Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçiş için biraz erken değil mi ? Sadece 3200 km tecrüben var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR250R
    ben erken oldugunu dusunmuyorum ilk baslangic motorum benim cbr250r ve hic zorlanmadim aslinda..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    süha kardeş,sen kendini yeterli görüyor olabilirsin ama GSR ye sahip olmuş ve kullanmış bir abin olarak diyorum ki,GSR yi hafife alma,250 liğe hiç benzemez,acayip hırçın bir makine,ALLAH korusun seni üstünden atıverir.çok ciddiyim.istersen bir deneme sürüşü yap ve öyle karar ver kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda CBR250R
    tavsiyeleriniz icin cook tesekkur ederim. haklisiniz aslinda hic 600cc bir makine kullanmadim. onumuzdeki sezonda binsem motorsikletime sonra dusunsem daha mantikli olacak galiba ama GSR ye vuruldum gercekten CBR250R aslinda tatmin edici bir motor 160-170 km hizlara bile cikabiliryor ama ses yok :( Tek silindir. Yakiti cook guzel 1 depo ile 370 km yol yapiyor. GSR yi gormesem degistirmeyi kesinlikle dusunmezdim bile ama Gordum hemde Kirmizi Renk

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    gsr da 1 depo ile 200 dedin mi dur o iyi ihtimal :D
    ben 170te kaldım geçenlerde cbr ile

yakıt önemli şey yahu

ayrıca tecrübe gerçekten lazım

bunu izle bak programdan alıntı yaptım :D

http://www.youtube.com/watch?v=QWi0ZTJI35o

Motosikleti
    Honda CBR250R
    ) yafff nerdeyse yari yariya yakit farki var oda cook ya benim araba yakmiyo okadar )

Motosikleti
    Mondial Vulture Mr150
    şu an para biriktiriyorum az bir zaman kaldı inşallah 600CC bir motosiklete binmek istiyorum ve Naked motosiklet denemelerim oldu hoşuma da gitti açıkcası .... her markada benzer modeller var daha iyi bildiğiniz gibi ... Favorim GSR600 ama diğerleri de yakın geliyor aslında. XJ6 hornet Z750R

2. el almayı düşünüyorum.... bu konuda hangisini önerirsiniz.... bütçem 10 bin max zorladığımda 13 bin tl filan ?????

Motosikleti
    Honda CBR250R
    walla alaattin kardes bende cok gonul verdim bu GSR600 e ama sonra bir geziye ciktik arkadaslarla en az yakan motor benimki idi yakiti ve performansi cook iyi.. o yuzden satmaktan ve gsr600 alaktan vazgectim.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bu aralar baya gsr yle ilgilenmeye başladım hayırlısıyla bakalım topıkı baştan sona okudum sahibindene baktım kısmetse olacak gibi
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    arkadaşlar gsr ciler nerde yav? kaç gündür gelip giden yok, ne hikmet anlamadımmm

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende Bora Başkanımın Gsr 600 unu gördükten sonra ve kullandıktan sonra Resmen aşık olmuştum ve en kısa zamanda Bir Gsr 600 k8 abs li sahibi oldum Çok güzel zaman geçirdim gezilere katıldım malum nedenlerden dolayı satmak zorunda kaldım. Yine 600cc makina alacak olsam ilk tercihim gsr 600 olacak. Harika bir makina

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    GSR çok kral makine
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Motosikleti
    Yoktur
    bugün gsr sahibi oldum mevlam kem gözlerden korusun tüm motosikletçi dostlarımı 235 km de 62tl lik benzin yaktı helali hoş olsun

er6n sattıktan sonra 25 gün dayanabildim.
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin (cümlemize)
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gsr sahibi oldum mevlam kem gözlerden korusun tüm motosikletçi dostlarımı 235 km de 62tl lik benzin yaktı helali hoş olsun

köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hayırlı olsun,kazasız belasız binmeniz dileklerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    hocam hayırlı olsun. güle güle binin. allah kazasız binmek nasip etsin

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı olsun güzel günlerde kulanın...

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin (cümlemize)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,kazasız belasız binmeniz dileklerimle.
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güzel günlerde kulanın...
    tek tek teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

GSR 600 motosikleti almak için satıcıyla anlaştık edirneye doğru seyahatimiz başladı can dosttum engin abiye rica ettim işgünü olmasına ragmen benimle geldi kendisine çok çok teşekkür ederim motor çok temizz olunca özellikle rengide tam istediğim gibi olunca benim için hemen aldım satan arkadaşda çok iyi bir insan çıktı edirneye gelmişken o hasta olduğumuz çiğerinden yemesek olmazdı

bugünde zincirimi cillop gibi temizledim herkese kazasız sürüşler mevlam kazadan beladan nazardan bizleri uzak tutsun

Motosikleti

öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız binmek dileğiyle. sende benim gibi tazesin daha gsrde =D sana bişey sormak istiyorum hocam, er6n ile gsr arasında nasıl bir fark var? güc,yakıt,konfor vs. kullanmış biri olarak daha iyi mukayese edersin. beni bu konuda bilgilendirirsen cok mutlu olurum. tekerin düz bassın, hoşçakal

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız binmek dileğiyle. sende benim gibi tazesin daha gsrde =D sana bişey sormak istiyorum hocam, er6n ile gsr arasında nasıl bir fark var? güc,yakıt,konfor vs. kullanmış biri olarak daha iyi mukayese edersin. beni bu konuda bilgilendirirsen cok mutlu olurum. tekerin düz bassın, hoşçakal

sağol teşekkürler,ben er6 yı kullandığım zaman özellikle sağ elimin 3 parmağımda uyuşma oluyordu suzukide uyuşma olmadı kawasakide kaba etim sızı yapardı 235 kmlik edirne dönüş yolunda gsr de yaşamadım koltuğu çok çok rahat gaz koluna tepki vermesi çok güzel kawasakide 0,225 krş da gördüm 0,160krş da gördüm gsr de yeni edirne dönüşü 0,265 krş yaktı 2 silindirden 4 silindire geçtim bence 4 silindir yaz bi gelsinde benim 7. motorum yaklaşık 2006 10. ay itibarı ile 60bin km lik tecrübem var 72 bg den 98 bg geçiş yaptım daha motoru tanıma fırsatım olmadı diye bilirim ama iyide aldım diyorum herkese kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler