Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce mikrop levent ve ben perşembe günü sarayburnu sahilde buluşup çay demlemeye karar verdik perşembe saat 19 gibi çekirdeğinizi alın gelin topicde sürekli yazan ama bir türlü tanışamadığımız arkadaşlara özellikle duyrulur.numaram 05323032698 bulamassanız ararsınız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:02 PM ----------

evet mustafanının egsozu leo vince çok güzel patlıyor hakkaten.
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar çaylar bizden, sınırsız çay var er-6 sahibi herkesi bekliyoruz korkut 250 sen fazer aldın ama sende gel
    Tamamdır perşembe günü görüşmek üzere.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    düz yolda 230-235 gördüm hafif meyilli yokuş aşagı olunca daha cabuk geliyor egzost akrapovic en cok performans veren sanırım internetten araştırdıgım kadarıyla

Edirne gezimizden 1-2 resim eklemek istedim yol cok güzel tavsiye ederim gezi için cok güzel asfalt ve düzlükler.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    fotografı zzr1400 ün yanında çekince bizim motorun fiyakası kalmamış yinede yeşil fıstık güzel duruyor.Şu edirne otobanını hep söylüyorlar bende gidicem birgün sürat denemek için en uygun yer olsa gerek.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Geçen pazar Bursada baraja mangal yakmaya gittim.Gitmeden önce de motoru yıkatmıştım.Mangal yanarken bir iki foto çekeyim dedim.Eve gelip fotolara bakınca neden ER6 F aldığımı bi kez daha anladım

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçen hafta arkadaşımın f iyle deneme yaptım. 190 a kadar çıktım ama motor henüz 1500 km civarında olduğu için 9000 rpm nin üzerine çıkmadım, tahminim 210-220 civarı çıkacaktır uzun bi düzlükte.

bu arada muzzy egzoslar nasıl er-6 da
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta arkadaşımın f iyle deneme yaptım. 190 a kadar çıktım ama motor henüz 1500 km civarında olduğu için 9000 rpm nin üzerine çıkmadım, tahminim 210-220 civarı çıkacaktır uzun bi düzlükte.

bu arada muzzy egzoslar nasıl er-6 da
    muzzy egsozlu bi tane bağdat caddesinde gördüm sesi çok hoşuma gitti açıkçası , bende düşünüyorum ondan almayı...

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6f için lazım ebaydan alışveriş işi biraz çetrefilli mecbur kalırsam ordan alıcam artık.İlk buraya bir sorayım dedim belki elinde olan vardır diye sağol ergin.Bu arada adaşız benimde ismim ergin
    benim ismim erginbay hepsi bir arada ama adaş sayılır oda

er6n için deseydin hemen yaptırırdım sana da bi tane ayna aparatı
    ikikişiye yaptık çok da iyi oldu,
    ben kendime ebay den getirmiştim, hiç bi sorunla karşılaşmadım, nedeni ise hem gerçekten ucuz bir parça olması paketinin küçük olması o yüzden hiç gümrük mümrük uğraşmadan direk eve gelmesi, tavsiye ederim.

er6 için ne kadar eksoz var ise bu linkten hepsinin nası etki ettiğini tork ve beygiri nasıl değiştirdiğini bulabilirsiniz...

http://www.er6turkiye.org/index.php?...akale&Itemid=9

youtube da çoğu eksozun sesini de dinleyebilirsiniz.

benim favorim Arata system ve two brothers. görünüş ve ses açısından bu ikisi.
    habe habe

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    http://www.youtube.com/watch?v=gZNF8...eature=related
    ben bu sesi sevdim özelikle 36-40 sn arası gelen ses

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    Arkadaşlar er 6 f için depo üstü çanta arıyorum.Aranızda Depo üstü çanta kullanan varmı hangisi daha çok yakışır. nereden nasıl temin edebilirim. fikirlerinizi bekliyorum.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    depoüstü çantam yok ama geçenlerde yaptığım gezide normal bir sırt çantasını, sırta takar gibi gidona geçirdim ve uçlarını çantanın üstünden bağladım. Bİraz türk işi oldu ama çok işe yarıyo gerçekten

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoüstü çantam yok ama geçenlerde yaptığım gezide normal bir sırt çantasını, sırta takar gibi gidona geçirdim ve uçlarını çantanın üstünden bağladım. Bİraz türk işi oldu ama çok işe yarıyo gerçekten
    birde çantanın diplerine mıknatıs diktirdin mi, olay tamamdır

depo üstü çanta tamamen senin zevkine ve kullanım amacına göre değişebilir, bütün mağzalarda yeteri kadar çeşit var, hepsini tek tek deneyim alabilirsin
    habe habe

Motosikleti
    bmw f 650 GS
    Ankara ve istanbul da olanlar için bu ve buna benzer malzemeler için alternstif çok,deneyip alma şansım yok. netten fotolarına bakıp almam gerekecek,ancak ben er6 f ime yakışsın istiyorum.Samsun da benim motordan başka er6 kullanan yok yardımlarınızı bekliyorum.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı burdizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara ve istanbul da olanlar için bu ve buna benzer malzemeler için alternstif çok,deneyip alma şansım yok. netten fotolarına bakıp almam gerekecek,ancak ben er6 f ime yakışsın istiyorum.Samsun da benim motordan başka er6 kullanan yok yardımlarınızı bekliyorum.
    kardeş bende givi nin depo üstü çantası var , çok sağlam ve kaliteli hiç oynamıyo yerinden (çukurlar hariç tabii ) . biraz tuzlu gelebilir ama zamanında 55 euro ya almıştım fuardan... içine cüzdan telefon anahtarlık ruhsat ve ufak tefek bi çok şey koyabilirsin...

Motosikleti
    bmw f 650 GS
    motorun üzerinde fotosu var mı? 55 euro çok tuzlu gerçekten.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı burdizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üzerinde fotosu var mı? 55 euro çok tuzlu gerçekten.
    ve biraz küçük bir çantadır kendileri.
    size bu çantayı önerebilirim, boyutu iyi motor üstünde çirkin durmuyor, fiyatıda uygundur.
    http://gezginmotor.com/catalog/produ...roducts_id=481
    cbr 600f üzerindeki resim.

habe habe

Motosikleti
    bmw f 650 GS
    aşağıdaki siteden çantayı az önce alışverişini bitirdim.elime geçince motorla beraber fotosunu koyarım. cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum..

http://www.motorturkiye.com/index.php?sec=2&n=8&ilk=2

fotodaki ürünler stoklarında bulunan ürünler imiş. benim aldığım ürünün stoğu bitti sanırımç fotosunu kaldırmışlar.

eğer elime geçerse fotosunu koyarım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

ametrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce mikrop levent ve ben perşembe günü sarayburnu sahilde buluşup çay demlemeye karar verdik perşembe saat 19 gibi çekirdeğinizi alın gelin topicde sürekli yazan ama bir türlü tanışamadığımız arkadaşlara özellikle duyrulur.numaram 05323032698 bulamassanız ararsınız.
    Buluşma diye söylenen er-6 sahibi arkadaşlar neredesiniz?
    Yarın buluşuyoruz, gelin tanışalım.

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma diye söylenen er-6 sahibi arkadaşlar neredesiniz?
    Yarın buluşuyoruz, gelin tanışalım.
    yarın mı bugun değilmi 2 temmuz perşembe demiştik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:32 PM ----------

arkadaşlar teknik birtrakım sorunlardan dolayı sarayburnu buluşması iptal oldu bu akşam 19 da yapmayı planladığımız sahilde çay demleme operasyonun gerçekleştiremiyoruz umarım haftaya yapabiliriz kusra bakmayın :(

PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın mı bugun değilmi 2 temmuz perşembe demiştik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:32 PM ----------

arkadaşlar teknik birtrakım sorunlardan dolayı sarayburnu buluşması iptal oldu bu akşam 19 da yapmayı planladığımız sahilde çay demleme operasyonun gerçekleştiremiyoruz umarım haftaya yapabiliriz kusra bakmayın :(
    O zaman cumartesi Şile yapalım

http://www.er6turkiye.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=107
    CHOPPER "V" OLMALI

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar özür dilerim ben günleri bile şaşırdım gece gündüz çalışıyorum bu aralar. Fulya real'in açışını duymuşsunuzdur o mağazada çalışıyorum bende ve çok yoğun bir tempo ile gidiyoruz.
    İnşallah bunu telafi edicek güzel bir organizazyon yaparız.
    Bu arada hemen belirteyim iptal olayı benden kaynaklı değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (1 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler