Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Amin darisi tum isteyenlerin basina inasallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Nasi yaa, insan nasi boyle bir motoru olur da binmez anlamiyorum valla, biz niye goremedik bu motoru, ilana ciksaydi aninda giderdi heralde, bundan daha temizi yoktur diye dusunuyorum 2006 kasalar arasinda. Motor durdugu yerde ileri geri yapsan bundan daha cok km yapardi o kadar zamanda

Sercan obur tarafta da yazdim, zmoto 60 lira diyor tellerin herbirine, onlardan alabilirsin, ebay ile ayni paraya geliyor, yani pahali degil. Daha ucuzu icin, gidip sadece ic telini degistirmen lazim, onu da uzunlugunu falan olcup yaptirman gerekir, baska yolu varsa da ben bilmiyorum.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Bülent hocam. Bi konuda hugger projesi hakkında bişeylerden bahsediliyordu sanırım sizde ilgileniyorsunuz ? Yaptıracaksanız eğer bende aynısından istiyorum mümkünse
    elit motogaraj

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Haftasonu bi aksilik çıkmazsa gidicem arkadaşın yanına, kalıp yaptım demiş bugün, orda bakarız duruma, fotograf falan çekeriz, içime sinerse yaparız, ondan sonra beğenirsen haber verirsin arkadaşa söyleriz Engin. Beğenmeme durumunda olabilir yani Ben de bi test edelim de önce, dediğim gibi beğenenler arkadaşla irtibata geçer, ben de yardım ederim sorun olursa.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Arkadaşlar, internette yabancı sitelerde yaptığım araştırmalarda Diversion XJ6 veya XJ6f ile kawasaki er6n veya er6f karşılaştırması yapan test sürücüleri yorumlarında hep er6n veya er6f bir adım önde diyorlar. Ama 2 silindirli bir makinanın 4 silindirli bir makinadan önde değerlendirilmeside kafama MALUM BESLENEN KİŞİLERİN DERGİLERE yazdığı yazıları aklıma getiriyor. Bu iki yamaha ve kawasaki motorları kullanan var mı? Varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Saygılar
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu bi aksilik çıkmazsa gidicem arkadaşın yanına, kalıp yaptım demiş bugün, orda bakarız duruma, fotograf falan çekeriz, içime sinerse yaparız, ondan sonra beğenirsen haber verirsin arkadaşa söyleriz Engin. Beğenmeme durumunda olabilir yani Ben de bi test edelim de önce, dediğim gibi beğenenler arkadaşla irtibata geçer, ben de yardım ederim sorun olursa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

[/COLOR]
    Çok saol hocam. Benim motorun şasesi bordo olduğu için hugger da bordo olsun istiyorum bakalım nasıl olacak umarım güzel şeyler çıkar ortaya. İlgimiz için tşkklr
    elit motogaraj

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    bizim süper totoda niyetli gitmeye haftasonu haberleşin derim..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm zaten onla gitmeyi dusunuyorum da herife yazdik ama sesi cikmadi, ararim yarin en kotu, beraber gideriz, cmt. 2 ye kadar isteyim ondan sonra olabilir.
    ANGARAJ

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, internette yabancı sitelerde yaptığım araştırmalarda Diversion XJ6 veya XJ6f ile kawasaki er6n veya er6f karşılaştırması yapan test sürücüleri yorumlarında hep er6n veya er6f bir adım önde diyorlar. Ama 2 silindirli bir makinanın 4 silindirli bir makinadan önde değerlendirilmeside kafama MALUM BESLENEN KİŞİLERİN DERGİLERE yazdığı yazıları aklıma getiriyor. Bu iki yamaha ve kawasaki motorları kullanan var mı? Varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim. Saygılar
    Neden olmasın ki? Güç - tork değerlerine bakın, yakıtlarına bakın performansı bellidir. Nerdeyse her özellikleri birbirine yakın, öyle çok fark yaratacak özellikleri yok.

Merhaba bende aranıza yeni katıldım motor gerçekten çok güzel maşallah ;) yanlız benim çamurluğum yok ve arka tutamaçlar çamurluktan ziyade arka tutamaçları nereden bulabilriim? veya uyan bir motor varmı
    engin_deniz bunu beğendi.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaslar haftasonu gezmek icin disari ciktiginizda bir gunde kac litre yakit yakiyorsunuz?

Motosikleti
    street triple rs
    Bn hiç yakmıyorum :-) çünkü çıkamadım bi türlü dışarı ama bu haftasonu çıkıcam işlh

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Kardeşim en kısa zamanda resimlerini yüklersen bizde görmüş oluruz motorunu.hayırlı ouğurlu olsun kazasız belasız inşlh
    elit motogaraj

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar haftasonu gezmek icin disari ciktiginizda bir gunde kac litre yakit yakiyorsunuz?
    Yazin sehirici sakin kullanim 5 lt. tapagaz 6 lt. yaktim, 100-130 arasi sabit giderek uzun yolda 3.9-4 lt. yaktim. Bu aralar sehir ici 6-6,5 lt. arasinda oynuyor, kisin fazla yakiyor meret.
    ANGARAJ

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Yazin sehirici sakin kullanim 5 lt. tapagaz 6 lt. yaktim, 100-130 arasi sabit giderek uzun yolda 3.9-4 lt. yaktim. Bu aralar sehir ici 6-6,5 lt. arasinda oynuyor, kisin fazla yakiyor meret.
    Benim portakaldan kalır yanın yok bülocum
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yazin karsilastiririz senin portakalla
    ANGARAJ

slm arkadaşlar bende yeni er6f kullanıcısıyım s.a

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 yada 2012 serilerinin ortalama yıllık makım maliyeti nedir acaba. CBR600F ile kıyaslıyorum.

işte benim canavar:D

Motosikleti
    street triple rs
    Güzel motor kardeşim. Bende F almaya niyetliydim F ararken. Temiz N bulunca kaçırmıyım dedim aldım. Ve çok memnunum gercekten bu arada istanbulda olan arkadaşlarla bi buluşma düzenleyelim sezonu açalım ? N dersiniz ?
    elit motogaraj

Motosikleti
    Sattıklarından sonra şu an yok
    arkadaşlar merhaba konuyu takip etmeye çalıştım ama 185 sayfa belli süre sonra hakimiyeti kaybettiriyor ben 2006 model birtane buldum 34.000 km de ve bir subayın motoru satıcının söylediğine görede takasta almışlar çok iyi durumdaymış sizce bu km ve bu fiyata nasıl bir motordur ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-2006-er-6n-takas-imkani-ile-karta-vade-farksiz-10-taksit-116034309/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler