Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    hayırlı olsun güle güle kullan,
    çok güzel bir motor aldın,
    topcase de çok faideli bişi onu söyliyeyim, bizim motorlara çok yakışmıyo ama genede çok kullanışlı oluyo, sen şimdi ona bide yan çanta aldın mı tutmasın seni kimse
    nazar değmesin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan,
    çok güzel bir motor aldın,
    topcase de çok faideli bişi onu söyliyeyim, bizim motorlara çok yakışmıyo ama genede çok kullanışlı oluyo, sen şimdi ona bide yan çanta aldın mı tutmasın seni kimse
    nazar değmesin...
    bu sezonu motora alısmakla kapatırım herhalde, fazla dısarı açılamam, ama önümzdeki baharda Şubat mart gibi başlarım yollara dökülmeye walla ben cok sevindim bu işe hayırlı olsun bana, durup durup camı açıp bakıorum motora, normalmidir bu?
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    arkadaşlar motorum bu aralar soğukken marşa bastığımda calışmıoy ve F1 ışığı yanıyor anca gaz vereek calıştırırsam alıyor bunun nedeni nedir

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı L.SAHİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorum bu aralar soğukken marşa bastığımda calışmıoy ve F1 ışığı yanıyor anca gaz vereek calıştırırsam alıyor bunun nedeni nedir
    fi ışığı yanıyor ise bir sorun var demektir, yetkili bir servise götürmen en mantıklısı, bende daha çalışmama gibi bir sorun çıkmadı şu ana kadar...
    fi ışığı neden yanar dersen onun da açıklamaları için
    http://homepages.slingshot.co.nz/~sh...FI%20Light.pdf

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    fi ışığı yanıyor ise bir sorun var demektir, yetkili bir servise götürmen en mantıklısı, bende daha çalışmama gibi bir sorun çıkmadı şu ana kadar...
    fi ışığı neden yanar dersen onun da açıklamaları için
    http://homepages.slingshot.co.nz/~sh...FI%20Light.pdf
    fı ışığı özellkle motor soğukken marş basktığımda yanıyor motor deviri düşüp stop ediyor ama gaz verdiğimde ışkta yanmıyor hemende alıyor,bujilerden kaynaklanan bi sorun olabilrmi acaba

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    valla bilemiyeceğim ne desem yalan olur, yetkili servise götürmen daha mantıklı...

bu arada er6n ve er6f de kampanya var,
    er6n 14 bin f 14800 ytl,
    haberiniz olsun ve 2008 model...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    z motonun sitesinde fiyat listesinde değişiklik bulunmamaktadır

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z motonun sitesinde fiyat listesinde değişiklik bulunmamaktadır
    er6n

http://www.sahibinden.com/ada_motor_...XQQdisplayitem

er6f

http://www.sahibinden.com/ada_motor_...XQQdisplayitem

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Oy Oy Oy tadından yenmez bu fiyata yaa.
    Ama ilginç olan Z motor değil de neden bir tane bayii bu fiyatı veriyor acaba?

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    abi sakın hayal kırıklığı olmasın,
    birde motorun sıfır mı acaba ? sıfır ise sende biliyosundurki çok yakar,
    sıfır değilsede ikinci el aldınsa daha motora alışma süreci var, bende ilk aldığımda 220 km de ışık yandı noluyoz dedim şaşırdım, sonra alıştım iyice huyunu suyunu öğrendim, ve şimdi bu değerlerde gidiyo...
    bende genelde 4000 6000 devir arası kullanırım, en son depoda her kalkıştı 10 bin devire çıksamda baya normal yaktı 4,5 lt bile değildi...
    alışınca normala döner merak etme

renk nedir motorun resmi yokmudur acep...
    er6inbay, motor sıfır değil aldığımda 8700 idi şimdi 10.000 de gümüş renkli
    valla bakalım şimdi bi daha denicem düşük devirli kullanma fazla dedi MT den arkadaşlar onu deniyorum 5000 - 6000 civarı kullanıyorum... inşallah normale döner

Alıntı gokhand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba, bu aksam üstü iftardan önce aldım motorumu, inanmıyorum yaa Ceylan gibi bu makina zıplayıp duruoo alısana kadar halim zor valla, daha ehliyetim çıkmadıgından bulundugum kampüsten dışarı çıkamıcam, ama 15-20 gün sonra tutmayın beni, vurucam kendimi yollara
    hayırlı olsun gokhand çoook sevindim, kazsız belasız kullan inşallah... o camdan bakma sendromu yakında yerini temizlik sendromuna bırakır boyna temizlemek istersin...kendimden biliyorum...1 ay oldu hala elimde bez deli gibi motorun etrafını tavaf ediyorum
    ....
    sahibinden. com da bi eleman 13000 km'e er6 n'i 7.800'e veriyor
    kazasız boyasız olduğunu söylüyo.
    bu fiyata nasıl verebiliyo sahiden anlamıyorum. heralde çok sıkışmış veya parası bol. ilgilenenlere duyrulur...

arkadaşlar bu arada...

dediğiniz gibi yaptım ve devirli kullandım. (5000 devir civarı)
    sonuç: 20 ytl lik benzinle 100 km :( anlayacağınız birşey değişmedi. kilometrede 200 kuruş ve 100 kmde 6 litrenin biraz üstünde tüketim.:(
    heralde bi sorun var hava filitresi, buji, sübap ayarı falan vs. bakıma girecek yani motor :(

.

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    demek son hız 220 he
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6inbay, motor sıfır değil aldığımda 8700 idi şimdi 10.000 de gümüş renkli
    valla bakalım şimdi bi daha denicem düşük devirli kullanma fazla dedi MT den arkadaşlar onu deniyorum 5000 - 6000 civarı kullanıyorum... inşallah normale döner

hayırlı olsun gokhand çoook sevindim, kazsız belasız kullan inşallah... o camdan bakma sendromu yakında yerini temizlik sendromuna bırakır boyna temizlemek istersin...kendimden biliyorum...1 ay oldu hala elimde bez deli gibi motorun etrafını tavaf ediyorum
    ....
    sahibinden. com da bi eleman 13000 km'e er6 n'i 7.800'e veriyor
    kazasız boyasız olduğunu söylüyo.
    bu fiyata nasıl verebiliyo sahiden anlamıyorum. heralde çok sıkışmış veya parası bol. ilgilenenlere duyrulur...

arkadaşlar bu arada...

dediğiniz gibi yaptım ve devirli kullandım. (5000 devir civarı)
    sonuç: 20 ytl lik benzinle 100 km :( anlayacağınız birşey değişmedi. kilometrede 200 kuruş ve 100 kmde 6 litrenin biraz üstünde tüketim.:(
    heralde bi sorun var hava filitresi, buji, sübap ayarı falan vs. bakıma girecek yani motor :(

.

eğer 20ytl ile şehr içi 100km yaptıysanız bu normal şehir içi motor biraz yakıyor

Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek son hız 220 he
    azmı?????????????

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    enginer6;
    72 hp gücünde bi motosiklet kullanıyosun ve şehir içinde elbette 6 lt civarı yakacak. daha düşük nasıl bi tüketim olabilir ki ?
    ben gs500 ile şehirlerarası performanslı kullanımda (R6 ile yanyana gitmeye çalışırken ) 200 km de 50 ytl benzin tüketiyorum. şehir içi de çok rahat km de 20 ykr ye yakın tüketiyorum. kaldı ki benim motorum 500 cc ve 48 hp ve tamamen bakımlı.
    açıkçası er6 ya geçsem ve bahsettiğiniz tüketime ulaşsam hiçşikayet etmem güle güle binerim motora
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enginer6;
    72 hp gücünde bi motosiklet kullanıyosun ve şehir içinde elbette 6 lt civarı yakacak. daha düşük nasıl bi tüketim olabilir ki ?
    ben gs500 ile şehirlerarası performanslı kullanımda (R6 ile yanyana gitmeye çalışırken ) 200 km de 50 ytl benzin tüketiyorum. şehir içi de çok rahat km de 20 ykr ye yakın tüketiyorum. kaldı ki benim motorum 500 cc ve 48 hp ve tamamen bakımlı.
    açıkçası er6 ya geçsem ve bahsettiğiniz tüketime ulaşsam hiçşikayet etmem güle güle binerim motora
    o zaman benim motorda bi gariplik var,
    40 ytl 270 290 km yol yapıyorum şehir içi,
    4,5 5 lt arası yakıyor benim motor, ilk aldığımda bi 6 lt ye yaklaşmıştı yakış konusunda, daha da ondan sonra birdaha görmedim 5 in üstüne çıktığını...

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    4,5 5 lt arası yakıyor benim motor, ilk aldığımda bi 6 lt ye yaklaşmıştı yakış konusunda, daha da ondan sonra birdaha görmedim 5 in üstüne çıktığını...

abi o senin kullanmla ilgili benceben şehir içinde genelde sert kullanırım,ara gazı vs cok yaparım bu yüzden 6 litre civarı yakıyorum ama sen sakın sakın gidiyosan dediğin gibi yakabilr ben deniyim diyorum bir türlü başaramadım

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    abi o senin kullanmla ilgili benceben şehir içinde genelde sert kullanırım,ara gazı vs cok yaparım bu yüzden 6 litre civarı yakıyorum ama sen sakın sakın gidiyosan dediğin gibi yakabilr ben deniyim diyorum bir türlü başaramadım
    bende kullanirim ama vites değiştirirken ara gazı yapmam, çok gereksiz bişi
    benzin harcıyon boşa, gerektiğinde hızlanırım

Motosikleti
    er6

er6inbay, nası oluyo ben de anlamadım trafiğe hiç girmiyo musun, kullandığın devir aralığı nedir, kaç devirde vites değiştiriyosun?? şu soruları yanıtlasan da biz de uygulasak

l.sahin ben senin gibi de yapmıyorum işin garibi, çok sakin ara gazsız kullanıyorum benim motorun sanırım bi ayara ihtiyacı var

.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    şehir içi , şehir dışı karışık 4.7 lt /100 km yakıyorum , üstelik devirli kullanırım ben , bu motorun 6 lt yakması mümkün değil kesin bi sorun vardır...

Motosikleti
    er6
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içi , şehir dışı karışık 4.7 lt /100 km yakıyorum , üstelik devirli kullanırım ben , bu motorun 6 lt yakması mümkün değil kesin bi sorun vardır...
    kesinlikle öle düşünüyorum ben de artık. en kısa zamanda bi bakıma götürücem. bu 10.000 bakımı ne kadar tutuyo bilen var mı arkadaşlar?
    .

,

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle öle düşünüyorum ben de artık. en kısa zamanda bi bakıma götürücem. bu 10.000 bakımı ne kadar tutuyo bilen var mı arkadaşlar?
    .

,
    normalde bakım periyodu 6 bin km de bir , yani 6 bin , 12 , 18 diye gider , ama şimdi yaptıracaksan yağ filtresi değişecek yağ değişecek bi de hava filtresi temizlenecek 130 ytl civarı bi şeydir işçilikle birlikte...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler