Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Allah yardımcın olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı DESTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki gsr 600 ün kullanım kılavuzunun Türkçesini nereden bulabilirim arkadaşlar. :(((
    Hocam bana mail adresini ver, yollayım sana...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

Alıntı umut_gsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok orası yine burdan canlı en azından ozanlar görüşüyor geziyorlar. Burda bırak görüşmeyi gezmeyi kelam eden bile yok bir sen bir ben
    teessüf ederim :( Biz neciyiz?
    Buluşmasına buluşalım da Hazirana geldik havalar kıştan kalma.

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borçlarımın sıkıştırmasından dolayı satmayı düşünüyorum hiç istemeyerek ama bakalım inş satmak zorunda kalmam
    Böyle motorumu satacağım diyen birini gördümmü üzülüyorum. Birde satılan motor gsr ise kahroluyorum. Tabiboş maddi durumları bilemem ama boş yere harcama yapıp sonra sıkıntıya düşüp motorlarımıza kıymayalım. Ama gayri ihtiyari bir para lazım olur o başka. Walla ben büyük konuşmıyayım ama kolay kolay motorumu satamam. ( fantazi yapmak için ilan versemde siz ciddiye almayın ilanı )

Bu gin gittim zincir için en iyi yağı aldım tosunuma motul factory line.
    Pazar günüde gazyağı ile temizlemiştim yarında yağladımmı offki offf 4 gün gez.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

havalar düzeldi sayılır perşembe cuma yağışlı gösteriyor ama öyle soğuk olup çokta yağmur yağacağını zannetmiyorum. Cumartesi pazar ise gayet süper gözüküyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 ----------

19 mayıs tan 22 mayısa kadar izinliyim. Muhtemelen bazılarımız cuma çalışacak 19 mayıstada hava bozuk olacak. Geriye kalan cumartesi ve pazar ufaktan bir geziye ne dersiniz ?

Motosikleti
    er6
    Böyle motorumu satacağım diyen birini gördümmü üzülüyorum. Birde satılan motor gsr ise kahroluyorum. Tabiboş maddi durumları bilemem ama boş yere harcama yapıp sonra sıkıntıya düşüp motorlarımıza kıymayalım. Ama gayri ihtiyari bir para lazım olur o başka. Walla ben büyük konuşmıyayım ama kolay kolay motorumu satamam. ( fantazi yapmak için ilan versemde siz ciddiye almayın ilanı )

Bu gin gittim zincir için en iyi yağı aldım tosunuma motul factory line.
    Pazar günüde gazyağı ile temizlemiştim yarında yağladımmı offki offf 4 gün gez.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

havalar düzeldi sayılır perşembe cuma yağışlı gösteriyor ama öyle soğuk olup çokta yağmur yağacağını zannetmiyorum. Cumartesi pazar ise gayet süper gözüküyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 ----------

19 mayıs tan 22 mayısa kadar izinliyim. Muhtemelen bazılarımız cuma çalışacak 19 mayıstada hava bozuk olacak. Geriye kalan cumartesi ve pazar ufaktan bir geziye ne dersiniz ?
    Umut; Pazar günü tatilim ancak geceleri çalıştığım için gündüzleri uyuyorum ben. Bir de kız arkadaşımın tek tatil günü pazar olduğundan onla görüşüyorum genelde. Ama erken buluşmak koşuluyla uykudan feragat edip öğlene kadar bir tanışma gezisine katılabilirim.

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Arkadaşlar laser egzoz nasıldır bilgisi olan var mı,almalı mı,sesi nasıl vs?

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Umut; Pazar günü tatilim ancak geceleri çalıştığım için gündüzleri uyuyorum ben. Bir de kız arkadaşımın tek tatil günü pazar olduğundan onla görüşüyorum genelde. Ama erken buluşmak koşuluyla uykudan feragat edip öğlene kadar bir tanışma gezisine katılabilirim.
    Yokya uykundan neden feragat edeceksin. Çalışıyorsan geceleri gündüzleri dinlenmek hakkın tabiki. Saygı duyarım. Bakarız sen hangi yakadaydın.

kursatk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Slm iki günlük kırmızı bir gsr 600 sahibiyim işe gidesim gelmiyo motor evde diye

Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı kursatk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm iki günlük kırmızı bir gsr 600 sahibiyim işe gidesim gelmiyo motor evde diye
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Nerdensin ? adın nedir biraz kendinden ve motorundan bahsedermisin .
    Kaç model kaç km de kaça aldın durumu nedir .

Kazasız belasız kullanmak dileğimle

Motosikleti
    KTM Duke 200
    çok teşekkür ederim.
    İstanbuldayım motorumu üniversiteden bi arkadaşımdan aldım, kendisi çanakkalede yaşıyo şimdi askerde uzun dönem motoru satıyodu denk geldi bi nevi.

motor 2007 model 25 km de biraz masrafı var arka lastik belki ön lastik değişicek, yağ ve yağ filtresi değişimi gerekli bide koruma yada takoz takabilirsem iyi olacak. ufak defek çizikleride var 11000 e aldım masraflarıyla 12000 e gelecek.

bikaç tanıdık motosiklet kullanıcısıyla 2 tamirciye gösterdim ortak fikir beğenildi.

kendimden bahsedeyim bir bankanın çağrı merkezinde çalışıyorum hafta iki tatil günümü geçirmek için aldım şuanda hastayım motora bu arada rengi kırmızı

Motosikleti
    er6
    Yokya uykundan neden feragat edeceksin. Çalışıyorsan geceleri gündüzleri dinlenmek hakkın tabiki. Saygı duyarım. Bakarız sen hangi yakadaydın.

Beşiktaş'ta oturuyorum ben. Ama problem değil, sizin o tarafa da geçerim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:32 ----------

Alıntı kursatk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim.
    İstanbuldayım motorumu üniversiteden bi arkadaşımdan aldım, kendisi çanakkalede yaşıyo şimdi askerde uzun dönem motoru satıyodu denk geldi bi nevi.

motor 2007 model 25 km de biraz masrafı var arka lastik belki ön lastik değişicek, yağ ve yağ filtresi değişimi gerekli bide koruma yada takoz takabilirsem iyi olacak. ufak defek çizikleride var 11000 e aldım masraflarıyla 12000 e gelecek.

bikaç tanıdık motosiklet kullanıcısıyla 2 tamirciye gösterdim ortak fikir beğenildi.

kendimden bahsedeyim bir bankanın çağrı merkezinde çalışıyorum hafta iki tatil günümü geçirmek için aldım şuanda hastayım motora bu arada rengi kırmızı
    Kürşat; imkanın varsa ikisini birden değiştir. Lastik sahiden çok çok önemli. Bundan önceki GSR'ımı eski sertleşmiş lastiklerle kullanmıştım. Şimdiki motorumun lastikleri ise yeni. Aradaki farkı kullanmadan anlayamazsın. Eski motorumla virajlarda biraz gaz kestiğimde arka teker hemen yanlıyordu. Şimdi motorumu daha fazla zorlamama rağmen böyle bir durumla karşılaşmadım.

"Bir lastik 5 sene gider" diyenlere sakın inanma. Biraz şüphe duymaya başladığında hemen değiştir lastiğini. Güvenlik konusundan bahsetmeye gerek bile yok zaten ama motor kullanmanın zevkine varmak istiyrsan yeni lastik derim...

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Merhaba arkadaşlar motorumu hiç istemeyerek ve üzülerek satıyorum :( :( :(

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-gecmeyin.html
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Lastikleri ay başından sonra değiştirmek istiyorum, uygun fiyatlı ve performanslı lastik öneriniz varmı ?
    bir konuda ikinci el lastik ?
    yazı geçirecek ikinci el bir lastik almak mantıklı olurmu? kışın fazla kullanmayacağım motoru seneyede güzel bi lastik alırım diyorum kullanılmış lastik alan varsa fikir verirse çok sevinirim. tşk..

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600 (iLK VE SON AŞKIM)

mehmetturk_46@hotmail.com

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Merhaba arkadaşlar motorumu hiç istemeyerek ve üzülerek satıyorum :( :( :(

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-gecmeyin.html
    Satmana üzüldüm açıkcası en temiz gsr600 lerden motorun gerçekten, ben almaya karar verdim öbür sezon inşallah alıcam bitane bende şimdi 2. cbr125r alıyorum 2011 hayırlı satışlar kardeşim..

Bu arada AOSB de filanmı çalışıyosun veya 1 hafta içerisinde oralardamıydın ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:15 ----------

KBC biraz önce önümden geçtin(Alsancak Camii) selam verdim ama görmedin tabi

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmana üzüldüm açıkcası en temiz gsr600 lerden motorun gerçekten, ben almaya karar verdim öbür sezon inşallah alıcam bitane bende şimdi 2. cbr125r alıyorum 2011 hayırlı satışlar kardeşim..

Bu arada AOSB de filanmı çalışıyosun veya 1 hafta içerisinde oralardamıydın ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:15 ----------

KBC biraz önce önümden geçtin(Alsancak Camii) selam verdim ama görmedin tabi
    dostum kusura bakma ya ya görmedim yada duymadım yoksa alırdım selamını muhakkak özür dilerim. yakın zamanda organizeye gitmedim , ama hergün gece gündüz geçiyorum alsancak camii nin orlardan çiğli evka 5 te oturuyorum evka 5 yeşilyurt devlet hastanesi arası mekik hergün

bu arada saol satış için bekliyoruz bakalım. Sanada hayırlısı olsun alacağın motor şimdiden ;)
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    dostum kusura bakma ya ya görmedim yada duymadım yoksa alırdım selamını muhakkak özür dilerim. yakın zamanda organizeye gitmedim , ama hergün gece gündüz geçiyorum alsancak camii nin orlardan çiğli evka 5 te oturuyorum evka 5 yeşilyurt devlet hastanesi arası mekik hergün

bu arada saol satış için bekliyoruz bakalım. Sanada hayırlısı olsun alacağın motor şimdiden ;)
    Benim işyerim tam lozan meydanına gelmedenki sokağın içinde köşede tekel bayi var gülsokak tulip çiçekçilik beklerim burdan geçtiğin zaman çayımı içmeye

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Benim işyerim tam lozan meydanına gelmedenki sokağın içinde köşede tekel bayi var gülsokak tulip çiçekçilik beklerim burdan geçtiğin zaman çayımı içmeye
    Yarın evden erken çıkabilirsem uğramaya çalışırım inş saolasın öğlen başlıyo mesai geceye kadar

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Yarın evden erken çıkabilirsem uğramaya çalışırım inş saolasın öğlen başlıyo mesai geceye kadar
    Her zaman beklerim Yusuf kardeşim, gerekirse ararsın geldiğin zaman 506 910 90 31

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Her zaman beklerim Yusuf kardeşim, gerekirse ararsın geldiğin zaman 506 910 90 31
    tamm aldım numaranı muhakkak uğramaya çalışırım ( 506 237 02 27 ) buda benim numaram.

Motosikleti
    er6
    Evet KingofTheWest deville ilgili yorumlarını bekliyoruz

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler