Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Güraycığım, teknisyenim benim. Gel 10 kağıt vereyim, anlaşak

Faceden yazınca zor cevap veriyorum dokunmatikten dolayı. Teklifim ilelebet geçerli olacak. Düşünürsen ara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güraycığım, teknisyenim benim. Gel 10 kağıt vereyim, anlaşak

Faceden yazınca zor cevap veriyorum dokunmatikten dolayı. Teklifim ilelebet geçerli olacak. Düşünürsen ara

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Terbiyesiz

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Terbiyesiz
    Git gel de sana GSR750 alalım Ben de senden on kagıda onu alırım
    ....

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Git gel de sana GSR750 alalım Ben de senden on kagıda onu alırım
    Ailemin borçlarını halledip yeni RR veya 848 bakıcağım seneye sezon gelmeden

Tokat manyağı yapıcam lem hepinizi.
    isamilx bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Selamlar,

aylardır yapılan arama tarama ve direkten dönmeler sonucu kısmetimiz gsr 600 müş ! araştırmadan sorgulamadan beğendim ve gidip aldım. Acayip bir makina. daha önceden kullandığım cbf 600 den sonra bu bir başka lezzette... aklım gidiyor bazen. Alışma sürecindeyim. 2007 model 22.000 de bir gsr 600 sahibi oldum. Sağa sola yatmaları olmasına rağmen kalıcı ciddi hatasını göremedim şase üzerinde. Motorda gayet iyi, ufak tefek bakım ve ayarlamalardan sonra ayrıca yağ değişiminden sonra bomba gibi olacağına inanıyorum. Satın aldığım arkadaş saolsun plakalığını kesmiş ve egzosun altına çakmış plakayı. Doğal olarak arka sinyallerim de yok ve bu beni epey tedirgin yapıyor trafikte. Sürekli bir aynayı kollamadayım... Bakalım kargo ile gönderecek parçaları. Ben tekrar takılabileceğini düşünemiyorum ama yinede deniycezzz...

Bakımını yaptırıp ustaya göründükten sonra ve 1 ay içinde yorumlarımı yapıcam. Genel olarak vahşi ve eylenceli bir motosiklet. Saygılar. Sayfalarca yorumlar yapılmış sizinde bana önerebileceğiniz hususlar kesinlikle vardır. Yardımlarınızı ve önerilerinizi eksik etmeyin lütfen. Şimdiden teşekkürler.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı doghouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

aylardır yapılan arama tarama ve direkten dönmeler sonucu kısmetimiz gsr 600 müş ! araştırmadan sorgulamadan beğendim ve gidip aldım. Acayip bir makina. daha önceden kullandığım cbf 600 den sonra bu bir başka lezzette... aklım gidiyor bazen. Alışma sürecindeyim. 2007 model 22.000 de bir gsr 600 sahibi oldum. Sağa sola yatmaları olmasına rağmen kalıcı ciddi hatasını göremedim şase üzerinde. Motorda gayet iyi, ufak tefek bakım ve ayarlamalardan sonra ayrıca yağ değişiminden sonra bomba gibi olacağına inanıyorum. Satın aldığım arkadaş saolsun plakalığını kesmiş ve egzosun altına çakmış plakayı. Doğal olarak arka sinyallerim de yok ve bu beni epey tedirgin yapıyor trafikte. Sürekli bir aynayı kollamadayım... Bakalım kargo ile gönderecek parçaları. Ben tekrar takılabileceğini düşünemiyorum ama yinede deniycezzz...

Bakımını yaptırıp ustaya göründükten sonra ve 1 ay içinde yorumlarımı yapıcam. Genel olarak vahşi ve eylenceli bir motosiklet. Saygılar. Sayfalarca yorumlar yapılmış sizinde bana önerebileceğiniz hususlar kesinlikle vardır. Yardımlarınızı ve önerilerinizi eksik etmeyin lütfen. Şimdiden teşekkürler.
    hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah. benim motorumda da arka çamurluk kesik , açılır kapanır plakalık var ve orjnal sinyaller plakalığa takılmış çok da güzel duruyor. size de tavsiye ederim.

__@hmet bunu beğendi.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Selamlar,

Öncelikle;

Hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız sürüşler...

Arka Çamurluğu önceki sahibi nasıl kesmiş Foto olsaydı eğer fikir yürütebilirdik. Aslında benim aklımda bir fikir var ama vakit bulamadığımdan
    bir türlü yapamadım. Size de tarif edeyim Hoşunuza giderse sizde yapabilirsiniz. 200 250 lira arka çamurluğa vermezsiniz...

Resimle anlatırsam daha kolay olur

2 adet power led ve Taş direnç alarak ( Şuan aklıma gelmiyor Ohm Değeri ) Resimde belirtiğim yerleri Havya veya Şarjlı matkap ile delerek ( Power Led Boyuna uygun ) Power ledleri sıcak silikon veya daha uygun yapıştırıcı su geçirmicek yalıtımı sağlam sabitledikten sonra elektrik bağlantılarını yaparsanız hem yanmadığında görünmeyen hem yandığında çok güzel duran sinyallere sahip olabilirsiniz. 10 15 lira tutmaz... Fakat bu şekilde led kullandığınız da sinyalleriniz 4'lü durumu hariç hızlı yanıp sönecektir. Bunun basit çözümu her sinyale 1 adet dipsiz ampül bağlamaktır. Power Led'in Watt'ı düşük olduğundan Röle kafayı yiyebiliyor. Ama hoşunuza da gidebilir...

Saygılar...

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Çok güzel motor. Aman sende dikkat et, ayrıca çok şık duruyor. Eğer düzeltilebilirse seninki gibi yaptırabilirim. Bakalım ustaya bir gidelim de neler çıkacak karşımıza (:

Ayrıca benimkinin tam olarak nereden kesildiğini bir tespit etmem gerek.

Başınıza geren kronik yada dikkat etmemi istediğiniz şeyler varmı ? Ben cidden araştırmadan enişte ile beraber gidip aldım. Düşmeler olmuş sağa sola. Motorda farkedebildiğim birşey maalesef yoktu. Canıma tak etti ve aldım :D Umarım başımı ağrıtmazzz

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx

arada resim paylaşalım arkadaşlar forum canlansın biraz Fethiye'den selamlar ...
    __@hmet bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Plakalığı kesildiği yerden bir şekilde tutturmayı başardık... Sallanmıyor ama müthiş de değil (: Benim kullanıcılara genel bir sorum olucak.

1. 2. 3. viteslerde 4 bin ve altı devirlerde sabit hızda giderken motor sürekli bir hareket halinde öne sıçramalar falan oluyor. Sokak aralarında giderken sürekli boğuşmak zorunda kalıyorum kendisiyle. Devamlı inişli çıkışlı bir sürüş var düşük devirlerde anlıcağınız.

Diğer kullandığım cbf 600 gsr ın yanında kaymak gibi kalıyor bu kıyaslamada. Motorumun niteliklerinden çok memnunum aslında seneye kadar değiştireceğim zincir, lastik, debriyaj teli ve balatası son olarakta egzantrik zinciri var. Bu saydıklarımın bahsettiğim bu duruma ne kadar etkisi vardır bilemiyorum ustaya da sormayı unuttum açıkcası.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Plakalığı kesildiği yerden bir şekilde tutturmayı başardık... Sallanmıyor ama müthiş de değil (: Benim kullanıcılara genel bir sorum olucak.

1. 2. 3. viteslerde 4 bin ve altı devirlerde sabit hızda giderken motor sürekli bir hareket halinde öne sıçramalar falan oluyor. Sokak aralarında giderken sürekli boğuşmak zorunda kalıyorum kendisiyle. Devamlı inişli çıkışlı bir sürüş var düşük devirlerde anlıcağınız.

Diğer kullandığım cbf 600 gsr ın yanında kaymak gibi kalıyor bu kıyaslamada. Motorumun niteliklerinden çok memnunum aslında seneye kadar değiştireceğim zincir, lastik, debriyaj teli ve balatası son olarakta egzantrik zinciri var. Bu saydıklarımın bahsettiğim bu duruma ne kadar etkisi vardır bilemiyorum ustaya da sormayı unuttum açıkcası.

hocam eğer gazı milim bırakınca direk öne yığılıyor , milim açınca teker yapacaksın sanki manasında tak diye yükleniyorsa Yüzde 90 zincir bitmiş olabilir. Bi yerde iz yapmıştır yada boldur. gazı verince o boşluktan rahat gecip sonra direk yüke biniyor.

Bu arada arkadaşlar aranızda Mitas marka lastik kullanan var mı tavsiye edermisiniz ? Fiyatı makul , şekli şemali yerinde. Tabiki bi metzeller performansı beklemek mümkünde değil ama fiyat / performans önemli .
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

CBF600 ile Drag şeklinde bi kalkış yaptığınızda GSR'ın açık ara önde gideceğini göreceksinizdir. Burada işin sırrı arka dişlide diye düşünüyorum. Bizim GSR'ların arka dişli biraz büyük. 1 2 3 viteslerde böyle yapması normal. Bileğinizi alıştırmayı deneyin ve makinanın keyfini çıkartın ( bende ilk zamanlar yadırgamıştım. Zamanla alışıyor insan )

Saygılar...
    dyavol-77 bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Herkese selam,haftaya teslim alacağım gsr 600 için Egsoz arsyışındayım.Elinde egsoz bulunan arkadaşlardan satmak isteyen olursa buradan özel mesajla irtibata geçebilir.Fazer dan sonra gsr bakalım nasıl gelecek.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    CBF600 ile Drag şeklinde bi kalkış yaptığınızda GSR'ın açık ara önde gideceğini göreceksinizdir. Burada işin sırrı arka dişlide diye düşünüyorum. Bizim GSR'ların arka dişli biraz büyük. 1 2 3 viteslerde böyle yapması normal. Bileğinizi alıştırmayı deneyin ve makinanın keyfini çıkartın ( bende ilk zamanlar yadırgamıştım. Zamanla alışıyor insan )

Saygılar...
    Dostum Gsr 600'ün rakibi cbf600 değil ki, CB600f ile Kalkış yapılsa sonuç ne olur???...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Gsr 600'ün rakibi cbf600 değil ki, CB600f ile Kalkış yapılsa sonuç ne olur???...
    Şimdi ben buraya bişey yazıcam RR'cılar atlıcak yok mok dicekler de ben yine de yazıyım. Arkadaşımda 600RR Var kalkışta gsr geçiyor. Buna ben ve arkadaşım şait oldu. Işıklarda durduk eğlencesine müsait yolda 3cü vitese kadar asıldık. Sonuç durduğumuzda arkadaş GSR'nın kalkışta çok iyi olduğunu söyledi. He o arkadaşımın pilotajı zayıftır veya benım ki çok iyidir bilemem
    ....

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şimdi ben buraya bişey yazıcam RR'cılar atlıcak yok mok dicekler de ben yine de yazıyım. Arkadaşımda 600RR Var kalkışta gsr geçiyor. Buna ben ve arkadaşım şait oldu. Işıklarda durduk eğlencesine müsait yolda 3cü vitese kadar asıldık. Sonuç durduğumuzda arkadaş GSR'nın kalkışta çok iyi olduğunu söyledi. He o arkadaşımın pilotajı zayıftır veya benım ki çok iyidir bilemem
    Hayir diyorum..
    _SpartacuS_ ve isamilx bunu beğendiler.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Hayir diyorum..
    ....

Su sicrama olayi bendede var.fakat ben 4.000devir ve üzerinde yasiyorum.6bin devirde 2.vitesle ortalama 60km süratla sabit hizda gitmeye calisiyorum.Gazi milim kapatiyorum direk öne yigiliyor milim aciyorum birden sicriyor basardigimdada sirkeleme yapmaya basliyor.Yetkili servise gittim bilgisayara bagladi arizalari sildi yoshi egzos ve katalatik konvektörde iptal düz boru var.Bundan kaynaklaniyor dedi yoshi nin kendi bilgisayariyla yazilimi güncelledi artik yapmaz dedi.Ama gene yapiyor.Dün bujilerimide sifirladim hala devam ediyor.Ama enteresandirki arada bi cok nadiren yapmadigida oluyor.zincirim ve dislilerimde yeni.Yarin zincirimi biraz daha gerip tekrar deneyecegim.Gittigim servis oksijen sensörünü iptal edip daha farkki bi yazilim yaparsak kesin olarak yapmaz ve gücte alirsin dedi.oksijen sensörünü iptal etmekte biraz kararsizim ama devam ederse yaptiricam.Kactane motor kullandim hic denk gelmedim boyle birseye.Farkli bi fikri olan varmi acaba.

isamilx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600- Kanuni GT170
    Hayir diyorum..
    bende ışıklarda bir 600 rr yedim :D ama 220 den sonra meydan ona kaldı :D çok agır çıkıyor 230 dan sonra
    _SpartacuS_ bunu beğendi.
    Aşk acısı da neymiş... Sen hiç motoru yatırdın mı???
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş.... Hz. Mevlana

REKLAM ALANI
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler