Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef size katılamayacağım. ben de muzzy egzost var. ben çok ama çok memnunum. aslında objektif fikir almak için ankara mt'ye sorulabilir.
    fatih hoca olmaz olsun öle egzos kendi motorumun sesini duyamıyorum yaws senle gezerken
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    [QUOTE=ER6iNbay;1883860]takılır gümrüğe, biz burdan çok sipariş verdik, ama adamla konuşup 100 doların altında yazmasını istedik o yüzden bi sorun çıkmadı alışverişlerimizde. derdini anlatırsan güzelce bir sorun çıkmadan gelir evine. kolay gelsin...[COLOR="Silver"]

hocam 100 doların altında fatura kestirmelisin. kargo ücreti de dahil o ikinci bir fatura gibi gözüküyor. biz çinden bir tepegöz siariş ettik adam 100 dolar fatura kesti ama nakliye de 50 dolar mış 150 dolar oldugundan gümrükte takıldı. izmire geldi istanbul çelebiye gitti ordan geri izmire geldi derken 300 civarında gümrük ve hizmet parası aldılar
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

hombre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 800
    Arkadaşlar, ben vites küçültürken çoğu zaman debriyajsız yapıyorum, bunun ileride zararı olur mu?

Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz güvendiğiniz bir er6f veya er6n arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.İzmir ve çevresinden olursa daha rahat olur tabi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

http://www.youtube.com/watch?v=1-IlH...eature=related

Şu videodaki sese ben bayıldım açıkcası hiç patırdama sesi yok bakın.
    Markanın sitesini buldum istanbul aydın motor ama sitelerinde bizim egzozlardan yok bir kaç tane honda için var fiyatlarda çok uçuk değil.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Selam Arkadaşlar bayağıdır bu topiğe yazmamıştım.Herkes iyidir inşallah.

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model 11 bin 500'de. 600 cc.
    bayramdan önce bir gün belirlnirse büyük ihtimal gelirim.
    Metali sahden makine müthiş... eski kasadaki grenaj zırıltı problemi devam ediyor mu? en çok merak ettğim şey bu..
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle binmen dileğiyle.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar bayağıdır bu topiğe yazmamıştım.Herkes iyidir inşallah.

Hayırlı olsun kardeşim güle güle binmen dileğiyle.

teşekkür ediyorum abicim...saygılar

Alıntı fz6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Bildiğiniz güvendiğiniz bir er6f veya er6n arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.İzmir ve çevresinden olursa daha rahat olur tabi.
    Merhba Ben motormu satıyorum.İlgilenirseniz.
    Sahibinden com ilanım

http://www.sahibinden.com/sifir_gibi...XQQdisplayitem

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ; az önce bi ilan aradım er6n için ve satan kişi şehir içinde 5-5,5Lt ; uzun yollarda isen en çok 4,5LT'ye düşürebildiğini söyledi ; 3,8Lt'ye düşüren arkadaşlar ne şartlarda nasıl düşürebildiniz bu yakıtı ; Ybr'den sonra zaptedilesi bir makinamıdır ; teşekkürler...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    ben uzun yolda tek kişi, kısmen dolu arka çantayla 100 km'yi hiç geçmeden 3.8 litre yaktım. Ani hızlanmalardan kaçınarak, 4 bin deviri geçmeden kullanıldığında ve motorum bakımları tamsa ulaşılması çok zor bir değer değil.

YBR'den sonra tabii ki kullanımı daha zor olan bir makine. Ama ben de 125 cc'den sonra geçmiştim er6'ya. İrademe hakim olabilirim diyosan bir sorun çıkmaz. ama gaza gelmeye meyillil biir yapın varsa uzak dur... Ağır kanlı bir makine ollduğu söylenemez.

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben uzun yolda tek kişi, kısmen dolu arka çantayla 100 km'yi hiç geçmeden 3.8 litre yaktım. Ani hızlanmalardan kaçınarak, 4 bin deviri geçmeden kullanıldığında ve motorum bakımları tamsa ulaşılması çok zor bir değer değil.

YBR'den sonra tabii ki kullanımı daha zor olan bir makine. Ama ben de 125 cc'den sonra geçmiştim er6'ya. İrademe hakim olabilirim diyosan bir sorun çıkmaz. ama gaza gelmeye meyillil biir yapın varsa uzak dur... Ağır kanlı bir makine ollduğu söylenemez.
    Çok teşekkürler ; 2.paragraf karar verme konusunda etkili olacak gibi ; 250 likler dışında biraz daha uysal naked veya enduro ne olabilir ama yakıt olarakta ideal olabilir ; biliyorum Bmw650 Gs yi tarif ediyorum sanki ama başka alternatifler varsada söyleyebilirsiniz; bütçe 2.el er-6n civarlarında...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler ; 2.paragraf karar verme konusunda etkili olacak gibi ; 250 likler dışında biraz daha uysal naked veya enduro ne olabilir ama yakıt olarakta ideal olabilir ; biliyorum Bmw650 Gs yi tarif ediyorum sanki ama başka alternatifler varsada söyleyebilirsiniz; bütçe 2.el er-6n civarlarında...
    yamaha xt660 r inclemeye baslayabilirsiniz
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    Merhaba Arkadaşlar,

Uzun araştırmalar, yoğun arayışlar sonunda bende 2008 model ER6N ile aranıza katılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Umarım güzel paylaşımlarımız, organizasyonlarımız olur. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler...

Motosikleti
    kawa z750s
    er 6 n-f 125ten sonra alınabilecek motorlardır.çok affedici, müthiş dengeli,kabiliyetli bir motordur.çılgın güç patlamaları yaşatmadığı için rahatlıkla alınabilir

Motosikleti
    Ybr125
    Alınabilir diyende var ; küçük cc'leri kullanmak büyük cc lere belli şeyler dışında fayda sağlamaz diyenlerde var ama şahsi kanaatim direk başlangıç olmasada 125 cc den geçiş yapılabilecek bi makine olduğunu düşünüyorum sonuça topiğin belli kısımlarını okudum ve genelde geçen kişiler 125 lerden geçmişler bu motora ama yinede tercih ve insanın kendine güvenmesi ile doğru orantılı ve motoru belli bi süre kadar tanıyıp tecrübe arttırma aşamasında taşkınlıklardan uzak durmak önemli ; kişinin özgüveni , yeteneği ve iradesi ile alakalı bi durum tabikide 125 cc de olsa tecrübe bunların başında geliyor...

elbetteki tecrube gerek belki güç patlaması olmayacak ama viraja sıgamayacaksın sonuçta 220 yapacak bu alet

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elbetteki tecrube gerek belki güç patlaması olmayacak ama viraja sıgamayacaksın sonuçta 220 yapacak bu alet
    220 yi nerde yaptığının çok önemi olduğunu düşünüyorum, zaten 220 de biraz zor bir rakam er6n için diyorum, ibreye bakmayın ibre biraz fazla gösteriyor,

ama 125 cc den sonra alınabilitesi yüksek bir motor, ben 250 cc den geçmiştim. Şimdi tekrardan almak isterim ama param yok o ayrı bir konu.
    habe habe

Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    arkadaşlar, er6n için cras pad (mushroom) nereden bulurum? tavsiye ettiğiniz marka/model var mı? yurtdışı da olabilir. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı lanmagel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, er6n için cras pad (mushroom) nereden bulurum? tavsiye ettiğiniz marka/model var mı? yurtdışı da olabilir. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    www.blueridgeperformance.com dan alabilirsin türkiyedekiler kazık fiyata satıyolar...

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Herkese selamlar.

Ben de aranıza 2006 bir ER6F le girdim. Ama aldığımdan beri buraya yazmamıştım.

Hatta ilk kazamı yaptım. Yağlı bir yolda sola devrildim.

Konuyu anlattığım topic burada.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...mi-girsek.html

Sürekli Kocaeli - İStanbul arasında gidip geliyorum, bielikte yol yapmak ya da geziye gitmek isteyen olursa severek eşlik edebilirim.

Herkese sevgiler...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler