Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sök ön çamurluğu, tak bir gaga, tak bi enduro lastiği al sana canavar gibi enduro olmaz mı...
    Ergin aynen dediğin gibi düşündüm ve şöyle bi başlık açtım geçen hafta: "touring motora enduro lastik" diye. Ancak genel kanı pek uygun olmayacağı yönündeydi. Ben de lastiği değiştireceğime motoru değiştiriyim dedim

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motosikletin fotosu varmı ne kadar fiyatları
    Korkut, valla henüz ekleyemedim fotoları, fiyat olarak da 9 bin 400 tl dedim. Sahiden üzerindeki aksesuar ve km'ye göre en düşük fiyatlı er6f benimki sahibinden.com'da. 2 günde epey bi kişi aradı. Ama şimdilik fiyatı fazla indirmeyi düşünmüyorum
    (epey bi kişi dediğim 3 kişi aradı abartmayım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun iş çıkışı z-moto ya gitim meraktan fiyatlar eski kasalar için geçerli yeni er6f 17500 biline 13500 olsa bi yolunu bulur atlardım.

Fuar için geçerliydi o zaman demekki o fiyatlar. Fuarda alan aldı, alamayan şansına küssün.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ahh ahh..su fiyata da alamadik ya..
    eski yeni farketmez alicam umarim bir gun
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o yolu büyük ihtimalle senle beraber kat ederdim

dreamdark bizim motora ağır diyosun ama xt660r 165 kilo bu arada 10 kilo daha ağır bizim motor
    bence olur, ön amortisörü de değiştirdik mi olay bitmiştir

alsana karakan der gibi alsana r1 hehehe

Ağırlık merkezleri de farklı ama, çok yorar gibi geliyor bana, hem XT ince bir motor, ER6 cros için fazla kalın, kıvraklık konusunda başarılı olacağını sanmıyorum. Hem mühendislikleri, dizaynları vs. tamamen farklı koşullara göre düşünülüp tasarlanmış. Dağılır uyarımı da tekrarlıyorum. Ama isteyince olmaz mı? Tabiiki olur, fotoğrafdaki arkadaş gibi itinayla fantazi yapılabilir. Bozmayın güzelim motorları, araziye çıkmak istiyorsanız gidin alın bir kros Hayalgücü nelere kadir

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh ahh..su fiyata da alamadik ya..
    eski yeni farketmez alicam umarim bir gun
    Alırsın hayırlısıyla özgürüm, geç olsun güç olmasın, yine düşer fiyatlar, hayırlısı.

Motosikleti
    er6
    beyler merabalar
    motorla bir su birikintisinden geçsem leş gibi oluyor. Bu nedenle arka çamurluk düşünüyorum. Fuarda fiber parça yapan bir firmaya sordum. Elinde örnek yoksa 500-600 tl'ye mal olur dedi. Haliyle içimden yuh dedim ben de. Bu şekilde çamurluğu olan varsa yardımcı olursa sevinirim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler merabalar
    motorla bir su birikintisinden geçsem leş gibi oluyor. Bu nedenle arka çamurluk düşünüyorum. Fuarda fiber parça yapan bir firmaya sordum. Elinde örnek yoksa 500-600 tl'ye mal olur dedi. Haliyle içimden yuh dedim ben de. Bu şekilde çamurluğu olan varsa yardımcı olursa sevinirim...
    Orjinalinide alsan çok işe yaramıyor hemde çok ucuz bir aksesuar değil, yurtdışı siteler de var en az 150 euro civarında

Motosikleti
    er6
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinalinide alsan çok işe yaramıyor hemde çok ucuz bir aksesuar değil, yurtdışı siteler de var en az 150 euro civarında
    mikrop
    ben de önce yurtdışı sitelerde baktım hesaplı bulabilirim belki diye ama nerdee.. sonra bu yolu denedim ama o daha pahalı çıktı..işe yaramıyo derken senin motorda var mı?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Benim motorda yok da olan arkadaşlardan biliyorum gerçi er-6 değil fazer için konuşuyorum. Küçük su birikintisi belki ama yağmur veya yol boyu ıslak bir zeminde işe yaramıyor motorun altına çamur giriyor.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Mikrop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda yok da olan arkadaşlardan biliyorum gerçi er-6 değil fazer için konuşuyorum. Küçük su birikintisi belki ama yağmur veya yol boyu ıslak bir zeminde işe yaramıyor motorun altına çamur giriyor.
    mikrobun dediği gibi bizim arkadaşda var, zate yarısına kadar bile kapatmıyor...
    resimleride budur, fiyat olarak 150 dolar kargosuda 30 dolar gibi bir rakam tutuyor, anlaşıp 100 doların altında fiyat yazdırıyosun olay biliyor, sorunsuz bir şekilde geliyor kargon ups ile
    sitede bu
    resimler için ömür arkadaşımıza teşekkürler...

http://www.blueridgeperformance.net/brpaccessories.html

habe habe

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abi bence turkiye şartlarına en uygun motorlardan biri er6 serisi versys ayrı bi güzel ben önceki F serisini beğenmiyodum yeni F ler hakakten adamın içine oturyor bakarken.
    Samet'çim hayırlısı diyelim.ER6N benim boya göre çok uygun bir makina,Versys yüksek olmasına rağmen benim dağ bayır gezilerime daha uygun bir makina.Bu seneyide böyle geçirelimde Seneye kısmet artık.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    er6
    Teşekkür ER6İNBAY madem çok kullanışlı birşey değil, o kadar para ile başka işler yaparım.

Ve yeni bi soru, motorum şu anda satılıkta ama heran vazgeçebilirim. (bu fiyata satmaya kıyamıyorum da) Bu nedenle lastik değiştirsem mi diyorum. motor alındığından beri çok sakin kullanıldı. Yüksek hız yapılmadı, patinajda kalmadı.
    Şu anda 12 binde ve 2006 model... bu bilgiler ışığında lastik değiştirmek gerekir mi...

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Teşekkür ER6İNBAY madem çok kullanışlı birşey değil, o kadar para ile başka işler yaparım.

Ve yeni bi soru, motorum şu anda satılıkta ama heran vazgeçebilirim. (bu fiyata satmaya kıyamıyorum da) Bu nedenle lastik değiştirsem mi diyorum. motor alındığından beri çok sakin kullanıldı. Yüksek hız yapılmadı, patinajda kalmadı.
    Şu anda 12 binde ve 2006 model... bu bilgiler ışığında lastik değiştirmek gerekir mi...
    Slm üstad sana msj attım cevap bekliyorum.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    er6
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm üstad sana msj attım cevap bekliyorum.
    tamam megan aldım mesajını...hafto sonu resimlerini çekicem motorun

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER

eğer orjinal lastikleri ise ve de dunlop ise değiştirmende yarar vardır, bende 16 binde değiştirdim lastiklerimi ama her gazda patinaja kalıyodu, ve virajlarda insanı biraz korkutuyodu,
    ben gittim maxxis aldım, memnunum , silent gitti michelin aldı oda memnun, bi arkadaşa da shinko aldık o da çok memnun,
    maxxis in şu anda bizim ebatta lastikleri yok elinde, bulamıyosun, shinko da var

fiyatlar ise shinko ve maxxis kore malı ikisninde fiyatlar birbirine çok yakın 400 tl 450 tl, micehlin ise 700 tl gibi bir rakam pirelli falan da aynı fiyat.

umarım yardımcı olmuşumdur.
    habe habe

Motosikleti
    er6
    eğer orjinal lastikleri ise ve de dunlop ise değiştirmende yarar vardır, bende 16 binde değiştirdim lastiklerimi ama her gazda patinaja kalıyodu, ve virajlarda insanı biraz korkutuyodu,
    ben gittim maxxis aldım, memnunum , silent gitti michelin aldı oda memnun, bi arkadaşa da shinko aldık o da çok memnun,
    maxxis in şu anda bizim ebatta lastikleri yok elinde, bulamıyosun, shinko da var

fiyatlar ise shinko ve maxxis kore malı ikisninde fiyatlar birbirine çok yakın 400 tl 450 tl, micehlin ise 700 tl gibi bir rakam pirelli falan da aynı fiyat.

umarım yardımcı olmuşumdur.
    saol ergin tabii yardımcı oldun.
    Aslına bakarsan hala kararsızım.. Michlen pirelli vs. lastiklere o kadar para verebilecek durumda değilim şu anda. Shinko ve maxxis gibi lastiklere de pek güvenemiyordum. Ama madem siz aldınız, memnunsunuz ben de kullanabilirim. Fiyat da yarı yarıya nerdeyse..

hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    Arkadaşlar Sefaköydeki Kawa yetkili servisini kullanan varmı? Tavsiye eder misiniz?
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    saol ergin tabii yardımcı oldun.
    Aslına bakarsan hala kararsızım.. Michlen pirelli vs. lastiklere o kadar para verebilecek durumda değilim şu anda. Shinko ve maxxis gibi lastiklere de pek güvenemiyordum. Ama madem siz aldınız, memnunsunuz ben de kullanabilirim. Fiyat da yarı yarıya nerdeyse..
    valla ben aldım, 1 yıldır kullanıyorum hiç bi kusurunu görmedim...
    shinkoyu da başkent motosikletten den metin usta tavsiye eder herkese...
    habe habe

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Herkese;
    Motorumu çok acil satıyorum, ilgilenenlere duyrulur. Adanadayım;
    Buda ilanı; http://www.sahibinden.com/!!!!cok_ac...XQQdisplayitem

Sevgiler saygılar
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Motosikleti
    er6
    Alıntı gokhand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Herkese;
    Motorumu çok acil satıyorum, ilgilenenlere duyrulur. Adanadayım;
    Buda ilanı; http://www.sahibinden.com/!!!!cok_ac...XQQdisplayitem

Sevgiler saygılar

Bu ilanı gördüğümde senin olabileceğin aklıma gelmişti. Hayırdır motor yeniydi daha..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Bu ilanı gördüğümde senin olabileceğin aklıma gelmişti. Hayırdır motor yeniydi daha..
    ya motoru da gördüm, üzüldüm yazık olcak o fiyata...
    hayırlısı belki yenisini alırsın
    habe habe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler