Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    ER6lara 2 gündür yoğun bir şekilde bakıyorum, Motosikletim olan YBR250 yi değiştirmek istiyorum, XT660X, ER6f, ER6N ile takas yapmak isteyen olursa bana 532 674 40 67 den ltf ulaşsın. Tşkler.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Evet bu topic i baştan sona okudum benimde bir ER6f olsun artık diyorum Fazer 600 lük düşünüyordum ama artık bu,bu,bu nasip artık tabiki ilk önce benim cbf 250 yolgezer imi satmam lazım satar satmaz diyeceğimki artık bende er6 cıyım saygılar
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    arkadaşlar elinde er6 türkçe kullanma kılavuzu olan var mı? nerden bulabilriz

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Distribütöre sormak lazım. Onlarda olması gerekli kanun gereği. Ve teslimatta vermeleri de gerekli.
    [COLOR="RoyalBlue"][B]Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.[/B][/COLOR]

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z-moto her dilde veriyor türkçe hariç
    Drift Religion

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Arkadaşlar sizlerinde ER6-F'de artçı ile yolculuk hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim acaba ???
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı DISTORTEDMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlerinde ER6-F'de artçı ile yolculuk hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim acaba ???
    artçı için çok rahat olmuyo diyolar genelde ben genelde artçı almadığım için bilemiyecem ama artçı için vstrom daha uygun gibi olur...

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    Ağustos ayında samsun- kastamonu-bartın-amasra-----sinop-- üzerinden tekrar samsun'a rotası olan bie gezi yaptım.1200 km.Sürekli artçı ile beraber, artçı için rahat olduğu söylenemez. Bir zaman sonra kaba etlerin ağrımaya başlıyor,artçımın şikayeti buydu.Geçen sene cbf600 ün arkasında 2500 km lik bir artçılık maceram oldu.er6 f e göre biraz daha rahat, zaman zaman Bmw 1200 GS artçısı da oldum en rahatı Bmw saydığım motorlar içinde..
    Velhasıl ER6 f sık molalarla ve artçının altına yumuşak bir süngerden minder ile konforlu hale getirilebilir..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı burdizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos ayında samsun- kastamonu-bartın-amasra-----sinop-- üzerinden tekrar samsun'a rotası olan bie gezi yaptım.1200 km.Sürekli artçı ile beraber, artçı için rahat olduğu söylenemez. Bir zaman sonra kaba etlerin ağrımaya başlıyor,artçımın şikayeti buydu.Geçen sene cbf600 ün arkasında 2500 km lik bir artçılık maceram oldu.er6 f e göre biraz daha rahat, zaman zaman Bmw 1200 GS artçısı da oldum en rahatı Bmw saydığım motorlar içinde..
    Velhasıl ER6 f sık molalarla ve artçının altına yumuşak bir süngerden minder ile konforlu hale getirilebilir..
    artçının tek sorunu budur, uzun yolda kaba eti ağrıması, ama onun için de güzel seleler mevcut biraz tuzlu ama mevcut,artı birde konfor kılıflarıda mevcut, bunlardan en bilineni corbin, www.corbin.com, diğeride bagster http://www.bagster.com/en/ , ikiside başarılı hiç birisini kullanma fırsatım olmadı..

Motosikleti
    R1200GS
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Tam tahmin ettiğim gibi cevaplar geldi. Zaten v-strom ile ER6-F arasında kalmıştım. Hem boyum uzun, hem artçıyla yoğun olarak kullanıcam. Sanırım v-strom'u tercih etcem...

Motosikleti
    er6
    valla benim artçım bozuk satıhlara biraz hızlı girdimde çok sarstığını söylüyo. O beni de rahatsız ediyo gerçekten. Bazen havalanıyorum motorun üstünden. Bundan önceki motorumun kros olmasının verdiği bir şeydir belki bu. ama bu sarsıntıya neden olan sert süspansiyonlar yüksek hızda müthiş bir stabilizasyon ve yol tutuş sağlıyor.

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z-moto her dilde veriyor türkçe hariç
    aynen öyle maalesef sordum türkçe olmadığını söylediler... bi çevirmenin maliyetinden kaçmaları çok enteresan gerçekten... aslında bunu kawasaki motors'a bir maille bildirmek lazım.

Motosikleti
    R1200GS
    Sağol enginer6, bende alırsam crosstan geçmiş olacağım Ancak merak ettiğim uzun yolda oluşan popo kramplarıydı. V-stromu herkes övüyor sürücü ve artçı sele konforu olarak. Benzer şeyi ER-6 lar için de söyleyemeyiz değilmi? En azından seleye bakınca öyle rahat gözükmüyo uzun mesafeler için ???

Motosikleti
    er6
    distortedman,
    valla en fazla gittiğim yol 180 km idi. onda da 100 km gidip mola vermiştim. dediğin düzeyde bir rahatsızlığım olmadı sele ile ilgili. Ama tahminim V storm selesi nedeniyle değil de, oturuş pozisyonu gereği biraz daha rahattır.

Bu arada bana öyle geliyor ki V Stor senin içine pek sinmiyor gibi er 6'da aklın kalacak gibi haklı olarak

sana bir de motorla ilgili tek şikayetimi söyleyim. 5 bin devir civarında başlayan grenaj zırıltısı... ciddi ciddi sinirimi bozuyo... ama dediğim gibi tek sıkıntım o

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu topic i baştan sona okudum benimde bir ER6f olsun artık diyorum Fazer 600 lük düşünüyordum ama artık bu,bu,bu nasip artık tabiki ilk önce benim cbf 250 yolgezer imi satmam lazım satar satmaz diyeceğimki artık bende er6 cıyım saygılar
    Abi yakıt sarfiyatı olarak mı fazerdan vazgeçtin? Bence iki motor arasındaki en önemli fark tercih sebebi için.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    kawasaki er 6-n
    er 6n motorum gaz yemiyor düz yolda 5000 deviri gecmeyip yokus yukarı hiç gitmiyor acaba nedendir ?

Motosikleti
    er6
    Alıntı stroper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 6n motorum gaz yemiyor düz yolda 5000 deviri gecmeyip yokus yukarı hiç gitmiyor acaba nedendir ?

valla ilk defa bi er6 sahibinden böyle bir şikayter duyuyorum. Pek sorun çıkartmayan bi motor o yüzden ciddi bi problem olduğunu sanmıyorum...

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    hava filtren tıkalı olablr bujileri kontrol ettir dahada güzeli servise git

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    bujilerde sorun olduğunu düşünüyorum zira 5 bin deviri geçmemesi yeterli yakıt püskürtülmediğini gösteriyor , bi ustana uğramanı öneririm başına bi iş gelmeden zira önemli bi sorun...

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    bencede en kısa zamanda ustanla bir görüşme ayarla motorun için

çok uzun zaman oldu motora binmeyeli, özledim yahu...
    habe habe

Motosikleti
    kawasaki er 6-n
    işlerim yüzünden ilgilenemiyordum pek bugün birde baktımki birde benzin deposunun içi pas tutmus sanki motoru calıstırıp gaz werincede pat pat sesler geliyor motorun ordan umarım önemli bir sey cıkmaz :( en kısa zamanda servisin yolunu tutmak lazım artık. olmadı arıycam onlar gelp alsınlar ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler