Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    herkese selamlar herkes yaz sonu yollara düşmüş sanırım bende geçen hafta marmaris yapıp geldim yaklaşık 1900 km yol yaptım bir yakıt raporuda benden giderken izmir aydın otobanından önce depoyu doldurdum ve 202 km sonra ancak 7.2 lt benzin alabildim 100 km yi hiç geçmedim ve genelde sabit 90 km ile gittim buda yaklaşık 3.6 lt yapar nası sevindirik oldum bilemessiniz geri kalan yollarda karma kullnımda ise 250 km den önce hiç benzin uyarısı almadım nerdeyse geziye beraber gittiğimiz 250 cc lik crusier motorla aynı yaktım diyebilirim bu şekilde yakıt tüketim olayına son noktayı koymuş oldum bunda sonra benim içinde km saymaca yakıt hesaplama bitmiştir enginere aynen katılıyorum artık yakıt soranlara forumun 72.sayfasını okumaısnı önerbililiriz
    İki kişinin bindiği motor değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    abi süper ya. ben 3.8'in altına düşülmez diyodum. noktayı sen koymuş oldun böylece.

bu arada benim arka amortisörün plastik koruyucusu kırıldı. Şİmdi boşta sallanıyo. Ustam gereksiz bi parça birşey olmaz dese de canım sıkıldı.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tüketim olayı kullanıma ve yol şartlarına bağlı ben bu konuyu bayadır araştıryorum hatta buji değiştim filtre temizlettim olmadı motorun eski sahibi bana satarken 200 km den önce ışık yakmadıgını soylemişti bende ise 30 km daha önce yakıyor.yol şartlarını değiştiremem ama az yakan arkadaşlar bir depoya en fazla kaç lt benzin alabildikleirni ve ortalma kullnım alışkanlıkarını soyleseler belki biraz yardımcı olabilirler bi örenke vereyim levent le sapanca ya gittigimizde dönüşte beraber benzin aldık ben 13 lt aldım levent yanlış hatırlamyorsam depoyu salayarak ve üstünü doldurarak 15 lt den fazla aldı şimdi benim ışığımın erken yanması bu durumda normal ayrıca ben erken fren yaparım ama daha agresi kullanıp daha az fren kullanan arkadaşlar sanki daha az yakıyor benim şu ana kadar ki gözlemlerim böyle .....
    Sayfa kırkbeş
    Bir zamanlar inim inim ağlayan çok yakan ve umudu olmayan bir samet vardı.

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfa kırkbeş
    Bir zamanlar inim inim ağlayan çok yakan ve umudu olmayan bir samet vardı.
    evet tam olarak sebebini hala anlamadım o konuyu tekrar açmak istemiyorum ama kafamda hala acaba bu motor kışın daha mı çok yakıyor diye bir soru işareti var kullanım şeklinden lastiğine kadar çok şey değişti ama şehiriçinde bile eskiden 180 km de ışık yakan motor şimdi 220 de ışık yakıyor sorunun cevabını bu kış anlıcaz bakalım.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar
    dün gelibolu'ya günübirlik bir gezi yaptık. hemen onla ilgili yakıt bilgilerimi aktarıyım.
    Aramızda düşük cc'li arkadaşlar da olduğu için hızımız 100'ü geçmedi. GEnelde 80-90'la seyrettik. depoyu yola çıkarken fulledim. 303 km'de ışık henüz yanmamasına rğmen benzin aldım ve çok dikkatli bir şekilde önceden doldurttuğum yere kadar doldurtturdum benzini. Ve tam 11.55 litre benzin aldı. yani 11.55 litre benzinle 303 km yol. Bu da 100 km de 3.8 litre demek... Artık resmen 250 cc'lik motor seviyesine düşmüş bulunuyoryum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:21 AM ----------

Ve bundan sonra yakıt hesaplama dönemi bitmiştir benim için, nirvanaya ulaştım 3.8'den aşağı heralde düşemem artık...
    daha bundan sonra sına ne gerek var abicim, ama sen şimdi samet nası 3.6 yaktı diye kendini yiyip bitirirsin hehehe
    er6 mı alsam acaba geri
    habe habe

Motosikleti
    Kawasaki ER-6N

Turuncu Nasıl?

Merhaba Arkadaşlar,

Er6-N Turuncu rengini yakından gören var mı? Nasıl duruyor çok merak ediyorum. Fotoğraflarda biraz kötü gözüküyor ama gerçekte nasıl görünüyor merak ediyorum. Herkese güvenli sürüşler...

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı lanmagel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Er6-N Turuncu rengini yakından gören var mı? Nasıl duruyor çok merak ediyorum. Fotoğraflarda biraz kötü gözüküyor ama gerçekte nasıl görünüyor merak ediyorum. Herkese güvenli sürüşler...
    turuncu güzel gözüküyor bizim bi arkadaşda var , tatlı ve ilgi çekici hemen farkediliyor ama tabii grinin yerini tutumaz

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı lanmagel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Nişantaşı'nda bi tane var, her geçişimde aynı oltaya geliyorum KTM sanıyorum. Gerçekten havalı duruyor.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turuncu güzel gözüküyor bizim bi arkadaşda var , tatlı ve ilgi çekici hemen farkediliyor ama tabii grinin yerini tutumaz
    bu kadar da olmaz lem, turuncu dedin mi gri siyah yeşil mavi falan dinlemez, bence en güzel rengi turuncu
    turuncusu olsaydı bende hayatta da satmazdım
    hatta bi ara turuncuya boyamayı bile düşünmüştüm
    habe habe

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    alet çok nalet..inanılmaz bi motor bu er6 lar..250 lik motorla aynı yakıyor çok torklu çok seri çok hızlı.....varmı ötesi..
    er6 demek hayat demek!..

PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800
    MErhaba arkadaşlar,

Makinemi tüm ekipmanları ile birlikte satıyorum, ilgilenen olursa aşağıda ki linkten inceleyebilir.

http://www.sahibinden.com/hersey_dah...XQQdisplayitem

Saygılar
    CHOPPER "V" OLMALI

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı PANDERMOS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MErhaba arkadaşlar,

Makinemi tüm ekipmanları ile birlikte satıyorum, ilgilenen olursa aşağıda ki linkten inceleyebilir.

http://www.sahibinden.com/hersey_dah...XQQdisplayitem

Saygılar
    özgür naaptın nası kıydın sarışına ilana baktımda maşallah yani o kadar aksesuarı almak çin adamın kamyon getirmesi gerekicek.

Motosikleti
    MARAUDER 800
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür naaptın nası kıydın sarışına ilana baktımda maşallah yani o kadar aksesuarı almak çin adamın kamyon getirmesi gerekicek.
    abi hiç gezi düzenlemiyorsunuz bende bari satayım dedim
    CHOPPER "V" OLMALI

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    abi hiç gezi düzenlemiyorsunuz bende bari satayım dedim
    öncelikle hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın. MOtor daha yeniydi senin. satmana üzüldüm :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 PM ----------

Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bundan sonra sına ne gerek var abicim, ama sen şimdi samet nası 3.6 yaktı diye kendini yiyip bitirirsin hehehe
    er6 mı alsam acaba geri
    ben samet kadar düşemeyeceğime göre; samet benden az yakmasın diye dua edicem

Motosikleti
    MARAUDER 800
    öncelikle hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın. MOtor daha yeniydi senin. satmana üzüldüm :([COLOR="Silver"]
    Teşekkürler, satmadan önce bi gezi yapsak iyi olur aslında
    CHOPPER "V" OLMALI

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    içimizde muzzys egzost kullanan varmı ? 5000 bakımda yag ve yag filtresi degişiyor sanırım ne kadar tutuyor tşk ..

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Teşekkürler, satmadan önce bi gezi yapsak iyi olur aslında
    erginle toplanacaktık sattı senle gezecektik satıyosun bu gidişle hepimimiz başka motorlarla toplanacaz hadi bakalım hayırlısı

Alıntı Gprbilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içimizde muzzys egzost kullanan varmı ? 5000 bakımda yag ve yag filtresi degişiyor sanırım ne kadar tutuyor tşk ..
    ben değiştimde filtre 20-25 dolar civarıydı 60 tl de yağa verdim yaklaşık 100 tl ye halletmiştim neyseki yağ filtresi ucuz hava filtresi 100 tl onuda yıkayıp yıkayıp kullnıyoz.

İşte bizim aslanın son hali .Bu yaz bizi İstanbuldan Antalya ya kadar götürecek.
    http://rapidshare.com/files/269627440/SDC10454.JPG.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:52 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

http://rapidshare.com/files/269628528/SDC10450.JPG.html
    Bu da bir başka foto

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    ben samet kadar düşemeyeceğime göre; samet benden az yakmasın diye dua edicem
    0.2 lt otobanda arkadan esen rüzgar etkisidir enginercim dua etmene gerek yok duan kabul olur mazallah 10 lt lere çıkarım ki ben bunu yaparım yani hiç şaşırmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba Arkadaşlar;
    Würth İstanbul satış temsilcisiyim.Würth ürünlerinden sipariş verecek arkadaşlar, vserceoglu@hotmail.com mail adresimden veya 542 301 36 46 nolu telefonumdan bana ulaşabilirler.

Syg
    Volkan
    542 301 36 46
    vserceoglu@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler