Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    beni daha iyi anladığını düşünnüyorum artık.. görkem kardeşim.. 5 bin liram war şuan telefonuda satsam 6 bin olur en fazla ... geri kalan 3 bini bulursam en kısa zamanda motoru alacağım inşlh... sende sağlıcakla kardeşim.. bu arada karamürsel gezisinde seni we motorunu görmüştüm .. motorun gercekten çok güzel.. kazasız belasız binmen dileğiyle. iakşamlar
    elit motogaraj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Arkadaslar motorlariniz da hangi marka yağ kullaniyorsunuz.?

conquista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z750S
    Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorlariniz da hangi marka yağ kullaniyorsunuz.?
    castrol...

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar motorun yağını kaç binde bir değiştiriyorsunuz.. we kaç lt yağ alıyor bu motor.. yağ yakma gibi sıkıntılarınız warmı bilmek isterim ... tecrübelerinizden faydalanıyorum sık sık kusuruma bakmayın lütfen :D
    elit motogaraj

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    1,7 litre alıyo zaten yazıyo motorun üstünde filtre sökülürse 1,9 litre komple sökülürse 2,4 ltre sanırım. ben 4000 km de değiştiriyom.yağ yaktığını zannetmiyorum egsozdan belli olur yağ yaktığı..

Motosikleti
    Honda Nc750X

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok büyük ihtimal,kazalı.Keyfe keder boyalı motor olmaz.Zaten fiyata bakar bakmaz;insan, bu neden piyasasından ucuz der(kimse piyasasından ucuza vermez motorunu).Ucuz olması ve boyalı olması büyük bir soruna işaret.Burada motoru kullanan arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok büyük ihtimal,kazalı.Keyfe keder boyalı motor olmaz.Zaten fiyata bakar bakmaz;insan, bu neden piyasasından ucuz der(kimse piyasasından ucuza vermez motorunu).Ucuz olması ve boyalı olması büyük bir soruna işaret.Burada motoru kullanan arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır.
    öle düşme kalkmadan olmuş ufak çizikler nedeniyle boyandıysa ben takıntılı deilimdir satarken 1500 den fazla zarar etmiiyim yeter

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    öle düşme kalkmadan olmuş ufak çizikler nedeniyle boyandıysa ben takıntılı deilimdir satarken 1500 den fazla zarar etmiiyim yeter
    Motor hakkında görmeden daha fazla yorum yapmak istemem,öyle zararı göze alıyorsan motordan anlıyorsun galiba,o zaman gider bakarsın.Şahsen ben o motora bakmaya bile gitmezdim.Daha önce,motosiklete yeni başlarken;saf gibi çok keyfe keder boyalı motora gittim:D,motora 50 metre yaklaşınca bakmaya gerek kalmıyordu,geri dönüyordum:DBu arada egzosuda gördüm şimdi,o motora o egzosu takan satıcıdan ben bişey beklemem zaten:D

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Motor hakkında görmeden daha fazla yorum yapmak istemem,öyle zararı göze alıyorsan motordan anlıyorsun galiba,o zaman gider bakarsın.Şahsen ben o motora bakmaya bile gitmezdim.Daha önce,motosiklete yeni başlarken;saf gibi çok keyfe keder boyalı motora gittim:D,motora 50 metre yaklaşınca bakmaya gerek kalmıyordu,geri dönüyordum:DBu arada egzosuda gördüm şimdi,o motora o egzosu takan satıcıdan ben bişey beklemem zaten:D
    adam haklı, o eksoz ne öyle... bir de sanki kuyruk ve arka lastiğin hizasında bir gariplik var
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bu arada zarar olayını yanlış anlamışım.1500 tl masraf yaparım anladım,satarken 1500 değil alırken 1500 tlden fazla zarar etme ihtimalin bile var:D

Motosikleti
    Honda Nc750X
    bu arada zarar olayını yanlış anlamışım.1500 tl masraf yaparım anladım,satarken 1500 değil alırken 1500 tlden fazla zarar etme ihtimalin bile var:D
    sağolun soğudum bile yakın olsa gider bakardım aklım kalmasın diede uzak banada teşekkürer ben biraz daha bakinim

dün itibariyle şaşırdım kaldım.
    er 6 n ile 500 km uzun yolculuk nasip oldu.
    100 km de 4.1 gibi yakıt yaktı. yani 1 lt benzinle 24 km ve yüklü motor 2 kişi
    en az yakan cbr 250 1lt ile 26 giderken bunun yakıtı süper ötesi.
    az yaksın diye bir çabada göstermedik yokuş yukarı 164 km hızlarıda defalarca gördük.

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    arkadaşlar ben motorumu satabilirim Z1000 almayı düşünüyorum.... motorum gayet temiz 2008 model nadir bulunan kawasaki mavisi arrow egsozlu lastikler sıfır michelin pilot road. 17000 km de. lastik balata ıvır zıvır masrafı yok.temmuz ayının başında 650 cc ye geçiş için almıştım... hayalim Z1000 di kısmet olursa gerçekleştirmek istiyorum... uzun lafın kısası başınızı ağrıtmayacak görünümüyle herkesin ilgi odağı olan bi makina... alalı bir ay oldu neden satıyor kesin bir sıkıntısı var diye düşünmeyin tek marşta çalışmaz yolda 200 ün üstüne rahatlıkla çıkmazsa masraflarınız bana ait.

Motosikleti
    CBR 250
    Alıntı conquista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben motorumu satabilirim Z1000 almayı düşünüyorum.... motorum gayet temiz 2008 model nadir bulunan kawasaki mavisi arrow egsozlu lastikler sıfır michelin pilot road. 17000 km de. lastik balata ıvır zıvır masrafı yok.temmuz ayının başında 650 cc ye geçiş için almıştım... hayalim Z1000 di kısmet olursa gerçekleştirmek istiyorum... uzun lafın kısası başınızı ağrıtmayacak görünümüyle herkesin ilgi odağı olan bi makina... alalı bir ay oldu neden satıyor kesin bir sıkıntısı var diye düşünmeyin tek marşta çalışmaz yolda 200 ün üstüne rahatlıkla çıkmazsa masraflarınız bana ait.
    iyi aksamlar ozelden bana fıyatını yazarmısınz bende almayı dusunuyorumda guvenılır yerden olması daha ıyı olur

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    Alıntı motosev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi aksamlar ozelden bana fıyatını yazarmısınz bende almayı dusunuyorumda guvenılır yerden olması daha ıyı olur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7051890/detay/

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 50.000 km'de 2006 model ER6-F hakkında ne düşünüyorsunuz.Pazarlıkla 8.000 civarı alabilirim kanaatindeyim.
    bende aynı şekilde buldum bakımlıda ama satarken sorun olur diye vazgeçtim motor 50 bnde zaten e bizde enaz 20 bin yapsak 70 bin yapacak yurtdışında satılır bakımlıysa ama burada çok zor diye düşündüm

Motosikleti
    Aynen yuksek cc motor aldinmi satarken problem oluyo yada almissan uzun yillar bineceksin. Yurt disinda adamlar motorlarini bastan yapiyor yedek parcada mazemede sıkınti yok ama Türkiye koşullarin da mazeme sıkıntisi yasiyoruz ben halen koruma demiri ariyorum bulamadim.
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen yuksek cc motor aldinmi satarken problem oluyo yada almissan uzun yillar bineceksin. Yurt disinda adamlar motorlarini bastan yapiyor yedek parcada mazemede sıkınti yok ama Türkiye koşullarin da mazeme sıkıntisi yasiyoruz ben halen koruma demiri ariyorum bulamadim.
    anladığım kadarıyla honda hariç ne alırsan al sorun yaşıyorsun şu parça konusunda doğru diyorsunuz yedek parça sıkıntısı yok adamlardabir tanıdıkta eski kasa fazer var onun hava filtresini bulamadık sonra ebayden k&nnn filtresini almıştı gerçi bizde tonla yedek parça olsada bu ölücü zihniyetle yine bişey olmaz

Motosikleti
    Valla ülkemizde parça ve aksesuar sıkıntısı var ve fiyatlarda yurt dışına oranla yüksek, motorun km si arttımı hemen elimizden çıkarmaya çalişiyoruz aman bişey olcak diye çünkü korkuyoruz bişey olcak parça bulamayacaz , bi ufak parçaya dünya para ödeyecez diye, bu sebebten form da kaç kişi ilk aldığı motoru uzun yıllar ömürlük kullanacam diye alıyor ,sayılıdır bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler