Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Gsr 600 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 Silindir hayali hepppp büyüledi.
    Hep 4 silindirlere arkadan baktım.
    Ybr125 ile yol alırken teyyyyyyy dedim
    Ybr250 aldım, sabır dedim,
    GSR600 aldım. Heyttt be dedim
    Homur homur devillen devillendim
    Yakar dediler, masraflı dediler, bi takım lastiği şu kadar dediler,
    bakımdan şu fiyattan aşağı çıkamazsın dediler,dediler, dediler...
    dedim ki çooookkk arkadan baktım bennn
    Hem aldığın makina belli, işine geliyor ise al, yakıtsa sorun ybr125 al, lastikse sorun ybr125 al, bakımsa sorun ybr125 al...
    Aldım Gsr600 çok memnunum iyiki almışım, nakedin kralı şuan TR de GSR
    Fz6 yanında nakavt duruyor. Fz8 bilemem ama GSR750 onuda bilemem
    Yakar da kaçar da, gülü seven dikenine katlanırda....
    Memnunum, tavsiye ederim, edecemde

gazı açtınmı gider
    14000 devire kadar yolun var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er6 n için okuduklarımla ve gsr a yaktırdıklarımı dusununce fark oluyor
    sehir içi gsr 6 6.5 litre yakarken er6n okuduğuma göre 4.5 litre yakıyormuş..
    tabi performanslı kullanım vs. gibi faktörleri eşit değil ama yinede er6n az yaktığı bilinen bi gerçek..
    ben motoru aldığımda üzerinde yoshi vardı ama belki bir dahaki bakımda orijinal egsozu takabilirim.
    ancak ses ve farkındalığı arttırması açısından egsoz avantajlı bence

CanTR, bende yeni üye oldum gsrturkiye ye belki toplantılarda karşılaşırız..

Ara gaz vererek dikkatleri üzerine çeken şahıs,kendi can güvenliği için değil milletin bakışlarını-dikkatini üzerine toplamak için egzos takıyor kanaatindeyim.Yani herkesi kapsamıyorum fakat büyük bir çoğunluk bu şekilde.Çevreye rahatsızlık verenlerde var,araçların yanlarından geçerken öttürüp küfür yiyende ;)Çevremizde yaşayan insalarıda düşünmemiz gerekiyor.
    Örn:Bir arkadaşım sokagın başında kontagı kapatıp 100m kadar motorla yavaş yavaş gelip garajına oyle sokuyor motorunu...Bence doğru olanı yapıyor.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    o arkadaş kontağı kapatıp gelirken vitesi boşa alıyorsa motoru boştamı bırakıyor? yoksa boşa almıyorda öylemi geliyor, eğer vitesteyke kontağı kapıyorsa debriyajı elinden kaçırması iyi olur ben o şekilde izlemesi zevkli bir tehlike atlatmıştım bizim park yerinde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı CanTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o arkadaş kontağı kapatıp gelirken vitesi boşa alıyorsa motoru boştamı bırakıyor? yoksa boşa almıyorda öylemi geliyor, eğer vitesteyke kontağı kapıyorsa debriyajı elinden kaçırması iyi olur ben o şekilde izlemesi zevkli bir tehlike atlatmıştım bizim park yerinde
    Debriyajı sıkarak geliyor

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    aman dikkat o hareket bacak ve kasıklara zararlı

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Energy,

herkes için geçerli değil gerçekten de.. bende garaja girerken girdiğim anda kapatıyorum motosikleti yoksa çok ses çıkarıyor..
    ama trafikte şakacıktan(buraya çok güzel bi kelime var da koyamıyorum) gaz verip insanları korkutmak gibi bir amacım olmadı hiç bir zaman..
    yer yer farkındalık adına gerçekten işe yarıyor..

benim motorumda iridium buji+yoshi ler var, bir dahaki bakımda kn hava filtresi (18.000 km de) taktıracağım sanırım..
    ek olarak ayna değiştirme aklımda var..ama CanTR nin dediği gibi bunlar satarken para etmiyor..
    Megan66, alet yakıyor ama her baktığımda mutlu oluyorum,içim titriyor..

Lastik olarak 2CT var üzerinde kışın çok kullanmadım ama kullandığımda ıslak kuru tatmin etti performans olarak..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    arkadaşlar çift lastik aldım 610 lirayakargo dahil michelin pilot power baya uygun verdi nejdet abim alacaklara yardım edebilirim ve şu var hangi yollarda kullanılacağını söylerseniz yani örnek veriyorum ben daha ziyade uzun yol şehir içinde çok kullanmamak kaydıyla aldım ki öyle gidiyorum ona göre size öneri sunuyor isteyenler özelden bana ulaşabilirler telefonunu size yazabilirim .

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Şehir için sakin kullanımda 100km 5-6lt yakmıyormu bu alet?
    Uzun yolda sakin kullanımda 4.5 yakıyor bildiğim kadarıyla?
    Yanlışmıyım
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    GSR şehir içinde en az 6 lt yakar

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Energy,

herkes için geçerli değil gerçekten de.. bende garaja girerken girdiğim anda kapatıyorum motosikleti yoksa çok ses çıkarıyor..
    ama trafikte şakacıktan(buraya çok güzel bi kelime var da koyamıyorum) gaz verip insanları korkutmak gibi bir amacım olmadı hiç bir zaman..
    yer yer farkındalık adına gerçekten işe yarıyor..

benim motorumda iridium buji+yoshi ler var, bir dahaki bakımda kn hava filtresi (18.000 km de) taktıracağım sanırım..
    ek olarak ayna değiştirme aklımda var..ama CanTR nin dediği gibi bunlar satarken para etmiyor..
    Megan66, alet yakıyor ama her baktığımda mutlu oluyorum,içim titriyor..

Lastik olarak 2CT var üzerinde kışın çok kullanmadım ama kullandığımda ıslak kuru tatmin etti performans olarak..
    Evet bende her defasında onu farının en uç noktasından öpüyor, iyi geceler aşkım deyip, üzerini 3 kere örtüyor, aklım onda ayrılıyorum. O yakar, bu yakar, şu öyle ammannnnnnnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çift lastik aldım 610 lirayakargo dahil michelin pilot power baya uygun verdi nejdet abim alacaklara yardım edebilirim ve şu var hangi yollarda kullanılacağını söylerseniz yani örnek veriyorum ben daha ziyade uzun yol şehir içinde çok kullanmamak kaydıyla aldım ki öyle gidiyorum ona göre size öneri sunuyor isteyenler özelden bana ulaşabilirler telefonunu size yazabilirim .
    Ok de aldık geldi diyelim, kim takacak, kim balas yapacak? E öyle kaça patlayacak
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende her defasında onu farının en uç noktasından öpüyor, iyi geceler aşkım deyip, üzerini 3 kere örtüyor, aklım onda ayrılıyorum. O yakar, bu yakar, şu öyle ammannnnnnnn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Ok de aldık geldi diyelim, kim takacak, kim balas yapacak? E öyle kaça patlayacak
    kardeşim hem izmirde hemde istanbulda bayileri var ben senin saydığın şeyleri bedavaya onlara yaptırırım lastik takılması ve balansı ben uzak olduğumdan burda bir ustaya yaptırdım ama senin için bu geçerli değil profilinde istanbul yazıyor şayet dediğin gibiyse alacağın zaman bana ulaşman yeterli benim bu işten tek karım forumdan birilerinin yararlanması olur ve ben motoru ilk aldığımda lastikler yüzünden yerinde durmuyordu alet ufak bir ön frende hemen kayıveriyordu şu anda o kadar iyiki anlatamam .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 ----------

Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende GSR'ımın resimlerini paylaşayım sizlerle

K7 safkan naked tam bir fighter
    hocam maşallah çok güzel olmuş grenajlar falan ama en çok ilgimi çeken mono kapak oldu eyer onuda ingiltereden aldıysan bizimki hayal olur ama sanayide döktürebilirsek bizde yararlanabilirsek süper olur bilgi verirsen sevinirim bu arada rengimiz aynı motorların bende eklim buraya =)

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Türkiyede aksesuar bulmak zor oluyor dimi? e-bay vs sitelerden siparişlemi getirtmemiz gerek illaki
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    en son şehir içinde normal veya agresif ne kadar yaktığını söyleyebilcek varmı veya uzun yolsa şu kadar gittim şu kadar hızla devam ettim bu kadar yaktı dıyecek ? ben izmirden ıspartaya 130 140 arası geldim 100 lira benzin yaktı 400 km yol .şehir içinde ise 55 km de 20 liralık benzin aldım. bujileri değiştirmeye niyetim var _

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Selam Hercule, mono kapağı Ermax.uk adresinden aldım,motorumun üstündeki parçaları genel olarak yurt dışında getirtiyorum, istanbul esfnafları okadar acımasız oluyorlarki bazen maddi acıdan,bende başımın çaresine bakıyorum, GSR ile ilgili modifikasyonlar ve aksusarlar yapan arkdaşlarımız var GSRTÜRKİYE forumlarından iletişeme gecebilirsin.
    THRACE

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son şehir içinde normal veya agresif ne kadar yaktığını söyleyebilcek varmı veya uzun yolsa şu kadar gittim şu kadar hızla devam ettim bu kadar yaktı dıyecek ? ben izmirden ıspartaya 130 140 arası geldim 100 lira benzin yaktı 400 km yol .şehir içinde ise 55 km de 20 liralık benzin aldım. bujileri değiştirmeye niyetim var _
    1 ay önce,ADANA-ANTALYA-ADANA,2 kişi yaptık benim suzi ile (580 km gidiş 580 km geliş).belki biliyorsunuz,bu yolun büyük çoğunluğu,bol virajlı bir yoldur.virajlarda zaten hızlı gidemiyorsunuz,düz yolu gördüğünüz anda basmak istiyorsunuz ama nafile diyebilirim ki her 10 km.ye bir radar vardı.düz yolda da 75-80-85 gitmek zorunda kaldık mecburen(eziyet)1150 km.yolu 200 tl.ye gittik geldik.yani ortalama 100 km.de 3,5 lt.yaktı.akıllı gidince bu motor hiç yakmıyor.yine geçen yıl 19 mayıs ta,5 motor,ADANA-URFA-MARDİN-HASANKEYF-D.BAKIR-URFA-ADANA yaptık.bu gezide de ortalama110-120 gidişle,bir depoyla,325 km. yol yaptım benzin uyarısının ikiside yanıyordu ama hala bitmemişti,benzin aldım.benim genel sürüşüm,motoru üzmeden,sakin kullanımdır.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı ERGENE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Hercule, mono kapağı Ermax.uk adresinden aldım,motorumun üstündeki parçaları genel olarak yurt dışında getirtiyorum, istanbul esfnafları okadar acımasız oluyorlarki bazen maddi acıdan,bende başımın çaresine bakıyorum, GSR ile ilgili modifikasyonlar ve aksusarlar yapan arkdaşlarımız var GSRTÜRKİYE forumlarından iletişeme gecebilirsin.
    sağol hocam eyerki aynı yerden yine malzeme alırsan şayet biradette benim için alırsan sevinirim ve fiyatı ne kadardı ? gsrturkiye de uyeliğim mevcut orayla irtibat içindeyim zaten saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay önce,ADANA-ANTALYA-ADANA,2 kişi yaptık benim suzi ile (580 km gidiş 580 km geliş).belki biliyorsunuz,bu yolun büyük çoğunluğu,bol virajlı bir yoldur.virajlarda zaten hızlı gidemiyorsunuz,düz yolu gördüğünüz anda basmak istiyorsunuz ama nafile diyebilirim ki her 10 km.ye bir radar vardı.düz yolda da 75-80-85 gitmek zorunda kaldık mecburen(eziyet)1150 km.yolu 200 tl.ye gittik geldik.yani ortalama 100 km.de 3,5 lt.yaktı.akıllı gidince bu motor hiç yakmıyor.yine geçen yıl 19 mayıs ta,5 motor,ADANA-URFA-MARDİN-HASANKEYF-D.BAKIR-URFA-ADANA yaptık.bu gezide de ortalama110-120 gidişle,bir depoyla,325 km. yol yaptım benzin uyarısının ikiside yanıyordu ama hala bitmemişti,benzin aldım.benim genel sürüşüm,motoru üzmeden,sakin kullanımdır.
    hocam benim şu anda tek sorunum aklımda olan bujiler sanırım 10 bin km de iken bujileri değişmiş şu anda 16 binde ama iridyum buji değil sadece ngk takılmış bujinin değişmesi bana bir fayda sağlarmı onu merak ediyorum sağlarsa şayet sizdeki nedir yani öylede böylede değiştirmek istiyorum bujileri. ve söylediğinize göre iki kişi o kilometrede bu kadar yakması çok ilginç geldi bana kesin bende bir sorun var müsaitseniz msn den görüşmek isterim Naczo@msn.com

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bende eski sahibinin taktığı iridyum bujiler var..eski sahibi bunlar daha uzun ömürlü diye taktım perf. olarak çok bi farkı yok demişti..

benim sorcağım şey ise, yağ değişim aralığı 3000 km mi 6000 km mi?
    bir de 18000 km bakımında hava filtresi değişiyor mu?
    değişiyorsa kn tavsiye edermisiniz
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    iridyum buji geç aşınır o yüzden muhtemelen sen motoru sattıktan sonra değiştirme zamanı gelmiş olucak

yağ değişim 6bin
    18binde değiştiriceksin hava filtresini eğer 6-8 bin civarında değişti ise zaten.. hava filtresini KN al zamanı gelince sadece solüsyonu ile yıkanıyor okadar..
    kesinlikle tavsiye..

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bujiler değiştirdim arkadaşlar gsr 600 buji kodunu yazıyorum herkeze lazim olabilir CR9EIX NGK

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Slm, GSR 12000 geliyor. İstanbul Esenyurttayım. Bakıma nereye kime gideyim
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler