Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    ben de aynı yolda iki kişiyle 100 km ortalamayla 4.06 tüketmiştim. Bu gazlamaya süper bir değer seninki. Bi de seninki marv'ın eski motoru galiba... değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yol boyunca istanbul yenibosna'dan izmit Batı girişine kadar son gaz gittik diyebilirim otobana girdiğimizde 180-200 arası kapattık.gerçekten az yakıyomuş.Evet marv selim kardeşimin eski motoru bir yakınıma aldık ortaklaşa kullanıyoruz.Motosiklet virajlarda bayağı kabiliyetli lakin arkası hafif olduğun dansanırım keskin viraj heleki yokuş aşağı oldumu viraja girmeden frenlemeye dikkat etmek gerekeiyor.çünkü arkası bayağı bildiğimiz kıvırıyor .
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    er6
    valla ben genelde artçıyla biniyorum. Arkada biri varken çok oturaklı bir motor haline dönüşüyor.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yanında cbr la gazlarsan tabi tatmin etmez 2009 kasalar çok güzel gözüküyordu ama bu resimde görüntü olarakta çok iyi durmamış sanki keşke mavi rengini felan alsaymış yada beyaz ama er6 er6 dır hayırlı olsun.
    evet haklısın cbr ın bu işte biraz parmağı oldu
    bu arada motor sıfır alındı ama stokta kalan son 2008 lerden...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben genelde artçıyla biniyorum. Arkada biri varken çok oturaklı bir motor haline dönüşüyor.
    aynen katılıyorum, artçılı sürüşü daha bi keyifli motorun, virajları daha bi güzel alıyor,
    habe habe

Motosikleti
    er6
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum, artçılı sürüşü daha bi keyifli motorun, virajları daha bi güzel alıyor,
    ergin motoru ne yaptın sattın mı? ilanını kaldırmışsın

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ergin motoru ne yaptın sattın mı? ilanını kaldırmışsın
    abi bekliyorum, bi arkadaşla anlaştık gibi, o gelip bakıp alıp gidicek bi aksilik çıkmaz ise, bende bu arada binebildiğim kadar biniyorum,ama bindikçede hiç satasım gelmiyor.
    bugün oturdum ön dişli, arka dişli ve zinciri temizledim, yıkattım yağladım gezdim.
    sadece ön dişliden 1 avuçtan fazla yağ çıktı desem yeridi, fotosunu çekmeyi unuttum, ama kağıda sardığım yağ duruyor aynı yerde olmadı yarın çeker koyarım.
    benden tavsiye arada bi ön dişlinin kapağını söküp iyice bi temizleyin, çok şaşıracaksınız,
    ama varya cillop gibi oldu...
    habe habe

Motosikleti
    er6
    abi ben şu ana kadar iki kere yaptım. Sahiden dediğin kadar var. Yağ ile birlikte kum, taş parçaları da oluyo. Ara sıra mutlaka temizlemek lazım.

demek artık aramızda göremeyeceğiz seni, üzüldüm valla motoru satıyor olmana. Benim ilan da sahibinden'de gerçi ama çok iyi bir fiyat olmadıkça yaz bitmeden satmayı pek düşünmüyporum açıkçası. O kadar masraf yaptım nihayetinde

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    abi ben şu ana kadar iki kere yaptım. Sahiden dediğin kadar var. Yağ ile birlikte kum, taş parçaları da oluyo. Ara sıra mutlaka temizlemek lazım.

demek artık aramızda göremeyeceğiz seni, üzüldüm valla motoru satıyor olmana. Benim ilan da sahibinden'de gerçi ama çok iyi bir fiyat olmadıkça yaz bitmeden satmayı pek düşünmüyporum açıkçası. O kadar masraf yaptım nihayetinde
    bende su anda başka bir motor var o yüzden satıyorum, birde er6 da iki kişi rahat edemedik, satma sebebim de budur. :( yoksa satmazdım ben bu motoru.
    bakalım kışa doğru bir motor alcaz, ama ne olur bilmem.
    habe habe

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    İnşallah bende en kısa zamanda bir Kawasaki ER 6N sahibi olacagım.Bu motosiklet hakkında yazılan çogu şeyi okudum ve bu motosiklette karar kıldım.Umarım alabilirim ve ALLAH utandırmaz da kazasız belasız kullanırım...
    Not : ER6iNbay a degerli katkılarından dolayı teşekkür ederim )
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    er6
    bende su anda başka bir motor var o yüzden satıyorum, birde er6 da iki kişi rahat edemedik, satma sebebim de budur. :( yoksa satmazdım ben bu motoru.
    bakalım kışa doğru bir motor alcaz, ama ne olur bilmem.
    abi ben de sürekli iki kişi biniyorum. Bİ ara bende gaza geldim satayım dedim, biriyle anlaştım ama sonra kıyamadım, vazgeçtim. vazgeçme sebeplerimden biri de alacağım motora karar veremememdi. BUnu satarsam alacağım tek motor dl 650 veya verseys olur. Ama aradaki farka bu motoru satmaya değmez diye düşünüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bende en kısa zamanda bir Kawasaki ER 6N sahibi olacagım.Bu motosiklet hakkında yazılan çogu şeyi okudum ve bu motosiklette karar kıldım.Umarım alabilirim ve ALLAH utandırmaz da kazasız belasız kullanırım...
    Not : ER6iNbay a degerli katkılarından dolayı teşekkür ederim )
    hayırlı olsun şimdiden, inşallah en kısa zamanda alırsın

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    abi ben de sürekli iki kişi biniyorum. Bİ ara bende gaza geldim satayım dedim, biriyle anlaştım ama sonra kıyamadım, vazgeçtim. vazgeçme sebeplerimden biri de alacağım motora karar veremememdi. BUnu satarsam alacağım tek motor dl 650 veya verseys olur. Ama aradaki farka bu motoru satmaya değmez diye düşünüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

hayırlı olsun şimdiden, inşallah en kısa zamanda alırsın
    aynı durumdayım, tek avantajım yeni motor alana kadar başka bi motor bulunması bende

janti umarım olur.
    habe habe

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    abi bekliyorum, bi arkadaşla anlaştık gibi, o gelip bakıp alıp gidicek bi aksilik çıkmaz ise, bende bu arada binebildiğim kadar biniyorum,ama bindikçede hiç satasım gelmiyor.
    bugün oturdum ön dişli, arka dişli ve zinciri temizledim, yıkattım yağladım gezdim.
    sadece ön dişliden 1 avuçtan fazla yağ çıktı desem yeridi, fotosunu çekmeyi unuttum, ama kağıda sardığım yağ duruyor aynı yerde olmadı yarın çeker koyarım.
    benden tavsiye arada bi ön dişlinin kapağını söküp iyice bi temizleyin, çok şaşıracaksınız,
    ama varya cillop gibi oldu...
    o abi hayırlı olsun , kime sattın bakiyim gız gibi makineyi

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o abi hayırlı olsun , kime sattın bakiyim gız gibi makineyi
    daha belli değil beklemedeyim, 2 adet potansiyel var..
    bindikçede satasım gelmiyor hiç ama
    habe habe

arkadaşlar foruma nasıl foto ekleyebileceğim konusunda yardım edermisiniz

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bunun resimli anlatıldığı birkaç başlık vardı sanırım resimleri önce http://imageshack.us sitesite yükleyip oradan linkleri buraya yapıştıryorsun.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

İşte motorun yıkanmış temislenmiş mis gibi hali.Bu gün küçük bi bakımdan geçti.Biraz da dolaştı bebek taraflarında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 AM ----------

http://img196.imageshack.us/gal.php?g=sdc10380y.jpg

Resmi koydum ama gözükmüyor linki yazıyorum buraya .

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    çok iyi parlatmışın sıfır gibi olmuş tekrar hayırlı olsun

resim eklme yardımı başlığı da aşağıda

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...im-ekleme.html

Yanlız sametrix hocam senden bir konuda yardım isteyeceğim.Bilgin gibi bu er6f lerde grenaj sesi sıkıntısı var.Herkes çift taraflı bant öneriyor bir nebze sesi gideriyormuş.Bu işlemi yapan arkadaş var mı tanıdığın ben bi incelemek istiyorum.

Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Çift taraflı bant büyük ihtimal yağmurda yada zamanla özelliğini kaybeder.yapanı duymadım ama sahibinden.com da bir ilanda

http://www.sahibinden.com/acil_ihtiy...XQQdisplayitem

adam grenaj altına mantar döşettim diyordu bence bunu denemelisin.Bu arada ilandaki motorda gerçekten güzelmiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler