Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Hahah
    Abi çok keyifli valla ya motora binmek için ayrı bi sebebim daha var artık :p
    Devilin seside tam istediğim gibi.
    Teşekkür ediyorum sana da.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    herkese selam bende gsr 600 almayı düşünüyorum neredeyse hepsini okudum sayfaların belliki çok sorunsuz bir motor kime sorsam övüyor zaten, aslında aklım cbr600f deydi ama grenajsız motor istiyorum artık hemde dönüşü daha rahat olsun şehir içindede rahat edeyim dye...

2007 model 20-25bin km veya altı gsr 600 için normal fiyat nedir sizce,tabiki egzoz aksesuar falan filan değiştirir fiyatı ama ben ortalama bi fiyat ögrenebilirmiyim,sahibinden.com daki motorları ezberledim nerdeyse ama herkes bi telden çalıyor fiyatlar çok değişken özellikle izmirde zaten her motorun piyasası yüksekten uçuyor nedenini anlayamadım...

Dedigim gibi aklım gsr 600 de ama uygun bişey bulamazsam fazer 600 veya fz6 düşünüyorum...

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam bende gsr 600 almayı düşünüyorum neredeyse hepsini okudum sayfaların belliki çok sorunsuz bir motor kime sorsam övüyor zaten, aslında aklım cbr600f deydi ama grenajsız motor istiyorum artık hemde dönüşü daha rahat olsun şehir içindede rahat edeyim dye...

2007 model 20-25bin km veya altı gsr 600 için normal fiyat nedir sizce,tabiki egzoz aksesuar falan filan değiştirir fiyatı ama ben ortalama bi fiyat ögrenebilirmiyim,sahibinden.com daki motorları ezberledim nerdeyse ama herkes bi telden çalıyor fiyatlar çok değişken özellikle izmirde zaten her motorun piyasası yüksekten uçuyor nedenini anlayamadım...

Dedigim gibi aklım gsr 600 de ama uygun bişey bulamazsam fazer 600 veya fz6 düşünüyorum...

O ilanlardan biri benim düşünürsen yardımcı olurum fiyatta biraz daha.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0146033/detay/
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı KingoftHeWest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahah
    Abi çok keyifli valla ya motora binmek için ayrı bi sebebim daha var artık :p
    Devilin seside tam istediğim gibi.
    Teşekkür ediyorum sana da.
    Güle güle kullan kardeşim.

Motorun gidişinde bir değişiklik hissettin mi? Orjinal egzozları takınca sanki benim motor biraz kasıldı gibi geldi bana valla. Birazcık pişman oldum yani anlayacağın

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ilanlardan biri benim düşünürsen yardımcı olurum fiyatta biraz daha.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0146033/detay/
    Teşekkür ederim ilgin için ama en düşük 2007 düşünüyorum ayrıca o fiyat bana biraz tuzlu okadar verebilcek olsam 2008-2009 düşünürdüm :D

Motosikleti
    er6
    Teşekkür ederim ilgin için ama en düşük 2007 düşünüyorum ayrıca o fiyat bana biraz tuzlu okadar verebilcek olsam 2008-2009 düşünürdüm :D
    Hocam bence kendini sınırlama. Sonuçta 2006 modelle 2011'ler arasında renk seçenekleri arasında hiç bir fark yok. Hatta 2008 diye satılan motorların hemen hepsi 2007 model. Önceliğin temiz, oynanmamış motor olsun.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence kendini sınırlama. Sonuçta 2006 modelle 2011'ler arasında renk seçenekleri arasında hiç bir fark yok. Hatta 2008 diye satılan motorların hemen hepsi 2007 model. Önceliğin temiz, oynanmamış motor olsun.
    Zaten önceliğim kesinlikle temiz olması ama nekadar yeni ve az km.li olursa benim için okadar iyi sonuçta,renk olarakta çok önemli değil...

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115

wallaha kardeşim bende anlamıyorum o kısmı. aradıgım gunlerde en pahalı motorlar hep izmirde aynı fiyata cevre illerde cok daha iyi, modeli yuksek ve abslisi oluyor, izmirdekiyle ya aynı yada daha uygun fiyatı istiyorlar. izmirde yaşamama rağmen fiyat yönünden bir türlü tercih ettiğim il olamıyor maalesef.

düşününce;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0971990/detay/
    bu adam bedavaya veriyor o zman. extraları ve absli olması gercekten çok buyuk artı. hemde modeli 2008. normal 2006 model boş bir gsrye göre extrası en az 4 mlyar, belki daha fazla.

yanlış anlamayın adamı tanıdıgım yok hatta gsr sayfasını acar acmaz gozume bu ilan carptı o yuzden koydum.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallaha kardeşim bende anlamıyorum o kısmı. aradıgım gunlerde en pahalı motorlar hep izmirde aynı fiyata cevre illerde cok daha iyi, modeli yuksek ve abslisi oluyor, izmirdekiyle ya aynı yada daha uygun fiyatı istiyorlar. izmirde yaşamama rağmen fiyat yönünden bir türlü tercih ettiğim il olamıyor maalesef.

düşününce;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0971990/detay/
    bu adam bedavaya veriyor o zman. extraları ve absli olması gercekten çok buyuk artı. hemde modeli 2008. normal 2006 model boş bir gsrye göre extrası en az 4 mlyar, belki daha fazla.

yanlış anlamayın adamı tanıdıgım yok hatta gsr sayfasını acar acmaz gozume bu ilan carptı o yuzden koydum.

Nerdeyse gördügüm her marka motorda bu böyle demekki en temiz motorlar burda

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    yok engin abi sana öyle gelmiştir ya psikolojik bişey

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Nerdeyse gördügüm her marka motorda bu böyle demekki en temiz motorlar burda
    temizliklede alakası yok. izmirde olan nerdeyse(uçuk fiyat isteyenler hariç) bütün fazerlere baktım gidip. motoru ellenmemiş 1 tane bile rastlamadım, ya da mutlaka bir yerinde bişey vardı. temizliklede değil ama sahil kenti ve motora ilgi yogun olunca durum boyle oluyor sanırım

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temizliklede alakası yok. izmirde olan nerdeyse(uçuk fiyat isteyenler hariç) bütün fazerlere baktım gidip. motoru ellenmemiş 1 tane bile rastlamadım, ya da mutlaka bir yerinde bişey vardı. temizliklede değil ama sahil kenti ve motora ilgi yogun olunca durum boyle oluyor sanırım

Ben belki gsr 600 bulamazsam Fazer de düşünüyorum İzmirden ozaman size sorayım almadan

kursatk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Selamlar bir artçı kaskı almayı düşünüyorum ama motorda çanta kullanmadan en güvenli nasıl taşırım sizce?
    Forumlarda okuduğum kadarıyla file kullanıyolar bide kaskın kayışını koltuğun altına sıkıştıranlar falan varmış?
    En güvenli yol nedir ?

Motosikleti
    er6
    Alıntı kursatk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bir artçı kaskı almayı düşünüyorum ama motorda çanta kullanmadan en güvenli nasıl taşırım sizce?
    Forumlarda okuduğum kadarıyla file kullanıyolar bide kaskın kayışını koltuğun altına sıkıştıranlar falan varmış?
    En güvenli yol nedir ?
    Koltuğun altında bağaj askıları var. KOltuğu takarken onları dışarda bırakarak, kaskı fileyle arkaya sabitleyebilirsin. Ama sök tak çok zaman alır diyosan benim gibi koluna takabilirsin.

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0997499/detay/

Bilen arkadaşlar bu motorun deposu boyalımı acaba? sanki mat digerlerine göre ve Suzuki amblemi yok.Bi yorum yapabilir misiniz motor hakkında? Bir de diger 2008 siyah modeller ya komple siyah cantlar dahil yada cant kırmızı ve koltuktada kırmızı bölüm var o dikkatimi çekti bu tipte başka göremedim acaba orjinal değilmi renkleri?

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Gsr ciler motordan inmiyo sanırım :D

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400

akıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0997499/detay/

Bilen arkadaşlar bu motorun deposu boyalımı acaba? sanki mat digerlerine göre ve Suzuki amblemi yok.Bi yorum yapabilir misiniz motor hakkında? Bir de diger 2008 siyah modeller ya komple siyah cantlar dahil yada cant kırmızı ve koltuktada kırmızı bölüm var o dikkatimi çekti bu tipte başka göremedim acaba orjinal değilmi renkleri?
    Selamlar,
    Bu motorda boya mat evet ama belkide kaplatmıştır. Şimdi görmeden burdan amblem yok diyede boyalıdır diyemeyiz. Benim ttakıldığım yer 2008 lerde saşe siyah çatalda siyah bunda çatal neden gri anlamadım. Koltuk falan önemli değil adam belkide yeniden beğenmeyip kaplatmıştır. Ama bu motor içime sinmedi açıkçası.
    Neyse sen temiz gsr arıyorsun galiba. Bak sana söyle diyim 10 tane gsr kaldıysa kurcalanmamış ve orjinal sana bu 10 içerisinde sayabileceğin 5 motordan birinin yani motorumun linkini atıyorum ilgilenirsen görüşürüz tamamen keyfi satılık yani bir memnuniyetsizlik yok detaylı servis bilgilerini Suzuki yetkili servisi altan motordan bilgi alabilirsin. arabaya almayı planladığım için satabilirim bunun yerine 4-5 bin liraya runner alırım iadere ederiz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9093282/detay/

Kışın evin içinde tutuyorum o derecede titiz biriyim farklı resimler görmek istersen msn veya mail adresine atabilirim.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar merhabalar 4 gün önce kawasaki Er-5 imi sattım aşırı derecede gsr 600 tutkusu başkoydu ama maddi sorunlardan dolayı düşünemiyorum şimdilik inş kışın alcam ucuz yollu sıkışandan falan

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Herkese selamlar öncelikle

İşim dolayısıyla sitede sadece izleyici olarak arada bir bakabiliyordum. Ama artık hafta icinde aranıza aktif olarak katılacak olmak güzel olacak.

1 aydır 600 lük bir makine bakıyorum. er6n ve gsr arasında cok git gel yaşadım ve sonunda gsr yi tercih ettim.

Bir arkadaş üzülerek motorunu sattığını belirtmişti ama İzmirde olduğundan ötürü alma imkanım yok. İstanbul içerisinde bildiğiniz temiz gsr varmı arkadaşlar ? (Gezilerinize bir arkadaş daha katılacak ) 2007 ve üzeri olması tercihim ama temiz makineye de hayır demem

fuatahan2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X AD
    Benim Karakızım'da satılık arkadaşlar. Eğer düşünen olursa oldukça temiz, yorulmamış, oynanmamış bir motordur.

Fiyat fazla gelebilir; ama uzun süre binmek isteyen, temiz bir motor isteyen varsa ilgilenebilir.

Kapalı Garajda muhafaza edilmiştir. Üzerinde Yosh. egsozlar var. Yan koruma demiri mevcut. Sadece haftasonları binildi. Bakımları Nisan'da yapıldı. 18000km ye kadar bakım filan istemez.

İyi günler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:04 ----------

Benim Karakızım'da satılık arkadaşlar. Eğer düşünen olursa oldukça temiz, yorulmamış, oynanmamış bir motordur.

Fiyat fazla gelebilir; ama uzun süre binmek isteyen, temiz bir motor isteyen varsa ilgilenebilir.

Kapalı Garajda muhafaza edilmiştir. Üzerinde Yosh. egsozlar var. Yan koruma demiri mevcut. Sadece haftasonları binildi. Bakımları Nisan'da yapıldı. 18000km ye kadar bakım filan istemez.

İyi günler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9827373/detay/
    Live to Ride & Ride to Live

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler