce 2009 ABS siz ER-6N ile aranıza katıldım. N-max den buna geçtim ve dünya varmış dedim. Aslında şehir içerisinde işe gidip gelmek için çok ideal bir motosikletti ancak yaz geldi malum hafta sonları Şileye gidip geleceğim için büyütmek istedim ve araştırmalarım sonucunda bütçeme uygun en iyi motor olarak buna karar verdim. Sorum benden daha tecrübeli arkadaşlara olacak. Genelde 2500 5500 devir aralığında kullanıyorum. Amacım hız yapmak olmadı hiçbir zaman. Keyifli tadını çıkararak gezmek daha çok hoşuma gidiyor. Düşük devirlerde kullanmanın motora herhangi bir zararı olur mu? Herkese iyi forumlar.

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    olmaz.ama arada serinlet motoru

Motosikleti
    ER6N
    Motorum satiliktir arkadaslar. Bebek oldu arac aldim motor atil halde duruyor. Lastik haric kuruş masrafi yok. Kazasi belasi yoktur. Ilgilenen olursa yardimci olurum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-servis-bakimli-353776596/detay

Motosikleti
    Honda VTR 250 (2010)
    selam arkadaşlar. 2006 model er-6f sahibiyim ve arka çanta demirine ihtiyacım var. halihazırda elinde olan var mı? yada nereden satın alacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Muhtemelen sanayide yaptırmam gerekecek sanırım ama genede sormak istedim.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum satiliktir arkadaslar. Bebek oldu arac aldim motor atil halde duruyor. Lastik haric kuruş masrafi yok. Kazasi belasi yoktur. Ilgilenen olursa yardimci olurum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-servis-bakimli-353776596/detay
    Vay be Drake. Bu motor için kaç ay pusuda beklediğini iyi bilirim Maşallah tank gibi makine. İmkanım olsa hiç durmazdım bileti kesmiştim İzmite. Kıyıda köşede satacak bir şeyi geçtim, borç para alabileceğim adam var mı la acaba diye bile düşündüm Hayırlı satışlar, bebecik de analı babalı sağlıklı büyür inşallah.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Arkadaşlar merhabalar bu ay içerisinde cbr i verip er6f almayı düşünüyorum. Tabi araştırma içerisine girince bir kaç kişi sorduk ettik bir kaç kişi dedi krank kırma olayı var vs bunun gerçeklik payı nedir ne nedeğildir kullanıcısana sormak isterim. Birde alırken bişeylerede dikkat etmek gerekir mi

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Herkese merhaba acaba elinde çıkma alt sakalı planınız var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler