Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    inşallah ağa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sanırım bu sefer doğru karar verdik. senin makinanda hayırlı olsun. herzaman 4 silindir, 2 silindirden iyidir
    Hayırlı uğurlu olsun, ne güzel tercih!
    Benim Asi Gelincik yatıyor 30.07.2010 dan beri.
    Almayı kısmet ettiği gibi güle güle binmeyide nasip etsin.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, ne güzel tercih!
    Benim Asi Gelincik yatıyor 30.07.2010 dan beri.
    Almayı kısmet ettiği gibi güle güle binmeyide nasip etsin.
    inşallah babacan.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er 6 n ile gsr yi kaldırdık. sonuç 2 km düzlükte kalkış er 6 sonradan berabere gitti.
    arkadaşının öyle bir iddası varsa deneyelim imkansız söylediğin şey 10 bin km gs 500 kullanan biriyim ben muhabbet yanından bile geçmez .

Arkadaşlar Karadut um için Egsoz arıyorum 2. el. Bilen, duyan, gören, satmak istiyen olursa ben talibim. Marka takıntım yok. devil, yoşi, arrow, akrep hepsi olur.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    ER-6n'in kalkışta geçmesini neden bu kadar yadırgadınız anlamadım. Kağıt üstünde torku GSR'dan 1 Nm fazla, kilosu çok az daha hafif ve en önemlisi maksimum torkunu 7000 dev/dak'da veriyor. Oysa GSR600 9600 devirde maksimum torka çıkıyor. Bence başabaş sayılırlar. Ama ilereyen hızlarda GSR geçer tabi.

egzoz arıyorum arkadaşlar. bilen, duyan, gören varmı?

arkadaşlar. gsr 600 ile, er6 arasında çok fark var. sürücünün çok etkisi var. Dün akşam 600f ve 1000 rr la kalkışlar yaptık adamlar beni şaşkınlıkla izliyordu.

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşının öyle bir iddası varsa deneyelim imkansız söylediğin şey 10 bin km gs 500 kullanan biriyim ben muhabbet yanından bile geçmez .
    gsr 600 ü süren arkadaş benden çok daha deneyimli ben mobilet binerken arkadaş 600 f kullanıyordu. er 6 ile kalkış 2 km düzde dene sonra konuşalım.yok illa deneyelim dersen ben kütahyadayım sen antalyada ortada bir yerde buluşur deneriz sorun degil yapmadıgım şeyler degil bunlar.

motorum için egsoz arıyorum satmak istiyen arkadaşlar olursa görüşelim

Motosikleti
    şimdilik yok ama ileride belki
    motorum için egsoz arıyorum satmak istiyen arkadaşlar olursa görüşelim
    yokmu egzoz satan yokmuuu abi kimse satmıyor herhalde

Alıntı virtuemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu egzoz satan yokmuuu abi kimse satmıyor herhalde
    ortak hiç sorma yaa bulamıyorum egsoz . Egsoz a gıran girdi akşam geliyonmu buluşmaya

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    bir önceki motorum er6'ydı. Yaklaşık 15 bin km yol yaptım o motorla. Son hızı 210-215 civarında kalkışı da epey seri olan bir motor hakkını yememek lazım.
    ancak karşılaştırdığınız motor GSR... Er6 ilk gazı açışta kafayı daha önceden çıkarsa da 40 km'ye gelmeden GSR'nin gerisinde kalır.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir önceki motorum er6'ydı. Yaklaşık 15 bin km yol yaptım o motorla. Son hızı 210-215 civarında kalkışı da epey seri olan bir motor hakkını yememek lazım.
    ancak karşılaştırdığınız motor GSR... Er6 ilk gazı açışta kafayı daha önceden çıkarsa da 40 km'ye gelmeden GSR'nin gerisinde kalır.
    bravo doğru yazmışın.forumların en güzel yanı herkez fikirlerini söyleyebiliyor paylaşa biliyor olmaları ama bazende doğru bildiklerini saptırarak yazmalarıdır amaclarını çözememiş olsamda öyle kabulleniyorum. o yuzden karşılaştırdığımız şeylere bir daha bakıp yazmak gerek ama malesef atmak kolayımıza geliyor =)

Hayırlı akşamlar. arkadaşlar. Egzozunu satan varmı suzuki gsr 600 için

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo doğru yazmışın.forumların en güzel yanı herkez fikirlerini söyleyebiliyor paylaşa biliyor olmaları ama bazende doğru bildiklerini saptırarak yazmalarıdır amaclarını çözememiş olsamda öyle kabulleniyorum. o yuzden karşılaştırdığımız şeylere bir daha bakıp yazmak gerek ama malesef atmak kolayımıza geliyor =)

Eyvallah hocam... Bi arkadaş kağıt üstünde torku daha fazla er6'nın demiş. Doğrudur; ancak kağıt üstündeki değerler her zaman bir anlam ifade etmiyor. Zaten GSR'yi kullandığınızda anlıyorsunuz. GSR üst devirlerde çılgıncabir güçten öte tüm devirlere kontrollü olarak dağıtılmış bir güç sunuyor.
    Hatta bana alt devirlerde daha atakmış gibi geliyor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Eyvallah hocam... Bi arkadaş kağıt üstünde torku daha fazla er6'nın demiş. Doğrudur; ancak kağıt üstündeki değerler her zaman bir anlam ifade etmiyor. Zaten GSR'yi kullandığınızda anlıyorsunuz. GSR üst devirlerde çılgıncabir güçten öte tüm devirlere kontrollü olarak dağıtılmış bir güç sunuyor.
    eski bir erg-f kullanıcı olarak bu yorumuna hak vermemek, inanmamak anlamsız. tecrübelerine güveniyorum. paylaşımların gerçekten akılcı ve tarafsız
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    ben şunu bir kaç defa gördüm elimin ayarını kaçırdığımda daha doğrusu birine kızdığımda sanırım 3 veya 4 üncü vitesdi hatırlamıyorum kçı başı oynadı motorun çok ama çok güçlü ben herzaman uzun yollarda 110 la giderim şehir içindede kıvamında yarış yapma , benim motorum senin motorunu döver ben geçerim gibi konulara 11 senelik motosikler yaşamımda hiç girmedim girmemde ama doğru olanlarıda söylemekten kaçınmam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:29 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bir erg-f kullanıcı olarak bu yorumuna hak vermemek, inanmamak anlamsız. tecrübelerine güveniyorum. paylaşımların gerçekten akılcı ve tarafsız
    sende eski gsr cisin satmanı hiç istemezdim sende istemezdin ama hayat şartları izin vermiyor.ne kadar keyifli bir motor olduğunu biliyorsun. yeni motorun tekrar hayırlı olsun hocam allah güle güle binmek nasip etsin.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    arkadaşlar daha öncede ilan koydum baya rağbet gördü yalnız kıyamadığımdan geri çektim ilanı muazzam bir ses çıkartıyor tekrar satışa sunuyorum yoshimura carbon trioval eksoz 3 gen =) vuruk kırık çatlak vs yoktur takmasıda çok basittir kaynak gerektirmez . isteyenler irtibata geçsinler fiyatı pazarlıksız 350 tl

Uploaded with ImageShack.us

buda videosu

http://www.facebook.com/video/video....subj=562779872

Motosikleti
    SYM GTS 250i EVO
    Hayırlı akşamlar. arkadaşlar. Egzozunu satan varmı suzuki gsr 600 için
    Yeni aldığın motor hayırlı olsun, ben de aynısından almıştım çok fazla olmadı. Aynen senin gibi egzost aramaya başladım. Kimse satmak istemedi. Motor satanları aradım egzostlu, egzostu ayrı olarak istedim yine vermediler. Ben de gittim sıfır Devil aldım kazığı yedim

engineer, bakım ile ilgili verdiğin cevap için teşekkür ederim. aynen uyguluyorum dediklerini.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 ----------

Arkadaşlar malum kış geliyor, ben çok zor şartlarda olmasa da genel olarak kışın motor kullanan birisiyim. Acaba kış için motosiklet lastiği var mıdır ? Ne almalı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:23 ----------

Bir sorum daha olacak, daha önce scooter vardı arkasında çanta vardı kaskımı montumu ıvır zıvırı koyar kitler bakardım işime. Şimdi bu motorun arkasında çanta takma konusunda kararsısızım. Harika görünümlü kuyruğu ve bu sportif duruşu çanta koyarak bozmak istemiyorum. Ama çanta da lazım ne yapacağız ?

Sırt çantası kullanınca salyangoz gibi sürekli yanımda gezdirmek te istemiyorum. Aklımda şöyle bir fikir var mümkün müdür acaba;

Depoüstü çanta biraz büyükçe kask, mont sığacak istersek sırtımıza alabileceğiz ama istersekte aynı arka çanta gibi kitlenebilecek ve kolay kolay alınamayacak. böyle veya buna benzer birşeyler var mıdır biraz araştırdım ama tam istediğimi göremedim.
    *** Motosiklet aldığımı öğrenen birisi "Bu paraya araba alırdın" dediğinde, kendisinden tiksindim ***

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler