Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı conquista adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım boyum 1,75 ... zaman zaman ben bile zorlanıyorum...özellikle şehir içi geri dönüşlerde
    Dostum bu motordada zorlanıyorsan birşey demiyorum. Maxiscooter veya SS kullan ER6 bisiklet gibi gelecektir sana. Benimde boyum 174. Piyasada ki en rahat oturuş pozisyonuna sahip. Geri geri gitmek çocuk oyuncağı. Maxiscooter almıştım 8 ay önce 2 ay kullandım sattım. Parmak uçlarım bile yere değmiyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet çanta demirlerim givi bana maliyeti sadece demirlerin 550 tl (arka ve yanlar) Arka çanta ve yan çantalar kappa 1150 tl onlar tutuyor toplam montesiyle 1750 tl ye mağal oldu. Düzeneği çok iyi demirlerin herhangi bi sıkıntı yaratacağini zannetmiyorum.
    bende arka çanta demiri Givi aldım 210 tl, Shad 48 L aldım 350 ye . Çok çok rahat ettim. Bu motora herşey yakışıyor. Hayırlı olsun tekrar
    Resimleri hafta sonu eklerim
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    conquista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z750S
    dostum benım ayakkabıların tabanı kaygan herhalde
    elemanın boyu 1.60 zorlanırsın manasında sölemek istedim ama neyse..
    daha doğru demek istediğim motor kullanmak sadece dümdüz gitek değil...yeri geldiğinde artçınla daracık sokakta geri dönebilmek.. yeri geldiğinde motora bınmeyi bilmeyen birini artçın yapmak pegin birinin üstüne çıkıp tüm ağırlığını tek tarafa verdiği gibi tüm yükün tek bacağına bindiği durumları göz önunde bulundurdum... ha senın boyun 1.60 tır bacakların güçlüdür,,, boyun 1.80 dir bacakların güçsüzdür...sanırım derdimi anlatabildim

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    bu arada benım motorun jantlarında yağ zift karışımı lekeler var... nasıl çıkartabilirim...küçük bi boya fırçası ve gazyağı işimi görür mü ?

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    bu arada benım motorun jantlarında yağ zift karışımı lekeler var... nasıl çıkartabilirim...küçük bi boya fırçası ve gazyağı işimi görür mü ?
    Gaz yağı işini görür ustam bende de olmuştu gaz yağiyla temizliğini yaptım lekeler çıktı jantta parlamaya başladı.

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    Alıntı Canasil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz yağı işini görür ustam bende de olmuştu gaz yağiyla temizliğini yaptım lekeler çıktı jantta parlamaya başladı.
    eywallah...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eywallah...
    lastiğe gelmesin yoksa tutunamıyor lastik gaz yağı bulamazsanız da araba için satılan zift temizleyiciler var yada ön tampon temizleyici olarakta geçer onlarda çıkarır

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çantalar gerçekten güzel duruyor... NC700X , Versys gibi modellerde daha iyi dursada gayet güzel işlevi ise tartısılmaz

Canasil07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER6N -YAMAHA BWS 125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar gerçekten güzel duruyor... NC700X , Versys gibi modellerde daha iyi dursada gayet güzel işlevi ise tartısılmaz

Eyvallah ustam sagolasin , odeil guzelim neked motoruda enduro gibi yaptimya

Ama ne yapayim neked motorlari seviyorm, cantasizda olmuyor mecburen boyle yari neked yari enduro bincez

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiğe gelmesin yoksa tutunamıyor lastik gaz yağı bulamazsanız da araba için satılan zift temizleyiciler var yada ön tampon temizleyici olarakta geçer onlarda çıkarır
    aslinda vaktim olsa motoru ilk günkü yaparım...sabah 8 de çiftliğe bir geliyorum akşam 9-10 a kadar...öğrenci iken ne güzeldi her pazar cbr 125 ime pasta cilamı atardım.. hey gidi günler hey

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    iygclr arkadaşlar... yardımınıza ihtiyacım war.. izninizle size danışmak istiyorum.. 2006 model 24 binde tertemiz full orjinal kazasız bakımlı bir er 6 n buldum istanbulda.. motoru satan abimiz 45 yaşında belinde rahatsızlık oluştuğu için artık arabaya gecmek istiyor... motoru 12 bin liradan ilana koydu.. gecen pazar yaptığımız sıkı pazarlıkla.. inanın böyle bir pazarlık bence daha önce hiç yapılamamıştır.. fiyatı 9 bine çektikk.. bu bayramdan önce motoru alırsam eyer gecerli tabi bu fiyat.. we motorda ekstra olarak 46 litre giwi çanta we çanta demiri war.. motoru motordan çok iyi anlayan motor ustama gösterdim.. kendisi bana bu motoru al sana 10 liraya satıyım aynı hafta diyor.. şimdi birde sizlere danışmak istiyorum.... ben 8 bin teklif ettim adama.. adam gülüp gectii.. ama 8500 e motoru alabilirim gibime geliyor.. sizce napmalıyım arkadaşlar.. görüşleriniz benm için çok önemlii
    elit motogaraj

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    bence şansını daha fazla zorlama 9 bin çok iyi anlattığın motor için.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iygclr arkadaşlar... yardımınıza ihtiyacım war.. izninizle size danışmak istiyorum.. 2006 model 24 binde tertemiz full orjinal kazasız bakımlı bir er 6 n buldum istanbulda.. motoru satan abimiz 45 yaşında belinde rahatsızlık oluştuğu için artık arabaya gecmek istiyor... motoru 12 bin liradan ilana koydu.. gecen pazar yaptığımız sıkı pazarlıkla.. inanın böyle bir pazarlık bence daha önce hiç yapılamamıştır.. fiyatı 9 bine çektikk.. bu bayramdan önce motoru alırsam eyer gecerli tabi bu fiyat.. we motorda ekstra olarak 46 litre giwi çanta we çanta demiri war.. motoru motordan çok iyi anlayan motor ustama gösterdim.. kendisi bana bu motoru al sana 10 liraya satıyım aynı hafta diyor.. şimdi birde sizlere danışmak istiyorum.... ben 8 bin teklif ettim adama.. adam gülüp gectii.. ama 8500 e motoru alabilirim gibime geliyor.. sizce napmalıyım arkadaşlar.. görüşleriniz benm için çok önemlii
    biraz insafınız olsun ya...ilanı sen versen sana bu teklifi verseler gelir buraya başlık açarsınız bıktım ölücülerden vs diye...

yazık..

Motosikleti
    street triple rs
    sanırım sende haklısın arkadaşım .....
    elit motogaraj

Motosikleti
    kawasaki Z750S
    benim yüzüme karşı o teklifi yapsan emin ol kafanda kürek sapı kırardım ( çiftlikte bolca var ) şaka bi yana bence motor sorunsuzsa hemen al derim...

Motosikleti
    street triple rs
    parayı denkleyebilirem alıcam galibaa.. hayırlısı olur işlh
    elit motogaraj

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Beyler 50.000 km'de 2006 model ER6-F hakkında ne düşünüyorsunuz.Pazarlıkla 8.000 civarı alabilirim kanaatindeyim.
    ANGARAJ

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    biraz mezarcı gördüm seni. Yanlılş anlama ama bana denk gelsem bi güzel paylardım senı.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    herkes kendini düşünecek arkadaş,satan adam da saf değildir ya.Vardır bir sıkıntı,iniyordur.Ederi odur.

Motosikleti
    street triple rs
    arkadaşlar hepiniz haklısınız... satan adamın paraya ihtiyacı yok 45 yaşında bi amcamız.. bel fıtığı olmuş kendisi arabasıda war... garajda durmasın ... diye satıyor motoru.. 12 binden fiyatı elimi sıktı we düz 10 bine al git motoru dedi.. sora 9 bine çekti fiyatıı.. weotor full akseesuar işine gelmedi satmadı adam. elimde 5 bin lira param war.. adma dedimki parayı bi kaç aya denklersem we motoru hala satmassan eyter ben alıcam motorunu...

görkem arkadaşım mezarcılıktan ziyade hayalleri için herşeyden kısıp para biriktiren imkanlarını zorlayan .. we hala bu motoru alabilmek için sınırları zorlayan biri olarak görebilirsin benii... imkanım olsa pazarlıksız 10 bine alırdım bu motoru we emin ol bu motorun şuanki ederi en az 11 bin.. adam paraya ihtiyacı olsa ilan koyardı sahibindene we 1 günde satardı emin ol bu motoru.. belki kısmet olmucak bana ama belkide ben alıcam motoruu.. herşeyin hayırlısııı diyorum artık
    elit motogaraj

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    arkadaşlar hepiniz haklısınız... satan adamın paraya ihtiyacı yok 45 yaşında bi amcamız.. bel fıtığı olmuş kendisi arabasıda war... garajda durmasın ... diye satıyor motoru.. 12 binden fiyatı elimi sıktı we düz 10 bine al git motoru dedi.. sora 9 bine çekti fiyatıı.. weotor full akseesuar işine gelmedi satmadı adam. elimde 5 bin lira param war.. adma dedimki parayı bi kaç aya denklersem we motoru hala satmassan eyter ben alıcam motorunu...

görkem arkadaşım mezarcılıktan ziyade hayalleri için herşeyden kısıp para biriktiren imkanlarını zorlayan .. we hala bu motoru alabilmek için sınırları zorlayan biri olarak görebilirsin benii... imkanım olsa pazarlıksız 10 bine alırdım bu motoru we emin ol bu motorun şuanki ederi en az 11 bin.. adam paraya ihtiyacı olsa ilan koyardı sahibindene we 1 günde satardı emin ol bu motoru.. belki kısmet olmucak bana ama belkide ben alıcam motoruu.. herşeyin hayırlısııı diyorum artık
    Engin kardeşim. Hayalini ve hevesini gerçekten anlıyorum. Biraz sert çıkmış olabilirim k.bakma. Sebebi ise daha taze. Ben motorumu 27 binden ilana koymusum adam telefonda bana 24-25 bine verımısın diyor ve haliyle kızıyorum. Yani2-3 bin tl az bir para değil. 500- ila 1000 tl indirime gidilebilir fakat üstüne çıktığında motoru öldürmeye baslarsınız ve çoğu mal sahibide, ya kızar yada gülüp hadi işine der. Ha admın parayada motorada ihtiyacuı yoksa ozaman başka. Bence 9 binde çok iyi fiyat .Bence şansını dah afazla zorlama kızıp satmaz sonra İnşallah en kısa zamanda istediğin motora kavuşursun. Sağlıcakla kal...
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler