Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üçünüzün motorunu da biliyorum,aahhh bu kırmızı SUZİ ye en çok yakışan renktir.sizlerin motorlarının ilanlarını gördüm sahibinden de,hele o kappa 33 lt yan çantalı olanı (çok yakışmış).
    benim suziden bahsediyorsun galiba abi
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 30 dakika önce çektiğim bi kaç fotoğrafı yükliyeyim istedim topic canlansın biraz Umut sende yükle bea öğlen 12 de başladım temizlik parlatma işlemlerine keyfini çıkara çıkara bu saati ettik Bu arada Bende satıyorum

Uploaded with ImageShack.us

Çanta demirlerini çıkardım , özel cant şeridi yaptırdım egzozları parlattım ( ama istediğim gibi olmadı pek beceremedim galiba ) [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 ----------

enginer6 çok geçmiş olsun arkadaşım kötü olmuş :(
    Önclike kbc motorun çokk güzel çantaları çıkartınca daha başka bir güzelolmuş adanalı il temsilcisi arkadaşında lafına katılıyorum motorlarımız çok temiz böylelerini bir daha bulamayız birde gözlemlediğim birşey varki gsr kullanıpta motorunu değiştiren ama hala aklı gsr da kalan çok kişi var benim motoru isteyen çok çokta güzel fiyatlar veriyorlar ama sanırım ben motorumu satmayacağım kararım oyönde araba alacaktım arabayıda 25 milyarlık değilde
    10-12 milyarlık alıp motorumuda elimde tutmayı planlıyorum çünkü muhtemelen ben motorsuz yapamam böyleside bir daha bulunmaz tez zamanda ilanıda kaldıracağım.

Herkeze sevgiler sygılar.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Saolasın umut gerçekten çok güzel oldu. Aslında o demirleri üstünde tutmamın sebebi bi nevi koruma demiri görevi yapıyo diye çıkarmamıştım. Ah şu mecburiyetler olmasa bende hiç satmak istemiyodum :( Hayırlısı artık. Bu arada cant lar için sonax ın metal parlatıcısını kullandım , bulaşık süngerinin yeşil kısmıyla ovdum iyice uzun süre sonra kurulayıp temizledikten sonra pamukla yaptım tekrar ama istediğim sonuç olmadı. Üstüne bir iki de fa daha uygularsam olucak gibi. Çok zahmetli biş gerçekten ama zevkli

Umut bu arada nasıl fotoğraf yükleyeceğin bu linkte resimli açıklanmış yardımcı olur ;)

http://www.motosiklet.net/forum/sati...klersiniz.html
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ben size söylüyom işte piyasada temiz motor yok diye. sahibindn temiz motor satanlar ya çok fiyat söylüyor kimse alamıyor, ya da uygun fiyat soyluyor galericiler atlıyor hemen kapatıyor. altınızda bildiğiniz bi motor varsa bence satmayın derim, ama tabi mecburiyetler....

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bu arada cant lar için sonax ın metal parlatıcısını kullandım , bulaşık süngerinin yeşil kısmıyla ovdum iyice uzun süre sonra kurulayıp temizledikten sonra pamukla yaptım tekrar ama istediğim sonuç olmadı. Üstüne bir iki de fa daha uygularsam olucak gibi. Çok zahmetli biş gerçekten ama zevkli

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1QkdfxdZC

yukarda cant yazmışım yanlışlıkla arkadaşlar kusura bakmayın egzoz olucak o

Motosikleti
    nova 150 cc
    Şu resime hastayım

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Gsr 600 arıyorum İzmirde veya İzmire getirebilecek olursa çok uygun olur,

2007 veya üstü model, çok aşırı km yapmamış,temiz,kazasız,boyasız,lastigi yeni,güzel bi egzozu (mivv,devil,akrep vb.) koruma demiri ve rüzgarlık olursa iyi olur yoksada kendim alacagım.Dediğim aksesuarlar oldugu takdirde masrafsız ise 13500e kadar çıkabilirim aksesuarlar yoksada kendim karşılayınca komple 13500e falan denk gelirse bütçeme uygun olur.

Kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben size söylüyom işte piyasada temiz motor yok diye. sahibindn temiz motor satanlar ya çok fiyat söylüyor kimse alamıyor, ya da uygun fiyat soyluyor galericiler atlıyor hemen kapatıyor. altınızda bildiğiniz bi motor varsa bence satmayın derim, ama tabi mecburiyetler....
    Haklısın walla az daha satıp motorumdan olacaktım. Yok ben vazgeçtim ilanıda kaldırdım 15 de verseler vermem artık. Böyle motoru kaçıranlar şimdi başlarını taşlara vursunlar neler kaçırdıklarını bir bilseler
    Neyse ki satmadan vazgeçtimde motorumla mutlu mesut devam edeceğim. Ben motorsuz duramam çünkü ihtiyacımda yok araba düşünüyordum arabayıda bütçeme görealırım olur biter.

Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gsr 600 arıyorum İzmirde veya İzmire getirebilecek olursa çok uygun olur,

2007 veya üstü model, çok aşırı km yapmamış,temiz,kazasız,boyasız,lastigi yeni,güzel bi egzozu (mivv,devil,akrep vb.) koruma demiri ve rüzgarlık olursa iyi olur yoksada kendim alacagım.Dediğim aksesuarlar oldugu takdirde masrafsız ise 13500e kadar çıkabilirim aksesuarlar yoksada kendim karşılayınca komple 13500e falan denk gelirse bütçeme uygun olur.

Kazasız belasız sürüşler...
    Arkadaşım özür dilerim ama senin aradığın daha dünyaya gelmedi öyle bir motor olursa bizde bir bakalım. fazla armudun sapı üzümün çöpü dersen motor alamazsın hem temiz olacak hem full olacak hem masrafsız olacak hemde ucuz olacak öyle bir motor icad edilmedi. senin saydığın özelliklerde motoru 15 den aşağı bulamazsın.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı umut_gsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın walla az daha satıp motorumdan olacaktım. Yok ben vazgeçtim ilanıda kaldırdım 15 de verseler vermem artık. Böyle motoru kaçıranlar şimdi başlarını taşlara vursunlar neler kaçırdıklarını bir bilseler
    Neyse ki satmadan vazgeçtimde motorumla mutlu mesut devam edeceğim. Ben motorsuz duramam çünkü ihtiyacımda yok araba düşünüyordum arabayıda bütçeme görealırım olur biter.

Arkadaşım özür dilerim ama senin aradığın daha dünyaya gelmedi öyle bir motor olursa bizde bir bakalım. fazla armudun sapı üzümün çöpü dersen motor alamazsın hem temiz olacak hem full olacak hem masrafsız olacak hemde ucuz olacak öyle bir motor icad edilmedi. senin saydığın özelliklerde motoru 15 den aşağı bulamazsın.

tebrikler güzel cevap olmuş umut öyle bi motor bulurasanız benimde haberim olsun

Arkadaşım daha önce baktınmı bilmiyorum ama buda benim ilanım İZMİR
    tekerlek ister ( bana göre istemez ama ) egzoz orj.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0146033/detay/

yanında MT den olduğun için " 0 " dizlik , " 0 " depo üstü çantayı ,brandası ve kaskımıda verebilirim !!!

BİR KAÇ MESAJ YUKARDA DA ŞİMDİKİ GÜNCEL FOTOĞRAFLARI VAR .

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...

12bine orjinal temiz 2007 gsr 600 olması kadar normal bişe yok ,sanırım siz motorunuza olan aşkınızdan fiyatları baya yükseklerde tutyosunuz 2011 i 22bin olan motorların 2006-2007 leri 14-15bin olması satcının tok oldugunu gösterir,ekstrasız 2007 gsr 600 için 12bin normal bence sizin paraya ihtiyacınız olmaması dünyada böle motor olmadıgı anlamınada gelmez 12binin üstüne 1000tl egzoz 250 rüzgarlık 250koruma demiri bakın nasıl oluyor 13500 e söledigim motor. Bazı şeyleri fazla abartmamak lazım 13500tl az bi para değil...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 ----------

Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler güzel cevap olmuş umut öyle bi motor bulurasanız benimde haberim olsun

Arkadaşım daha önce baktınmı bilmiyorum ama buda benim ilanım İZMİR
    tekerlek ister ( bana göre istemez ama ) egzoz orj.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0146033/detay/

yanında MT den olduğun için " 0 " dizlik , " 0 " depo üstü çantayı ,brandası ve kaskımıda verebilirim !!!

BİR KAÇ MESAJ YUKARDA DA ŞİMDİKİ GÜNCEL FOTOĞRAFLARI VAR .
    saol dostum 2007 altı düşünmüyorum...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    12bine orjinal temiz 2007 gsr 600 olması kadar normal bişe yok ,sanırım siz motorunuza olan aşkınızdan fiyatları baya yükseklerde tutyosunuz 2011 i 22bin olan motorların 2006-2007 leri 14-15bin olması satcının tok oldugunu gösterir,ekstrasız 2007 gsr 600 için 12bin normal bence sizin paraya ihtiyacınız olmaması dünyada böle motor olmadıgı anlamınada gelmez 12binin üstüne 1000tl egzoz 250 rüzgarlık 250koruma demiri bakın nasıl oluyor 13500 e söledigim motor. Bazı şeyleri fazla abartmamak lazım 13500tl az bi para değil...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 ----------

saol dostum 2007 altı düşünmüyorum...
    Arkadaşım bir kere GSR ın aıfırı 22 falan değil . 1.440.000 jpn yeni

http://motosiklet.suzuki.com.tr/Suzuki-Fiyat-Listesi

1.440.000 x 0.02 tl = 28.800 tl eder sanırım hesap yapmayı bilmiyorsun bu bir .

İkincisi 12 ye tertemiz motor zor bulursun. Gerçekten temiz motoru mevsim kış değilse ihtiyacı yoksa adam asla yaz günü düşük fiyata satmaz. Neyse amacım polemik yaratmak değil ama yaz günü o dediğin fiyata motor bulamazsın.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Arkadaşım bir kere GSR ın aıfırı 22 falan değil . 1.440.000 jpn yeni

http://motosiklet.suzuki.com.tr/Suzuki-Fiyat-Listesi

1.440.000 x 0.02 tl = 28.800 tl eder sanırım hesap yapmayı bilmiyorsun bu bir .

İkincisi 12 ye tertemiz motor zor bulursun. Gerçekten temiz motoru mevsim kış değilse ihtiyacı yoksa adam asla yaz günü düşük fiyata satmaz. Neyse amacım polemik yaratmak değil ama yaz günü o dediğin fiyata motor bulamazsın.
    Ben hesap yapmadım zaten burdan baktım dogruysa fiyat budur yanlışsa düzgünce açıklarsın yanlışlıgını yok hesap yapmayı bilmiyon falan tahrik edici konuşmalara girmeye gerek yok;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8660078/detay/

polemik yaratmak istemiyorsan saçma cümleler koyma araya ben 6 senelik inşaat mühendisiyim merak etme güzel hesap yaparım ama sen malesef insanlarla nasıl konuşulacagını pek bilmiyorsun,benim istedigim fiyata motor satıldı 2 adet izmirde ben motorumu daha satamadıgım için alamadım.Sayfalardır motor reklamı yapıp sanki başka temiz motor yokmuş gibi konuşarak motorunuzu satamadınız millet kafasını taşa vurcak almadıgına pişman olcak dediniz diye ben temiz uygun fiyat motor bulamayacak değilim.Neyse sizinle daha fazla konuşmaya girmek istemiyorum konuşma tarzınız tahrik edici benide kendiniz gibi konuşmaya sevk ediyorsunuz size hayırlı sürüşler...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Ben hesap yapmadım zaten burdan baktım dogruysa fiyat budur yanlışsa düzgünce açıklarsın yanlışlıgını yok hesap yapmayı bilmiyon falan tahrik edici konuşmalara girmeye gerek yok;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8660078/detay/

polemik yaratmak istemiyorsan saçma cümleler koyma araya ben 6 senelik inşaat mühendisiyim merak etme güzel hesap yaparım ama sen malesef insanlarla nasıl konuşulacagını pek bilmiyorsun,benim istedigim fiyata motor satıldı 2 adet izmirde ben motorumu daha satamadıgım için alamadım.Sayfalardır motor reklamı yapıp sanki başka temiz motor yokmuş gibi konuşarak motorunuzu satamadınız millet kafasını taşa vurcak almadıgına pişman olcak dediniz diye ben temiz uygun fiyat motor bulamayacak değilim.Neyse sizinle daha fazla konuşmaya girmek istemiyorum konuşma tarzınız tahrik edici benide kendiniz gibi konuşmaya sevk ediyorsunuz size hayırlı sürüşler...
    İnşaat mühendisi olan iyi mi hesap yapar benim çalıştığım firmadada bir sürü elektronik mühendisi var bir siparişte iki rakamı toplayıp adam gibi sipariş rakamını tutturamıyorlar ben çok mühendis gördüm 30 tane mühendis var çalıştığım firmada çok iyi biliyorum matemmatiklerini bu konuda şüphem yok neden bunu yazmışım anla demekki seninde mühendis olduğunu tahmin ettim ki hesap yapamadığını anlamışım. bu bir ikincisi

sayfalarca reklam yaptım yaparımda benim motorum gibi temiz motor getir burdaki herkezde şahit olsun sana bedava vereceğim motoru bu kadar iddalıyım bu cevap sana yeter heralde.

Ayrıca motoru satamadım değil değil satmadım 13500 verdiler ben 13950den 13750 düştüm sonrada satmaktan vazgeçtim istesem yarın satarım 13500 e buda iki. Senin ne alıp almadığın kaça alıp alacağın umurumda bile değil acayip şeyler symışsın birde adam ayağına getirecek mal ayağa gitmez bu tabiri duymadınmı mühendis bey.

Tahrik oluyorsan o senin kendi problemin tahrik olduysan ben seni tatminde ederim merak etme. Adabı bozan sensin hesap yapmayı bilmiyorsan dediysek hemen tahrikmi olman lazım. Mühendis olmuşsun ama bir mal alırken hakkında araştırma yapmayı akıl edemeyecek kadar kültürsüzsün demekki. Şimdi öğrenmişsindir gsr ne kadar.

Birde git bakalım necat motora sana 22 ye verecekmi GSR ı ????

Ayrıca extrasız gsr için 12 normal demişsiniz normal olabilir .
    Ama benim gsr extrasız değildi. sıfır lastik sıfır akü yeni bakım puig cam gsr radyatör sacı koruma demiri. Sadece egzost yok mivv vardı söktüm ben orjinalciyim kuru gürültüyü sevmem.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    İnşaat mühendisi olan iyi mi hesap yapar benim çalıştığım firmadada bir sürü elektronik mühendisi var bir siparişte iki rakamı toplayıp adam gibi sipariş rakamını tutturamıyorlar ben çok mühendis gördüm 30 tane mühendis var çalıştığım firmada çok iyi biliyorum matemmatiklerini bu konuda şüphem yok neden bunu yazmışım anla demekki seninde mühendis olduğunu tahmin ettim ki hesap yapamadığını anlamışım. bu bir ikincisi

sayfalarca reklam yaptım yaparımda benim motorum gibi temiz motor getir burdaki herkezde şahit olsun sana bedava vereceğim motoru bu kadar iddalıyım bu cevap sana yeter heralde.

Ayrıca motoru satamadım değil değil satmadım 13500 verdiler ben 13950den 13750 düştüm sonrada satmaktan vazgeçtim istesem yarın satarım 13500 e buda iki. Senin ne alıp almadığın kaça alıp alacağın umurumda bile değil acayip şeyler symışsın birde adam ayağına getirecek mal ayağa gitmez bu tabiri duymadınmı mühendis bey.

Tahrik oluyorsan o senin kendi problemin tahrik olduysan ben seni tatminde ederim merak etme. Adabı bozan sensin hesap yapmayı bilmiyorsan dediysek hemen tahrikmi olman lazım. Mühendis olmuşsun ama bir mal alırken hakkında araştırma yapmayı akıl edemeyecek kadar kültürsüzsün demekki. Şimdi öğrenmişsindir gsr ne kadar.

Birde git bakalım necat motora sana 22 ye verecekmi GSR ı ????

Ayrıca extrasız gsr için 12 normal demişsiniz normal olabilir .
    Ama benim gsr extrasız değildi. sıfır lastik sıfır akü yeni bakım puig cam gsr radyatör sacı koruma demiri. Sadece egzost yok mivv vardı söktüm ben orjinalciyim kuru gürültüyü sevmem.
    Sana tavsiyem motorunu sat git çabucak bi yardım al yazık çoluguna çocuguna tatmin işinide ailenle hallet, yazdıklarından özellikle ilk paragrafdaki nekadar ağır komplekslerin oldugu açık devamıda terbiyeni ortaya sermiş ,kültürden bahsetmende son nokta yazık cidden...

Anlıyorum seni arkadaşım en temiz en güzel motor seninki,en orjinal seninki ,egzoz takanlar kuru gürültü sevenler en kültürlü sensin, mühendisler hesapta yanında pok yemiş harikasın,yardım almayı sakın untuma...

Ha bide çok bilen adam ilk motorumu denizliden aldım getiren çocuk izmirliydi denk geldi zaten gelecekmiş arayınca insanların anlaşma stili olan konuşma yetisini kullanınca herşey yola koyulur azcık konuşma anlama okuma yetin seninde olsa matematigin kadar,gsr 600 arıyorum yazdıgım mesajda anlardın, ben kimseye motoru getir demem müsait olan getirceksede bunda kötü bişe yok, bu mevsim izmire gelen çok malum tatil zamanları motorla gelende çok onlardan denk gelen olursa neden olmasın,bunu düşünmek için beyin fırtınasına gerek yok ama sende esintisi bile olmadıgı için hak veriyorum sana.

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Sana tavsiyem motorunu sat git çabucak bi yardım al yazık çoluguna çocuguna tatmin işinide ailenle hallet, yazdıklarından özellikle ilk paragrafdaki nekadar ağır komplekslerin oldugu açık devamıda terbiyeni ortaya sermiş ,kültürden bahsetmende son nokta yazık cidden...

Anlıyorum seni arkadaşım en temiz en güzel motor seninki,en orjinal seninki ,egzoz takanlar kuru gürültü sevenler en kültürlü sensin, mühendisler hesapta yanında pok yemiş harikasın,yardım almayı sakın untuma...

Ha bide çok bilen adam ilk motorumu denizliden aldım getiren çocuk izmirliydi denk geldi zaten gelecekmiş arayınca insanların anlaşma stili olan konuşma yetisini kullanınca herşey yola koyulur azcık konuşma anlama okuma yetin seninde olsa matematigin kadar,gsr 600 arıyorum yazdıgım mesajda anlardın, ben kimseye motoru getir demem müsait olan getirceksede bunda kötü bişe yok, bu mevsim izmire gelen çok malum tatil zamanları motorla gelende çok onlardan denk gelen olursa neden olmasın,bunu düşünmek için beyin fırtınasına gerek yok ama sende esintisi bile olmadıgı için hak veriyorum sana.

sana sadece bu ifadeyle cevap veriyorum nede olsa yazılanları anlamıyorsun. Ben seni çok iyi anladım ilk mesajda özür dilerim kızma ama diyede başlamıştım oysa ama sen olayı nerden nereye getirdin. Yrdım konusundaki yönlendirmen için teşekkğür ederim ilk defa senden duydum bunu bir kaç kişiden daha duyarsam mutlaka bu konuyu bilimsel yollara başvurararak iyileştirme aşamasına girerim. Neyse inşallah bu kadar incelemen sonucunda iyi bir motor alırsın yanılıpta kazık bir motor alırsan aklına ilk ben gelmek istiyorum bu ifadeyle

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    inşallah bu kadar incelemen sonucunda iyi bir motor alırsın:

Sağolasın umarım alırım bu işler birazda şans işi, ben şimdiye kadar motorum temiz değil diyen görmedim malesef...

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Sağolasın umarım alırım bu işler birazda şans işi, ben şimdiye kadar motorum temiz değil diyen görmedim malesef...
    Bak benim motorum çok temiz sana 13500 e verecem 250 yide 13750 den izmire gitmen için yol paranı düşecem . en azından adam gibi motor aldım dersin.

Evet gerçekten ortalık üç kağıtçı dolu bende alırken dünyaları aradım gelen telefon faturaları ile bir scooter alırdım onu ara temiz git bak leş. bunu ara temiz git bak pert. şunu ara git bak birton masraf . Hatta aht etmiştim en sonunda motorum temiz kazasız masrafsız deyipte gidip baktığımda motorunda problem çıkarsa döveceğim diyede ahtım vardı neyse kimseyi dövemeden motor aldım.

Allah gönlüne göre versin .

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Bak benim motorum çok temiz sana 13500 e verecem 250 yide 13750 den izmire gitmen için yol paranı düşecem . en azından adam gibi motor aldım dersin.

Ben zaten yakın iller hariç diğer illerden getirmeye çekinmesem baktıracagım motor çok,özelliklede istanbulda,baktırırm arkadaşlarıma sonra gider alır gelirim zaten sorun o getirmek...son 1-2 ayda çok güzel motorlar satıldı İzmir de illaki denk gelir gene.

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Ben zaten yakın iller hariç diğer illerden getirmeye çekinmesem baktıracagım motor çok,özelliklede istanbulda,baktırırm arkadaşlarıma sonra gider alır gelirim zaten sorun o getirmek...son 1-2 ayda çok güzel motorlar satıldı İzmir de illaki denk gelir gene.
    Şaka bir yana ben gerçekten satmadığıma dua ediyorum. Özür dilerim ama gerçekten abartı değil altan motor istanbul suzuki istanbul anadolu yakası yetkili servisi tamer taner altan ara sor umut nasıl biri motoru nasıl. Ben daha fazla motorumu övmek istemiyorumm. 0216 306 23 19 altan motor .

Bu yüzdende motoru satmayacağım biraz daha bineceğim çünkü daha tadınada doyamadım. Ama sen motor ararken ben satıyordum ilgilenip gösterseydin. İzmirede gelme planlarım vardı arkadaşım tek gitti hatta kuşadasına. Seninde istediğin gibi motoru getirmiş olurdum bende yol yapardım. Neyse dediğin gibi şans ve nasip kısmet işi .

Allah gönlüne göre versin tekrar.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Şaka bir yana ben gerçekten satmadığıma dua ediyorum. Özür dilerim ama gerçekten abartı değil altan motor istanbul suzuki istanbul anadolu yakası yetkili servisi tamer taner altan ara sor umut nasıl biri motoru nasıl. Ben daha fazla motorumu övmek istemiyorumm. 0216 306 23 19 altan motor .

Bu yüzdende motoru satmayacağım biraz daha bineceğim çünkü daha tadınada doyamadım. Ama sen motor ararken ben satıyordum ilgilenip gösterseydin. İzmirede gelme planlarım vardı arkadaşım tek gitti hatta kuşadasına. Seninde istediğin gibi motoru getirmiş olurdum bende yol yapardım. Neyse dediğin gibi şans ve nasip kısmet işi .

Allah gönlüne göre versin tekrar.
    Bak demekki denk gelme imkanı olabiliyomuş şehir dışından getirme için

Motorun eminim çok temizdir tanımadıgım insanlara tanımadıgım birini sormak bişe ifade etmez bana , ama bu işler söledigin gibi nasip ve şans illaki en az senin motorun kadar temiz motor ve en az senin kadar motoruna bakan önemseyen insanlarda var denk gelir umarım banada temizi...

Ben dedigim gibi 12-12.5 civarı aksesuarsız veya 13500 civarı aksesuarlı 2007model bakıyorum, 13500den fazla verebilirmiyim evet veririm ama 14,5-15 verceksem de 2008-2009 bakarım aksesuarsız olur ama yeni olur sonucta.

Bulamassamda artık Fazer bakcam yapacak bişe yok...

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler